Dunfermline vs Peterhead Teamprofiel
Dunfermline vs Peterhead Wedstrijdfeiten
8W-2G-0V in de laatste 10 wedstrijden, met 22 doelpunten voor en 7 tegen. Gemiddelde goals: 2.2 voor, 0.7 tegen. Winst 80%, AH winst 70%, doelpunt Over 30%, corner Over 60%.
0W-3G-7V in de laatste 10 wedstrijden, met 2 doelpunten voor en 22 tegen. Gemiddelde goals: 0.2 voor, 2.2 tegen. Winst 0%, AH winst 30%, doelpunt Over 10%, corner Over 40%.
| Dunfermline | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Peterhead | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Dunfermline | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Peterhead | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Dunfermline vs Peterhead Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Dunfermline vs Peterhead Onderling resultaat
Dunfermline vs Peterhead Volledige H2H bekijken →| Dunfermline Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Schotland - League One | 2022-11-19 | 4 Peterhead |
0 - 2
0 - 2
|
Dunfermline 3 | W | +1.0, +1.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2022-10-01 | 3 Dunfermline |
0 - 0
2 - 2
|
Peterhead 3 | G | -1.5, -2.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - League Cup | 2018-07-17 | 2 Dunfermline |
1 - 0
3 - 0
|
Peterhead 3 | W | -1.5, -2.0 | Onder |
|
||||||
| Schotland - League Cup | 2017-07-22 | 1 Dunfermline |
3 - 0
5 - 1
|
Peterhead 1 | W | -1.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2016-04-30 | 1 Dunfermline |
1 - 0
1 - 0
|
Peterhead 3 | W | -0.5, -1.0 | Onder |
|
||||||
| Schotland - League One | 2016-01-23 | 1 Peterhead |
0 - 0
0 - 0
|
Dunfermline 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Schotland - League One | 2015-11-07 | 3 Dunfermline |
0 - 0
0 - 0
|
Peterhead 3 | G | -1.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
4-5 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Schotland - League One | 2015-08-22 | 5 Peterhead |
1 - 1
2 - 1
|
Dunfermline 2 | V | +0.5, +1.0 | Onder |
|
3-9 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Schotland - League One | 2015-04-04 | 1 Peterhead |
0 - 1
1 - 1
|
Dunfermline 2 | G | 0.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Schotland - League One | 2015-01-03 | 1 Dunfermline |
1 - 0
1 - 1
|
Peterhead 4 | G | -0.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Schotland - League One | 2014-11-08 | Peterhead |
0 - 0
0 - 0
|
Dunfermline | G | 0.0, +0.5 | Onder |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Schotland - League One | 2014-09-27 | Dunfermline |
0 - 0
3 - 0
|
Peterhead 3 3 | W | -0.5 | Boven |
|
11-3 (14) | 7-2 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Dunfermline Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Schotland - League One | 2023-01-07 | 2 FC Edinburgh |
0 - 1
0 - 1
|
Dunfermline 1 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2022-12-24 | 4 Kelty Hearts |
0 - 0
1 - 2
|
Dunfermline 1 | W | +0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Schotland - League Challenge Cup | 2022-12-09 | 1 Arbroath |
0 - 4
1 - 5
|
Dunfermline 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2022-12-03 | 1 Dunfermline |
0 - 1
1 - 1
|
Queen of South 3 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - FA Cup | 2022-11-26 | 1 Dunfermline |
3 - 0
4 - 0
|
Forfar 3 | W | -1.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2022-11-19 | 4 Peterhead |
0 - 2
0 - 2
|
Dunfermline 3 | W | +1.0, +1.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Schotland - League Challenge Cup | 2022-11-15 | 2 Dunfermline |
2 - 1
2 - 1
|
Celtic B | W | -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Schotland - League One | 2022-11-12 | 1 Dunfermline |
0 - 2
2 - 2
|
Clyde 4 | G | -1.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
9-9 (18) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 5 (3-2) |
| Schotland - League One | 2022-11-05 | 1 Falkirk |
0 - 0
0 - 1
|
Dunfermline 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
11-3 (14) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 5 (5-0) |
| Schotland - League One | 2022-10-29 | 4 Dunfermline |
1 - 1
2 - 1
|
Kelty Hearts 4 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Schotland - League One | 2022-10-22 | 1 Montrose |
0 - 0
2 - 0
|
Dunfermline 2 | V | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Schotland - League One | 2022-10-18 | 4 Clyde |
0 - 1
0 - 2
|
Dunfermline 4 | W | +1.0, +1.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Schotland - League One | 2022-10-15 | 1 Dunfermline |
0 - 0
1 - 0
|
FC Edinburgh 3 | W | -1.0 | Onder | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 5-0 (5) | 4 (4-0) | 2 (1-1) |
| Schotland - League One | 2022-10-08 | Alloa |
0 - 2
0 - 3
|
Dunfermline 1 | W | +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Schotland - League One | 2022-10-01 | 3 Dunfermline |
0 - 0
2 - 2
|
Peterhead 3 | G | -1.5, -2.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - League One | 2022-09-17 | 2 Dunfermline |
0 - 1
1 - 1
|
Falkirk 2 | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Schotland - League One | 2022-09-03 | 3 Queen of South |
0 - 2
0 - 2
|
Dunfermline 4 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Schotland - League One | 2022-08-27 | 2 Dunfermline |
0 - 0
1 - 1
|
Airdrieonians 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Schotland - League One | 2022-08-20 | 1 Kelty Hearts |
0 - 0
0 - 0
|
Dunfermline 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Schotland - League One | 2022-08-13 | 2 Dunfermline |
0 - 0
1 - 0
|
Montrose 2 | W | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - League One | 2022-08-06 | 1 1 FC Edinburgh |
0 - 2
0 - 3
|
Dunfermline 1 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
0-16 (16) | 0-12 (12) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Schotland - League One | 2022-07-30 | Dunfermline |
0 - 0
1 - 0
|
Alloa | W | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - League Cup | 2022-07-23 | Dunfermline |
1 - 0
1 - 1
|
Alloa | G | -0.5, -1.0 | Onder |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Schotland - League Cup | 2022-07-16 | 2 Ross County |
0 - 0
1 - 0
|
Dunfermline | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - League Cup | 2022-07-12 | 1 Dunfermline |
1 - 0
5 - 0
|
Buckie Thistle 3 | W | -1.5, -2.0 | Boven |
|
11-0 (11) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Schotland - League Cup | 2022-07-09 | 1 East Fife |
0 - 0
0 - 2
|
Dunfermline 1 | W | +1.0, +1.5 | Onder |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2022-07-05 | Dunfermline |
0 - 1
0 - 1
|
Kilmarnock | V | +0.5, +1.0 | Onder |
|
8-8 (16) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2022-06-28 | Forfar |
0 - 3
0 - 6
|
Dunfermline | W | +1.0 | Boven | 8.5 | Onder |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2022-06-25 | Cove Rangers |
0 - 1
0 - 2
|
Dunfermline | W | -0.5 | Onder |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Schotland - Championship - Play-offs | 2022-05-07 | 1 2 Dunfermline |
0 - 0
0 - 1
|
Queen's Park 2 | V | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Peterhead Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Schotland - League One | 2023-01-07 | 2 Peterhead |
0 - 0
0 - 3
|
Airdrieonians 1 | V | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2023-01-02 | 3 Peterhead |
0 - 0
0 - 0
|
Montrose 4 1 | G | +1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2022-12-24 | FC Edinburgh |
1 - 0
4 - 0
|
Peterhead 1 | V | -1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2022-12-03 | 3 Kelty Hearts |
0 - 0
3 - 0
|
Peterhead 2 1 | V | -1.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Schotland - FA Cup | 2022-11-26 | 3 Peterhead |
0 - 1
0 - 3
|
Queen's Park 2 | V | +1.5, +2.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - League One | 2022-11-19 | 4 Peterhead |
0 - 2
0 - 2
|
Dunfermline 3 | V | +1.0, +1.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Schotland - League One | 2022-11-12 | 1 Airdrieonians |
0 - 1
1 - 1
|
Peterhead 5 | G | -1.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
10-7 (17) | 6-7 (13) | 6 (4-2) | 2 (2-0) |
| Schotland - League One | 2022-11-05 | Montrose |
0 - 0
3 - 0
|
Peterhead 1 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Schotland - League One | 2022-10-29 | 1 3 Peterhead |
0 - 0
1 - 1
|
FC Edinburgh 3 | G | +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Schotland - League One | 2022-10-22 | 2 Peterhead |
0 - 0
0 - 2
|
Alloa | V | +0.5, +1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Schotland - League One | 2022-10-15 | 1 Queen of South |
1 - 0
2 - 0
|
Peterhead 2 | V | -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
10-2 (12) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Schotland - League One | 2022-10-08 | 3 Peterhead |
0 - 1
0 - 4
|
Falkirk 3 1 | V | +1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Schotland - League One | 2022-10-05 | 1 FC Edinburgh |
0 - 0
2 - 0
|
Peterhead | V | -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Schotland - League One | 2022-10-01 | 3 Dunfermline |
0 - 0
2 - 2
|
Peterhead 3 | G | -1.5, -2.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - League Challenge Cup | 2022-09-24 | Peterhead |
0 - 2
0 - 4
|
Elgin 1 | V | -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - League One | 2022-09-17 | 1 Peterhead |
1 - 0
2 - 1
|
Kelty Hearts | W | +0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
4-10 (14) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Schotland - League One | 2022-09-03 | 3 Peterhead |
0 - 1
0 - 2
|
Montrose 3 1 | V | +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Schotland - League One | 2022-08-27 | Alloa |
3 - 0
5 - 0
|
Peterhead | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
8-4 (12) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - League One | 2022-08-20 | 2 Peterhead |
1 - 2
1 - 4
|
Queen of South 1 | V | +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - League One | 2022-08-13 | 1 Falkirk |
1 - 1
3 - 1
|
Peterhead 3 1 | V | -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
11-1 (12) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 5 (4-1) |
| Schotland - League One | 2022-08-06 | 1 2 Clyde |
2 - 2
2 - 2
|
Peterhead 3 | G | -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
6-5 (11) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Schotland - League One | 2022-07-30 | Peterhead |
0 - 2
0 - 2
|
Airdrieonians | V | +0.5, +1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Schotland - League Cup | 2022-07-23 | 1 Stirling |
1 - 0
3 - 0
|
Peterhead 1 | V | -0.5 | Boven |
|
10-1 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Schotland - League Cup | 2022-07-16 | 1 2 Peterhead |
0 - 1
0 - 2
|
Dumbarton 1 | V | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Schotland - League Cup | 2022-07-13 | Raith |
2 - 0
6 - 0
|
Peterhead 1 | V | -1.5 | Boven |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Schotland - League Cup | 2022-07-10 | 2 Peterhead |
0 - 0
0 - 2
|
Aberdeen | V | +2.0, +2.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
2-12 (14) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| UK Friendlies | 2022-07-02 | Peterhead |
0 - 1
0 - 4
|
Dundee 1 | V | +1.5, +2.0 | Boven |
|
7-5 (12) | 4-5 (9) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| UK Friendlies | 2022-06-25 | Peterhead |
0 - 1
1 - 1
|
Inverurie Loco Works | G | -1.0, -1.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Schotland - League One | 2022-04-30 | Airdrieonians |
0 - 1
1 - 1
|
Peterhead 2 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Schotland - League One | 2022-04-23 | 1 Peterhead |
1 - 0
1 - 0
|
East Fife | W | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.182 | 6.5 | 10 |
| Helft | 1.571 | 2.625 | 10 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-1.75) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (-0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.0) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | Onder@2 |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.0) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (1.25) | Boven@2 | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 4 - 0 , Hoekschop: 3 - 6
Hoekschop: 10.0 , Handicap: -1.5, -2.0 , Doelpunten: 3.0
Score: 2 - 0 , Hoekschop: 1 - 0 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Doelpunten: 1.0, 1.5
-
14' - 1st Corner - Dunfermline -
17' - 1st Goal - Dunfermline -
24' - 1st Yellow Card - Dunfermline - 29' - 1st Offside - Peterhead
-
31' - 2nd Yellow Card - Peterhead -
36' - 2nd Goal - Dunfermline -
45' - 3rd Yellow Card - Peterhead -
2-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Brown for Strachan - Peterhead
-
52' - 2nd Corner - Dunfermline -
58' - 3rd Corner - Peterhead -
67' - 4th Corner - Peterhead -
67' - 5th Corner - Peterhead - Race to 3 Corners - Peterhead
-
72' - 6th Corner - Peterhead -
77' - 3rd Goal - Dunfermline -
79' - 7th Corner - Dunfermline -
82' - 8th Corner - Peterhead - Race to 5 Corners - Peterhead
- 81' Substitution - Todorov for Chalmers - Dunfermline
-
85' - 4th Yellow Card - Peterhead -
88' - 4th Goal - Dunfermline -
90' - 9th Corner - Peterhead -
4-0 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

