za, Feb 3, 2018 · 23:00
OudsteRecent
WWWGWG
1.90
3.30
3.50
RecentOudste
VGGWGG
Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Onder 2.25
Totaal doelpunten
–
Totaal hoekschoppen
-0.5
Chorrillo
Chorrillo vs CA Independiente Teamprofiel
Chorrillo
WWGGWWWGWGRecentStijgend+0.7 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 25
Boven 9.5 hoekschoppenOnder4/10
Boven 2.5 doelpuntenOnder4/10
Aziatisch handicapDekt7/10
CA Independiente
WWWGGGWGGVRecentDalend-0.6 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 25
Boven 9.5 hoekschoppenOnder2/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven6/10
Aziatisch handicapGelijk5/10
Laatste
| Chorrillo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| CA Independiente | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Chorrillo | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| CA Independiente | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 2.0, 2.5
Hoekschoppenverdeling
Kaartenverdeling
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 40,
Gem.: 2.28,
Std.afw.: 1.50, Mediaan: 2,
Modus: ,
Boven: 43%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Chorrillo vs CA Independiente Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Chorrillo vs CA Independiente Onderling resultaat
Chorrillo vs CA Independiente Volledige H2H bekijken →| Chorrillo Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Panama - LPF | 2017-10-01 | 1 2 CA Independiente |
1 - 0
1 - 0
|
Chorrillo 3 | V | 0.0 | Onder | 8.5 |
|
|||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Chorrillo Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Panama - LPF | 2018-01-28 | 4 Sporting San Miguelito |
1 - 0
2 - 2
|
Chorrillo 1 | G | 0.0 | Boven |
|
||||||
| Panama - LPF | 2018-01-24 | 4 Chorrillo |
1 - 0
1 - 0
|
Atletico Veraguense 2 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 8.5 |
|
|||||
| Panama - LPF | 2018-01-20 | 3 San Francisco FC |
0 - 0
0 - 0
|
Chorrillo 1 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 8.5 |
|
|||||
| Panama - LPF | 2018-01-13 | 3 Chorrillo |
1 - 0
1 - 0
|
Plaza Amador 3 | W | 0.0 | Onder | 8.0 |
|
|||||
| Panama - LPF | 2017-12-03 | 4 Chorrillo |
2 - 0
5 - 1
|
CD Arabe Unido 5 | W | 0.0 | Boven |
|
||||||
| Panama - LPF | 2017-11-26 | 1 Tauro FC |
0 - 2
1 - 2
|
Chorrillo 2 1 | W | -0.5 | Boven | 8.5 | Boven |
|
11-3 (14) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Panama - LPF | 2017-11-19 | 1 1 Chorrillo |
0 - 0
0 - 0
|
Tauro FC 1 1 | G | 0.0 | Onder | 8.5 | Onder |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Panama - LPF | 2017-11-11 | 2 Chorrillo |
0 - 1
1 - 1
|
Santa Gema 3 1 | G | -0.5 | Onder | 8.5 | Boven |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Panama - LPF | 2017-10-29 | 3 4 Sporting San Miguelito |
0 - 2
0 - 2
|
Chorrillo 4 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 8.5 | Onder |
|
0-5 (5) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Panama - LPF | 2017-10-14 | 1 2 Chorrillo |
1 - 1
2 - 1
|
Alianza FC 6 1 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 8.5 | Onder |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Panama - LPF | 2017-10-08 | 4 CD Arabe Unido |
0 - 1
1 - 1
|
Chorrillo 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 8.0 | Boven |
|
4-5 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Panama - LPF | 2017-10-01 | 1 2 CA Independiente |
1 - 0
1 - 0
|
Chorrillo 3 | V | 0.0 | Onder | 8.5 | Boven |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Panama - LPF | 2017-09-28 | 6 Chorrillo |
1 - 1
1 - 1
|
San Francisco FC 4 | G | -0.5 | Onder | 8.0 | Boven |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 3 (2-1) |
| Panama - LPF | 2017-09-24 | 1 Tauro FC |
2 - 0
2 - 1
|
Chorrillo 2 | V | 0.0 | Boven | 8.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Panama - LPF | 2017-09-17 | 3 Chorrillo |
1 - 0
1 - 1
|
Plaza Amador 4 | G | 0.0 | Onder | 8.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Panama - LPF | 2017-09-03 | 5 Chorrillo |
2 - 0
2 - 1
|
Sporting San Miguelito 3 | W | -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Panama - LPF | 2017-08-27 | Chorrillo |
3 - 0
3 - 0
|
Atletico Veraguense | W | -0.5, -1.0 | Boven | 8.5 | Onder |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| CONCACAF League | 2017-08-23 | 1 Santos de Guápiles |
1 - 0
1 - 0
|
Chorrillo 1 | V | -0.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Panama - LPF | 2017-08-19 | 3 Alianza FC |
0 - 0
0 - 0
|
Chorrillo 3 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 8.5 | Onder |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| CONCACAF League | 2017-08-16 | 1 Chorrillo |
0 - 1
0 - 1
|
Santos de Guápiles | V | 0.0 | Onder | 9.0 | Boven |
|
9-4 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Panama - LPF | 2017-08-14 | 3 Chorrillo |
1 - 0
1 - 1
|
CD Arabe Unido 3 | G | 0.0 | Onder | 8.0 | Boven |
|
4-7 (11) | 3-5 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| CONCACAF League | 2017-08-10 | 1 1 Honduras Progreso |
0 - 0
0 - 1
|
Chorrillo 3 | W | -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Panama - LPF | 2017-08-06 | 2 Chorrillo |
0 - 0
1 - 0
|
CA Independiente 4 | W | -0.5, -1.0 | Onder |
|
4-7 (11) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Panama - LPF | 2017-07-29 | 5 San Francisco FC |
1 - 0
1 - 1
|
Chorrillo 2 | G | -0.5 | Onder | 8.0 | Onder |
|
2-0 (2) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Panama - LPF | 2017-07-23 | 4 Chorrillo |
1 - 0
2 - 0
|
Tauro FC 3 | W | 0.0 | Onder | 8.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Panama - LPF | 2017-07-16 | Plaza Amador |
2 - 0
3 - 0
|
Chorrillo 3 | V | 0.0 | Boven | 8.0 | Boven |
|
5-12 (17) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Panama - LPF | 2017-05-07 | 1 3 Chorrillo |
0 - 0
1 - 0
|
Sporting San Miguelito 1 | W | 0.0 | Onder | 8.5 | Boven |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Panama - LPF | 2017-04-23 | 3 Chorrillo |
0 - 1
1 - 2
|
San Francisco FC 4 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 8.0 | Boven |
|
6-3 (9) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Panama - LPF | 2017-04-09 | 1 4 Chorrillo |
0 - 1
1 - 3
|
Alianza FC 5 | V | -0.5 | Boven |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Panama - LPF | 2017-04-02 | 3 Tauro FC |
0 - 1
0 - 1
|
Chorrillo 5 | W | 0.0, -0.5 | Onder |
|
3-9 (12) | 2-8 (10) | 4 (1-3) | 0 (0-0) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| CA Independiente Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Argentinië - Liga Profesional | 2018-01-30 | 1 CA Independiente |
0 - 0
1 - 2
|
Estudiantes LP 4 1 | V | -0.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Panama - LPF | 2018-01-28 | 1 2 CA Independiente |
1 - 1
2 - 2
|
Alianza FC 5 1 | G | 0.0, -0.5 | Boven |
|
||||||
| Argentinië - Liga Profesional | 2018-01-25 | 3 CA Independiente |
0 - 1
1 - 1
|
Rosario Central 3 | G | -0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Panama - LPF | 2018-01-21 | 1 CA Independiente |
0 - 0
1 - 0
|
Santa Gema 2 | W | 0.0 | Onder | 8.5 |
|
|||||
| Argentinië - Torneo De Verano | 2018-01-20 | 2 CA Independiente |
2 - 1
2 - 2
|
Racing Club 1 1 | G | 0.0, -0.5 | Boven |
|
||||||
| Argentinië - Torneo De Verano | 2018-01-14 | 2 CA Independiente |
0 - 0
0 - 0
|
Gimnasia LP 2 | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Copa Sudamericana | 2017-12-13 | 4 Flamengo |
1 - 1
1 - 1
|
CA Independiente 5 | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Argentinië - Liga Profesional | 2017-12-10 | 1 Arsenal de Sarandi |
0 - 1
1 - 2
|
CA Independiente | W | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Copa Sudamericana | 2017-12-06 | 3 CA Independiente |
1 - 1
2 - 1
|
Flamengo 1 | W | -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Copa Sudamericana | 2017-11-29 | 2 CA Independiente |
3 - 1
3 - 1
|
Libertad Asuncion 1 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
1-7 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Argentinië - Liga Profesional | 2017-11-26 | 4 Racing Club |
0 - 1
0 - 1
|
CA Independiente 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
11-0 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Copa Sudamericana | 2017-11-22 | 1 1 Libertad Asuncion |
1 - 0
1 - 0
|
CA Independiente 4 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Argentinië - Liga Profesional | 2017-11-20 | 3 CA Independiente |
0 - 0
1 - 0
|
River Plate 2 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Argentinië - Liga Profesional | 2017-11-05 | Belgrano |
0 - 0
0 - 0
|
CA Independiente 3 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
9-5 (14) | 4-4 (8) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Copa Sudamericana | 2017-11-02 | 3 CA Independiente |
0 - 0
2 - 0
|
Nacional Asuncion 5 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Argentinië - Liga Profesional | 2017-10-29 | 1 CA Independiente |
0 - 1
1 - 1
|
Patronato Parana 5 | G | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
18-2 (20) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 8 (8-0) |
| Copa Sudamericana | 2017-10-25 | 2 Nacional Asuncion |
1 - 1
1 - 4
|
CA Independiente | W | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Panama - LPF | 2017-10-21 | 2 Santa Gema |
0 - 1
1 - 1
|
CA Independiente 2 | G | 0.0 | Push | 8.5 | Boven |
|
7-9 (16) | 5-5 (10) | 5 (1-4) | 0 (0-0) |
| Panama - LPF | 2017-10-15 | 1 1 CA Independiente |
0 - 1
0 - 2
|
Atletico Veraguense 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Argentinië - Liga Profesional | 2017-10-15 | 2 Chacarita Juniors |
1 - 1
1 - 2
|
CA Independiente 1 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Panama - LPF | 2017-10-08 | 3 Alianza FC |
0 - 0
0 - 0
|
CA Independiente 3 | G | 0.0, -0.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Panama - LPF | 2017-10-01 | 1 2 CA Independiente |
1 - 0
1 - 0
|
Chorrillo 3 | W | 0.0 | Onder | 8.5 | Boven |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Argentinië - Liga Profesional | 2017-10-01 | 2 CA Independiente |
0 - 0
1 - 0
|
Velez Sarsfield 5 1 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Argentinië - Liga Profesional | 2017-09-24 | 3 Godoy Cruz |
0 - 0
1 - 0
|
CA Independiente 2 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Panama - LPF | 2017-09-24 | 4 CA Independiente |
1 - 0
2 - 1
|
San Francisco FC 2 | W | 0.0 | Boven | 8.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Argentinië - Beker | 2017-09-20 | CA Independiente |
1 - 0
1 - 2
|
Atlético Tucumán 3 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
8-2 (10) | 7-2 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Argentinië - Liga Profesional | 2017-09-17 | 3 CA Independiente |
0 - 0
0 - 1
|
Lanus 2 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
8-2 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Copa Sudamericana | 2017-09-13 | 1 3 CA Independiente |
1 - 0
2 - 0
|
Atlético Tucumán 4 1 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Argentinië - Liga Profesional | 2017-09-09 | 1 Olimpo B Blanca |
0 - 1
1 - 1
|
CA Independiente 1 | G | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 | Boven |
|
8-7 (15) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Argentinië - Liga Profesional | 2017-08-27 | 1 CA Independiente |
1 - 1
3 - 1
|
Huracan 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.9 | 3.3 | 3.5 |
| Helft | 2.6 | 2.05 | 4.33 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Live gebeurtenissen
Status: Eindstand , Score: 1 - 2 , Hoekschop: 4 - 6
Hoekschop: , Handicap: -0.5 , Doelpunten: 2.0, 2.5
Score: 1 - 0 , Hoekschop: 0 - 4 Helft
Hoekschop: , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 0.5, 1.0
-
11' - 1st Corner - CA Independiente -
18' - 2nd Corner - CA Independiente -
18' - 3rd Corner - CA Independiente - Race to 3 Corners - CA Independiente
-
26' - 1st Goal - Chorrillo -
42' - 4th Corner - CA Independiente -
1-0 score at the end of First Half -
48' - 5th Corner - Chorrillo -
53' - 6th Corner - CA Independiente - Race to 5 Corners - CA Independiente
-
55' - 7th Corner - CA Independiente -
56' - 8th Corner - Chorrillo -
57' - 1st Yellow Card - CA Independiente -
65' - 2nd Yellow Card - Chorrillo -
67' - Red Card - Chorrillo -
72' - 9th Corner - Chorrillo -
76' - 2nd Goal - CA Independiente -
79' - 3rd Yellow Card - CA Independiente -
82' - 4th Yellow Card - CA Independiente -
83' - 10th Corner - Chorrillo -
90+1' - 3rd Goal - CA Independiente -
90+3' - 5th Yellow Card - CA Independiente -
1-2 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

