di, Oct 5, 2021 · 19:45
OudsteRecent
WVWWWG
3.00
3.50
2.25
RecentOudste
VVWGWG
Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Boven 2.5
Totaal doelpunten
Boven 9.5
Totaal hoekschoppen
+0.25
Halifax
Halifax vs Notts County Teamprofiel
Halifax
WVVWWVWWWGRecentStabiel+0.2 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 22
Boven 9.5 hoekschoppenBoven6/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven6/10
Aziatisch handicapDekt6/10
Notts County
WGWGGWGWVVRecentStabiel-0.2 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 19
Boven 9.5 hoekschoppenOnder3/10
Boven 2.5 doelpuntenGelijk5/10
Aziatisch handicapFaalt2/10
Tweede-helft-ploegComeback-ploegBeide scoorden in 7 van de laatste 10Goal in 1e helft in 7 van de laatste 10
Laatste
| Halifax | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Notts County | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Halifax | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Notts County | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 2.5
HoekschoppenverdelingLijn 9.5
Kaartenverdeling
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 40,
Gem.: 3.03,
Std.afw.: 1.59, Mediaan: 3,
Modus: 2,
Boven: 53%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Halifax vs Notts County Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Halifax vs Notts County Onderling resultaat
Halifax vs Notts County Volledige H2H bekijken →| Halifax Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - National League | 2021-03-09 | 1 Notts County |
0 - 1
1 - 2
|
Halifax 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Engeland - National League | 2020-11-17 | Halifax |
0 - 1
1 - 1
|
Notts County | G | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - National League | 2019-12-21 | 3 Halifax |
1 - 0
2 - 4
|
Notts County 1 | V | 0.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Engeland - National League | 2019-09-14 | 1 3 Notts County |
0 - 0
1 - 0
|
Halifax 3 | V | -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Halifax Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - National League | 2021-10-02 | 1 Barnet |
0 - 0
0 - 0
|
Halifax | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Engeland - National League | 2021-09-25 | 2 Aldershot |
0 - 1
0 - 1
|
Halifax 3 | W | 0.0 | Onder |
|
||||||
| Engeland - National League | 2021-09-18 | Halifax |
1 - 0
3 - 0
|
Stockport 1 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Engeland - National League | 2021-09-11 | 3 Halifax |
1 - 0
3 - 1
|
Southend 6 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - National League | 2021-09-04 | 2 Yeovil |
1 - 0
1 - 0
|
Halifax 2 | V | 0.0 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Engeland - National League | 2021-08-30 | 1 Halifax |
0 - 0
2 - 0
|
Altrincham 2 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League | 2021-08-28 | 1 Woking |
1 - 2
2 - 3
|
Halifax 4 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
12-4 (16) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Engeland - National League | 2021-08-21 | 1 Halifax |
1 - 0
1 - 2
|
Maidenhead Utd | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2021-08-03 | Guiseley |
0 - 0
1 - 2
|
Halifax | W | +0.5, +1.0 | Push |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 5 (2-3) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-30 | Carlisle |
2 - 0
3 - 0
|
Halifax | V | -0.5 | Boven |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-27 | Farsley Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Halifax | G | +0.5 | Onder | 8.5 | Onder |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League | 2021-05-29 | Halifax |
1 - 1
1 - 2
|
Chesterfield 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League | 2021-05-22 | 1 2 Maidenhead Utd |
0 - 1
1 - 2
|
Halifax 2 | W | +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League | 2021-05-15 | 3 Dag & Red |
2 - 0
3 - 0
|
Halifax 3 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Engeland - National League | 2021-05-08 | 1 4 Halifax |
0 - 0
0 - 1
|
Boreham Wood 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League | 2021-05-03 | 5 Yeovil |
0 - 1
0 - 3
|
Halifax 3 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League | 2021-05-01 | 1 Halifax |
0 - 1
0 - 1
|
Stockport | V | +0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League | 2021-04-27 | 3 Halifax |
0 - 0
1 - 0
|
Woking 2 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League | 2021-04-24 | 3 Halifax |
0 - 1
1 - 2
|
Bromley 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-7 (14) | 1-5 (6) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League | 2021-04-20 | 3 Chesterfield |
0 - 2
1 - 2
|
Halifax 3 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League | 2021-04-17 | 1 Halifax |
2 - 2
4 - 2
|
Kings Lynn Town 1 | W | -1.0 | Boven | 9.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League | 2021-04-13 | 3 Halifax |
0 - 4
0 - 4
|
Wrexham 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
8-6 (14) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League | 2021-04-10 | Altrincham |
0 - 1
0 - 1
|
Halifax 1 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Engeland - National League | 2021-04-05 | Halifax |
2 - 1
3 - 2
|
Weymouth 1 | W | -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Engeland - National League | 2021-03-27 | 1 Halifax |
1 - 0
2 - 2
|
Sutton Utd | G | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Engeland - National League | 2021-03-20 | 2 Eastleigh |
0 - 0
1 - 0
|
Halifax 4 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Engeland - National League | 2021-03-16 | 2 Halifax |
0 - 0
1 - 0
|
Aldershot 1 | W | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
10-4 (14) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Engeland - National League | 2021-03-13 | 2 Halifax |
0 - 0
1 - 0
|
Solihull Moors 3 | W | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Engeland - National League | 2021-03-09 | 1 Notts County |
0 - 1
1 - 2
|
Halifax 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Engeland - National League | 2021-03-06 | 1 4 Wealdstone |
1 - 0
1 - 2
|
Halifax 2 | W | +0.5, +1.0 | Push | 10.5 | Onder |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Notts County Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - National League | 2021-10-02 | 3 Notts County |
1 - 0
1 - 4
|
Woking | V | -0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - National League | 2021-09-25 | 5 Altrincham |
1 - 0
1 - 0
|
Notts County 3 | V | +0.5 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Engeland - National League | 2021-09-18 | 3 Notts County |
0 - 0
1 - 0
|
Maidenhead Utd 2 | W | -1.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - National League | 2021-09-11 | 1 Weymouth |
0 - 0
1 - 1
|
Notts County | G | +1.0, +1.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - National League | 2021-09-04 | 2 Notts County |
1 - 1
3 - 2
|
Aldershot | W | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - National League | 2021-08-30 | 1 Wrexham |
0 - 1
1 - 1
|
Notts County 4 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Engeland - National League | 2021-08-28 | 2 Notts County |
0 - 1
1 - 1
|
Torquay 3 1 | G | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Engeland - National League | 2021-08-21 | 1 2 Barnet |
0 - 0
0 - 5
|
Notts County 2 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 9.0 | Onder |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2021-08-14 | Solihull Moors |
2 - 0
2 - 2
|
Notts County 1 | G | 0.0 | Boven |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2021-08-07 | 1 Notts County |
2 - 1
2 - 3
|
York City | V | -1.0 | Boven | 8.0 | Boven |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2021-08-01 | 1 Notts County |
0 - 1
0 - 2
|
Derby | V | 0.0 | Onder | 8.0 | Push |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2021-07-27 | Boston Utd |
0 - 2
1 - 3
|
Notts County | W | 0.0, +0.5 | Boven | 8.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2021-07-24 | AFC Telford |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County | W | +0.5, +1.0 | Onder | 8.5 | Boven |
|
4-11 (15) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| UK Friendlies | 2021-07-17 | Coalville Town |
0 - 0
0 - 2
|
Notts County | W | +0.5, +1.0 | Onder | 8.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League | 2021-06-12 | Torquay |
1 - 1
2 - 2
|
Notts County | G | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Engeland - National League | 2021-06-05 | 1 Notts County |
1 - 2
3 - 2
|
Chesterfield 3 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
9-5 (14) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 5 (4-1) |
| Engeland - National League | 2021-05-29 | 1 Bromley |
0 - 0
1 - 0
|
Notts County | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League | 2021-05-22 | 1 Notts County |
2 - 0
3 - 0
|
Weymouth 3 | W | -1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League | 2021-05-18 | 1 Wrexham |
0 - 1
0 - 1
|
Notts County 2 | W | 0.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
5-9 (14) | 3-8 (11) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League | 2021-05-15 | Notts County |
0 - 1
2 - 2
|
Bromley 2 | G | -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Engeland - National League | 2021-05-11 | 2 Maidenhead Utd |
0 - 1
0 - 4
|
Notts County 1 | W | +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Engeland - National League | 2021-05-08 | 1 Barnet |
0 - 1
1 - 4
|
Notts County 1 | W | +1.0, +1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League | 2021-05-04 | 1 4 Notts County |
1 - 1
3 - 2
|
Sutton Utd | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Engeland - National League | 2021-05-01 | 2 Altrincham |
1 - 1
1 - 1
|
Notts County 2 | G | +0.5, +1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League | 2021-04-27 | 2 Eastleigh |
0 - 0
2 - 0
|
Notts County 2 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Engeland - National League | 2021-04-24 | 1 1 Torquay |
0 - 1
2 - 2
|
Notts County 1 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Engeland - National League | 2021-04-17 | 1 Notts County |
0 - 1
0 - 1
|
Eastleigh | V | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Engeland - National League | 2021-04-13 | 1 Solihull Moors |
0 - 1
2 - 1
|
Notts County 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Engeland - National League | 2021-04-10 | 1 Hartlepool |
1 - 0
2 - 0
|
Notts County | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
10-5 (15) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 7 (3-4) |
| Engeland - National League | 2021-04-05 | 2 Woking |
2 - 1
2 - 4
|
Notts County 3 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
0-3 (3) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 3 | 3.5 | 2.25 |
| Helft | 3.5 | 2.2 | 2.875 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Live gebeurtenissen
Status: Eindstand , Score: 3 - 2 , Hoekschop: 4 - 5
Hoekschop: 9.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Doelpunten: 2.5
Score: 0 - 1 , Hoekschop: 2 - 1 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 1.0
-
10' - 1st Corner - Halifax -
13' - 2nd Corner - Halifax -
30' - 1st Goal - Notts County -
42' - 3rd Corner - Notts County -
0-1 score at the end of First Half -
50' - 1st Yellow Card - Notts County -
52' - 2nd Yellow Card - Halifax -
57' - 2nd Goal - Notts County -
60' - Red Card - Halifax -
61' - 3rd Yellow Card - Notts County - 63' Substitution - Warburton for Gilmour - Halifax
- 63' Substitution - Newby for Allen - Halifax
- Race to 3 Corners - Halifax
-
66' - 4th Corner - Halifax -
68' - 5th Corner - Halifax -
71' - 6th Corner - Notts County -
74' - 7th Corner - Notts County -
79' - 3rd Goal - Halifax - 78' Substitution - Kelly-Evans for Brindley - Notts County
- 81' Substitution - McDonagh for Slew - Halifax
- 81' Substitution - Mitchell for Ruben Rodrigues - Notts County
-
86' - 4th Goal - Halifax -
87' - 4th Yellow Card - Halifax - 88' Substitution - Sam for Nemane - Notts County
-
90+1' - 8th Corner - Notts County -
90+2' - 5th Yellow Card - Halifax -
90+8' - 9th Corner - Notts County - Race to 5 Corners - Notts County
-
90+10' - 5th Goal - Halifax -
3-2 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

