Falkirk vs Hamilton Teamprofiel
Falkirk vs Hamilton Wedstrijdfeiten
5W-2G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 20 doelpunten voor en 9 tegen. Gemiddelde goals: 2.0 voor, 0.9 tegen. Winst 50%, AH winst 30%, doelpunt Over 40%, corner Over 40%.
3W-3G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 8 doelpunten voor en 14 tegen. Gemiddelde goals: 0.8 voor, 1.4 tegen. Winst 30%, AH winst 50%, doelpunt Over 10%, corner Over 60%.
| Falkirk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Hamilton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Falkirk | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Hamilton | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Falkirk vs Hamilton Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Falkirk vs Hamilton Onderling resultaat
Falkirk vs Hamilton Volledige H2H bekijken →| Falkirk Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Schotland - Championship | 2025-03-01 | 2 Hamilton |
2 - 1
2 - 2
|
Falkirk 1 | G | +1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2024-12-21 | Falkirk |
0 - 0
1 - 0
|
Hamilton 5 | W | -2.0 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2024-10-18 | 7 Hamilton |
0 - 3
1 - 3
|
Falkirk 3 | W | +1.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2024-04-13 | 2 Hamilton |
0 - 0
0 - 2
|
Falkirk 2 | W | +0.5, +1.0 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2024-02-17 | Falkirk |
3 - 1
3 - 2
|
Hamilton 3 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 11.0 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2023-12-16 | 2 Hamilton |
1 - 2
1 - 3
|
Falkirk 5 | W | 0.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-4 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Schotland - League One | 2023-10-07 | 1 Falkirk |
0 - 0
0 - 0
|
Hamilton 3 | G | -0.5 | Onder | 11.5 | Onder |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - League Cup | 2021-07-17 | 1 Falkirk |
0 - 0
1 - 2
|
Hamilton 1 | V | 0.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
3-9 (12) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2015-07-14 | Falkirk |
0 - 2
2 - 3
|
Hamilton 1 | V | 0.0 | Boven |
|
6-8 (14) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 2 (1-1) | ||
| Schotland - Championship | 2014-01-11 | Falkirk |
0 - 0
0 - 0
|
Hamilton | G |
|
9-0 (9) | 6-0 (6) | (-) | (-) | ||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Falkirk Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Schotland - Championship | 2025-04-25 | 1 3 Partick |
1 - 1
2 - 1
|
Falkirk 1 | V | +0.5, +1.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2025-04-19 | 1 2 Falkirk |
1 - 0
1 - 3
|
Raith 5 | V | -1.0 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2025-04-11 | 1 Ayr |
0 - 1
1 - 1
|
Falkirk 3 | G | +0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2025-04-05 | Falkirk |
3 - 0
5 - 0
|
Morton 4 | W | -1.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2025-03-25 | 3 Livingston |
0 - 0
1 - 0
|
Falkirk 3 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2025-03-22 | 3 Falkirk |
0 - 0
2 - 0
|
Airdrieonians 2 | W | -2.0 | Onder | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Schotland - Championship | 2025-03-15 | 3 Queen's Park |
0 - 1
0 - 4
|
Falkirk 1 | W | +1.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
0-10 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Schotland - Championship | 2025-03-08 | 2 Falkirk |
1 - 0
1 - 0
|
Dunfermline 1 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Schotland - Championship | 2025-03-04 | Airdrieonians |
0 - 2
0 - 3
|
Falkirk | W | +1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
3-13 (16) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 6 (1-5) |
| Schotland - Championship | 2025-03-01 | 2 Hamilton |
2 - 1
2 - 2
|
Falkirk 1 | G | +1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
2-13 (15) | 1-7 (8) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Schotland - Championship | 2025-02-21 | 3 Morton |
0 - 2
0 - 2
|
Falkirk 1 | W | +1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
2-10 (12) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Schotland - Championship | 2025-02-15 | 2 Falkirk |
1 - 2
2 - 2
|
Ayr 1 | G | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Schotland - Championship | 2025-02-08 | Falkirk |
3 - 2
5 - 2
|
Partick 3 1 | W | -1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
9-3 (12) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Schotland - Championship | 2025-01-31 | 2 Falkirk |
0 - 2
1 - 2
|
Livingston 5 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
7-4 (11) | 5-4 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Schotland - Championship | 2025-01-25 | 2 Raith |
0 - 1
0 - 2
|
Falkirk 1 | W | +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-5 (12) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Schotland - FA Cup | 2025-01-19 | 3 Falkirk |
0 - 0
1 - 1
|
Raith 3 | G | -1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Schotland - Championship | 2025-01-11 | Falkirk |
0 - 0
0 - 0
|
Queen's Park 1 | G | -1.0, -1.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
8-7 (15) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Schotland - Championship | 2024-12-27 | 2 Dunfermline |
1 - 1
3 - 3
|
Falkirk 3 | G | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 5 (1-4) |
| Schotland - Championship | 2024-12-21 | Falkirk |
0 - 0
1 - 0
|
Hamilton 5 | W | -2.0 | Onder | 11.0 | Boven |
|
8-5 (13) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Schotland - Championship | 2024-12-14 | 1 Ayr |
3 - 2
5 - 2
|
Falkirk 1 1 | V | +0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Schotland - Championship | 2024-12-07 | 1 Falkirk |
1 - 0
3 - 0
|
Raith 2 | W | -1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
10-4 (14) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 5 (1-4) |
| Schotland - FA Cup | 2024-12-02 | 1 East Kilbride |
0 - 2
1 - 3
|
Falkirk 1 | W | +2.0 | Boven | 11.0 | Onder |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Schotland - Championship | 2024-11-22 | 2 Queen's Park |
0 - 1
0 - 1
|
Falkirk 2 | W | +0.5, +1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - Championship | 2024-11-16 | 5 Livingston |
1 - 0
1 - 0
|
Falkirk 2 | V | +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Schotland - Championship | 2024-11-09 | Falkirk |
1 - 0
2 - 0
|
Airdrieonians 3 | W | -1.5, -2.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Schotland - Championship | 2024-11-02 | Falkirk |
2 - 0
6 - 0
|
Morton 3 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
17-0 (17) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Schotland - Championship | 2024-10-26 | 2 Falkirk |
1 - 0
2 - 1
|
Dunfermline 4 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Schotland - Championship | 2024-10-18 | 7 Hamilton |
0 - 3
1 - 3
|
Falkirk 3 | W | +1.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Schotland - Championship | 2024-10-12 | 2 Partick |
0 - 0
1 - 1
|
Falkirk | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
4-13 (17) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Schotland - Championship | 2024-10-08 | 3 Falkirk |
0 - 0
0 - 0
|
Livingston 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Hamilton Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Schotland - Championship | 2025-04-26 | 1 Hamilton |
0 - 2
0 - 3
|
Livingston 2 | V | +1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2025-04-19 | 1 Hamilton |
0 - 0
0 - 0
|
Queen's Park 2 | G | -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2025-04-12 | 4 Partick |
0 - 2
1 - 2
|
Hamilton 3 | W | -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2025-04-05 | 3 Dunfermline |
0 - 1
0 - 1
|
Hamilton 4 | W | -0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2025-03-29 | 2 Hamilton |
0 - 1
0 - 3
|
Raith 2 | V | 0.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2025-03-22 | 2 Ayr |
0 - 0
1 - 1
|
Hamilton 5 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-5 (14) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Schotland - Championship | 2025-03-15 | Hamilton |
0 - 0
0 - 2
|
Morton 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Schotland - Championship | 2025-03-08 | 2 Airdrieonians |
0 - 0
2 - 1
|
Hamilton 1 | V | 0.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
7-8 (15) | 5-7 (12) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Schotland - Championship | 2025-03-01 | 2 Hamilton |
2 - 1
2 - 2
|
Falkirk 1 | G | +1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
2-13 (15) | 1-7 (8) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Schotland - Championship | 2025-02-25 | 3 Hamilton |
0 - 0
1 - 0
|
Dunfermline 2 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Schotland - Championship | 2025-02-22 | 1 Raith |
1 - 0
2 - 0
|
Hamilton 2 | V | -1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Schotland - Championship | 2025-02-18 | Morton |
1 - 0
2 - 0
|
Hamilton 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - Championship | 2025-02-15 | Queen's Park |
0 - 2
1 - 2
|
Hamilton 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Schotland - FA Cup | 2025-02-08 | 1 St Johnstone |
0 - 0
1 - 0
|
Hamilton 3 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Schotland - Championship | 2025-02-01 | Hamilton |
0 - 0
0 - 2
|
Ayr 1 | V | +0.5, +1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Schotland - Championship | 2025-01-28 | 4 Hamilton |
0 - 3
0 - 3
|
Raith | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-8 (13) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Schotland - Championship | 2025-01-25 | 3 Livingston |
2 - 0
3 - 0
|
Hamilton 1 | V | -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
8-5 (13) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Schotland - FA Cup | 2025-01-18 | 1 Hamilton |
1 - 0
3 - 1
|
Musselburgh Ath 1 | W | -2.5, -3.0 | Boven | 11.5 | Onder |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Schotland - Championship | 2025-01-10 | Hamilton |
0 - 0
1 - 2
|
Partick 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - Championship | 2024-12-28 | 1 Hamilton |
2 - 2
3 - 2
|
Airdrieonians 1 | W | -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - Championship | 2024-12-21 | Falkirk |
0 - 0
1 - 0
|
Hamilton 5 | V | -2.0 | Onder | 11.0 | Boven |
|
8-5 (13) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Schotland - Championship | 2024-12-14 | 5 Hamilton |
2 - 1
2 - 1
|
Queen's Park 4 | W | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 | Boven |
|
8-8 (16) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Schotland - Championship | 2024-12-07 | 2 Dunfermline |
0 - 0
3 - 2
|
Hamilton | V | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
12-2 (14) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Schotland - FA Cup | 2024-11-30 | 1 Banks O'Dee |
0 - 2
1 - 2
|
Hamilton 3 | W | +1.5, +2.0 | Onder | 11.0 | Boven |
|
10-4 (14) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Schotland - Championship | 2024-11-16 | 2 Partick |
2 - 1
5 - 1
|
Hamilton 1 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Schotland - Championship | 2024-11-09 | 2 Hamilton |
1 - 1
1 - 3
|
Livingston 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven |
|
5-3 (8) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Schotland - Championship | 2024-11-02 | 2 Airdrieonians |
0 - 2
0 - 4
|
Hamilton 2 | W | 0.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
16-6 (22) | 13-2 (15) | 8 (6-2) | 2 (1-1) |
| Schotland - Championship | 2024-10-26 | Hamilton |
0 - 0
3 - 0
|
Morton 3 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
9-4 (13) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Schotland - Championship | 2024-10-18 | 7 Hamilton |
0 - 3
1 - 3
|
Falkirk 3 | V | +1.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Schotland - League Challenge Cup | 2024-10-11 | 3 Hamilton |
0 - 1
0 - 1
|
Morton 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.167 | 6 | 12 |
| Helft | 1.5 | 3 | 9.5 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-2.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (-1.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.5) | [email protected] | Onder@2 |
| Helft (5.0) | [email protected] | Onder@2 |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 3 - 1 , Hoekschop: 9 - 2
Hoekschop: 10.5 , Handicap: -2.0 , Doelpunten: 3.5
Score: 1 - 1 , Hoekschop: 5 - 1 Helft
Hoekschop: 5.0 , Handicap: -1.0 , Doelpunten: 1.5
-
5' - 1st Goal - Hamilton -
12' - 1st Corner - Falkirk -
13' - 2nd Corner - Falkirk -
15' - 3rd Corner - Falkirk - Race to 3 Corners - Falkirk
-
16' - 4th Corner - Falkirk -
25' - 1st Yellow Card - Falkirk -
30' - 5th Corner - Falkirk - Race to 5 Corners - Falkirk
-
33' - 2nd Goal - Falkirk -
35' - 6th Corner - Hamilton -
1-1 score at the end of First Half -
51' - 2nd Yellow Card - Hamilton -
56' - 3rd Yellow Card - Hamilton -
59' - 7th Corner - Falkirk -
59' - 3rd Goal - Falkirk -
71' - 4th Goal - Falkirk -
71' - 4th Yellow Card - Falkirk - 55' ~ Substitution ~ Maguire ~ Barjonas ~(Hamilton)
- 60' ~ Substitution ~ Stewart ~ Oliver ~(Falkirk)
- 65' ~ Substitution ~ O'Hara ~ Todorov ~(Hamilton)
- 64' ~ Substitution ~ Henderson ~ Shaw ~(Hamilton)
-
75' - 5th Yellow Card - Hamilton - 69' ~ Substitution ~ Agyeman ~ Ross ~(Falkirk)
- 77' ~ Substitution ~ Nesbitt ~ Arfield ~(Falkirk)
- 77' ~ Substitution ~ Thomson ~ Miller ~(Falkirk)
- Race to 7 Corners - Falkirk
-
80' - 8th Corner - Falkirk -
82' - 9th Corner - Hamilton - 81' ~ Substitution ~ Smith ~ Robinson ~(Hamilton)
- 81' ~ Substitution ~ Gallacher ~ Hendrie ~(Hamilton)
-
90' - 10th Corner - Falkirk - Race to 9 Corners - Falkirk
-
90+5' - 11th Corner - Falkirk - 96' ~ Substitution ~ Lang ~ Henderson ~(Falkirk)
-
3-1 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

