Dynamo Kiev vs Basel Teamprofiel
Dynamo Kiev vs Basel Wedstrijdfeiten
9W-1G-0V in de laatste 10 wedstrijden, met 24 doelpunten voor en 3 tegen. Gemiddelde goals: 2.4 voor, 0.3 tegen. Winst 90%, AH winst 70%, doelpunt Over 50%, corner Over 0%.
7W-2G-1V in de laatste 10 wedstrijden, met 23 doelpunten voor en 6 tegen. Gemiddelde goals: 2.3 voor, 0.6 tegen. Winst 70%, AH winst 88%, doelpunt Over 70%, corner Over 0%.
| Dynamo Kiev | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Basel | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Dynamo Kiev | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Basel | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Dynamo Kiev vs Basel Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Dynamo Kiev vs Basel Onderling resultaat
Dynamo Kiev vs Basel Volledige H2H bekijken →Geen gegevens
| Dynamo Kiev Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-01-19 | 3 Dynamo Kiev |
0 - 0
5 - 1
|
Borussia M'gladbach II 2 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2014-12-11 | 1 Steaua Bucharest |
0 - 0
0 - 2
|
Dynamo Kiev 3 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Oekraïne - Vyscha Liga | 2014-12-05 | 1 Dynamo Kiev |
2 - 0
3 - 0
|
Metalurg Donetsk 1 | W | -1.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Oekraïne - Vyscha Liga | 2014-11-30 | 1 Vorskla Poltava |
0 - 0
0 - 3
|
Dynamo Kiev | W | +1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2014-11-27 | 3 Dynamo Kiev |
0 - 0
2 - 0
|
Rio Ave 1 | W | -1.5, -2.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Oekraïne - Vyscha Liga | 2014-11-23 | Metalurg Zaporizhya |
0 - 1
2 - 3
|
Dynamo Kiev | W | +1.5, +2.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
0-6 (6) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Oekraïne - Vyscha Liga | 2014-11-09 | 1 3 Dynamo Kiev |
0 - 0
0 - 0
|
Karpaty Lviv 5 | G | -2.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-2 (11) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League | 2014-11-06 | 1 3 Dynamo Kiev |
0 - 0
2 - 0
|
AaB | W | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Oekraïne - Vyscha Liga | 2014-11-02 | 1 3 Dnipro |
0 - 2
0 - 3
|
Dynamo Kiev 4 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Oekraïne - Beker | 2014-10-28 | 1 Dynamo Kiev |
0 - 0
1 - 0
|
Karpaty Lviv 3 | W | -2.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Europa League | 2014-10-23 | 2 AaB |
2 - 0
3 - 0
|
Dynamo Kiev 3 | V | +0.5, +1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
6-6 (12) | 5-5 (10) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Oekraïne - Vyscha Liga | 2014-10-18 | 1 Goverla Zakarpatia |
0 - 2
0 - 4
|
Dynamo Kiev 1 | W | +1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Oekraïne - Vyscha Liga | 2014-10-05 | 4 Dynamo Kiev |
0 - 0
1 - 0
|
Shakhtar Donetsk 6 1 | W | 0.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-11 (20) | 3-8 (11) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2014-10-02 | 1 Dynamo Kiev |
1 - 0
3 - 1
|
Steaua Bucharest 4 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Oekraïne - Beker | 2014-09-27 | 2 Karpaty Lviv |
0 - 1
0 - 1
|
Dynamo Kiev 1 | W | +1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Oekraïne - Vyscha Liga | 2014-09-22 | Dynamo Kiev |
2 - 0
5 - 1
|
Volyn Lutsk 1 | W | -1.5, -2.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
9-4 (13) | 7-3 (10) | 5 (2-3) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2014-09-18 | 2 Rio Ave |
0 - 2
0 - 3
|
Dynamo Kiev 3 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 1-6 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Oekraïne - Vyscha Liga | 2014-09-13 | 2 Zorya |
1 - 0
2 - 2
|
Dynamo Kiev 2 | G | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Oekraïne - Vyscha Liga | 2014-08-30 | Dynamo Kiev |
1 - 0
2 - 0
|
Chernomorets Odessa | W | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Oekraïne - Vyscha Liga | 2014-08-17 | Dynamo Kiev |
1 - 0
4 - 1
|
Illichivec Mariupol | W | Boven | 10.5 | Onder |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | |
| Oekraïne - Vyscha Liga | 2014-08-09 | Dynamo Kiev |
0 - 0
0 - 0
|
Olimpik Donetsk | G | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-1 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | |
| Oekraïne - Vyscha Liga | 2014-08-02 | Stara Rise |
0 - 2
1 - 2
|
Dynamo Kiev | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Oekraïne - Vyscha Liga | 2014-07-27 | Dynamo Kiev |
1 - 0
1 - 0
|
Vorskla Poltava | W | Onder | 10.5 | Onder |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-07-17 | Dynamo Kiev |
0 - 1
1 - 1
|
Olympiakos | G | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | |
| Wereld - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2014-07-16 | Dynamo Kiev |
0 - 1
0 - 3
|
Al Hilal Riyadh | V | Onder | 9.5 | Onder |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-07-14 | FC Botosani |
0 - 2
0 - 3
|
Dynamo Kiev | W | +0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-07-13 | Karlsruhe |
0 - 2
1 - 2
|
Dynamo Kiev | W | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-07-11 | Dynamo Kiev |
0 - 2
1 - 2
|
Anderlecht | V | Boven | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-07-03 | Dynamo Kiev |
2 - 1
2 - 2
|
Neftchi Baku | G | Boven |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (4-0) | |||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-06-25 | SC Schwaz |
0 - 0
0 - 2
|
Dynamo Kiev | W | Onder |
|
1-16 (17) | 1-14 (15) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Basel Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-01-16 | 1 Basel |
2 - 1
2 - 1
|
Fortuna Dusseldorf | W |
|
||||||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-01-13 | 2 Basel |
1 - 1
2 - 2
|
Karlsruhe 2 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2014-12-09 | 1 3 Liverpool |
0 - 1
1 - 1
|
Basel 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Zwitserland - Super League | 2014-12-06 | 2 Lucerne |
0 - 0
0 - 3
|
Basel 1 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Zwitserland - Super League | 2014-11-30 | 1 1 FC Zurich |
0 - 1
1 - 2
|
Basel 3 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2014-11-26 | 3 Basel |
0 - 1
0 - 1
|
Real Madrid 2 | V | +1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Zwitserland - Super League | 2014-11-23 | Basel |
1 - 0
3 - 0
|
Aarau | W | -1.5 | Push | 10.0 | Boven |
|
7-5 (12) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Zwitserland - Super League | 2014-11-09 | 2 FC Vaduz |
0 - 2
0 - 4
|
Basel 1 | W | +1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2014-11-04 | 1 Basel |
2 - 0
4 - 0
|
Ludogorets Razgrad 1 | W | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Zwitserland - Super League | 2014-11-01 | 1 Basel |
1 - 0
2 - 0
|
Grasshoppers 3 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Zwitserland - Beker | 2014-10-29 | 1 Wohlen FC |
1 - 2
1 - 3
|
Basel 1 | W | +1.0, +1.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
9-6 (15) | 7-2 (9) | 4 (4-0) | 3 (0-3) |
| Zwitserland - Super League | 2014-10-25 | 3 Basel |
0 - 0
1 - 1
|
FC Sion 3 | G | -1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-4 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| UEFA Champions League | 2014-10-22 | 3 Ludogorets Razgrad |
0 - 0
1 - 0
|
Basel 5 1 | V | 0.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-3 (11) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Zwitserland - Super League | 2014-10-18 | 3 Young Boys |
0 - 1
0 - 1
|
Basel 4 | W | 0.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
10-4 (14) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Zwitserland - Super League | 2014-10-04 | 1 St Gallen |
0 - 0
2 - 1
|
Basel 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2014-10-01 | 1 Basel |
0 - 0
1 - 0
|
Liverpool 3 | W | +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-4 (12) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Zwitserland - Super League | 2014-09-27 | 2 Basel |
0 - 0
1 - 1
|
FC Thun 3 | G | -1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Zwitserland - Super League | 2014-09-23 | 1 Basel |
1 - 1
3 - 1
|
FC Vaduz 2 | W | -1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2014-09-16 | 1 Real Madrid |
4 - 1
5 - 1
|
Basel 3 | V | -2.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Zwitserland - Super League | 2014-09-13 | Grasshoppers |
2 - 2
3 - 1
|
Basel 4 1 | V | +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Zwitserland - Super League | 2014-08-31 | Basel |
2 - 1
3 - 1
|
Young Boys | W | -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-13 (20) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 6 (3-3) |
| Zwitserland - Super League | 2014-08-17 | FC Sion |
0 - 1
2 - 3
|
Basel | W | +0.5, +1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Zwitserland - Super League | 2014-08-14 | Basel |
0 - 2
0 - 2
|
St Gallen | V | Onder | 9.5 | Onder |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |
| Zwitserland - Super League | 2014-08-02 | FC Thun |
0 - 2
2 - 3
|
Basel | W | +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Zwitserland - Super League | 2014-07-19 | Aarau |
0 - 2
1 - 2
|
Basel | W | +0.5, +1.0 | Push | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-07-15 | Basel |
0 - 2
1 - 2
|
FC Schaffhausen | V | Onder |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | |||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2014-07-03 | FC Wacker Innsbruck |
0 - 2
0 - 3
|
Basel | W | +1.0 | Push | 10.0 | Onder |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Zwitserland - Super League | 2014-05-15 | Aarau |
1 - 1
1 - 3
|
Basel | W |
|
4-11 (15) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Zwitserland - Super League | 2014-05-11 | Young Boys |
1 - 0
3 - 1
|
Basel | V |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Zwitserland - Super League | 2014-03-16 | Basel |
3 - 0
5 - 0
|
Aarau | W |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | (-) | (-) | ||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 3 | 3.75 | 2 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.75) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 2 - 3 , Hoekschop: 2 - 7
Hoekschop: , Handicap: 0.0, +0.5 , Doelpunten: 2.5, 3.0
-
9' - 1st Goal - Dynamo Kiev -
11' - 1st Corner - Basel -
20' - 1st Yellow Card - Basel -
21' - 2nd Corner - Basel - Race to 3 Corners - Basel
-
32' - 3rd Corner - Basel -
41' - 2nd Yellow Card - Dynamo Kiev -
1-0 score at the end of First Half -
52' - 4th Corner - Dynamo Kiev -
54' - 5th Corner - Basel -
63' - 2nd Goal - Dynamo Kiev - Race to 5 Corners - Basel
-
66' - 6th Corner - Basel -
66' - 3rd Goal - Basel -
74' - 7th Corner - Basel -
78' - 4th Goal - Basel -
80' - 8th Corner - Dynamo Kiev - Race to 7 Corners - Basel
-
82' - 9th Corner - Basel -
88' - 3rd Yellow Card - Dynamo Kiev -
88' - 5th Goal - Basel -
2-3 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

