FC Espoo vs BK-46 Teamprofiel
FC Espoo vs BK-46 Wedstrijdfeiten
5W-1G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 28 doelpunten voor en 19 tegen. Gemiddelde goals: 2.8 voor, 1.9 tegen. Winst 50%, AH winst 50%, doelpunt Over 70%, corner Over 60%.
2W-3G-5V in de laatste 10 wedstrijden, met 9 doelpunten voor en 21 tegen. Gemiddelde goals: 0.9 voor, 2.1 tegen. Winst 20%, AH winst 20%, doelpunt Over 40%, corner Over 30%.
| FC Espoo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| BK-46 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| FC Espoo | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| BK-46 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
FC Espoo vs BK-46 Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
FC Espoo vs BK-46 Onderling resultaat
FC Espoo vs BK-46 Volledige H2H bekijken →| FC Espoo Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-08-19 | 3 BK-46 |
0 - 0
1 - 0
|
FC Espoo | V | -0.5, -1.0 | Onder |
|
||||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-06-02 | 1 FC Espoo |
1 - 1
1 - 4
|
BK-46 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2016-09-17 | FC Espoo |
1 - 0
2 - 0
|
BK-46 5 1 | W | +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| FC Espoo Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2018-06-09 | 3 FC Espoo |
1 - 2
5 - 3
|
HJS Akatemia 1 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2018-06-01 | 1 HIFK 2 |
1 - 1
2 - 1
|
FC Espoo 1 | V | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2018-05-27 | FC Espoo |
2 - 0
3 - 0
|
FC Honka Akatemia 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2018-05-19 | 2 FC Jazz |
1 - 1
3 - 2
|
FC Espoo 4 | V | -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2018-05-13 | 2 FC Espoo |
2 - 1
4 - 3
|
KaaPo 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2018-05-09 | 3 GRIFK |
1 - 0
3 - 2
|
FC Espoo 2 | V | -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2018-05-05 | 3 FC Espoo |
0 - 1
0 - 1
|
MuSa 2 | V | +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-10 (17) | 4-4 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-04-20 | 2 Tampere Utd |
0 - 0
2 - 2
|
FC Espoo | G | 0.0 | Boven |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-01-13 | FC Espoo |
2 - 1
3 - 2
|
FC Viikingit 1 | W | +1.0 | Boven |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-09-30 | 1 Peimari United |
0 - 3
0 - 6
|
FC Espoo 2 | W | +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
11-8 (19) | 6-5 (11) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-09-24 | FC Espoo |
4 - 0
8 - 0
|
ESPA 2 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
10-6 (16) | 5-3 (8) | 6 (4-2) | 1 (0-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-09-15 | 2 SalPa |
0 - 2
2 - 3
|
FC Espoo 2 | W | -1.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-09-10 | 5 FC Espoo |
0 - 0
0 - 1
|
MuSa 2 1 | V | +1.0, +1.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-09-01 | 2 NuPS |
1 - 0
2 - 1
|
FC Espoo | V | +0.5, +1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-08-26 | 4 FC Espoo |
1 - 1
1 - 3
|
TPV 3 | V | +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-08-19 | 3 BK-46 |
0 - 0
1 - 0
|
FC Espoo | V | -0.5, -1.0 | Onder |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-08-12 | FC Viikingit |
1 - 1
2 - 2
|
FC Espoo 1 | G | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-08-04 | 1 FC Espoo |
1 - 0
2 - 1
|
KaPa 1 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-07-22 | 4 FC Espoo |
2 - 1
2 - 2
|
Tampere United 3 | G | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
2-8 (10) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 3 (0-3) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-07-06 | 3 FC Espoo |
0 - 0
0 - 1
|
Peimari United 3 | V | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-07-01 | ESPA |
0 - 0
0 - 0
|
FC Espoo 1 | G | +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-06-27 | 4 MuSa |
1 - 0
1 - 0
|
FC Espoo 2 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-06-21 | 1 FC Espoo |
0 - 1
1 - 3
|
SalPa 3 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-06-16 | 3 FC Espoo |
1 - 1
3 - 1
|
NuPS 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-06-10 | TPV |
0 - 0
2 - 1
|
FC Espoo 3 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
14-6 (20) | 6-6 (12) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-06-02 | 1 FC Espoo |
1 - 1
1 - 4
|
BK-46 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-05-29 | 1 FC Espoo |
0 - 1
2 - 2
|
FC Viikingit 1 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-05-22 | 3 KaPa |
1 - 0
3 - 0
|
FC Espoo 2 | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Boven |
|
8-4 (12) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-05-14 | 1 2 FC Espoo |
1 - 1
2 - 1
|
FC Jazz | W | -1.0, -1.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
6-4 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-05-07 | 2 Tampere United |
1 - 0
1 - 3
|
FC Espoo 1 | W | 0.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 3 (1-2) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| BK-46 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2018-06-10 | 2 BK-46 |
2 - 1
3 - 3
|
HIFK 2 2 | G | -0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2018-06-01 | FC Honka Akatemia |
3 - 0
6 - 0
|
BK-46 3 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2018-05-27 | 1 BK-46 |
0 - 0
0 - 0
|
FC Jazz 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2018-05-19 | 2 KaaPo |
0 - 0
1 - 0
|
BK-46 5 | V | 0.0 | Onder |
|
||||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2018-05-13 | 1 BK-46 |
0 - 1
0 - 1
|
GRIFK 4 | V | +0.5 | Onder |
|
||||||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2018-05-10 | 3 SalPa |
3 - 1
5 - 1
|
BK-46 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
0-3 (3) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2018-05-05 | BK-46 |
0 - 0
2 - 0
|
KaPa 1 | W | -0.5 | Onder |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-09-30 | 1 ESPA |
2 - 1
4 - 1
|
BK-46 1 | V | +3.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
6-5 (11) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-09-24 | 3 BK-46 |
0 - 1
1 - 1
|
SalPa 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-09-20 | KaPa |
0 - 0
0 - 1
|
BK-46 2 | W | +0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
7-6 (13) | 7-5 (12) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-09-09 | 1 BK-46 |
1 - 0
4 - 0
|
NuPS | W | -2.0 | Onder |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-09-01 | 1 1 TPV |
2 - 2
3 - 4
|
BK-46 3 1 | W | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-08-19 | 3 BK-46 |
0 - 0
1 - 0
|
FC Espoo | W | -0.5, -1.0 | Onder |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-08-05 | 1 BK-46 |
0 - 1
1 - 3
|
FC Jazz 2 | V | -0.5, -1.0 | Boven |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-07-30 | Tampere United |
1 - 0
3 - 1
|
BK-46 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-07-07 | 2 BK-46 |
1 - 0
2 - 0
|
ESPA 2 | W | -2.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-7 (16) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-07-01 | 4 SalPa |
1 - 2
1 - 5
|
BK-46 2 | W | -0.5 | Boven |
|
4-9 (13) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 4 (3-1) | ||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-06-27 | 4 NuPS |
0 - 1
0 - 4
|
BK-46 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
3-9 (12) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-06-17 | BK-46 |
4 - 1
5 - 2
|
TPV 3 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
4-9 (13) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-06-09 | 2 BK-46 |
0 - 0
2 - 0
|
FC Viikingit 3 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
8-6 (14) | 5-5 (10) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-06-02 | 1 FC Espoo |
1 - 1
1 - 4
|
BK-46 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-05-29 | 1 BK-46 |
0 - 0
0 - 0
|
KaPa 2 | G | 0.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
2-9 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-05-19 | 3 FC Jazz |
0 - 1
0 - 2
|
BK-46 4 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2017-05-13 | 2 BK-46 |
2 - 2
3 - 4
|
Tampere United 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
9-6 (15) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 6 (5-1) | ||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2016-09-23 | 3 Klubi-04 |
2 - 0
3 - 1
|
BK-46 4 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2016-09-17 | FC Espoo |
1 - 0
2 - 0
|
BK-46 5 1 | V | +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2016-09-10 | 1 BK-46 |
0 - 0
1 - 0
|
SalPa 2 | W | -1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2016-09-03 | 3 FC Honka |
2 - 1
5 - 1
|
BK-46 3 | V | -1.5 | Boven |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2016-08-21 | 2 FC Viikingit |
1 - 1
2 - 4
|
BK-46 3 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Finland - Kakkonen - Groep B | 2016-08-14 | BK-46 |
1 - 0
3 - 0
|
FC Aland 1 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.83 | 3.6 | 3.4 |
| Helft | 2.37 | 2.5 | 3.5 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (-0.25) | Thuis@2 | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.0) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.25) | [email protected] | Onder@2 |
Status: Eindstand , Score: 2 - 1 , Hoekschop: 5 - 0
Hoekschop: 10.0 , Handicap: -0.5 , Doelpunten: 3.0
Score: 0 - 0 , Hoekschop: 3 - 0 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Corner - FC Espoo -
17' - 2nd Corner - FC Espoo -
26' - 3rd Corner - FC Espoo - Race to 3 Corners - FC Espoo
-
0-0 score at the end of First Half -
56' - 1st Yellow Card - BK-46 -
65' - 4th Corner - FC Espoo - Race to 5 Corners - FC Espoo
-
67' - 5th Corner - FC Espoo -
72' - 1st Goal - BK-46 -
80' - 2nd Yellow Card - BK-46 -
84' - 2nd Goal - FC Espoo -
87' - 3rd Yellow Card - BK-46 -
89' - 3rd Goal - FC Espoo -
2-1 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

