za, Apr 6, 2019 · 15:00
OudsteRecent
VVGVWW
1.72
3.75
3.75
RecentOudste
WVWGVV
Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
–
Totaal doelpunten
–
Totaal hoekschoppen
–
Aziatische handicap
Folkestone Invicta vs Whitehawk Teamprofiel
Folkestone Invicta
Beoordelingen worden berekend
GWVWVVGVWWRecent
Boven 9.5 hoekschoppenGelijk5/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven7/10
Aziatisch handicapFaalt4/10
Whitehawk
Beoordelingen worden berekend
VWVVVVGWVWRecentStabiel+0.2 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 18
Boven 9.5 hoekschoppenBoven6/10
Boven 2.5 doelpuntenGelijk5/10
Aziatisch handicapFaalt4/10
Folkestone Invicta vs Whitehawk Wedstrijdfeiten
Folkestone Invicta
4W-1G-5V in de laatste 10 wedstrijden, met 15 doelpunten voor en 23 tegen. Gemiddelde goals: 0 voor, 0 tegen. Winst 40%, AH winst 40%, doelpunt Over 0%, corner Over 0%.
Eindstand
Gewonnen 40%4
Gelijkspel 10%1
Verloren 50%5
Aziatische handicap
Gewonnen 40%4
Geannuleerd 10%1
Verloren 50%5
Whitehawk
3W-1G-6V in de laatste 10 wedstrijden, met 11 doelpunten voor en 28 tegen. Gemiddelde goals: 0 voor, 0 tegen. Winst 30%, AH winst 40%, doelpunt Over 0%, corner Over 0%.
Eindstand
Gewonnen 30%3
Gelijkspel 10%1
Verloren 60%6
Aziatische handicap
Gewonnen 40%4
Geannuleerd 10%1
Verloren 50%5
Laatste
| Folkestone Invicta | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Whitehawk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Folkestone Invicta | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Whitehawk | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Doelpuntenverdeling
Hoekschoppenverdeling
Kaartenverdeling
Geen lijn voor deze wedstrijd
Folkestone Invicta vs Whitehawk Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Folkestone Invicta vs Whitehawk Onderling resultaat
Folkestone Invicta vs Whitehawk Volledige H2H bekijken →| Folkestone Invicta Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-11-27 | 2 Whitehawk |
0 - 0
0 - 0
|
Folkestone Invicta 1 | G | 0.0 | Onder |
|
||||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Folkestone Invicta Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2019-02-09 | 4 Harlow Town |
1 - 3
2 - 4
|
Folkestone Invicta 2 | W | 0.0 | Boven |
|
||||||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2019-01-26 | 1 Folkestone Invicta |
2 - 0
2 - 0
|
Kingstonian 2 | W | -0.5 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Isthmian Cup | 2019-01-15 | 1 Bracknell Town |
3 - 0
4 - 1
|
Folkestone Invicta 1 | V | +0.5 | Boven |
|
||||||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-11-27 | 2 Whitehawk |
0 - 0
0 - 0
|
Folkestone Invicta 1 | G | 0.0 | Onder |
|
||||||
| Engeland - FA Trophy | 2018-11-24 | 2 Woking |
2 - 0
2 - 0
|
Folkestone Invicta 4 | V | -1.0, -1.5 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-10-23 | 3 Folkestone Invicta |
0 - 1
2 - 3
|
Carshalton Ath 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 4 (3-1) |
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-10-16 | 1 Bognor Regis Town |
1 - 3
2 - 4
|
Folkestone Invicta 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2018-07-09 | Folkestone Invicta |
0 - 2
0 - 5
|
Maidstone Utd | V | +0.5, +1.0 | Boven |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-05-03 | 1 Hendon |
4 - 0
4 - 0
|
Folkestone Invicta 5 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-04-17 | Thurrock |
1 - 1
1 - 2
|
Folkestone Invicta | W | +0.5 | Onder |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-04-12 | 1 Staines Town |
2 - 2
4 - 4
|
Folkestone Invicta | G | 0.0 | Boven |
|
2-11 (13) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-03-27 | 1 Folkestone Invicta |
0 - 1
2 - 1
|
Lowestoft Town 4 | W | -2.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
13-0 (13) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-03-24 | 1 Folkestone Invicta |
3 - 1
5 - 2
|
Met Police 1 | W | -1.0 | Boven |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Engeland - County Cup | 2018-03-14 | Folkestone Invicta |
1 - 1
2 - 1
|
Charlton XI 2 | W | 0.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-03-06 | Folkestone Invicta |
1 - 0
3 - 0
|
Kingstonian 2 | W | -1.0 | Push |
|
10-1 (11) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-02-21 | 1 Folkestone Invicta |
2 - 0
2 - 1
|
Billericay 2 | W | +0.5 | Push | 10.5 | Boven |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-01-27 | Hendon |
0 - 1
3 - 3
|
Folkestone Invicta 2 | G | 0.0, -0.5 | Boven |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-01-16 | 1 1 Lowestoft Town |
0 - 2
0 - 2
|
Folkestone Invicta 1 | W | 0.0, +0.5 | Onder |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-01-09 | Folkestone Invicta |
1 - 0
2 - 2
|
Thurrock | G | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-01-06 | 1 Dulwich |
2 - 1
4 - 3
|
Folkestone Invicta 1 | V | -0.5 | Boven |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2017-12-30 | Folkestone Invicta |
0 - 0
3 - 1
|
Burgess Hill Town 1 | W | -1.0 | Boven |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2017-12-12 | 3 Folkestone Invicta |
0 - 1
1 - 2
|
Worthing | V | -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
13-4 (17) | 6-3 (9) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Engeland - County Cup | 2017-12-04 | Dover |
0 - 4
0 - 6
|
Folkestone Invicta 1 | W | -0.5 | Boven |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2017-11-28 | Folkestone Invicta |
3 - 1
5 - 1
|
Enfield Town | W | -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-10 (17) | 5-4 (9) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Engeland - Isthmian Cup | 2017-11-21 | Folkestone Invicta |
0 - 1
1 - 2
|
Met Police | V | -0.5 | Boven |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2017-11-08 | Leatherhead |
1 - 1
1 - 2
|
Folkestone Invicta 1 | W | 0.0 | Boven | 9.0 | Onder |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2017-10-24 | 1 4 Tooting & Mitcham |
0 - 0
0 - 1
|
Folkestone Invicta 2 | W | +0.5 | Onder |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Engeland - FA Cup - Kwal. | 2017-10-14 | 3 Slough |
1 - 0
1 - 0
|
Folkestone Invicta 5 1 | V | -0.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2017-10-03 | 1 Merstham |
1 - 0
2 - 0
|
Folkestone Invicta 1 | V | 0.0 | Onder |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2017-07-31 | Folkestone Invicta |
0 - 1
1 - 3
|
Dag & Red | V | +1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-6 (13) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Whitehawk Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2019-02-19 | 3 Whitehawk |
3 - 0
4 - 1
|
Burgess Hill Town 3 | W | -0.5 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2019-02-05 | 1 Whitehawk |
0 - 1
0 - 2
|
Leatherhead 3 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2019-01-19 | 2 Kingstonian |
1 - 3
1 - 3
|
Whitehawk 1 | W | -1.0, -1.5 | Boven |
|
||||||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-11-27 | 2 Whitehawk |
0 - 0
0 - 0
|
Folkestone Invicta 1 | G | 0.0 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-11-12 | 1 Carshalton Ath |
2 - 0
2 - 0
|
Whitehawk 2 | V | -0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-10-23 | 1 Whitehawk |
0 - 1
0 - 1
|
Lewes 2 | V | +1.0, +1.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-10-09 | 1 Corinthian Casuals |
0 - 0
2 - 0
|
Whitehawk 1 | V | 0.0 | Onder |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Engeland - FA Cup - Kwal. | 2018-10-06 | Billericay Town |
6 - 0
9 - 1
|
Whitehawk | V | -1.5 | Boven |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - FA Cup - Kwal. | 2018-09-22 | 3 East Thurrock |
1 - 1
2 - 3
|
Whitehawk 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - Isthmian Cup | 2018-09-18 | Bognor Regis Town |
1 - 0
8 - 0
|
Whitehawk | V | -0.5 | Boven |
|
9-4 (13) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-08-27 | 1 Whitehawk |
0 - 0
0 - 0
|
Margate 1 | G | 0.0 | Onder |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Engeland - Isthmian Cup | 2018-08-21 | 1 Whitehawk |
1 - 0
2 - 1
|
Three Bridges 1 | W | -1.0, -1.5 | Onder |
|
5-8 (13) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Engeland - Isthmian Premier Division | 2018-08-15 | 1 Leatherhead |
1 - 1
1 - 1
|
Whitehawk 2 | G | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-1 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2018-08-06 | 1 Hastings United |
0 - 1
0 - 2
|
Whitehawk 1 | W | 0.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| Engeland - National League South | 2018-04-28 | Whitehawk |
0 - 0
0 - 1
|
Wealdstone | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League South | 2018-04-24 | 1 Poole Town |
1 - 0
1 - 1
|
Whitehawk 2 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
3-8 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Engeland - National League South | 2018-04-21 | Hungerford Town |
0 - 0
0 - 1
|
Whitehawk | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Engeland - National League South | 2018-04-17 | 1 Braintree Town |
1 - 2
4 - 3
|
Whitehawk 1 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Engeland - National League South | 2018-04-14 | 1 1 Whitehawk |
1 - 0
2 - 1
|
Welling 3 1 | W | +0.5 | Push | 9.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League South | 2018-04-09 | 3 Chelmsford |
2 - 2
4 - 2
|
Whitehawk 3 1 | V | -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League South | 2018-04-07 | St Albans |
0 - 1
0 - 3
|
Whitehawk | W | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Onder |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League South | 2018-04-02 | 2 Whitehawk |
0 - 0
0 - 0
|
Havant and W 2 | G | +0.5, +1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League South | 2018-03-24 | 1 Whitehawk |
0 - 0
2 - 0
|
Concord Rangers 2 | W | 0.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
1-10 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Engeland - National League South | 2018-03-10 | 1 1 Whitehawk |
0 - 1
1 - 3
|
Chippenham Town 2 | V | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Engeland - National League South | 2018-02-24 | 4 Whitehawk |
1 - 1
1 - 1
|
Gloucester City | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League South | 2018-02-17 | Bath City |
0 - 1
1 - 1
|
Whitehawk 4 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - National League South | 2018-02-10 | 1 1 Hampton & Richmond |
0 - 1
1 - 1
|
Whitehawk 4 | G | -1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
10-2 (12) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Engeland - National League South | 2018-02-03 | 1 Whitehawk |
2 - 1
5 - 1
|
Weston-S-Mare | W | +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Engeland - National League South | 2018-01-27 | 3 Dartford |
1 - 0
3 - 1
|
Whitehawk 1 | V | -1.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - National League South | 2018-01-20 | Whitehawk |
1 - 2
3 - 2
|
Truro City 3 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
8-6 (14) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5
