Exeter vs Northampton Teamprofiel
Exeter vs Northampton Wedstrijdfeiten
2W-2G-6V in de laatste 10 wedstrijden, met 12 doelpunten voor en 23 tegen. Gemiddelde goals: 1.2 voor, 2.3 tegen. Winst 20%, AH winst 50%, doelpunt Over 70%, corner Over 40%.
4W-2G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 9 doelpunten voor en 11 tegen. Gemiddelde goals: 0.9 voor, 1.1 tegen. Winst 40%, AH winst 60%, doelpunt Over 40%, corner Over 30%.
| Exeter | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Northampton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Exeter | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Northampton | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Exeter vs Northampton Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Exeter vs Northampton Onderling resultaat
Exeter vs Northampton Volledige H2H bekijken →| Exeter Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2024-08-17 | 2 Northampton |
0 - 1
2 - 1
|
Exeter 2 | V | 0.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2024-04-20 | 1 Northampton |
0 - 1
1 - 2
|
Exeter 1 | W | 0.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2023-09-30 | 1 Exeter |
0 - 1
0 - 2
|
Northampton 5 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2022-04-30 | Northampton |
1 - 0
1 - 1
|
Exeter 2 | G | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-12-07 | 2 Exeter |
0 - 1
1 - 2
|
Northampton 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
||||||
| Engeland - EFL Trophy | 2020-12-08 | Exeter |
0 - 1
1 - 2
|
Northampton 4 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2020-06-29 | 1 1 Exeter |
0 - 2
0 - 4
|
Northampton 2 | V | 0.0 | Boven | 11.0 | Boven |
|
5-7 (12) | 1-5 (6) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-02-22 | 1 Northampton |
1 - 0
2 - 0
|
Exeter 1 | V | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-12-07 | 2 Exeter |
1 - 1
3 - 2
|
Northampton 1 | W | -0.5 | Boven | 11.0 | Boven |
|
9-4 (13) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2019-03-09 | 2 Northampton |
1 - 0
2 - 1
|
Exeter | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2018-11-17 | Exeter |
2 - 1
2 - 2
|
Northampton 2 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-6 (13) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2016-04-16 | 1 Exeter |
0 - 0
0 - 0
|
Northampton 3 | G | 0.0 | Onder | 11.0 | Boven |
|
7-6 (13) | 6-4 (10) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2015-08-15 | 2 Northampton |
2 - 0
3 - 0
|
Exeter 2 | V | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2015-01-10 | 2 Exeter |
0 - 2
0 - 2
|
Northampton 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2014-08-30 | Northampton |
0 - 0
1 - 0
|
Exeter | V | -0.5 | Onder | 11.0 | Boven |
|
12-2 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Exeter Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2025-02-22 | 2 Charlton |
1 - 0
3 - 0
|
Exeter 3 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-02-15 | Cambridge Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Exeter 4 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - FA Cup | 2025-02-11 | 1 1 Exeter |
1 - 2
2 - 2
|
Nottm Forest | G | +1.0, +1.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-02-01 | 3 Stevenage |
2 - 1
4 - 1
|
Exeter 1 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-01-28 | Exeter |
0 - 4
2 - 6
|
Leyton Orient 4 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-01-25 | 1 Exeter |
0 - 3
1 - 3
|
Blackpool 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.0 | Boven |
|
5-9 (14) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2025-01-21 | 1 Peterborough |
1 - 0
1 - 1
|
Exeter | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2025-01-18 | 2 Birmingham |
1 - 0
1 - 0
|
Exeter 4 1 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Engeland - FA Cup | 2025-01-11 | 1 Exeter |
2 - 1
3 - 1
|
Oxford Utd 3 1 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2025-01-04 | 2 Exeter |
0 - 0
1 - 2
|
Bolton 5 | V | +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-8 (13) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2025-01-01 | Wycombe |
0 - 0
2 - 1
|
Exeter 4 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2024-12-29 | 3 Exeter |
1 - 4
4 - 4
|
Crawley Town 2 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2024-12-26 | 2 Exeter |
0 - 0
3 - 1
|
Bristol Rovers 2 | W | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2024-12-21 | 4 Burton Albion |
1 - 1
1 - 2
|
Exeter 4 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2024-12-14 | Exeter |
1 - 0
1 - 2
|
Barnsley 3 | V | 0.0 | Boven | 11.0 | Onder |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Engeland - EFL Trophy | 2024-12-10 | 3 Exeter |
1 - 1
1 - 2
|
Birmingham 3 | V | +1.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2024-12-07 | 2 Stockport |
0 - 0
2 - 0
|
Exeter 3 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-12-03 | Exeter |
2 - 1
2 - 2
|
Wycombe 1 | G | +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - FA Cup | 2024-11-30 | 2 Exeter |
1 - 0
2 - 0
|
Chesterfield 1 | W | -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2024-11-26 | 4 Exeter |
0 - 1
0 - 2
|
Birmingham 2 | V | +1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
2-7 (9) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 1 | 2024-11-23 | 1 Wrexham |
2 - 0
3 - 0
|
Exeter 2 | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
8-9 (17) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| England League 1 | 2024-11-16 | 1 2 Exeter |
0 - 0
0 - 0
|
Lincoln City 2 | G | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
5-5 (10) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2024-11-09 | 3 Exeter |
0 - 0
1 - 0
|
Charlton 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
13-8 (21) | 11-2 (13) | 6 (6-0) | 3 (0-3) |
| Engeland - FA Cup | 2024-11-02 | 1 Exeter |
1 - 1
5 - 3
|
Barnet 4 | W | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Engeland - EFL Trophy | 2024-10-29 | 2 Bristol Rovers |
1 - 1
2 - 3
|
Exeter 2 | W | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-10-26 | Huddersfield |
1 - 0
2 - 0
|
Exeter | V | -0.5, -1.0 | Onder | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2024-10-22 | 1 Exeter |
0 - 2
1 - 2
|
Reading 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
8-5 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2024-10-17 | Shrewsbury |
0 - 1
0 - 2
|
Exeter 1 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2024-10-05 | 2 Exeter |
1 - 0
1 - 0
|
Cambridge Utd 2 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2024-10-01 | 2 Leyton Orient |
0 - 1
0 - 1
|
Exeter 3 1 | W | -0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Northampton Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2025-02-25 | 1 Northampton |
0 - 1
1 - 2
|
Barnsley 3 1 | V | +0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-02-22 | 2 Northampton |
0 - 0
2 - 1
|
Bristol Rovers 2 | W | -0.5 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-02-15 | 2 Northampton |
0 - 2
0 - 2
|
Wrexham 1 | V | +0.5 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-02-07 | 3 Mansfield |
0 - 0
0 - 1
|
Northampton 2 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-02-01 | 1 Northampton |
2 - 0
3 - 2
|
Huddersfield 2 | W | +0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2025-01-28 | 1 Bolton |
2 - 1
3 - 1
|
Northampton 2 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2025-01-25 | Wycombe |
0 - 0
0 - 0
|
Northampton 2 | G | -1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2025-01-18 | 2 Northampton |
0 - 1
0 - 1
|
Lincoln City 1 | V | +0.5 | Onder | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2025-01-04 | 1 Burton Albion |
0 - 0
0 - 1
|
Northampton 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2025-01-01 | 2 Northampton |
0 - 0
0 - 0
|
Stevenage | G | +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-12-29 | 3 Shrewsbury |
0 - 0
1 - 1
|
Northampton 1 | G | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-12-26 | Reading |
2 - 0
4 - 1
|
Northampton 2 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-5 (9) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-12-21 | 2 Northampton |
0 - 3
0 - 5
|
Charlton 3 | V | +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-4 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Engeland - EFL Trophy | 2024-12-17 | Peterborough |
0 - 0
3 - 0
|
Northampton 1 1 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
12-2 (14) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| England League 1 | 2024-12-14 | 1 Rotherham |
2 - 0
3 - 0
|
Northampton 2 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-1 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2024-12-09 | Northampton |
1 - 1
2 - 1
|
Peterborough | W | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2024-12-03 | 3 Stevenage |
0 - 0
2 - 0
|
Northampton 3 1 | V | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
14-2 (16) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2024-11-26 | 1 Wigan |
2 - 0
2 - 1
|
Northampton 1 | V | -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
9-4 (13) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| England League 1 | 2024-11-23 | Northampton |
0 - 0
0 - 0
|
Cambridge Utd 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| England League 1 | 2024-11-16 | Blackpool |
0 - 0
0 - 0
|
Northampton 1 | G | -1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Engeland - EFL Trophy | 2024-11-12 | 1 Northampton |
1 - 3
2 - 5
|
Burton Albion | V | +0.5, +1.0 | Boven | 9.0 | Onder |
|
0-6 (6) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-11-09 | 1 Birmingham |
0 - 0
1 - 1
|
Northampton 2 | G | -1.5, -2.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
10-2 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Engeland - EFL Trophy | 2024-11-05 | 1 Northampton |
1 - 0
3 - 0
|
Leicester U21 | W | -0.5 | Onder |
|
1-8 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Engeland - FA Cup | 2024-11-02 | Northampton |
1 - 0
1 - 1
|
Kettering 2 | G | -1.5, -2.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 1 | 2024-10-29 | 3 Lincoln City |
1 - 1
2 - 1
|
Northampton 5 1 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
9-0 (9) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2024-10-26 | 1 Northampton |
2 - 0
3 - 0
|
Crawley Town 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
8-9 (17) | 5-6 (11) | 3 (0-3) | 5 (3-2) |
| England League 1 | 2024-10-22 | 1 Stockport |
0 - 0
1 - 1
|
Northampton 4 | G | -1.0 | Onder | 9.0 | Onder |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| England League 1 | 2024-10-19 | 3 Northampton |
0 - 0
1 - 0
|
Leyton Orient 3 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
0-4 (4) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Engeland - EFL Trophy | 2024-10-08 | 1 Notts County |
0 - 1
0 - 2
|
Northampton 2 | W | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 5 (2-3) | 1 (1-0) |
| England League 1 | 2024-10-05 | 1 Wrexham |
2 - 1
4 - 1
|
Northampton 2 | V | -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 2.45 | 3.25 | 2.875 |
| Helft | 3.25 | 2 | 3.6 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 1 - 1 , Hoekschop: 4 - 4
Hoekschop: 9.5 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 2.0, 2.5
Score: 0 - 1 , Hoekschop: 0 - 1 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 0.5, 1.0
- 25' ~ Substitution ~ Niskanen ~ McMillan ~(Exeter)
-
42' - 1st Goal - Northampton -
45+2' - 1st Corner - Northampton -
0-1 score at the end of First Half -
47' - 2nd Corner - Northampton - Race to 3 Corners - Northampton
-
51' - 3rd Corner - Northampton -
51' - 1st Yellow Card - Northampton -
60' - 4th Corner - Northampton -
67' - 5th Corner - Exeter -
68' - 6th Corner - Exeter - 65' ~ Substitution ~ Cox ~ Yogane ~(Exeter)
- 65' ~ Substitution ~ Cole ~ Aitchison ~(Exeter)
- 65' ~ Substitution ~ Jones ~ Mitchell ~(Exeter)
-
69' - 2nd Yellow Card - Exeter - 68' ~ Substitution ~ Roberts ~ Fosu ~(Northampton)
- 68' ~ Substitution ~ Koiki ~ McGowan ~(Northampton)
- 74' ~ Substitution ~ Colwill ~ Trevitt ~(Exeter)
- 74' ~ Substitution ~ Watts ~ Woods ~(Exeter)
-
86' - 7th Corner - Exeter - 84' ~ Substitution ~ Willis ~ Magloire ~(Northampton)
- 83' ~ Substitution ~ Hondermarck ~ Perry ~(Northampton)
-
86' - 8th Corner - Exeter -
87' - 2nd Goal - Exeter -
89' - 3rd Yellow Card - Exeter -
90+1' - 4th Yellow Card - Northampton -
90' - 5th Yellow Card - Exeter -
1-1 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

