Genoa vs Spal Teamprofiel
Genoa vs Spal Wedstrijdfeiten
3W-3G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 17 doelpunten voor en 19 tegen. Gemiddelde goals: 1.7 voor, 1.9 tegen. Winst 30%, AH winst 50%, doelpunt Over 90%, corner Over 20%.
1W-1G-8V in de laatste 10 wedstrijden, met 8 doelpunten voor en 23 tegen. Gemiddelde goals: 0.8 voor, 2.3 tegen. Winst 10%, AH winst 30%, doelpunt Over 80%, corner Over 30%.
| Genoa | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Spal | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Genoa | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Spal | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Genoa vs Spal Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Genoa vs Spal Onderling resultaat
Genoa vs Spal Volledige H2H bekijken →| Genoa Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Italië - Serie A | 2019-11-25 | 2 Spal |
0 - 0
1 - 1
|
Genoa 1 | G | 0.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2019-04-28 | 3 Spal |
1 - 0
1 - 1
|
Genoa 3 | G | 0.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2018-12-09 | 1 1 Genoa |
1 - 1
1 - 1
|
Spal 5 | G | -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2018-03-31 | 4 Genoa |
1 - 0
1 - 1
|
Spal 2 1 | G | -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2017-10-29 | 4 Spal |
0 - 0
1 - 0
|
Genoa 3 | V | 0.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Genoa Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Italië - Serie A | 2020-07-08 | 1 Genoa |
0 - 1
1 - 2
|
Napoli | V | +0.5, +1.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2020-07-05 | 3 Udinese |
1 - 0
2 - 2
|
Genoa 2 | G | -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2020-06-30 | 5 Genoa |
0 - 0
1 - 3
|
Juventus 1 | V | +1.0, +1.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2020-06-27 | 4 Brescia |
2 - 1
2 - 2
|
Genoa 2 | G | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2020-06-23 | 1 Genoa |
0 - 2
1 - 4
|
Parma 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2020-03-08 | AC Milan |
0 - 2
1 - 2
|
Genoa | W | -1.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Italië - Serie A | 2020-02-23 | 2 Genoa |
0 - 1
2 - 3
|
Lazio 2 | V | +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Italië - Serie A | 2020-02-15 | 2 2 Bologna |
0 - 2
0 - 3
|
Genoa 5 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Italië - Serie A | 2020-02-09 | 3 Genoa |
1 - 0
1 - 0
|
Cagliari 6 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Italië - Serie A | 2020-02-02 | 2 Atalanta |
2 - 2
2 - 2
|
Genoa 5 1 | G | -1.5, -2.0 | Boven | 11.0 | Onder |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Italië - Serie A | 2020-01-25 | 4 Fiorentina |
0 - 0
0 - 0
|
Genoa 3 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-6 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Italië - Serie A | 2020-01-19 | 2 Genoa |
1 - 3
1 - 3
|
AS Roma 3 | V | +0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Italië - Serie A | 2020-01-12 | 3 Verona |
0 - 1
2 - 1
|
Genoa 6 | V | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Coppa Italia | 2020-01-09 | 1 Torino |
1 - 1
1 - 1
|
Genoa 2 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Italië - Serie A | 2020-01-05 | 4 Genoa |
1 - 1
2 - 1
|
Sassuolo 5 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Italië - Serie A | 2019-12-21 | 1 Inter Milan |
2 - 0
4 - 0
|
Genoa 4 | V | -1.0 | Boven | 11.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Italië - Serie A | 2019-12-14 | 5 Genoa |
0 - 0
0 - 1
|
Sampdoria 3 | V | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italië - Serie A | 2019-12-08 | 5 Lecce |
0 - 2
2 - 2
|
Genoa 4 2 | G | 0.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
11-3 (14) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 5 (5-0) |
| Coppa Italia | 2019-12-03 | 1 Genoa |
1 - 0
3 - 2
|
Ascoli 3 | W | -1.0 | Boven | 8.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Italië - Serie A | 2019-11-30 | 2 Genoa |
0 - 0
0 - 1
|
Torino 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Italië - Serie A | 2019-11-25 | 2 Spal |
0 - 0
1 - 1
|
Genoa 1 | G | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Italië - Serie A | 2019-11-09 | 1 Napoli |
0 - 0
0 - 0
|
Genoa 4 | G | -1.5, -2.0 | Onder | 11.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Italië - Serie A | 2019-11-03 | Genoa |
1 - 1
1 - 3
|
Udinese 2 | V | -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Italië - Serie A | 2019-10-30 | 1 4 Juventus |
1 - 1
2 - 1
|
Genoa 2 1 | V | -1.5, -2.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Italië - Serie A | 2019-10-26 | 6 Genoa |
0 - 1
3 - 1
|
Brescia 4 | W | -0.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Italië - Serie A | 2019-10-20 | 1 Parma |
3 - 0
5 - 1
|
Genoa 2 | V | 0.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Italië - Serie A | 2019-10-05 | 1 4 Genoa |
1 - 0
1 - 2
|
AC Milan 3 1 | V | 0.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Italië - Serie A | 2019-09-29 | 1 Lazio |
2 - 0
4 - 0
|
Genoa 2 | V | -1.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Italië - Serie A | 2019-09-25 | 5 Genoa |
0 - 0
0 - 0
|
Bologna 4 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Italië - Serie A | 2019-09-20 | 1 Cagliari |
0 - 0
3 - 1
|
Genoa 1 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Spal Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Italië - Serie A | 2020-07-09 | Spal |
0 - 2
0 - 3
|
Udinese | V | +0.5 | Boven | 11.5 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2020-07-05 | 1 Sampdoria |
3 - 0
3 - 0
|
Spal 1 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 11.0 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2020-07-01 | 1 2 Spal |
2 - 0
2 - 2
|
AC Milan | G | +1.0, +1.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2020-06-28 | Napoli |
2 - 1
3 - 1
|
Spal 3 | V | -1.5 | Boven | 11.0 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2020-06-23 | 3 Spal |
0 - 0
0 - 1
|
Cagliari 3 | V | 0.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Italië - Serie A | 2020-03-08 | 2 Parma |
0 - 0
0 - 1
|
Spal 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Italië - Serie A | 2020-02-22 | 4 Spal |
0 - 1
1 - 2
|
Juventus 2 | V | +1.0, +1.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Italië - Serie A | 2020-02-15 | 5 Lecce |
1 - 0
2 - 1
|
Spal 3 | V | 0.0, -0.5 | Push | 11.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Italië - Serie A | 2020-02-09 | 2 Spal |
1 - 0
1 - 2
|
Sassuolo 4 | V | 0.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Italië - Serie A | 2020-02-02 | 1 Lazio |
4 - 0
5 - 1
|
Spal 2 | V | -1.5, -2.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Italië - Serie A | 2020-01-25 | 3 Spal |
1 - 1
1 - 3
|
Bologna 3 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
4-9 (13) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Italië - Serie A | 2020-01-20 | 2 Atalanta |
1 - 0
1 - 2
|
Spal 3 | W | -2.0 | Onder | 11.5 | Boven |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Coppa Italia | 2020-01-15 | 3 AC Milan |
2 - 0
3 - 0
|
Spal 3 | V | -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Italië - Serie A | 2020-01-12 | 1 Fiorentina |
0 - 0
1 - 0
|
Spal 1 | V | -1.0 | Onder | 11.5 | Onder |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Italië - Serie A | 2020-01-05 | 1 1 Spal |
0 - 1
0 - 2
|
Verona 1 | V | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Italië - Serie A | 2019-12-21 | 1 3 Torino |
1 - 1
1 - 2
|
Spal 4 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 11.0 | Boven |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Italië - Serie A | 2019-12-15 | 1 AS Roma |
0 - 1
3 - 1
|
Spal 3 | V | -1.5 | Boven | 11.5 | Onder |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Italië - Serie A | 2019-12-08 | 3 Spal |
0 - 0
0 - 1
|
Brescia 3 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Coppa Italia | 2019-12-04 | 2 Spal |
4 - 0
5 - 1
|
Lecce 1 | W | -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Italië - Serie A | 2019-12-01 | 1 Inter Milan |
2 - 0
2 - 1
|
Spal 4 | V | -1.5 | Push | 11.5 | Onder |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Italië - Serie A | 2019-11-25 | 2 Spal |
0 - 0
1 - 1
|
Genoa 1 | G | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Italië - Serie A | 2019-11-10 | 3 Udinese |
0 - 0
0 - 0
|
Spal 5 | G | -0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Italië - Serie A | 2019-11-04 | 3 Spal |
0 - 0
0 - 1
|
Sampdoria 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 11.0 | Boven |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Italië - Serie A | 2019-10-31 | 4 AC Milan |
0 - 0
1 - 0
|
Spal 4 | V | -1.0 | Onder | 11.5 | Boven |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Italië - Serie A | 2019-10-27 | 4 Spal |
1 - 1
1 - 1
|
Napoli 1 | G | +1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Italië - Serie A | 2019-10-20 | 4 Cagliari |
1 - 0
2 - 0
|
Spal 5 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Italië - Serie A | 2019-10-05 | 1 4 Spal |
1 - 0
1 - 0
|
Parma 2 | W | 0.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
5-8 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Italië - Serie A | 2019-09-28 | 2 Juventus |
1 - 0
2 - 0
|
Spal 2 | V | -1.5, -2.0 | Onder | 11.0 | Boven |
|
13-2 (15) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Italië - Serie A | 2019-09-25 | 1 Spal |
1 - 1
1 - 3
|
Lecce 2 | V | -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
10-1 (11) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Italië - Serie A | 2019-09-22 | 3 Sassuolo |
2 - 0
3 - 0
|
Spal 2 | V | -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
7-9 (16) | 5-5 (10) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.727 | 3.8 | 4.75 |
| Helft | 2.375 | 2.25 | 4.75 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.5) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 2 - 0 , Hoekschop: 7 - 2
Hoekschop: 10.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Doelpunten: 2.5, 3.0
Score: 1 - 0 , Hoekschop: 3 - 0 Helft
Hoekschop: 5.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 1.0
-
19' - 1st Corner - Genoa -
24' - 1st Goal - Genoa -
31' - 2nd Corner - Genoa - Race to 3 Corners - Genoa
-
33' - 3rd Corner - Genoa - 37' - Missed Penalty - Genoa
-
1-0 score at the end of First Half -
51' - 4th Corner - Genoa -
51' - 5th Corner - Genoa - Race to 5 Corners - Genoa
-
54' - 2nd Goal - Genoa - 58' Substitution - Valdifiori for Tunjov - Spal
- 58' Substitution - D'Alessandro for Strefezza - Spal
- 60' Substitution - Barreca for Cassata - Genoa
-
63' - 6th Corner - Genoa -
64' - 1st Yellow Card - Spal - Race to 7 Corners - Genoa
-
66' - 7th Corner - Genoa -
67' - 2nd Yellow Card - Genoa - 70' Substitution - Cerri for Floccari - Spal
- 73' Substitution - Sanabria for Pandev - Genoa
- 73' Substitution - Lerager for Behrami - Genoa
- 75' Substitution - Sala for Dabo - Spal
-
76' - 3rd Yellow Card - Spal -
90' - 8th Corner - Spal - 90' Substitution - Destro for Pinamonti - Genoa
-
90+4' - 9th Corner - Spal -
2-0 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

