Getafe vs Celta de Vigo Teamprofiel
Getafe vs Celta de Vigo Wedstrijdfeiten
2W-4G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 8 doelpunten voor en 12 tegen. Gemiddelde goals: 0.8 voor, 1.2 tegen. Winst 20%, AH winst 50%, doelpunt Over 40%, corner Over 20%.
2W-1G-7V in de laatste 10 wedstrijden, met 9 doelpunten voor en 15 tegen. Gemiddelde goals: 0.9 voor, 1.5 tegen. Winst 20%, AH winst 20%, doelpunt Over 40%, corner Over 60%.
| Getafe | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Celta de Vigo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Getafe | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Celta de Vigo | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Getafe vs Celta de Vigo Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Getafe vs Celta de Vigo Onderling resultaat
Getafe vs Celta de Vigo Volledige H2H bekijken →| Getafe Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Spanje - Primera División | 2014-08-24 | Celta de Vigo |
1 - 0
3 - 1
|
Getafe | V | Boven | 11.0 |
|
||||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Getafe Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Spanje - Copa del Rey | 2015-01-21 | 1 Villarreal |
0 - 0
1 - 0
|
Getafe 2 | V | -1.5 | Onder | 11.5 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2015-01-18 | 2 Getafe |
0 - 0
0 - 3
|
Real Madrid 2 | V | +2.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Spanje - Copa del Rey | 2015-01-14 | 1 Getafe |
0 - 0
1 - 0
|
Almeria 3 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2015-01-10 | 2 Eibar |
1 - 0
2 - 1
|
Getafe 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Spanje - Copa del Rey | 2015-01-07 | 2 Almeria |
0 - 1
1 - 1
|
Getafe 4 | G | 0.0 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2015-01-04 | 4 Getafe |
1 - 1
1 - 2
|
Rayo Vallecano 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Spanje - Primera División | 2014-12-21 | 3 Granada |
1 - 0
1 - 1
|
Getafe 3 | G | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Spanje - Copa del Rey | 2014-12-17 | 1 Eibar |
0 - 2
1 - 2
|
Getafe | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
9-5 (14) | 6-3 (9) | 5 (3-2) | 1 (1-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-12-13 | 1 Getafe |
0 - 0
0 - 0
|
Barcelona | G | +2.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Spanje - Primera División | 2014-12-08 | 3 Levante |
0 - 0
1 - 1
|
Getafe 4 | G | 0.0 | Push | 10.5 | Onder |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Spanje - Copa del Rey | 2014-12-05 | 1 Getafe |
0 - 0
3 - 0
|
Eibar 2 | W | -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Spanje - Primera División | 2014-11-29 | 3 Getafe |
0 - 1
0 - 1
|
Athletic Bilbao 2 | V | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Spanje - Primera División | 2014-11-23 | 3 Villarreal |
2 - 0
2 - 1
|
Getafe 2 | V | -1.0 | Boven | 11.5 | Onder |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-11-08 | 1 Getafe |
0 - 0
0 - 0
|
Elche 3 | G | -0.5 | Onder | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-10-31 | 2 Deportivo A Coruna |
0 - 1
1 - 2
|
Getafe 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Spanje - Primera División | 2014-10-26 | 1 3 Getafe |
0 - 1
0 - 1
|
Atlético Madrid 3 | V | +0.5, +1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
1-8 (9) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-10-20 | 1 Real Sociedad |
0 - 0
1 - 2
|
Getafe 4 | W | -1.0 | Boven | 12.0 | Push |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-10-03 | 1 Getafe |
0 - 0
1 - 1
|
Cordoba 2 | G | -0.5 | Push | 10.5 | Boven |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-09-28 | Getafe |
1 - 0
1 - 0
|
Malaga 4 1 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 11.5 | Onder |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Spanje - Primera División | 2014-09-25 | 1 Espanyol |
0 - 0
2 - 0
|
Getafe 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 11.0 | Onder |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-09-22 | 6 Getafe |
0 - 2
0 - 3
|
Valencia 2 1 | V | +0.5 | Boven | 11.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-09-14 | Sevilla |
1 - 0
2 - 0
|
Getafe | V | Onder | 11.0 | Boven |
|
8-5 (13) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | |
| Spanje - Primera División | 2014-09-13 | 2 Sevilla |
1 - 0
2 - 0
|
Getafe 5 | V | -1.0, -1.5 | Onder |
|
8-5 (13) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Spanje - Primera División | 2014-08-29 | Getafe |
1 - 0
1 - 0
|
Almeria | W | -0.5 | Onder | 12.0 | Onder |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Spanje - Primera División | 2014-08-24 | Celta de Vigo |
1 - 0
3 - 1
|
Getafe | V | Boven | 11.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-08-16 | Sporting Gijon |
0 - 0
0 - 0
|
Getafe | G | Onder |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | |||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-08-13 | Mallorca |
2 - 1
2 - 1
|
Getafe | V | Boven |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-08-09 | Cagliari |
0 - 3
1 - 3
|
Getafe | W | Boven |
|
6-5 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 3 (0-3) | |||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-07-29 | VfB Stuttgart |
1 - 0
1 - 2
|
Getafe | W | Boven |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-07-27 | Eintracht Bamberg |
1 - 0
1 - 2
|
Getafe | W | Onder |
|
1-10 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | |||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Celta de Vigo Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Spanje - Primera División | 2015-01-17 | 3 Espanyol |
0 - 0
1 - 0
|
Celta de Vigo 3 | V | 0.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Spanje - Copa del Rey | 2015-01-14 | 3 Athletic Bilbao |
0 - 0
0 - 2
|
Celta de Vigo 3 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2015-01-10 | 3 Celta de Vigo |
0 - 1
1 - 1
|
Valencia 3 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Spanje - Copa del Rey | 2015-01-06 | 1 4 Celta de Vigo |
1 - 2
2 - 4
|
Athletic Bilbao 4 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2015-01-03 | 4 Sevilla |
1 - 0
1 - 0
|
Celta de Vigo 5 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2014-12-19 | 4 Celta de Vigo |
0 - 1
0 - 1
|
Almeria 4 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 11.0 | Boven |
|
17-2 (19) | 9-2 (11) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Spanje - Copa del Rey | 2014-12-16 | 2 Celta de Vigo |
1 - 0
3 - 1
|
Las Palmas 5 1 | W | -1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
9-3 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-12-13 | 5 Malaga |
1 - 0
1 - 0
|
Celta de Vigo 4 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
1-9 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Spanje - Primera División | 2014-12-06 | 4 Real Madrid |
1 - 0
3 - 0
|
Celta de Vigo 4 | V | -2.0, -2.5 | Onder | 11.5 | Boven |
|
8-7 (15) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Spanje - Copa del Rey | 2014-12-02 | 1 Las Palmas |
1 - 0
2 - 1
|
Celta de Vigo 6 | V | 0.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-11-29 | 4 Celta de Vigo |
0 - 1
0 - 1
|
Eibar 5 | V | -1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
15-1 (16) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-11-23 | 5 Rayo Vallecano |
1 - 0
1 - 0
|
Celta de Vigo 3 | V | 0.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
2-9 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-11-12 | 1 1 Pontevedra |
0 - 2
2 - 4
|
Celta de Vigo 1 2 | W | +1.0, +1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-11-08 | 1 Celta de Vigo |
0 - 0
0 - 0
|
Granada 4 | G | -1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-11-01 | 1 Barcelona |
0 - 0
0 - 1
|
Celta de Vigo 2 | W | -2.5, -3.0 | Onder | 11.0 | Boven |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Spanje - Primera División | 2014-10-24 | Celta de Vigo |
1 - 0
3 - 0
|
Levante 3 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-10-18 | 3 Athletic Bilbao |
1 - 0
1 - 1
|
Celta de Vigo 2 | G | -0.5 | Onder | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-10-05 | 1 4 Celta de Vigo |
1 - 2
1 - 3
|
Villarreal 4 | V | 0.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
10-4 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-09-26 | 4 Elche |
0 - 0
0 - 1
|
Celta de Vigo 2 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
0-4 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Spanje - Primera División | 2014-09-23 | 2 Celta de Vigo |
1 - 0
2 - 1
|
Deportivo A Coruna 3 | W | -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
13-4 (17) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Spanje - Primera División | 2014-09-20 | Atlético Madrid |
2 - 1
2 - 2
|
Celta de Vigo | G | -1.0 | Boven | 11.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Spanje - Primera División | 2014-09-13 | 1 Celta de Vigo |
1 - 0
2 - 2
|
Real Sociedad 5 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 11.0 | Boven |
|
5-8 (13) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 6 (2-4) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-09-05 | Celta de Vigo |
3 - 1
4 - 1
|
Braga | W | Boven |
|
5-5 (10) | 3-0 (3) | (-) | (-) | |||
| Spanje - Primera División | 2014-08-30 | Cordoba |
0 - 0
1 - 1
|
Celta de Vigo | G | 0.0, +0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-08-24 | Celta de Vigo |
1 - 0
3 - 1
|
Getafe | W | Boven | 11.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-08-16 | Celta de Vigo |
1 - 0
4 - 0
|
Cagliari | W | Boven |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | |||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-08-13 | Celta de Vigo |
0 - 0
2 - 0
|
Deportivo A Coruna | W | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-08-06 | Everton |
1 - 3
1 - 3
|
Celta de Vigo | W | Boven |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-08-05 | Burnley |
1 - 0
2 - 2
|
Celta de Vigo | G | Boven |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | |||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-08-02 | Wolverhampton |
1 - 0
1 - 1
|
Celta de Vigo | G | Onder |
|
6-11 (17) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | |||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 3.3 | 3.3 | 2.25 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (+0.25) | Thuis@2 | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.25) | Boven@2 | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 2 - 1 , Hoekschop: 6 - 2
Hoekschop: 10.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Doelpunten: 2.0, 2.5
-
6' - 1st Corner - Getafe -
12' - 2nd Corner - Celta de Vigo -
14' - 1st Goal - Celta de Vigo -
18' - 2nd Goal - Getafe -
22' - 1st Yellow Card - Getafe -
42' - 3rd Corner - Getafe -
1-1 score at the end of First Half - 45' Substitution - Escudero for Roberto Lago - Getafe
-
48' - 2nd Yellow Card - Celta de Vigo - Race to 3 Corners - Getafe
-
54' - 4th Corner - Getafe -
55' - 5th Corner - Getafe - Race to 5 Corners - Getafe
-
55' - 6th Corner - Getafe - 67' Substitution - Santi Mina for Orellana - Celta de Vigo
- 69' Substitution - Pedro Leon for Hinestroza - Getafe
-
72' - 7th Corner - Celta de Vigo -
74' - 8th Corner - Getafe -
77' - 3rd Yellow Card - Celta de Vigo -
80' - 4th Yellow Card - Getafe -
84' - 5th Yellow Card - Celta de Vigo - 84' Substitution - Larrivey for Charles - Celta de Vigo
-
85' - 3rd Goal - Getafe - 86' Substitution - Bongonda for Radoja - Celta de Vigo
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

