Coventry U21 vs Burnley U21 Teamprofiel
Coventry U21 vs Burnley U21 Wedstrijdfeiten
4W-2G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 25 doelpunten voor en 15 tegen. Gemiddelde goals: 2.5 voor, 1.5 tegen. Winst 40%, AH winst 60%, doelpunt Over 30%, corner Over 0%.
7W-1G-2V in de laatste 10 wedstrijden, met 35 doelpunten voor en 7 tegen. Gemiddelde goals: 3.5 voor, 0.7 tegen. Winst 70%, AH winst 80%, doelpunt Over 80%, corner Over 0%.
| Coventry U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Burnley U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Coventry U21 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Burnley U21 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Coventry U21 vs Burnley U21 Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Coventry U21 vs Burnley U21 Onderling resultaat
Coventry U21 vs Burnley U21 Volledige H2H bekijken →| Coventry U21 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - Development League 2 | 2024-10-29 | 1 Burnley U21 |
1 - 0
5 - 0
|
Coventry U21 3 | V | -2.0 | Boven |
|
||||||
| Engeland - Development League 2 | 2024-05-10 | Burnley U21 |
1 - 1
2 - 3
|
Coventry U21 1 | W | -0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Engeland - Development League 2 | 2024-03-15 | Coventry U21 |
0 - 3
0 - 4
|
Burnley U21 3 1 | V | 0.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Engeland - Development League 2 | 2023-03-05 | Burnley U21 |
0 - 1
2 - 1
|
Coventry U21 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Engeland - Development League 2 | 2022-10-18 | 2 Coventry U21 |
1 - 2
1 - 3
|
Burnley U21 2 | V | +0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Coventry U21 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2025-02-03 | 1 Hull U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Coventry U21 3 2 | V | 0.0 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2025-01-31 | 2 Leicester U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Coventry U21 1 | V | -1.5 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Development League 2 | 2025-01-24 | 2 Birmingham U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Coventry U21 2 | V | 0.0, +0.5 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Development League 2 | 2025-01-21 | Coventry U21 |
6 - 0
14 - 0
|
Colchester U21 1 | W | -1.5 | Boven |
|
||||||
| Engeland - Development League 2 | 2025-01-14 | 2 Coventry U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Sheff Wed U21 | W | 0.0, +0.5 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Development League 2 | 2025-01-07 | 1 Hull U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Coventry U21 1 | W | -0.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-12-10 | Coventry U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Peterborough U21 | V | 0.0, -0.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-12-03 | 1 2 Sheff Utd U21 |
1 - 3
3 - 4
|
Coventry U21 2 | W | -2.5 | Boven |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2024-11-25 | Coventry U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Nottm Forest U21 4 | G | +1.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-11-19 | Coventry U21 |
0 - 2
2 - 2
|
Barnsley U21 2 | G | +0.5 | Boven |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2024-11-08 | 4 Coventry U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Leicester U21 | G | +0.5, +1.0 | Boven |
|
6-11 (17) | 2-5 (7) | 2 (2-0) | 4 (0-4) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-11-04 | 1 Crewe U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Coventry U21 1 | W | 0.0, +0.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-10-29 | 1 Burnley U21 |
1 - 0
5 - 0
|
Coventry U21 3 | V | -2.0 | Boven |
|
5-2 (7) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2024-10-25 | 1 Nottm Forest U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Coventry U21 3 | V | -1.0, -1.5 | Onder |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-10-21 | 1 Coventry U21 |
0 - 0
1 - 2
|
Fleetwood Town U21 2 | V | -0.5 | Onder |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-10-15 | Coventry U21 |
7 - 0
8 - 0
|
Birmingham U21 1 | W | -0.5 | Boven |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-10-04 | 1 Sheff Wed U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Coventry U21 1 | V | -1.0 | Onder |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-10-01 | 3 Coventry U21 |
0 - 2
0 - 4
|
Hull U21 2 | V | +0.5 | Boven |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2024-09-20 | 2 Coventry U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Hull U21 1 | W | 0.0, +0.5 | Onder |
|
11-5 (16) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 6 (4-2) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-08-26 | Brentford U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Coventry U21 | V | -0.5, -1.0 | Onder |
|
3-9 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-08-20 | Coventry U21 |
1 - 3
3 - 4
|
Millwall U21 1 | V | 0.0 | Boven |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-08-13 | 1 QPR U21 |
0 - 2
0 - 6
|
Coventry U21 1 | W | +0.5, +1.0 | Boven |
|
7-5 (12) | 5-3 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-05-10 | Burnley U21 |
1 - 1
2 - 3
|
Coventry U21 1 | W | -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
4-12 (16) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Engeland - Development League 2 | 2024-05-07 | 2 Peterborough U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Coventry U21 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Engeland - Development League 2 | 2024-05-03 | 1 Coventry U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Sheff Utd U21 4 | V | +1.5, +2.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Engeland - Development League 2 | 2024-04-30 | 1 Coventry U21 |
0 - 1
3 - 3
|
Cardiff U21 | G | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
9-8 (17) | 2-8 (10) | 3 (0-3) | 3 (3-0) |
| Engeland - Development League 2 | 2024-04-23 | 1 Watford U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Coventry U21 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 11.0 | Boven |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Engeland - Development League 2 | 2024-04-19 | Wigan U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Coventry U21 | V | -0.5 | Onder |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-04-16 | 1 Coventry U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Colchester U21 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Engeland - Development League 2 | 2024-04-09 | Millwall U21 |
2 - 0
6 - 0
|
Coventry U21 | V | -1.5, -2.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Burnley U21 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2025-02-04 | 1 Burnley U21 |
2 - 1
4 - 1
|
Reading U21 1 | W | -1.5, -2.0 | Boven |
|
||||||
| Engeland - Development League 2 | 2025-01-28 | 1 Barnsley U21 |
0 - 1
0 - 4
|
Burnley U21 1 | W | +1.0, +1.5 | Boven |
|
||||||
| Engeland - Development League 2 | 2025-01-21 | 2 Burnley U21 |
3 - 0
5 - 0
|
Peterborough U21 | W | -1.5 | Boven |
|
||||||
| Engeland - Development League 2 | 2025-01-07 | 2 Burnley U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Sheff Utd U21 | V | -0.5 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Development League 2 | 2024-12-17 | 3 Burnley U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Hull U21 3 | W | -1.5, -2.0 | Onder |
|
||||||
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2024-12-07 | 2 Brighton U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Burnley U21 3 | G | -0.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-12-03 | 7 Burnley U21 |
5 - 1
8 - 1
|
Birmingham U21 | W | -1.0 | Boven |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2024-11-22 | 3 Burnley U21 |
4 - 0
5 - 0
|
Luton U21 2 | W | -1.5, -2.0 | Boven |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-11-18 | 1 Sheff Wed U21 |
0 - 1
3 - 2
|
Burnley U21 | V | 0.0 | Boven |
|
6-2 (8) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2024-11-08 | 2 Reading U21 |
1 - 2
1 - 3
|
Burnley U21 4 | W | +0.5 | Boven |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-10-29 | 1 Burnley U21 |
1 - 0
5 - 0
|
Coventry U21 3 | W | -2.0 | Boven |
|
5-2 (7) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-10-22 | 4 Wigan U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Burnley U21 2 | W | +0.5, +1.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-10-15 | 3 Burnley U21 |
2 - 1
3 - 1
|
Barnsley U21 2 | W | -0.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Engeland - Premier League Cup U21 | 2024-10-12 | 2 Burnley U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Brighton U21 2 | W | +1.0 | Onder |
|
6-8 (14) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-10-09 | 1 Peterborough U21 |
1 - 2
2 - 5
|
Burnley U21 2 | W | +0.5, +1.0 | Boven |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-10-01 | 1 Sheff Utd U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Burnley U21 1 | V | -1.0 | Onder |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-09-24 | 1 3 Burnley U21 |
3 - 1
3 - 1
|
Crewe U21 1 1 | W | -1.5, -2.0 | Push |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-09-17 | 2 Burnley U21 |
3 - 0
6 - 0
|
QPR U21 2 | W | -1.5, -2.0 | Boven |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-09-10 | 2 Bristol City U21 |
0 - 2
1 - 3
|
Burnley U21 | W | -0.5 | Boven |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-09-01 | 4 Burnley U21 |
0 - 1
0 - 4
|
Charlton U21 3 | V | 0.0 | Boven |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-08-27 | 2 Bournemouth U21 |
0 - 0
3 - 2
|
Burnley U21 1 | V | -0.5 | Boven |
|
6-6 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 5 (2-3) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-08-18 | 2 Burnley U21 |
0 - 2
3 - 3
|
Ipswich U21 5 | G | 0.0 | Boven |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-08-13 | 1 Millwall U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Burnley U21 5 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-05-14 | 1 Barnsley U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Burnley U21 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Engeland - Development League 2 | 2024-05-10 | Burnley U21 |
1 - 1
2 - 3
|
Coventry U21 1 | V | -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
4-12 (16) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Engeland - Development League 2 | 2024-05-03 | 2 Watford U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Burnley U21 1 | G | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Engeland - Development League 2 | 2024-04-27 | 1 Burnley U21 |
0 - 2
2 - 3
|
Bristol City U21 5 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Engeland - Development League 2 | 2024-04-23 | Swansea U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Burnley U21 1 | W | -1.5, -2.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Engeland - Development League 2 | 2024-04-19 | 1 Burnley U21 |
0 - 2
0 - 4
|
Barnsley U21 | V | +0.5 | Boven |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Engeland - Development League 2 | 2024-04-14 | 2 Burnley U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Charlton U21 | W | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 3.75 | 4.5 | 1.6 |
| Helft | 3.75 | 2.75 | 2.05 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (+1.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 2 - 6 , Hoekschop: 9 - 4
Hoekschop: , Handicap: +1.0 , Doelpunten: 3.5
Score: 0 - 4 , Hoekschop: 5 - 1 Helft
Hoekschop: , Handicap: 0.0, +0.5 , Doelpunten: 1.5
-
11' - 1st Goal - Burnley U21 -
13' - 2nd Goal - Burnley U21 -
17' - 3rd Goal - Burnley U21 -
18' - 1st Corner - Coventry U21 -
21' - 2nd Corner - Coventry U21 -
23' - 3rd Corner - Burnley U21 -
32' - 4th Corner - Coventry U21 - Race to 3 Corners - Coventry U21
-
34' - 5th Corner - Coventry U21 - Race to 5 Corners - Coventry U21
-
43' - 6th Corner - Coventry U21 -
45' - 4th Goal - Burnley U21 -
0-4 score at the end of First Half -
47' - 5th Goal - Coventry U21 -
49' - 6th Goal - Burnley U21 -
53' - 7th Corner - Coventry U21 -
59' - 1st Yellow Card - Burnley U21 -
59' - 8th Corner - Coventry U21 - Race to 7 Corners - Coventry U21
-
60' - 9th Corner - Burnley U21 -
61' - 10th Corner - Burnley U21 -
65' - 7th Goal - Coventry U21 -
69' - 11th Corner - Coventry U21 -
70' - 2nd Yellow Card - Coventry U21 -
76' - 12th Corner - Burnley U21 - Race to 9 Corners - Coventry U21
-
79' - 13th Corner - Coventry U21 -
84' - 8th Goal - Burnley U21 -
89' - 3rd Yellow Card - Burnley U21 -
90+1' - 4th Yellow Card - Burnley U21 -
2-6 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

