zo, Nov 8, 2026 · 15:30
5d 04:58:31
OudsteRecent
VVGVVW
2.10
3.90
2.90
RecentOudste
VGWVVV

Notities

Gratis voorspellingen (gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Onder 3.5
Totaal doelpunten
Onder 10.5
Totaal hoekschoppen
+0.25
Basel
79Totaal
FC ThunZwitserland - Super League · Sterkte ten opzichte van 14 competitieteams, laatste 365 dagen
Aanval94 Verdediging65 Hoekschoppen voor99 2e helft77 Thuisvorm67 Recente vorm72
Sterk puntHoekschoppen voorZwak puntVerdediging
VVVWVVGVVWRecentStabiel0.0 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 24
Boven 9.5 hoekschoppenBoven6/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven6/10
Aziatisch handicapFaaltGedekt 4/10
Geeft voorsprong weg · wint 2 van de 4 wedstrijden waarin het voorstond nietBoven 2.5 kaarten in 10 van de laatste 102 van de laatste 10 gewonnen
68Totaal
BaselZwitserland - Super League · Sterkte ten opzichte van 14 competitieteams, laatste 365 dagen
Aanval58 Verdediging81 Hoekschoppen voor67 2e helft62 Uitvorm78 Recente vorm61
Sterk puntVerdedigingZwak puntAanval
WGVVWVVWGVRecentDalend-0.7 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 21
Boven 9.5 hoekschoppenBoven6/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven9/10
Aziatisch handicapFaaltGedekt 4/10
Comeback-ploeg · pakt punten in 3 van 6 wedstrijden na een vroege achterstandBoven 2.5 kaarten in 10 van de laatste 10Goal in 1e helft in 8 van de laatste 10
FC Thun

3W-1G-6V in de laatste 10 wedstrijden, met 16 doelpunten voor en 20 tegen. Gemiddelde goals: 1.6 voor, 2.0 tegen. Winst 30%, AH winst 40%, doelpunt Over 40%, corner Over 40%.

Eindstand
Gewonnen 30%3 Gelijkspel 10%1 Verloren 60%6
Totaal doelpunten 3.5
Boven 40%4 Geannuleerd 0%0 Onder 60%6
Totaal hoekschoppen 10.5
Boven 40%4 Geannuleerd 0%0 Onder 60%6
Aziatische handicap
Gewonnen 40%4 Geannuleerd 0%0 Verloren 60%6
Basel

2W-2G-6V in de laatste 10 wedstrijden, met 17 doelpunten voor en 25 tegen. Gemiddelde goals: 1.7 voor, 2.5 tegen. Winst 20%, AH winst 40%, doelpunt Over 50%, corner Over 50%.

Eindstand
Gewonnen 20%2 Gelijkspel 20%2 Verloren 60%6
Totaal doelpunten 3.5
Boven 50%5 Geannuleerd 0%0 Onder 50%5
Totaal hoekschoppen 10.5
Boven 50%5 Geannuleerd 0%0 Onder 50%5
Aziatische handicap
Gewonnen 40%4 Geannuleerd 0%0 Verloren 60%6
Laatste
FC Thun
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Basel
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5
FC Thun
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5
Basel
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5

FC Thun Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Zwitserland - Super League 2026-08-09 1 Basel
2 - 0
4 - 2
FC Thun 3 V -0.5, -1.0 Boven 10.0
Zwitserland - Super League 2026-05-02 1 Basel
1 - 1
3 - 1
FC Thun 3 1 V 0.0 Boven 10.0
Zwitserland - Super League 2026-04-18 2 FC Thun
1 - 0
3 - 1
Basel 3 W -0.5, -1.0 Boven 10.0
Zwitserland - Super League 2026-02-01 1 Basel
0 - 1
1 - 2
FC Thun 2 W 0.0, -0.5 Push 10.0
Zwitserland - Super League 2025-09-13 1 4 FC Thun
0 - 2
1 - 3
Basel 2 V 0.0, +0.5 Boven 10.5
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2025-01-11 Basel
0 - 0
2 - 0
FC Thun 1 V -1.0, -1.5 Onder
5-6 (11) 3-4 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2021-06-27 Basel
2 - 3
2 - 3
FC Thun 1 W -1.5 Boven 9.0 Onder
4-4 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2021-01-09 Basel
2 - 2
2 - 2
FC Thun 1 G -1.5 Boven
7-5 (12) 2-3 (5) 2 (1-1) 0 (0-0)
Zwitserland - Super League 2020-07-31 FC Thun
0 - 0
0 - 0
Basel 5 1 G 0.0, +0.5 Onder 10.0 Onder
4-1 (5) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Zwitserland - Super League 2020-02-15 1 Basel
0 - 0
0 - 1
FC Thun 2 W -1.0, -1.5 Onder 10.0 Boven
14-2 (16) 5-2 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
Zwitserland - Super League 2019-10-19 Basel
0 - 0
3 - 1
FC Thun 2 V -1.0, -1.5 Boven 10.5 Onder
3-3 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Zwitserland - Super League 2019-08-03 3 FC Thun
1 - 1
2 - 3
Basel 1 V +1.0 Boven 10.5 Onder
4-4 (8) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Zwitserland - Super League 2019-05-22 FC Thun
0 - 0
1 - 2
Basel 3 V 0.0, +0.5 Push 10.5 Boven
12-4 (16) 5-1 (6) 2 (2-0) 3 (2-1)
Zwitserland - Beker 2019-05-19 5 Basel
1 - 0
2 - 1
FC Thun 3 V -1.0,-1.5 Push 10.5 Boven
7-7 (14) 2-2 (4) 3 (1-2) 2 (0-2)
Zwitserland - Super League 2019-03-03 3 Basel
2 - 0
3 - 1
FC Thun V -1.0 Boven 9.5 Onder
5-3 (8) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (1-1)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
FC Thun Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Zwitserland - Super League 2026-11-01 2 FC Lausanne-Sport
2 - 1
4 - 5
FC Thun 1 W 0.0 Boven 10.5
Zwitserland - Super League 2026-10-25 2 FC Thun
1 - 1
2 - 3
Lugano 2 V +0.5 Boven 9.5
UEFA Conference League 2026-10-22 2 FC Thun
0 - 1
0 - 1
Hajduk Split 2 V 0.0, +0.5 Onder 9.5
Zwitserland - Beker 2026-10-18 2 FC Schaffhausen
0 - 0
1 - 1
FC Thun 1 G +1.0 Onder
UEFA Conference League 2026-10-15 1 FC Twente
0 - 0
1 - 0
FC Thun 1 1 V -2.0, -2.5 Onder 9.5
Zwitserland - Super League 2026-10-10 FC Zürich
2 - 1
4 - 2
FC Thun 2 1 V 0.0 Boven 10.5 Boven
5-6 (11) 2-5 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2026-10-03 3 FC Thun
1 - 0
2 - 0
Kriens 1 W -0.5, -1.0 Onder
4-5 (9) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (1-0)
Zwitserland - Super League 2026-09-20 1 FC Vaduz
0 - 1
1 - 2
FC Thun 4 W 0.0 Onder 10.0 Push
3-7 (10) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Zwitserland - Super League 2026-09-16 2 FC Thun
1 - 2
2 - 4
Servette 4 V 0.0, -0.5 Boven 9.5 Boven
7-5 (12) 1-2 (3) 2 (0-2) 4 (2-2)
Zwitserland - Super League 2026-09-12 1 3 FC Thun
0 - 1
0 - 1
Grasshoppers 3 V -0.5 Onder 10.0 Boven
10-5 (15) 4-3 (7) 1 (0-1) 3 (2-1)
Zwitserland - Super League 2026-09-06 1 2 FC Sion
1 - 1
3 - 2
FC Thun 2 V -1.0 Boven 10.0 Boven
11-4 (15) 7-1 (8) 1 (1-0) 5 (3-2)
Zwitserland - Super League 2026-09-02 2 FC Thun
0 - 0
0 - 0
Lausanne Sports 1 G -0.5 Onder 9.5 Onder
6-2 (8) 2-1 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Zwitserland - Super League 2026-08-30 2 St Gallen
0 - 1
3 - 4
FC Thun 2 W -0.5, -1.0 Boven 10.5 Onder
6-1 (7) 3-1 (4) 2 (2-0) 2 (2-0)
UEFA Europa League - Kwalificatie 2026-08-27 2 FC Thun
2 - 1
2 - 2
Lech Poznan 3 G 0.0, +0.5 Boven 9.5 Onder
6-3 (9) 1-0 (1) 1 (1-0) 3 (1-2)
UEFA Europa League - Kwalificatie 2026-08-20 1 Lech Poznan
5 - 0
7 - 0
FC Thun 2 V -1.0, -1.5 Boven 10.0 Onder
5-3 (8) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
UEFA Europa League - Kwalificatie 2026-08-13 4 Vikingur Reykjavik
2 - 2
3 - 2
FC Thun 4 V 0.0, -0.5 Boven 10.0 Onder
2-3 (5) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (1-0)
Zwitserland - Super League 2026-08-09 1 Basel
2 - 0
4 - 2
FC Thun 3 V -0.5, -1.0 Boven 10.0 Onder
1-5 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (0-2)
UEFA Europa League - Kwalificatie 2026-08-06 2 FC Thun
2 - 0
3 - 0
Vikingur Reykjavik 2 W -1.0 Push 10.5 Onder
6-4 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 5 (2-3)
Zwitserland - Super League 2026-08-01 1 FC Thun
0 - 3
0 - 6
Young Boys 1 V 0.0, +0.5 Boven 10.0 Onder
4-5 (9) 0-4 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
UEFA Champions League - Kwalificatie 2026-07-28 3 Dinamo Zagreb
0 - 2
2 - 2
FC Thun 1 G -1.5 Boven 10.0 Boven
11-1 (12) 4-0 (4) 3 (3-0) 2 (2-0)
Zwitserland - Super League 2026-07-25 3 Lucerne
1 - 1
1 - 3
FC Thun 1 W -0.5 Boven 10.0 Boven
12-6 (18) 6-1 (7) 5 (4-1) 6 (3-3)
UEFA Champions League - Kwalificatie 2026-07-21 3 FC Thun
1 - 0
1 - 1
Dinamo Zagreb 2 G +0.5 Onder 9.5 Boven
9-5 (14) 6-2 (8) 4 (3-1) 1 (1-0)
Zwitserland - Super League 2026-05-17 3 St Gallen
0 - 0
1 - 1
FC Thun 2 G -0.5, -1.0 Onder 10.0 Boven
3-9 (12) 0-5 (5) 1 (0-1) 3 (0-3)
Zwitserland - Super League 2026-05-14 2 3 FC Thun
2 - 3
3 - 8
Young Boys 3 V 0.0, -0.5 Boven 9.5 Onder
3-1 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Zwitserland - Super League 2026-05-10 2 FC Sion
2 - 0
2 - 0
FC Thun 5 V -0.5, -1.0 Onder 9.5 Boven
9-3 (12) 4-2 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Zwitserland - Super League 2026-05-02 1 Basel
1 - 1
3 - 1
FC Thun 3 1 V 0.0 Boven 10.0 Onder
5-2 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Zwitserland - Super League 2026-04-25 3 FC Thun
0 - 0
0 - 1
Lugano 4 V -0.5 Onder 9.5 Boven
7-5 (12) 5-3 (8) 4 (3-1) 2 (2-0)
Zwitserland - Super League 2026-04-18 2 FC Thun
1 - 0
3 - 1
Basel 3 W -0.5, -1.0 Boven 10.0 Boven
5-8 (13) 4-1 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Zwitserland - Super League 2026-04-04 2 Lugano
0 - 0
1 - 0
FC Thun 3 V 0.0 Onder 9.0 Onder
3-5 (8) 1-2 (3) 2 (1-1) 4 (1-3)
Zwitserland - Super League 2026-03-21 2 FC Zürich
1 - 1
2 - 1
FC Thun 2 V +1.0 Onder 10.0 Boven
2-9 (11) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Basel Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Zwitserland - Super League 2026-11-01 3 Lugano
2 - 1
2 - 1
Basel 4 V -1.0, -1.5 Onder 10.0
Zwitserland - Super League 2026-10-25 2 Basel
0 - 0
0 - 0
Grasshoppers 1 G -0.5, -1.0 Onder 10.5
Zwitserland - Beker 2026-10-16 2 Stade Nyonnais
0 - 2
0 - 3
Basel 4 W +2.0, +2.5 Onder 10.5
Zwitserland - Super League 2026-10-11 3 FC Vaduz
2 - 0
3 - 0
Basel 1 V 0.0 Onder 10.0
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2026-10-03 Winterthur
4 - 0
7 - 3
Basel V +0.5 Boven 9.5
Zwitserland - Super League 2026-09-20 4 Basel
1 - 1
1 - 3
St Gallen 1 V 0.0 Boven 11.0 Boven
5-7 (12) 2-2 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Zwitserland - Super League 2026-09-13 1 Lucerne
1 - 2
2 - 4
Basel 2 W 0.0, -0.5 Boven 10.5 Onder
6-3 (9) 3-3 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Zwitserland - Super League 2026-09-06 1 Basel
0 - 0
1 - 3
Lugano 5 V 0.0, +0.5 Boven 9.5 Onder
1-7 (8) 0-4 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Zwitserland - Super League 2026-09-03 1 2 Basel
1 - 0
1 - 2
FC Sion 2 V 0.0, +0.5 Onder 9.5 Boven
4-7 (11) 2-4 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Zwitserland - Super League 2026-08-29 3 Young Boys
3 - 2
3 - 3
Basel 2 G -1.0, -1.5 Boven 10.0 Boven
9-3 (12) 4-1 (5) 0 (0-0) 4 (4-0)
Zwitserland - Super League 2026-08-22 5 FC Zürich
1 - 0
1 - 2
Basel 6 W 0.0, +0.5 Push 10.5 Onder
4-6 (10) 3-4 (7) 2 (0-2) 0 (0-0)
Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden 2026-08-16 2 Basel
1 - 1
2 - 5
Barcelona V +1.5 Boven
1-7 (8) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (0-2)
Zwitserland - Beker 2026-08-15 2 FC Courtételle
0 - 4
1 - 6
Basel W +3.0 Boven
3-8 (11) 1-6 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
Zwitserland - Super League 2026-08-09 1 Basel
2 - 0
4 - 2
FC Thun 3 W -0.5, -1.0 Boven 10.0 Onder
1-5 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (0-2)
Zwitserland - Super League 2026-08-01 2 Basel
0 - 0
0 - 1
Lausanne Sports 5 V -0.5 Onder 10.0 Boven
7-4 (11) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Zwitserland - Super League 2026-07-25 Servette
0 - 0
0 - 1
Basel W -0.5 Onder 10.0 Boven
11-5 (16) 3-2 (5) 2 (2-0) 4 (3-1)
Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden 2026-07-18 1 Basel
0 - 0
0 - 0
Juventus 2 G 0.0, +0.5 Onder 8.5 Onder
3-3 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2026-06-26 FC Rapperswil-Jona
0 - 1
0 - 3
Basel W +1.0, +1.5 Onder 9.0 Onder
3-4 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Zwitserland - Super League 2026-05-17 2 Lugano
2 - 0
4 - 0
Basel 2 V -0.5, -1.0 Boven 10.0 Push
5-5 (10) 3-3 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Zwitserland - Super League 2026-05-14 4 Basel
0 - 0
1 - 3
St Gallen 5 V 0.0 Boven 10.0 Boven
10-8 (18) 4-3 (7) 2 (2-0) 2 (2-0)
Zwitserland - Super League 2026-05-10 1 Young Boys
0 - 0
3 - 0
Basel 2 V -0.5 Onder 10.5 Boven
5-6 (11) 3-3 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Zwitserland - Super League 2026-05-02 1 Basel
1 - 1
3 - 1
FC Thun 3 1 W 0.0 Boven 10.0 Onder
5-2 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Zwitserland - Super League 2026-04-26 Basel
0 - 1
0 - 2
FC Sion 1 V 0.0 Onder 10.0 Onder
3-6 (9) 2-4 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Zwitserland - Super League 2026-04-18 2 FC Thun
1 - 0
3 - 1
Basel 3 V -0.5, -1.0 Boven 10.0 Boven
5-8 (13) 4-1 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Zwitserland - Super League 2026-04-04 1 Basel
2 - 1
3 - 3
Young Boys 3 G 0.0 Boven 10.0 Push
3-7 (10) 3-0 (3) 3 (3-0) 2 (0-2)
Zwitserland - Super League 2026-03-22 2 Winterthur
0 - 1
0 - 2
Basel 3 1 W +0.5, +1.0 Onder 10.0 Onder
5-3 (8) 4-3 (7) 4 (2-2) 1 (1-0)
Zwitserland - Super League 2026-03-15 Basel
1 - 0
3 - 1
Servette 2 W 0.0, -0.5 Boven 10.5 Onder
6-3 (9) 1-2 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
Zwitserland - Super League 2026-03-08 1 St Gallen
3 - 0
3 - 0
Basel V -0.5 Push 10.5 Onder
5-4 (9) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Zwitserland - Super League 2026-03-05 2 Basel
0 - 0
1 - 0
Grasshoppers 3 1 W -0.5, -1.0 Onder 10.0 Boven
4-9 (13) 3-7 (10) 4 (0-4) 1 (1-0)
Zwitserland - Super League 2026-03-01 Lausanne Sports
0 - 1
1 - 2
Basel 2 W 0.0 Push 10.5 Boven
5-6 (11) 1-3 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Tips publiceren
1x2
Volledig 2.1 3.9 2.9
Aziatische handicap
Volledig (-0.25) [email protected] [email protected]
Helft (-0.25) [email protected] [email protected]
Totaal hoekschoppen
Volledig (10.5) [email protected] [email protected]
Helft (4.5) [email protected] [email protected]
Totaal doelpunten
Volledig (3.5) [email protected] [email protected]
Helft (1.5) [email protected] [email protected]


Tijd Type Selectie Inzet Resultaat
Live gebeurtenissen

Status: , Score: 0 - 0 , Hoekschop: 0 - 0

Hoekschop: 10.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 3.5

0
Schot op doel
0
0
Schot naast
0
0
Aanval
0
0
Gevaarlijke aanval
0

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts