Fluminense U20 vs Cuiaba U20 Teamprofiel
Fluminense U20 vs Cuiaba U20 Wedstrijdfeiten
3W-2G-5V in de laatste 10 wedstrijden, met 10 doelpunten voor en 14 tegen. Gemiddelde goals: 1.0 voor, 1.4 tegen. Winst 30%, AH winst 30%, doelpunt Over 50%, corner Over 60%.
4W-1G-1V in de laatste 6 wedstrijden, met 19 doelpunten voor en 4 tegen. Gemiddelde goals: 3.2 voor, 0.7 tegen. Winst 66%, AH winst 66%, doelpunt Over 66%, corner Over 16%.
| Fluminense U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Cuiaba U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Fluminense U20 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Cuiaba U20 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Fluminense U20 vs Cuiaba U20 Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Fluminense U20 vs Cuiaba U20 Onderling resultaat
Fluminense U20 vs Cuiaba U20 Volledige H2H bekijken →Geen gegevens
| Fluminense U20 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Brazilië - Serie A U20 | 2023-03-13 | 3 Flamengo U20 |
1 - 0
1 - 0
|
Fluminense U20 1 | V | -0.5 | Onder |
|
||||||
| Brazilië - Serie A U20 | 2023-03-04 | 3 Fluminense U20 |
1 - 1
2 - 2
|
Botafogo U20 5 | G | -0.5 | Boven |
|
||||||
| Brazilië - Sao Paulo - Jeugdcompetitie | 2023-01-14 | 6 Goias U20 |
0 - 0
2 - 1
|
Fluminense U20 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Brazilië - Sao Paulo - Jeugdcompetitie | 2023-01-12 | 2 Guaratingueta U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Fluminense U20 3 | G | +2.0, +2.5 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Amerika - Vriendschappelijke wedstrijden | 2022-12-17 | 3 Fluminense U20 |
0 - 2
0 - 3
|
Vasco da Gama U20 6 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
||||||
| Amerika - Vriendschappelijke wedstrijden | 2022-12-15 | 4 Fluminense U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Botafogo RJ U20 1 | W | -0.5, -1.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 2 (0-2) | ||
| Amerika - Vriendschappelijke wedstrijden | 2022-12-13 | 2 Fluminense U20 |
3 - 0
4 - 1
|
O'Higgins U20 2 | W | -1.5 | Boven |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Brazilië - Beker U20 | 2022-10-28 | 2 Botafogo U20 |
1 - 0
1 - 2
|
Fluminense U20 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
2-10 (12) | 0-6 (6) | 6 (0-6) | 2 (1-1) | ||
| Brazilië - Beker U20 | 2022-10-14 | 2 Fluminense U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Botafogo U20 4 | V | 0.0, -0.5 | Onder |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazilië - Beker U20 | 2022-10-10 | 2 Cruzeiro U20 |
0 - 0
2 - 0
|
Fluminense U20 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder |
|
14-4 (18) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 4 (4-0) | ||
| Brazilië - Beker U20 | 2022-10-07 | 2 Boavista SC Saquarema U20 |
0 - 2
0 - 4
|
Fluminense U20 3 | W | +2.0, +2.5 | Boven |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Brazilië - Beker U20 | 2022-10-04 | 1 Fluminense U20 |
1 - 1
4 - 2
|
Cruzeiro U20 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Brazilië - Beker U20 | 2022-09-28 | 2 Fluminense U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Mixto U20 3 | W | -3.5 | Onder |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazilië - Beker U20 | 2022-09-14 | 2 Fluminense U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Cabofriense U20 6 | W | -2.5,-3.0 | Onder |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Brazilië - Beker U20 | 2022-09-07 | 1 3 Cabofriense U20 |
0 - 2
0 - 4
|
Fluminense U20 2 | W | +2.0, +2.5 | Boven |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Brazilië - Serie A U20 | 2022-08-07 | 2 Internacional U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Fluminense U20 2 | V | -0.5 | Onder |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Brazilië - Competitie U20 | 2022-08-04 | 1 3 Vasco da Gama U20 |
0 - 1
0 - 3
|
Fluminense U20 4 | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Brazilië - Serie A U20 | 2022-07-30 | 2 Fluminense U20 |
0 - 1
1 - 1
|
Chapecoense U20 3 | G | -1.0, -1.5 | Onder |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Brazilië - Serie A U20 | 2022-07-23 | 1 Fluminense U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Atletico Goianiense U20 2 | W | -1.0, -1.5 | Onder |
|
8-8 (16) | 5-6 (11) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Brazilië - Competitie U20 | 2022-07-20 | 1 Fluminense U20 |
0 - 0
1 - 2
|
Vasco da Gama U20 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Brazilië - Serie A U20 | 2022-07-16 | Santos U20 |
1 - 0
3 - 0
|
Fluminense U20 | V | -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
9-6 (15) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 6 (5-1) |
| Brazilië - Competitie U20 | 2022-07-11 | 4 Fluminense U20 |
0 - 0
2 - 0
|
Madureira RJ U20 2 | W | -1.5, -2.0 | Onder |
|
15-3 (18) | 10-0 (10) | 5 (5-0) | 3 (1-2) | ||
| Brazilië - Serie A U20 | 2022-07-06 | 2 Fluminense U20 |
0 - 1
1 - 1
|
Bragantino U20 4 1 | G | -0.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazilië - Serie A U20 | 2022-07-03 | 3 Corinthians U20 |
0 - 0
1 - 0
|
Fluminense U20 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Brazilië - Serie A U20 | 2022-06-27 | 3 Fluminense U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Vasco da Gama U20 3 | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brazilië - Competitie U20 | 2022-06-23 | 3 Madureira RJ U20 |
1 - 0
1 - 1
|
Fluminense U20 2 1 | G | +0.5, +1.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 5 (3-2) | 2 (1-1) | ||
| Brazilië - Serie A U20 | 2022-06-18 | 2 Athletico Paranaense U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Fluminense U20 3 | W | -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brazilië - Serie A U20 | 2022-06-05 | 1 Fluminense U20 |
0 - 0
0 - 1
|
Gremio U20 | V | 0.0, -0.5 | Onder |
|
6-7 (13) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Brazilië - Competitie U20 | 2022-05-13 | Resende RJ U20 |
0 - 1
0 - 2
|
Fluminense U20 1 | W | +1.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Brazilië - Competitie U20 | 2022-04-22 | 4 Botafogo RJ U20 |
0 - 1
1 - 1
|
Fluminense U20 1 | G | 0.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Cuiaba U20 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Brazilië - Serie A U20 | 2023-03-02 | 1 Cuiaba U20 |
0 - 0
0 - 0
|
Internacional U20 2 | G | +0.5 | Onder |
|
||||||
| Brazilië - Sao Paulo - Jeugdcompetitie | 2023-01-14 | 3 Cuiaba U20 |
1 - 1
1 - 2
|
Cruzeiro U20 2 | V | +1.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Brazilië - Sao Paulo - Jeugdcompetitie | 2023-01-09 | 1 3 Tupa U20 |
0 - 4
0 - 10
|
Cuiaba U20 1 | W | +2.0 | Boven |
|
||||||
| Brazilië - Competitie U20 | 2022-07-05 | 3 Cuiaba U20 |
2 - 0
3 - 1
|
Uniao Rondonopolis U20 4 | W | -1.5 | Boven |
|
||||||
| Brazilië - Competitie U20 | 2022-06-19 | 4 Cuiaba U20 |
2 - 0
3 - 1
|
Academia FC U20 2 | W | -2.0, -2.5 | Boven |
|
||||||
| Brazilië - Competitie U20 | 2022-06-11 | 1 4 Uniao Rondonopolis U20 |
0 - 2
0 - 2
|
Cuiaba U20 3 | W | +0.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.5 | 4.333 | 4.75 |
| Helft | 2.05 | 2.3 | 5.5 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-1.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (11.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 1 - 1 , Hoekschop: 6 - 4
Hoekschop: 11.0 , Handicap: -1.0 , Doelpunten: 2.5
Score: 1 - 1 , Hoekschop: 2 - 3 Helft
Hoekschop: 5.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 1.0
-
8' - 1st Corner - Cuiaba U20 -
9' - 1st Goal - Fluminense U20 -
15' - 2nd Corner - Cuiaba U20 -
19' - 3rd Corner - Fluminense U20 - 30' - 1st Offside - Fluminense U20
-
32' - 4th Corner - Cuiaba U20 - Race to 3 Corners - Cuiaba U20
- 33' - 2nd Offside - Cuiaba U20
-
33' - 2nd Goal - Cuiaba U20 -
43' - 5th Corner - Fluminense U20 - 45+3' - 3rd Offside - Fluminense U20
-
1-1 score at the end of First Half -
49' - 6th Corner - Fluminense U20 -
51' - 1st Yellow Card - Fluminense U20 -
54' - 2nd Yellow Card - Cuiaba U20 - 62' - Missed Penalty - Fluminense U20
-
65' - 7th Corner - Cuiaba U20 -
71' - 8th Corner - Fluminense U20 - Race to 5 Corners - Fluminense U20
-
85' - 9th Corner - Fluminense U20 -
88' - 3rd Yellow Card - Cuiaba U20 -
90+3' - 10th Corner - Fluminense U20 - 90+3' - 4th Offside - Fluminense U20
-
1-1 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

