do, Feb 11, 2021 · 20:15
Estoril
3 2
1 - 3
Eindstand · RUST 1-1
Benfica
4 3
OudsteRecent
WWGGGV
8.00
4.50
1.40
RecentOudste
WGVWGV

Notities

Gratis voorspellingen (gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Onder 2.75
Totaal doelpunten
Boven 9.5
Totaal hoekschoppen
+1.25
Estoril
Estoril
VGWWWWGGGVRecentDalend-1.0 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 25
Boven 9.5 hoekschoppenBoven6/10
Boven 2.5 doelpuntenOnder4/10
Aziatisch handicapGelijk5/10
Benfica
GWWGVGWVGWRecentDalend-0.4 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 25
Boven 9.5 hoekschoppenGelijk5/10
Boven 2.5 doelpuntenOnder3/10
Aziatisch handicapFaalt4/10
Estoril

4W-4G-2V in de laatste 10 wedstrijden, met 14 doelpunten voor en 10 tegen. Gemiddelde goals: 1.4 voor, 1.0 tegen. Winst 40%, AH winst 50%, doelpunt Over 40%, corner Over 60%.

Eindstand
Gewonnen 40%4 Gelijkspel 40%4 Verloren 20%2
Totaal doelpunten 2.5, 3.0
Boven 40%4 Geannuleerd 0%0 Onder 60%6
Totaal hoekschoppen 9.5
Boven 60%6 Geannuleerd 0%0 Onder 40%4
Aziatische handicap
Gewonnen 50%5 Geannuleerd 0%0 Verloren 50%5
Benfica

4W-4G-2V in de laatste 10 wedstrijden, met 15 doelpunten voor en 6 tegen. Gemiddelde goals: 1.5 voor, 0.6 tegen. Winst 40%, AH winst 40%, doelpunt Over 30%, corner Over 50%.

Eindstand
Gewonnen 40%4 Gelijkspel 40%4 Verloren 20%2
Totaal doelpunten 2.5, 3.0
Boven 30%3 Geannuleerd 0%0 Onder 70%7
Totaal hoekschoppen 9.5
Boven 50%5 Geannuleerd 0%0 Onder 50%5
Aziatische handicap
Gewonnen 40%4 Geannuleerd 0%0 Verloren 60%6
Laatste
Estoril
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Benfica
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5
Estoril
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5
Benfica
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5

Estoril Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Portugal - Primeira Liga 2018-04-21 4 Estoril
0 - 1
1 - 2
Benfica 3 V +1.5 Push 10.0
Portugal - Primeira Liga 2017-12-09 3 Benfica
2 - 1
3 - 1
Estoril 2 V -2.0 Boven 10.0
Portugal - Primeira Liga 2017-04-29 1 Benfica
1 - 0
2 - 1
Estoril 2 V -2.0, -2.5 Onder 10.5
Portugal - Beker 2017-04-05 Benfica
1 - 1
3 - 3
Estoril 2 G -1.5, -2.0 Boven 10.0
Portugal - Beker 2017-02-28 3 Estoril
1 - 1
1 - 2
Benfica V +1.0, +1.5 Boven 10.5
Portugal - Primeira Liga 2016-12-17 3 Estoril
0 - 0
0 - 1
Benfica V +1.5, +2.0 Onder 10.5 Boven
4-10 (14) 0-4 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugal - Primeira Liga 2016-01-16 2 Estoril
1 - 0
1 - 2
Benfica 1 V +1.0 Boven 11.0 Onder
2-6 (8) 0-2 (2) 1 (0-1) 4 (1-3)
Portugal - Primeira Liga 2015-08-16 1 Benfica
0 - 0
4 - 0
Estoril 6 V -1.5 Boven 11.0 Onder
6-0 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugal - Primeira Liga 2015-02-28 2 Benfica
4 - 0
6 - 0
Estoril 1 1 V -1.5 Boven 11.0 Onder
5-2 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Portugal - Primeira Liga 2014-09-27 1 3 Estoril
1 - 2
2 - 3
Benfica 2 V +0.5, +1.0 Boven 11.0 Onder
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2014-07-18 Benfica
1 - 0
1 - 0
Estoril V Onder 9.5 Boven
8-7 (15) 2-4 (6) 2 (0-2) 3 (2-1)
Portugal - Primeira Liga 2014-03-09 Benfica
2 - 0
2 - 0
Estoril V
4-6 (10) 2-2 (4) (-) (-)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Estoril Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Portugal - Liga 2 2021-02-06 1 1 Estoril
0 - 0
1 - 2
Academica 3 1 V -0.5 Boven 9.0
Portugal - Beker 2021-01-27 5 Maritimo
1 - 0
1 - 1
Estoril 2 G -0.5 Push 9.5
Portugal - Liga 2 2021-01-24 4 CD Mafra
0 - 0
1 - 1
Estoril 4 G 0.0, +0.5 Push 9.5
Portugal - Liga 2 2021-01-18 2 Estoril
0 - 0
0 - 0
Sporting Covilha 3 G -1.5, -2.0 Onder 10.0
Portugal - Beker 2021-01-12 4 Rio Ave
0 - 2
1 - 2
Estoril 1 W -0.5 Boven 9.5
Portugal - Liga 2 2021-01-09 2 Chaves
0 - 0
0 - 2
Estoril 1 W 0.0, -0.5 Push 10.0 Push
4-6 (10) 2-3 (5) 3 (1-2) 1 (1-0)
Portugal - Liga 2 2021-01-04 5 Estoril
2 - 0
3 - 1
Penafiel 2 W -0.5, -1.0 Boven 9.0 Boven
5-6 (11) 4-1 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Portugal - Liga 2 2020-12-30 Casa Pia
0 - 0
0 - 2
Estoril 2 W 0.0, +0.5 Push 10.0 Onder
5-4 (9) 1-1 (2) 1 (1-0) 4 (2-2)
Portugal - Liga 2 2020-12-21 1 Estoril
0 - 1
1 - 1
FC Porto B 2 G -1.0 Onder 10.0 Boven
9-2 (11) 4-2 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Portugal - Taça da Liga 2020-12-17 2 Braga
1 - 0
3 - 1
Estoril V -1.0, -1.5 Boven 9.5 Boven
7-4 (11) 6-2 (8) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugal - Beker 2020-12-12 4 Estoril
0 - 0
2 - 1
Boavista 3 W 0.0 Boven 9.5 Onder
3-3 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugal - Beker 2020-12-09 1 Estoril
2 - 0
5 - 0
Lusitano GC Evora 3 W -1.5 Boven 10.5 Onder
3-2 (5) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Portugal - Liga 2 2020-12-06 3 Vilafranquense
0 - 0
0 - 1
Estoril 3 W 0.0, +0.5 Onder 10.0 Onder
5-3 (8) 0-3 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Portugal - Liga 2 2020-11-29 2 Estoril
1 - 0
2 - 2
Vizela 1 G -0.5 Boven 10.0 Boven
6-8 (14) 3-2 (5) 1 (0-1) 5 (1-4)
Portugal - Liga 2 2020-11-14 1 Estoril
2 - 0
5 - 1
Cova de Piedade 2 W -1.0 Boven 9.5 Onder
2-3 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (0-2)
Portugal - Liga 2 2020-11-08 5 UD Oliveirense
0 - 1
0 - 1
Estoril 3 W +0.5 Onder 9.5 Onder
3-3 (6) 0-2 (2) 2 (0-2) 2 (2-0)
Portugal - Liga 2 2020-10-25 4 Varzim
0 - 2
0 - 2
Estoril 3 W 0.0, +0.5 Push 10.0 Onder
3-1 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugal - Liga 2 2020-10-20 1 4 Estoril
2 - 1
3 - 3
Feirense 5 1 G 0.0 Boven 10.0 Onder
4-5 (9) 2-2 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugal - Beker 2020-10-09 Sertanense
0 - 2
0 - 4
Estoril 3 W +1.0 Boven 10.0 Onder
2-1 (3) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugal - Liga 2 2020-10-04 3 Benfica B
0 - 0
0 - 1
Estoril 3 W 0.0, +0.5 Onder 9.5 Boven
7-5 (12) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Portugal - Liga 2 2020-09-28 4 Estoril
1 - 0
1 - 0
Leixoes 3 W 0.0, -0.5 Onder 10.0 Push
6-4 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Portugal - Liga 2 2020-09-24 6 Academico Viseu
0 - 2
0 - 2
Estoril 4 W 0.0, +0.5 Push 10.0 Onder
2-6 (8) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Portugal - Liga 2 2020-09-20 3 Academica
0 - 0
1 - 0
Estoril 4 V 0.0, -0.5 Onder 10.0 Onder
0-3 (3) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugal - Liga 2 2020-09-10 3 Estoril
1 - 0
1 - 0
FC Arouca 3 W -0.5 Onder
1-4 (5) 0-4 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugal - Liga 2 2020-03-07 5 UD Oliveirense
0 - 0
1 - 1
Estoril 2 G 0.0, -0.5 Onder 10.0 Onder
3-6 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugal - Liga 2 2020-03-01 2 Estoril
1 - 0
2 - 0
Vilafranquense 2 W -1.0 Onder 9.5 Onder
4-5 (9) 4-4 (8) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugal - Liga 2 2020-02-22 2 FC Porto B
1 - 1
1 - 1
Estoril 4 G 0.0, -0.5 Onder 10.0 Boven
5-6 (11) 4-2 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugal - Liga 2 2020-02-15 3 Varzim
1 - 0
3 - 0
Estoril 3 V 0.0, +0.5 Boven 10.0 Onder
5-2 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugal - Liga 2 2020-02-09 2 Estoril
2 - 1
4 - 1
Casa Pia W -1.0, -1.5 Boven 10.0 Boven
7-4 (11) 5-2 (7) 2 (1-1) 1 (0-1)
Portugal - Liga 2 2020-02-01 4 SC Farense
0 - 1
0 - 2
Estoril 4 W -0.5 Onder 10.0 Boven
6-6 (12) 2-4 (6) 0 (0-0) 2 (2-0)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Benfica Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Portugal - Primeira Liga 2021-02-08 3 Benfica
2 - 0
2 - 0
Famalicao 2 W -1.5, -2.0 Onder 9.5
Portugal - Primeira Liga 2021-02-05 1 Benfica
0 - 0
0 - 0
Guimaraes 2 G -1.0, -1.5 Onder 9.5
Portugal - Primeira Liga 2021-02-01 3 Sporting
0 - 0
1 - 0
Benfica 5 V 0.0, +0.5 Onder 9.5
Portugal - Beker 2021-01-28 Benfica
2 - 0
3 - 0
Belenenses 1 W -1.5, -2.0 Push 9.5
Portugal - Primeira Liga 2021-01-25 1 Benfica
1 - 0
1 - 1
Nacional 2 G -2.0 Onder 10.5
Portugal - Taça da Liga 2021-01-20 4 Braga
1 - 1
2 - 1
Benfica 3 V 0.0 Push 10.0 Onder
3-5 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (1-2)
Portugal - Primeira Liga 2021-01-15 1 4 FC Porto
1 - 1
1 - 1
Benfica 4 G 0.0, -0.5 Onder 9.0 Onder
1-3 (4) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (0-1)
Portugal - Beker 2021-01-12 3 Estrela
0 - 1
0 - 4
Benfica 1 W +1.5, +2.0 Boven 10.0 Push
6-4 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugal - Primeira Liga 2021-01-08 2 Benfica
0 - 0
2 - 0
Tondela W -2.5 Onder 9.5 Boven
11-0 (11) 7-0 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugal - Primeira Liga 2021-01-03 3 Santa Clara
0 - 1
1 - 1
Benfica 1 G +1.0, +1.5 Onder 10.0 Boven
3-10 (13) 0-4 (4) 3 (0-3) 5 (1-4)
Portugal - Primeira Liga 2020-12-29 3 Benfica
2 - 0
2 - 1
Portimonense 4 W -1.5 Push 10.0 Onder
3-2 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugal - Supercup 2020-12-23 3 FC Porto
1 - 0
2 - 0
Benfica 2 V 0.0 Onder 9.0 Onder
6-2 (8) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Portugal - Primeira Liga 2020-12-20 1 2 Gil Vicente
0 - 0
0 - 2
Benfica 2 W +1.0, +1.5 Onder 9.5 Onder
4-3 (7) 0-2 (2) 2 (0-2) 1 (0-1)
Portugal - Taça da Liga 2020-12-16 1 Benfica
0 - 1
1 - 1
Guimaraes 4 G -1.5 Onder 10.0 Onder
5-2 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Portugal - Beker 2020-12-13 1 Benfica
4 - 0
5 - 0
Vilafranquense 2 W -2.5, -3.0 Boven 10.5 Onder
7-1 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
UEFA Europa League 2020-12-10 1 Standard Luik
1 - 1
2 - 2
Benfica 2 G +0.5, +1.0 Boven 9.5 Onder
1-6 (7) 1-5 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Portugal - Primeira Liga 2020-12-06 1 Benfica
0 - 1
2 - 1
Pacos Ferreira 3 W -1.5 Push 10.0 Push
6-4 (10) 4-3 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
UEFA Europa League 2020-12-03 Benfica
1 - 0
4 - 0
Lech Poznan 2 W -2.5 Push 10.0 Onder
4-3 (7) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (0-2)
Portugal - Primeira Liga 2020-11-30 Maritimo
1 - 1
1 - 2
Benfica 1 W +1.5, +2.0 Onder 10.0 Boven
1-12 (13) 0-8 (8) 4 (0-4) 3 (1-2)
UEFA Europa League 2020-11-26 1 Rangers
1 - 0
2 - 2
Benfica 3 G 0.0, -0.5 Boven 10.0 Onder
0-4 (4) 0-2 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugal - Beker 2020-11-21 USC Paredes
0 - 1
0 - 1
Benfica W +2.0 Onder 11.0 Onder
2-3 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugal - Primeira Liga 2020-11-08 1 Benfica
0 - 1
2 - 3
Braga 3 V -1.0 Boven 10.0 Onder
5-3 (8) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
UEFA Europa League 2020-11-05 1 Benfica
1 - 2
3 - 3
Rangers G 0.0, -0.5 Boven 10.0 Onder
2-4 (6) 1-4 (5) 3 (0-3) 0 (0-0)
Portugal - Primeira Liga 2020-11-02 3 Boavista
2 - 0
3 - 0
Benfica 4 V +1.5, +2.0 Onder 10.0 Push
4-6 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
UEFA Europa League 2020-10-29 1 Benfica
0 - 0
3 - 0
Standard Luik 2 W -1.0, -1.5 Onder 9.5 Boven
7-3 (10) 5-0 (5) 3 (3-0) 3 (2-1)
Portugal - Primeira Liga 2020-10-26 Benfica
1 - 0
2 - 0
Belenenses W -1.5, -2.0 Onder 10.5 Onder
7-2 (9) 3-2 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
UEFA Europa League 2020-10-22 2 Lech Poznan
1 - 2
2 - 4
Benfica W +1.0, +1.5 Boven 10.0 Boven
5-10 (15) 2-6 (8) 2 (0-2) 3 (1-2)
Portugal - Primeira Liga 2020-10-18 1 Rio Ave
0 - 2
0 - 3
Benfica 3 W +1.5 Push 10.0 Onder
4-4 (8) 0-3 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugal - Primeira Liga 2020-10-04 3 Benfica
1 - 0
3 - 2
SC Farense 3 W -2.0, -2.5 Boven 10.5 Onder
3-2 (5) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Portugal - Primeira Liga 2020-09-26 2 Benfica
1 - 0
2 - 0
Moreirense W -2.0, -2.5 Onder 10.5 Boven
10-1 (11) 6-1 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Tips publiceren
1x2
Volledig 8 4.5 1.4
Helft 6.5 2.5 1.909
Aziatische handicap
Volledig (+1.25) [email protected] [email protected]
Helft (+0.5) [email protected] [email protected]
Totaal hoekschoppen
Volledig (9.5) Boven@2 [email protected]
Helft (4.5) Boven@2 [email protected]
Totaal doelpunten
Volledig (2.75) [email protected] [email protected]
Helft (1.25) [email protected] [email protected]


Tijd Type Selectie Inzet Resultaat
Live gebeurtenissen

Status: Eindstand , Score: 1 - 3 , Hoekschop: 3 - 4

Hoekschop: 9.5 , Handicap: +1.0, +1.5 , Doelpunten: 2.5, 3.0

3
Schot op doel
6
4
Schot naast
9
79
Aanval
163
34
Gevaarlijke aanval
80
40
Balbezit %
60

Score: 1 - 1 , Hoekschop: 0 - 4 Helft

Hoekschop: 4.5 , Handicap: +0.5 , Doelpunten: 1.0, 1.5

2
Schot op doel
3
1
Schot naast
4
24
Aanval
97
7
Gevaarlijke aanval
60
28
Balbezit %
72
  • 8' - 1st Yellow Card - Benfica
  • 12' - 2nd Yellow Card - Estoril
  • 20' - 1st Corner - Benfica
  • 23' - 1st Goal - Estoril
  • 40' - 2nd Corner - Benfica
  • Race to 3 Corners - Benfica
  • 42' - 3rd Corner - Benfica
  • 44' - 4th Corner - Benfica
  • 44' - 2nd Goal - Benfica
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 58' Substitution - Taarabt for Pizzi - Benfica
  • 58' Substitution - Seferovic for Pedrinho - Benfica
  • 58' Substitution - Weigl for Pires - Benfica
  • 64' - 3rd Yellow Card - Estoril
  • 68' - 3rd Goal - Benfica
  • 72' Substitution - Gilberto for Goncalves - Benfica
  • 74' - 4th Yellow Card - Benfica
  • 77' - 4th Goal - Benfica
  • 80' - 5th Corner - Estoril
  • 81' - 5th Yellow Card - Benfica
  • 81' Substitution - Cervi for Nunez - Benfica
  • 90' - 6th Corner - Estoril
  • 90' - 7th Corner - Estoril
  • 1-3 score at the end of Second Half

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts