Feirense vs Chaves Teamprofiel
Feirense vs Chaves Wedstrijdfeiten
0W-1G-9V in de laatste 10 wedstrijden, met 4 doelpunten voor en 24 tegen. Gemiddelde goals: 0.4 voor, 2.4 tegen. Winst 0%, AH winst 30%, doelpunt Over 50%, corner Over 20%.
3W-4G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 11 doelpunten voor en 16 tegen. Gemiddelde goals: 1.1 voor, 1.6 tegen. Winst 30%, AH winst 30%, doelpunt Over 50%, corner Over 80%.
| Feirense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Chaves | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Feirense | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Chaves | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Feirense vs Chaves Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Feirense vs Chaves Onderling resultaat
Feirense vs Chaves Volledige H2H bekijken →| Feirense Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-01-03 | 2 Chaves |
1 - 0
0 - 0
|
Feirense 3 | G | -0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-07-21 | Chaves |
0 - 0
0 - 0
|
Feirense | G | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2018-02-04 | 2 Feirense |
1 - 1
1 - 2
|
Chaves | V | 0.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2017-08-26 | 1 Chaves |
0 - 1
0 - 2
|
Feirense 4 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2017-03-19 | 1 Feirense |
0 - 1
3 - 2
|
Chaves 4 | W | 0.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2016-10-31 | 3 Chaves |
0 - 1
1 - 1
|
Feirense 7 | G | -0.5 | Push | 10.5 | Onder |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - Liga 2 | 2016-05-14 | 1 Chaves |
1 - 1
1 - 1
|
Feirense 2 | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Liga 2 | 2016-01-03 | 2 Feirense |
0 - 0
0 - 1
|
Chaves 3 | V | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Liga 2 | 2015-03-01 | 3 Chaves |
1 - 0
2 - 0
|
Feirense 5 | V | -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Beker | 2014-11-23 | Feirense |
0 - 1
0 - 2
|
Chaves | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Feirense Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-04-27 | 1 2 Portimonense |
1 - 0
1 - 0
|
Feirense 1 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2019-04-20 | Feirense |
0 - 0
0 - 2
|
Braga 2 | V | +1.0, +1.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2019-04-14 | 4 Maritimo |
2 - 0
2 - 0
|
Feirense 6 2 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2019-04-07 | 2 Feirense |
1 - 3
1 - 4
|
Benfica | V | +1.5, +2.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2019-04-01 | 1 1 Feirense |
0 - 0
0 - 1
|
Vitoria Setubal 2 | V | 0.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2019-03-17 | 1 7 Tondela |
0 - 1
1 - 1
|
Feirense 1 | G | -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-03-10 | 2 Feirense |
1 - 2
1 - 2
|
FC Porto | V | +1.5, +2.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
3-10 (13) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-03-03 | 1 Belenenses |
2 - 0
4 - 0
|
Feirense 1 | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-02-23 | 2 Feirense |
0 - 2
1 - 3
|
Moreirense | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-02-16 | 1 Nacional |
1 - 0
4 - 0
|
Feirense 4 | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-02-10 | 6 Feirense |
0 - 1
1 - 3
|
Sporting 2 | V | +1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
8-6 (14) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-02-02 | 4 Boavista |
0 - 0
2 - 0
|
Feirense 4 | V | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-01-28 | Feirense |
1 - 2
1 - 2
|
Guimaraes 1 | V | +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
1-11 (12) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-01-20 | Rio Ave |
0 - 0
0 - 0
|
Feirense 4 | G | -1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
11-2 (13) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Portugal - Beker | 2019-01-16 | Feirense |
0 - 0
0 - 2
|
Sporting 1 | V | +1.0, +1.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
7-9 (16) | 3-5 (8) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-01-11 | Desportivo Aves |
1 - 0
1 - 1
|
Feirense 3 | G | -0.5 | Push | 10.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-01-06 | 4 Feirense |
0 - 1
2 - 2
|
Santa Clara 2 | G | 0.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
8-6 (14) | 4-5 (9) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-01-03 | 2 Chaves |
1 - 0
0 - 0
|
Feirense 3 | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-5 (12) | 5-4 (9) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Taça da Liga | 2018-12-29 | 1 4 Feirense |
1 - 2
1 - 4
|
Sporting 1 | V | +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2018-12-22 | 4 Feirense |
0 - 0
0 - 1
|
Portimonense 4 | V | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
1-5 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - Beker | 2018-12-19 | 4 Feirense |
0 - 0
0 - 0
|
Pacos Ferreira 3 | G | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2018-12-14 | Braga |
2 - 0
4 - 0
|
Feirense 1 | V | -1.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2018-12-10 | 3 Feirense |
0 - 0
1 - 1
|
Maritimo 4 | G | 0.0 | Push | 10.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2018-12-01 | 2 Benfica |
0 - 0
4 - 0
|
Feirense 2 | V | -2.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Beker | 2018-11-25 | 2 Maritimo |
0 - 2
0 - 3
|
Feirense 5 | W | -0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2018-11-09 | 4 Vitoria Setubal |
1 - 1
2 - 1
|
Feirense 4 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2018-11-04 | 4 Feirense |
1 - 1
2 - 4
|
Tondela 3 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Portugal - Taça da Liga | 2018-10-31 | 5 Feirense |
2 - 1
3 - 2
|
Maritimo 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2018-10-28 | 1 FC Porto |
1 - 0
2 - 0
|
Feirense 3 | V | -2.0, -2.5 | Onder | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - Beker | 2018-10-21 | 3 Mirandela |
1 - 1
1 - 1
|
Feirense 5 1 | G | +0.5, +1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Chaves Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-04-28 | 2 Chaves |
2 - 1
4 - 1
|
Nacional 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 11.5 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2019-04-20 | 4 Moreirense |
0 - 0
0 - 1
|
Chaves 3 | W | -0.5 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2019-04-12 | 2 1 Chaves |
1 - 1
2 - 2
|
Belenenses 3 1 | G | -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2019-04-06 | Guimaraes |
3 - 0
4 - 0
|
Chaves 1 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2019-03-30 | 1 3 Chaves |
0 - 1
1 - 3
|
Sporting 3 1 | V | +0.5, +1.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Portugal - Primeira Liga | 2019-03-17 | 2 Desportivo Aves |
0 - 1
0 - 1
|
Chaves 2 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 11.0 | Boven |
|
11-7 (18) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 5 (4-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-03-08 | 4 Chaves |
0 - 1
1 - 1
|
Rio Ave 7 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
11-5 (16) | 4-5 (9) | 4 (2-2) | 4 (4-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-03-03 | 2 Chaves |
0 - 0
0 - 0
|
Santa Clara 3 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 11.0 | Boven |
|
9-3 (12) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-02-25 | 3 Benfica |
3 - 0
4 - 0
|
Chaves 3 | V | -2.0, -2.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-02-17 | 2 Chaves |
1 - 0
1 - 1
|
Boavista 2 | G | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Boven |
|
10-8 (18) | 5-4 (9) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-02-10 | 2 Braga |
0 - 0
2 - 1
|
Chaves 2 | V | -1.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-02-02 | 2 Chaves |
0 - 0
1 - 0
|
Maritimo 4 | W | -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-6 (14) | 6-2 (8) | 5 (3-2) | 0 (0-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-01-29 | Portimonense |
0 - 1
0 - 1
|
Chaves | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-5 (13) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-01-18 | 1 Chaves |
0 - 2
1 - 4
|
FC Porto 2 | V | +1.0, +1.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 4 (3-1) | 3 (1-2) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-01-13 | 4 Chaves |
1 - 0
2 - 1
|
Tondela 1 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-01-06 | Vitoria Setubal |
0 - 0
0 - 0
|
Chaves 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 4 (0-4) |
| Portugal - Primeira Liga | 2019-01-03 | 2 Chaves |
1 - 0
0 - 0
|
Feirense 3 | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-5 (12) | 5-4 (9) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Taça da Liga | 2018-12-30 | 4 Chaves |
1 - 1
3 - 1
|
Varzim 2 | W | -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2018-12-23 | 3 Nacional |
1 - 0
2 - 0
|
Chaves 4 | V | -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Portugal - Beker | 2018-12-19 | 2 Desportivo Aves |
0 - 0
2 - 0
|
Chaves 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Portugal - Primeira Liga | 2018-12-15 | Chaves |
0 - 0
1 - 2
|
Moreirense 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugal - Primeira Liga | 2018-12-08 | 1 Belenenses |
1 - 0
1 - 0
|
Chaves 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2018-12-02 | 1 Chaves |
0 - 1
0 - 1
|
Guimaraes | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Portugal - Beker | 2018-11-25 | 2 Santa Clara |
0 - 2
1 - 2
|
Chaves 3 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
12-5 (17) | 5-4 (9) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugal - Taça da Liga | 2018-11-18 | 3 Belenenses |
0 - 0
0 - 1
|
Chaves 3 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2018-11-11 | 1 Sporting |
1 - 1
2 - 1
|
Chaves 2 1 | V | -1.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2018-11-05 | 3 Chaves |
0 - 1
1 - 2
|
Desportivo Aves 3 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Portugal - Primeira Liga | 2018-10-27 | 3 Rio Ave |
0 - 0
1 - 0
|
Chaves 3 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
3-8 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugal - Beker | 2018-10-21 | 1 Pedras Salgadas |
0 - 2
1 - 4
|
Chaves 1 | W | +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugal - Primeira Liga | 2018-10-05 | 2 Santa Clara |
0 - 0
1 - 0
|
Chaves 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-7 (14) | 6-3 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 4 | 3.6 | 1.833 |
| Helft | 4.333 | 2.1 | 2.6 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (+0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.0) | Boven@2 | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 4 - 4 , Hoekschop: 5 - 4
Hoekschop: 10.5 , Handicap: +0.5 , Doelpunten: 2.5
Score: 2 - 1 , Hoekschop: 3 - 2 Helft
Hoekschop: 5.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Doelpunten: 1.0
-
4' - 1st Corner - Feirense -
10' - 1st Goal - Chaves -
12' - 1st Yellow Card - Chaves -
12' - 2nd Corner - Feirense -
13' - 2nd Goal - Feirense -
28' - 2nd Yellow Card - Feirense -
36' - 3rd Corner - Feirense - Race to 3 Corners - Feirense
-
37' - 3rd Goal - Feirense -
39' - 4th Corner - Chaves - 38' Substitution - Costinha for Bressan - Chaves
-
40' - 5th Corner - Chaves -
43' - 3rd Yellow Card - Chaves -
2-1 score at the end of First Half -
48' - 3rd Yellow Card - Feirense -
54' - 6th Corner - Feirense - 57' Substitution - Ghazaryan for Bruno Gallo - Chaves
-
58' - 7th Corner - Chaves -
59' - 4th Goal - Chaves - Race to 5 Corners - Feirense
-
62' - 8th Corner - Feirense -
70' - 5th Goal - Feirense -
72' - 9th Corner - Chaves -
73' - 6th Goal - Chaves - 72' Substitution - Ghazal for Cris Santos - Feirense
- 73' Substitution - Platiny for Niltinho - Chaves
-
76' - 7th Goal - Feirense - 79' Substitution - Edinho for Petkov - Feirense
-
83' - 4th Yellow Card - Feirense - 86' Substitution - Philipe Sampaio for Luis Machado - Feirense
-
88' - 5th Yellow Card - Feirense -
90+1' - 6th Yellow Card - Feirense -
90+6' - 8th Goal - Chaves -
4-4 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

