Falkirk vs Dumbarton Teamprofiel
Falkirk vs Dumbarton Wedstrijdfeiten
4W-4G-2V in de laatste 10 wedstrijden, met 16 doelpunten voor en 9 tegen. Gemiddelde goals: 1.6 voor, 0.9 tegen. Winst 40%, AH winst 40%, doelpunt Over 40%, corner Over 50%.
5W-2G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 17 doelpunten voor en 16 tegen. Gemiddelde goals: 1.7 voor, 1.6 tegen. Winst 50%, AH winst 60%, doelpunt Over 50%, corner Over 30%.
| Falkirk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Dumbarton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Falkirk | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Dumbarton | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Falkirk vs Dumbarton Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Falkirk vs Dumbarton Onderling resultaat
Falkirk vs Dumbarton Volledige H2H bekijken →| Falkirk Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Schotland - League One | 2019-11-16 | 5 Dumbarton |
1 - 0
1 - 1
|
Falkirk 3 | G | +1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2019-08-10 | 1 Falkirk |
5 - 0
6 - 0
|
Dumbarton 1 | W | -1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2018-04-21 | 1 Dumbarton |
1 - 1
2 - 5
|
Falkirk 1 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2018-02-24 | 1 Falkirk |
0 - 0
0 - 0
|
Dumbarton 3 | G | -1.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Championship | 2017-12-23 | 2 Dumbarton |
0 - 0
0 - 0
|
Falkirk | G | 0.0, +0.5 | Onder |
|
||||||
| Schotland - Championship | 2017-08-12 | Falkirk |
1 - 1
1 - 1
|
Dumbarton | G | -1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
11-5 (16) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Schotland - Championship | 2017-05-06 | 1 Dumbarton |
0 - 0
0 - 1
|
Falkirk | W | +0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
2-8 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Schotland - Championship | 2017-02-25 | Falkirk |
1 - 1
2 - 2
|
Dumbarton 2 | G | -1.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Schotland - Championship | 2016-12-17 | 2 Dumbarton |
1 - 0
2 - 1
|
Falkirk 1 | V | +0.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
2-6 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Schotland - Championship | 2016-08-27 | Falkirk |
0 - 0
1 - 0
|
Dumbarton 1 | W | -1.0, -1.5 | Onder |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Schotland - Championship | 2016-03-12 | 1 1 Dumbarton |
0 - 0
1 - 1
|
Falkirk 2 | G | +0.5, +1.0 | Onder |
|
5-7 (12) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Schotland - Championship | 2015-12-26 | Falkirk |
1 - 0
1 - 0
|
Dumbarton 3 | W | -1.0, -1.5 | Onder |
|
15-4 (19) | 6-3 (9) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Schotland - Championship | 2015-10-24 | 1 Dumbarton |
0 - 3
0 - 5
|
Falkirk | W | +0.5 | Boven |
|
10-3 (13) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Schotland - Championship | 2015-08-28 | 1 Falkirk |
2 - 1
2 - 1
|
Dumbarton 3 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 11.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Schotland - Championship | 2015-03-28 | 1 Dumbarton |
0 - 0
1 - 0
|
Falkirk 1 | V | +0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Falkirk Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Schotland - League One | 2019-12-28 | 1 Airdrieonians |
1 - 1
1 - 1
|
Falkirk 4 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2019-12-21 | 1 Montrose |
0 - 1
2 - 3
|
Falkirk 2 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2019-12-14 | 2 3 Falkirk |
0 - 1
1 - 1
|
Raith 3 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2019-12-07 | 1 East Fife |
0 - 0
0 - 0
|
Falkirk 2 | G | +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2019-11-30 | 1 Falkirk |
2 - 0
3 - 0
|
Stranraer | W | -1.5, -2.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - FA Cup | 2019-11-22 | 1 Linlithgow Rose |
1 - 2
1 - 4
|
Falkirk 1 | W | +1.5, +2.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Schotland - League One | 2019-11-16 | 5 Dumbarton |
1 - 0
1 - 1
|
Falkirk 3 | G | +1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
5-7 (12) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - League One | 2019-11-09 | 2 Falkirk |
0 - 1
1 - 2
|
Airdrieonians 2 | V | -1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
12-5 (17) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Schotland - League One | 2019-11-02 | 3 Forfar |
0 - 1
0 - 2
|
Falkirk 4 | W | +0.5, +1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Schotland - League One | 2019-10-26 | 1 2 Falkirk |
0 - 0
0 - 1
|
Clyde 2 | V | -1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - League One | 2019-10-19 | 1 Falkirk |
2 - 0
4 - 0
|
Peterhead 3 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Schotland - League One | 2019-10-05 | 1 Raith |
0 - 2
2 - 2
|
Falkirk 4 | G | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
11-4 (15) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Schotland - League One | 2019-09-28 | 1 Falkirk |
0 - 0
0 - 0
|
East Fife 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Schotland - League One | 2019-09-21 | Stranraer |
0 - 1
0 - 3
|
Falkirk | W | +1.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Schotland - League One | 2019-09-14 | 3 Falkirk |
2 - 0
3 - 0
|
Forfar 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Schotland - League Challenge Cup | 2019-09-07 | 1 Raith |
1 - 0
2 - 0
|
Falkirk 2 | V | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - League One | 2019-08-31 | Airdrieonians |
0 - 0
0 - 0
|
Falkirk 1 | G | +0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-6 (10) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Schotland - League One | 2019-08-24 | 1 Clyde |
1 - 0
1 - 0
|
Falkirk 2 | V | +0.5, +1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
1-13 (14) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Schotland - League One | 2019-08-17 | 1 Falkirk |
1 - 1
2 - 1
|
Montrose 3 | W | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
9-4 (13) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Schotland - League Challenge Cup | 2019-08-13 | 1 Falkirk |
1 - 1
1 - 1
|
Celtic U21 1 | G | -1.5, -2.0 | Onder |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Schotland - League One | 2019-08-10 | 1 Falkirk |
5 - 0
6 - 0
|
Dumbarton 1 | W | -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
9-4 (13) | 8-2 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Schotland - League One | 2019-08-03 | Peterhead |
0 - 0
0 - 0
|
Falkirk 1 | G | +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Schotland - League Cup | 2019-07-23 | 2 Berwick |
0 - 1
0 - 3
|
Falkirk 1 | W | +4.0, +4.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Schotland - League Cup | 2019-07-20 | 3 Ayr |
1 - 1
2 - 1
|
Falkirk 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
9-5 (14) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Schotland - League Cup | 2019-07-16 | Falkirk |
1 - 0
1 - 0
|
Stranraer 3 | W | -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-5 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Schotland - League Cup | 2019-07-13 | 2 Falkirk |
0 - 1
1 - 1
|
Livingston | G | +0.5, +1.0 | Onder |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2019-07-09 | Brechin |
0 - 1
0 - 3
|
Falkirk | W | +0.5, +1.0 | Onder |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Schotland - Championship | 2019-05-04 | 2 Falkirk |
1 - 0
3 - 2
|
Ross County 2 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
3-8 (11) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Schotland - Championship | 2019-04-27 | 3 Dundee Utd |
2 - 0
2 - 0
|
Falkirk 4 | V | -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Schotland - Championship | 2019-04-20 | 1 Falkirk |
0 - 0
0 - 2
|
Morton 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
11-4 (15) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 5 (5-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Dumbarton Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Schotland - League One | 2019-12-28 | Dumbarton |
0 - 0
1 - 1
|
Stranraer 4 | G | -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2019-12-21 | Raith |
0 - 2
0 - 2
|
Dumbarton | W | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2019-12-14 | 1 Forfar |
3 - 2
3 - 4
|
Dumbarton | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2019-12-07 | 4 Dumbarton |
0 - 1
0 - 2
|
Montrose 1 | V | 0.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2019-11-30 | 1 Clyde |
1 - 1
1 - 2
|
Dumbarton 4 | W | -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Schotland - FA Cup | 2019-11-23 | 2 Dumbarton |
1 - 1
3 - 1
|
Forfar 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Schotland - League One | 2019-11-16 | 5 Dumbarton |
1 - 0
1 - 1
|
Falkirk 3 | G | +1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
5-7 (12) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - League One | 2019-11-09 | 1 Dumbarton |
2 - 2
2 - 4
|
East Fife 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Schotland - League One | 2019-11-02 | 1 Airdrieonians |
3 - 1
3 - 1
|
Dumbarton 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Schotland - League One | 2019-10-26 | 2 Dumbarton |
0 - 0
1 - 0
|
Peterhead 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - League One | 2019-10-19 | 1 Stranraer |
0 - 0
0 - 0
|
Dumbarton 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Schotland - League One | 2019-10-05 | Dumbarton |
3 - 0
3 - 1
|
Forfar 3 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Schotland - League One | 2019-09-28 | 1 Dumbarton |
1 - 0
1 - 2
|
Clyde 2 | V | 0.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Schotland - League One | 2019-09-21 | 2 East Fife |
0 - 1
2 - 2
|
Dumbarton 2 | G | -0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Schotland - League One | 2019-09-14 | Dumbarton |
1 - 1
0 - 1
|
Airdrieonians 1 | V | 0.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
6-10 (16) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Schotland - League One | 2019-08-31 | 1 Montrose |
0 - 2
1 - 2
|
Dumbarton 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Schotland - League One | 2019-08-24 | 3 Dumbarton |
1 - 1
3 - 1
|
Stranraer 2 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Schotland - League One | 2019-08-17 | 3 Peterhead |
2 - 1
2 - 3
|
Dumbarton 1 | W | -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Schotland - League Challenge Cup | 2019-08-13 | 1 Dumbarton |
0 - 1
0 - 1
|
St Mirren U21 2 | V | -0.5 | Onder |
|
10-3 (13) | 6-2 (8) | 4 (4-0) | 1 (1-0) | ||
| Schotland - League One | 2019-08-10 | 1 Falkirk |
5 - 0
6 - 0
|
Dumbarton 1 | V | -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
9-4 (13) | 8-2 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Schotland - League One | 2019-08-03 | 2 Dumbarton |
0 - 0
0 - 1
|
Raith 1 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Schotland - League Cup | 2019-07-23 | 1 Dumbarton |
0 - 2
0 - 2
|
Motherwell | V | +2.5, +3.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
1-12 (13) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Schotland - League Cup | 2019-07-20 | 2 Dumbarton |
1 - 4
1 - 4
|
Queen of South 2 | V | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Schotland - League Cup | 2019-07-16 | 1 Morton |
5 - 0
6 - 1
|
Dumbarton | V | -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
2-9 (11) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - League Cup | 2019-07-13 | Annan Athletic |
0 - 0
0 - 1
|
Dumbarton 1 | W | 0.0 | Onder |
|
2-11 (13) | 0-7 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| UK Friendlies | 2019-07-09 | 1 Dumbarton |
0 - 2
0 - 2
|
Hamilton | V | 0.0, -0.5 | Onder | 8.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-06 | Dumbarton |
0 - 0
3 - 2
|
Dundee Utd | W | +1.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
5-11 (16) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Schotland - League One | 2019-05-04 | 1 Arbroath |
0 - 0
1 - 1
|
Dumbarton 2 1 | G | -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - League One | 2019-04-27 | Dumbarton |
2 - 0
2 - 1
|
Stranraer | W | -0.5 | Push | 10.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Schotland - League One | 2019-04-20 | Dumbarton |
2 - 0
3 - 0
|
East Fife | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.333 | 5 | 10 |
| Helft | 1.8 | 2.5 | 7 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-1.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (-0.5) | [email protected] | Uit@2 |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | Onder@2 |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 3 - 0 , Hoekschop: 10 - 3
Hoekschop: 10.0 , Handicap: -1.5 , Doelpunten: 2.5, 3.0
Score: 1 - 0 , Hoekschop: 4 - 3 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: -0.5 , Doelpunten: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - Dumbarton -
11' - 2nd Corner - Falkirk -
13' - 3rd Corner - Dumbarton -
15' - 4th Corner - Falkirk - Race to 3 Corners - Falkirk
-
16' - 5th Corner - Falkirk -
34' - 6th Corner - Dumbarton -
38' - 1st Goal - Falkirk -
45+2' - 7th Corner - Falkirk -
1-0 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - Falkirk
-
46' - 8th Corner - Falkirk -
48' - 9th Corner - Falkirk -
56' - 10th Corner - Falkirk - Race to 7 Corners - Falkirk
-
62' - 11th Corner - Falkirk -
63' - 2nd Goal - Falkirk -
69' - 1st Yellow Card - Dumbarton -
70' - 2nd Yellow Card - Dumbarton - Race to 9 Corners - Falkirk
-
76' - 12th Corner - Falkirk -
85' - 3rd Goal - Falkirk -
88' - 13th Corner - Falkirk -
3-0 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

