Eupen vs Antwerpen Teamprofiel
Eupen vs Antwerpen Wedstrijdfeiten
5W-1G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 16 doelpunten voor en 15 tegen. Gemiddelde goals: 1.6 voor, 1.5 tegen. Winst 50%, AH winst 44%, doelpunt Over 80%, corner Over 50%.
4W-4G-2V in de laatste 10 wedstrijden, met 13 doelpunten voor en 10 tegen. Gemiddelde goals: 1.3 voor, 1.0 tegen. Winst 40%, AH winst 50%, doelpunt Over 30%, corner Over 30%.
| Eupen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Antwerpen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Eupen | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Antwerpen | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Eupen vs Antwerpen Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Eupen vs Antwerpen Onderling resultaat
Eupen vs Antwerpen Volledige H2H bekijken →| Eupen Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-05-09 | Antwerpen |
1 - 0
2 - 1
|
Eupen 3 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-04-18 | 3 Eupen |
0 - 1
0 - 1
|
Antwerpen 1 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2018-03-03 | 2 Antwerpen |
2 - 0
2 - 0
|
Eupen 3 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2017-11-18 | Eupen |
0 - 0
0 - 1
|
Antwerpen 4 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse B | 2016-04-30 | 3 Antwerpen |
0 - 0
0 - 0
|
Eupen 2 | G | 0.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse B | 2015-12-16 | 3 Eupen |
2 - 2
3 - 4
|
Antwerpen 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| België - Eerste klasse B | 2015-02-06 | 1 Eupen |
3 - 0
4 - 1
|
Antwerpen 1 | W | -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| België - Eerste klasse B | 2014-09-20 | Antwerpen |
0 - 0
1 - 2
|
Eupen | W | 0.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Eupen Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| België - Eerste klasse A | 2018-09-28 | 2 KV Kortrijk |
1 - 2
1 - 3
|
Eupen 2 | W | -0.5 | Boven | 11.0 |
|
|||||
| België - Beker | 2018-09-25 | 2 Eupen |
2 - 0
3 - 0
|
Tubize 1 | W | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2018-09-22 | 4 Eupen |
0 - 1
1 - 2
|
KV Oostende 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2018-09-15 | 4 Waasland-Beveren |
0 - 0
0 - 0
|
Eupen 2 | G | 0.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-09-06 | Eupen |
1 - 0
3 - 0
|
Fortuna Cologne 2 | W |
|
||||||||
| België - Eerste klasse A | 2018-09-01 | 1 Eupen |
0 - 1
2 - 1
|
Standard Luik 2 | W | +1.0 | Push | 10.0 | Boven |
|
7-5 (12) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| België - Eerste klasse A | 2018-08-25 | 1 Mouscron-Peruwelz |
0 - 1
0 - 1
|
Eupen 4 | W | 0.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
10-5 (15) | 6-4 (10) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| België - Eerste klasse A | 2018-08-19 | 3 Eupen |
1 - 2
2 - 3
|
Gent 4 1 | V | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
6-8 (14) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 4 (2-2) |
| België - Eerste klasse A | 2018-08-11 | Zulte-Waregem |
2 - 0
4 - 0
|
Eupen 3 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| België - Eerste klasse A | 2018-08-04 | 1 1 Eupen |
1 - 2
1 - 4
|
Charleroi | V | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| België - Eerste klasse A | 2018-07-29 | Club Brugge |
3 - 0
5 - 2
|
Eupen 3 1 | V | -1.5, -2.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-07-21 | 2 Eupen |
0 - 0
2 - 0
|
Tubize 1 | W | -1.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-07-15 | 2 Eupen |
0 - 0
3 - 2
|
Olympiakos 1 | W | +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-7 (9) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-07-10 | Eupen |
1 - 0
1 - 1
|
FC Köln II 2 | G | -1.0, -1.5 | Onder |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-06-27 | 1 Sprimont Comblain |
1 - 0
1 - 2
|
Eupen 1 | W | +4 | Onder |
|
0-12 (12) | 0-6 (6) | 6 (0-6) | 5 (0-5) | ||
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-05-19 | 1 KFCO Beerschot Wilrijk |
1 - 1
3 - 1
|
Eupen 2 | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-05-12 | 1 Eupen |
0 - 1
0 - 4
|
KV Oostende 2 | V | 0.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-5 (12) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-05-09 | Antwerpen |
1 - 0
2 - 1
|
Eupen 3 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-05-05 | 1 Eupen |
2 - 0
3 - 1
|
Sint-Truidense 1 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-04-28 | 3 Eupen |
0 - 2
0 - 2
|
Lokeren 3 | V | 0.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-7 (15) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-04-21 | 3 Sint-Truidense |
1 - 1
2 - 3
|
Eupen 3 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
14-6 (20) | 7-6 (13) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-04-18 | 3 Eupen |
0 - 1
0 - 1
|
Antwerpen 1 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-04-14 | 2 Lokeren |
1 - 0
3 - 0
|
Eupen 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-04-07 | 1 KV Oostende |
0 - 1
1 - 1
|
Eupen 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
13-0 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-03-31 | Eupen |
1 - 1
2 - 2
|
KFCO Beerschot Wilrijk 2 | G | -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
10-5 (15) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| België - Eerste klasse A | 2018-03-11 | 3 Eupen |
0 - 0
4 - 0
|
Mouscron-Peruwelz 4 | W | -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
16-2 (18) | 9-0 (9) | 5 (5-0) | 1 (1-0) |
| België - Eerste klasse A | 2018-03-03 | 2 Antwerpen |
2 - 0
2 - 0
|
Eupen 3 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| België - Eerste klasse A | 2018-02-24 | 1 2 Eupen |
2 - 1
3 - 2
|
Lokeren 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
9-5 (14) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| België - Eerste klasse A | 2018-02-17 | 3 Zulte-Waregem |
2 - 2
3 - 2
|
Eupen 1 | V | -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| België - Eerste klasse A | 2018-02-10 | 1 KV Mechelen |
0 - 0
1 - 0
|
Eupen 2 | V | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
15-3 (18) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Antwerpen Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| België - Eerste klasse A | 2018-09-30 | 4 Antwerpen |
1 - 2
2 - 2
|
Gent 2 | G | 0.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| België - Beker | 2018-09-26 | 1 KV Mechelen |
1 - 1
3 - 1
|
Antwerpen 1 | V | +0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2018-09-22 | 2 Sint-Truidense |
0 - 0
2 - 0
|
Antwerpen 2 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2018-09-16 | 2 Antwerpen |
3 - 0
5 - 1
|
Zulte-Waregem 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2018-09-02 | 1 Anderlecht |
1 - 0
1 - 1
|
Antwerpen 3 | G | -0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2018-08-25 | 1 3 Antwerpen |
0 - 0
1 - 0
|
Cercle Brugge 4 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| België - Eerste klasse A | 2018-08-19 | 3 Antwerpen |
0 - 0
1 - 1
|
Club Brugge | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| België - Eerste klasse A | 2018-08-11 | 1 Mouscron-Peruwelz |
0 - 0
0 - 1
|
Antwerpen 2 | W | +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| België - Eerste klasse A | 2018-08-04 | 1 Antwerpen |
0 - 0
0 - 0
|
KV Kortrijk 2 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| België - Eerste klasse A | 2018-07-29 | 1 Charleroi |
0 - 1
0 - 1
|
Antwerpen 2 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-07-22 | 1 Antwerpen |
0 - 1
2 - 1
|
Panathinaikos | W | -0.5, -1.0 | Boven |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-07-15 | Antwerpen |
2 - 1
3 - 1
|
PAOK Salonika | W |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-07-03 | MSV Duisburg |
1 - 0
1 - 2
|
Antwerpen | W | 0.0 | Push |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-06-22 | 1 VV Hoogstraten |
0 - 3
1 - 5
|
Antwerpen 1 | W | +3.0 | Boven |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-05-19 | KV Oostende |
0 - 1
3 - 1
|
Antwerpen 1 | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
7-2 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-05-12 | 4 Antwerpen |
0 - 2
1 - 2
|
Sint-Truidense 2 | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
8-3 (11) | 6-2 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-05-09 | Antwerpen |
1 - 0
2 - 1
|
Eupen 3 | W | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-05-05 | 1 Lokeren |
0 - 0
1 - 2
|
Antwerpen 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
10-2 (12) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-04-29 | 1 KFCO Beerschot Wilrijk |
0 - 0
0 - 0
|
Antwerpen 1 | G | +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
6-7 (13) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-04-23 | Antwerpen |
0 - 0
1 - 2
|
Lokeren 4 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
10-2 (12) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-04-18 | 3 Eupen |
0 - 1
0 - 1
|
Antwerpen 1 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-04-15 | 1 Antwerpen |
1 - 0
2 - 0
|
KFCO Beerschot Wilrijk 2 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-7 (14) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-04-07 | Sint-Truidense |
1 - 0
4 - 0
|
Antwerpen 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| België - UEFA Europa League - Play-offs | 2018-04-02 | 1 3 Antwerpen |
1 - 1
3 - 3
|
KV Oostende 2 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
11-4 (15) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 5 (3-2) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-03-25 | Antwerpen |
3 - 1
3 - 2
|
IBV Vestmannaeyjar | W | -0.5 | Boven |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-03-23 | Antwerpen |
2 - 0
3 - 1
|
IA Akranes 2 | W | -2.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-03-20 | NV Estudiantes de Murcia CF |
0 - 4
0 - 9
|
Antwerpen | W | +3.0, +3.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| België - Eerste klasse A | 2018-03-11 | 2 Anderlecht |
1 - 1
2 - 1
|
Antwerpen 3 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
0-9 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| België - Eerste klasse A | 2018-03-03 | 2 Antwerpen |
2 - 0
2 - 0
|
Eupen 3 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| België - Eerste klasse A | 2018-02-23 | 1 Genk |
1 - 0
4 - 0
|
Antwerpen 4 1 | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
8-7 (15) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 3.8 | 3.5 | 1.95 |
| Helft | 4.33 | 2.2 | 2.62 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (+0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 1 - 2 , Hoekschop: 0 - 8
Hoekschop: 10.0 , Handicap: +0.5 , Doelpunten: 2.5
Score: 1 - 0 , Hoekschop: 0 - 6 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Doelpunten: 1.0
-
6' - 1st Corner - Antwerpen -
8' - 2nd Corner - Antwerpen -
21' - 3rd Corner - Antwerpen - Race to 3 Corners - Antwerpen
-
25' - 4th Corner - Antwerpen - Race to 5 Corners - Antwerpen
-
31' - 5th Corner - Antwerpen -
38' - 1st Goal - Eupen -
45' - 6th Corner - Antwerpen -
1-0 score at the end of First Half -
69' - 2nd Goal - Antwerpen -
70' - 7th Corner - Antwerpen - Race to 7 Corners - Antwerpen
-
74' - 3rd Goal - Antwerpen -
82' - 1st Yellow Card - Eupen -
83' - 8th Corner - Antwerpen -
84' - 2nd Yellow Card - Antwerpen -
90+4' - 3rd Yellow Card - Eupen -
1-2 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

