Falkenbergs FF vs Kalmar FF Teamprofiel
Falkenbergs FF vs Kalmar FF Wedstrijdfeiten
6W-1G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 15 doelpunten voor en 13 tegen. Gemiddelde goals: 1.5 voor, 1.3 tegen. Winst 60%, AH winst 70%, doelpunt Over 40%, corner Over 50%.
6W-2G-2V in de laatste 10 wedstrijden, met 26 doelpunten voor en 8 tegen. Gemiddelde goals: 2.6 voor, 0.8 tegen. Winst 60%, AH winst 60%, doelpunt Over 80%, corner Over 60%.
| Falkenbergs FF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Kalmar FF | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Falkenbergs FF | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Kalmar FF | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Falkenbergs FF vs Kalmar FF Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Falkenbergs FF vs Kalmar FF Onderling resultaat
Falkenbergs FF vs Kalmar FF Volledige H2H bekijken →| Falkenbergs FF Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-10-26 | Kalmar FF |
0 - 0
2 - 3
|
Falkenbergs FF 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Zweden - Allsvenskan | 2019-06-01 | 2 Falkenbergs FF |
0 - 0
0 - 0
|
Kalmar FF 2 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Zweden - Allsvenskan | 2016-09-21 | Kalmar FF |
2 - 0
3 - 0
|
Falkenbergs FF 1 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Zweden - Allsvenskan | 2016-05-29 | 2 Falkenbergs FF |
1 - 1
1 - 2
|
Kalmar FF 2 | V | +0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Zweden - Allsvenskan | 2015-07-18 | 1 Kalmar FF |
2 - 0
4 - 0
|
Falkenbergs FF 2 | V | -1.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Zweden - Allsvenskan | 2015-05-19 | 1 Falkenbergs FF |
0 - 1
1 - 3
|
Kalmar FF 2 | V | 0.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Zweden - Allsvenskan | 2014-08-14 | Kalmar FF |
1 - 1
3 - 1
|
Falkenbergs FF | V | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Falkenbergs FF Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Zweden - Allsvenskan | 2020-06-18 | 2 Mjällby AIF |
0 - 1
0 - 1
|
Falkenbergs FF 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Zweden - Allsvenskan | 2020-06-15 | Falkenbergs FF |
1 - 1
1 - 1
|
BK Hacken 2 | G | +0.5, +1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Zweden - Beker | 2020-03-07 | 1 IFK Norrköping |
0 - 0
1 - 0
|
Falkenbergs FF 1 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Zweden - Beker | 2020-03-01 | 1 3 Falkenbergs FF |
0 - 0
1 - 0
|
Halmstad 2 | W | 0.0 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Zweden - Beker | 2020-02-23 | 1 Tvååkers IF |
0 - 1
1 - 3
|
Falkenbergs FF | W | +1.0, +1.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2020-02-15 | Halmstad |
1 - 0
2 - 0
|
Falkenbergs FF | V | 0.0 | Onder | 8.5 | Boven |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2020-02-08 | 1 Falkenbergs FF |
3 - 0
4 - 1
|
Varbergs BoIS FC | W | -0.5 | Boven | 8.5 | Onder |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-11-02 | 2 Falkenbergs FF |
0 - 0
1 - 0
|
AFC Eskilstuna 1 | W | -1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-10-26 | Kalmar FF |
0 - 0
2 - 3
|
Falkenbergs FF 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
12-4 (16) | 10-2 (12) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-10-20 | 1 1 Falkenbergs FF |
0 - 2
1 - 5
|
AIK | V | +0.5 | Boven | 8.5 | Onder |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-10-06 | 2 Elfsborg |
1 - 0
4 - 0
|
Falkenbergs FF | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-09-29 | 1 Falkenbergs FF |
0 - 1
0 - 2
|
IFK Norrköping | V | +0.5, +1.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-09-24 | Djurgården |
0 - 0
1 - 0
|
Falkenbergs FF 3 | V | -1.5, -2.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-09-21 | 1 Falkenbergs FF |
1 - 0
1 - 0
|
Ostersunds FK 2 | W | -0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
5-11 (16) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-09-13 | 2 Sirius |
1 - 0
2 - 0
|
Falkenbergs FF 2 | V | -0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
4-11 (15) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-09-01 | BK Hacken |
2 - 1
4 - 1
|
Falkenbergs FF 2 | V | -1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-08-26 | 2 Falkenbergs FF |
0 - 2
0 - 2
|
Hammarby 2 | V | +1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Zweden - Beker | 2019-08-22 | 1 Vargarda IK |
0 - 1
0 - 4
|
Falkenbergs FF | W | +1.5, +2.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-08-18 | Malmö FF |
2 - 0
5 - 0
|
Falkenbergs FF 1 | V | -1.5, -2.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-08-12 | 1 IFK Göteborg |
0 - 1
1 - 1
|
Falkenbergs FF 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 9.0 | Boven |
|
6-10 (16) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 3 (2-1) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-08-03 | Falkenbergs FF |
1 - 0
1 - 1
|
Helsingborg 1 | G | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
2-3 (5) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-07-27 | 2 Falkenbergs FF |
2 - 0
2 - 0
|
GIF Sundsvall 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-07-20 | Örebro SK |
3 - 0
4 - 0
|
Falkenbergs FF 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-07-13 | 1 Falkenbergs FF |
0 - 0
1 - 1
|
IFK Göteborg | G | +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-07-07 | 1 Hammarby |
3 - 0
6 - 2
|
Falkenbergs FF 3 1 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
7-2 (9) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-06-29 | Falkenbergs FF |
1 - 1
2 - 1
|
Elfsborg | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 4 (2-2) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-06-01 | 2 Falkenbergs FF |
0 - 0
0 - 0
|
Kalmar FF 2 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-05-25 | Helsingborg |
0 - 1
1 - 1
|
Falkenbergs FF 3 | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-05-20 | 1 AIK |
0 - 0
2 - 0
|
Falkenbergs FF 1 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-05-15 | 1 Falkenbergs FF |
0 - 3
0 - 3
|
Djurgården 2 | V | +0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Kalmar FF Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Zweden - Allsvenskan | 2020-06-18 | 2 Kalmar FF |
2 - 0
4 - 0
|
Helsingborg 1 | W | -0.5 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Zweden - Allsvenskan | 2020-06-14 | 2 IFK Norrköping |
1 - 1
2 - 1
|
Kalmar FF 1 | V | -0.5 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2020-03-26 | Kalmar FF |
2 - 0
3 - 0
|
Jonkopings Sodra 1 | W | -1.0, -1.5 | Onder |
|
||||||
| Zweden - Beker | 2020-03-09 | 2 AIK |
1 - 0
3 - 1
|
Kalmar FF 4 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Zweden - Beker | 2020-03-01 | 1 Kalmar FF |
4 - 0
5 - 0
|
Jonkopings Sodra 4 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Zweden - Beker | 2020-02-23 | 2 Kalmar FF |
2 - 0
3 - 0
|
Orgryte IS 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
9-4 (13) | 7-3 (10) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2020-02-11 | Kalmar FF |
1 - 1
1 - 1
|
FC Nordsjaelland | G | 0.0, -0.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2020-02-07 | 1 Mjällby AIF |
0 - 0
0 - 1
|
Kalmar FF 2 1 | W | 0.0 | Onder |
|
9-11 (20) | 6-4 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2020-02-02 | 1 Kalmar FF |
1 - 0
5 - 0
|
Osters IF 1 | W | -1.0,-1.5 | Boven |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Zweden - Allsvenskan - Kwalificatie | 2019-11-10 | 1 3 Kalmar FF |
0 - 0
2 - 2
|
IK Brage 3 | G | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Zweden - Allsvenskan - Kwalificatie | 2019-11-06 | IK Brage |
0 - 1
0 - 2
|
Kalmar FF 2 | W | 0.0, +0.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Zweden - Allsvenskan | 2019-11-02 | 1 1 Sirius |
0 - 0
3 - 0
|
Kalmar FF | V | +0.5, +1.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
3-9 (12) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-10-26 | Kalmar FF |
0 - 0
2 - 3
|
Falkenbergs FF 2 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
12-4 (16) | 10-2 (12) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-10-20 | IFK Norrköping |
0 - 0
1 - 0
|
Kalmar FF 1 | V | -1.0 | Onder | 9.0 | Boven |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-10-06 | Kalmar FF |
0 - 0
0 - 0
|
AFC Eskilstuna 1 | G | -1.0, -1.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-09-30 | 1 Helsingborg |
0 - 0
2 - 0
|
Kalmar FF 2 | V | 0.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-09-24 | 2 Kalmar FF |
0 - 1
0 - 2
|
GIF Sundsvall 3 | V | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-09-21 | 3 Kalmar FF |
1 - 0
1 - 1
|
BK Hacken 3 | G | +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
4-10 (14) | 2-8 (10) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-09-14 | 1 2 Ostersunds FK |
1 - 0
1 - 2
|
Kalmar FF | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-09-01 | 1 2 Kalmar FF |
0 - 2
0 - 5
|
Malmö FF | V | +0.5 | Boven | 9.0 | Push |
|
1-8 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-08-26 | 2 IFK Göteborg |
1 - 0
4 - 0
|
Kalmar FF 2 | V | -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Zweden - Beker | 2019-08-21 | 2 FC Rosengard |
0 - 2
1 - 2
|
Kalmar FF 1 | W | +1.5, +2.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
1-8 (9) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-08-18 | 1 AIK |
0 - 2
1 - 2
|
Kalmar FF 3 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.0 | Onder |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-08-12 | 2 Kalmar FF |
0 - 0
1 - 1
|
Örebro SK 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-08-04 | 3 Kalmar FF |
0 - 1
2 - 2
|
Hammarby 2 1 | G | +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-07-29 | 5 Elfsborg |
0 - 1
2 - 1
|
Kalmar FF 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-07-22 | 2 Kalmar FF |
0 - 0
0 - 1
|
Djurgården 2 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-07-13 | 2 AFC Eskilstuna |
2 - 0
3 - 1
|
Kalmar FF 1 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 11.5 | Boven |
|
2-15 (17) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 6 (0-6) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-07-06 | 1 5 Kalmar FF |
0 - 0
0 - 1
|
AIK 2 | V | 0.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Zweden - Allsvenskan | 2019-07-01 | 1 Djurgården |
0 - 0
2 - 0
|
Kalmar FF 2 | V | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
13-4 (17) | 7-0 (7) | 5 (5-0) | 7 (3-4) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 3.5 | 3.3 | 2.1 |
| Helft | 4 | 2.05 | 2.875 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 0 - 2 , Hoekschop: 2 - 5
Hoekschop: 9.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Doelpunten: 2.0, 2.5
Score: 0 - 0 , Hoekschop: 1 - 2 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Doelpunten: 1.0
-
6' - 1st Corner - Falkenbergs FF -
26' - 2nd Corner - Kalmar FF -
29' - 1st Yellow Card - Kalmar FF -
31' - 2nd Yellow Card - Kalmar FF -
41' - 3rd Yellow Card - Falkenbergs FF -
45' - 3rd Corner - Kalmar FF -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 4th Yellow Card - Kalmar FF -
57' - 4th Corner - Falkenbergs FF -
62' - 5th Yellow Card - Falkenbergs FF -
64' - 5th Corner - Kalmar FF - Race to 3 Corners - Kalmar FF
-
67' - 6th Corner - Kalmar FF -
70' - 1st Goal - Kalmar FF -
81' - 7th Corner - Kalmar FF - Race to 5 Corners - Kalmar FF
-
87' - 2nd Goal - Kalmar FF -
0-2 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

