Central Coast Mariners vs Perth Glory Teamprofiel
Central Coast Mariners vs Perth Glory Wedstrijdfeiten
1W-5G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 11 doelpunten voor en 20 tegen. Gemiddelde goals: 1.1 voor, 2.0 tegen. Winst 10%, AH winst 60%, doelpunt Over 50%, corner Over 0%.
3W-4G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 15 doelpunten voor en 12 tegen. Gemiddelde goals: 1.5 voor, 1.2 tegen. Winst 30%, AH winst 50%, doelpunt Over 40%, corner Over 0%.
| Central Coast Mariners | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Perth Glory | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Central Coast Mariners | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Perth Glory | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Central Coast Mariners vs Perth Glory Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Central Coast Mariners vs Perth Glory Onderling resultaat
Central Coast Mariners vs Perth Glory Volledige H2H bekijken →| Central Coast Mariners Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Australië - A-League | 2026-04-04 | 1 Central Coast Mariners |
1 - 2
2 - 2
|
Perth Glory 1 | G | 0.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Australië - A-League | 2026-01-10 | 1 Perth Glory |
2 - 0
3 - 0
|
Central Coast Mariners 3 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Australië - A-League | 2025-11-07 | 2 Perth Glory |
0 - 0
0 - 1
|
Central Coast Mariners 3 | W | -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Australië - Beker | 2025-05-13 | 2 Central Coast Mariners |
2 - 0
2 - 2
|
Perth Glory 1 | G | 0.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Australië - A-League | 2025-03-30 | 2 Central Coast Mariners |
2 - 1
3 - 1
|
Perth Glory 1 | W | -0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Australië - A-League | 2025-02-07 | 1 Perth Glory |
1 - 0
1 - 1
|
Central Coast Mariners | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Australië - A-League | 2024-11-02 | 2 Central Coast Mariners |
0 - 0
0 - 0
|
Perth Glory | G | -1.0 | Onder | 11.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Australië - A-League | 2023-12-31 | 3 Central Coast Mariners |
3 - 1
4 - 2
|
Perth Glory 6 2 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 11.5 | Onder |
|
3-7 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Australië - A-League | 2023-11-04 | 2 Perth Glory |
0 - 0
2 - 0
|
Central Coast Mariners 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 11.5 | Boven |
|
3-10 (13) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Australië - A-League | 2023-02-18 | 5 Perth Glory |
1 - 0
2 - 2
|
Central Coast Mariners 2 | G | 0.0, +0.5 | Boven | 11.0 | Boven |
|
4-16 (20) | 4-7 (11) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Australië - A-League | 2022-10-23 | 4 Central Coast Mariners |
1 - 1
1 - 2
|
Perth Glory 1 | V | -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
9-4 (13) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Australië - A-League | 2022-03-15 | 2 Perth Glory |
0 - 0
0 - 0
|
Central Coast Mariners 1 | G | 0.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
12-7 (19) | 8-3 (11) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Australië - A-League | 2021-03-14 | 2 Central Coast Mariners |
1 - 1
2 - 2
|
Perth Glory 3 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Australië - A-League | 2021-03-02 | 2 Perth Glory |
0 - 2
1 - 2
|
Central Coast Mariners 1 | W | 0.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Australië - A-League | 2020-07-18 | 1 Central Coast Mariners |
0 - 1
0 - 1
|
Perth Glory 3 | V | +1.0, +1.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Central Coast Mariners Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Australië - A-League | 2026-11-01 | 1 1 Melbourne Victory |
0 - 0
1 - 1
|
Central Coast Mariners 2 | G | -1.0, -1.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Australië - A-League | 2026-10-25 | Wellington Phoenix |
0 - 0
2 - 0
|
Central Coast Mariners 2 | V | -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Australië - A-League | 2026-10-17 | 3 Central Coast Mariners |
1 - 0
2 - 2
|
Newcastle Jets 2 | G | +0.5, +1.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Australië - Beker | 2026-07-22 | 1 Sydney United 58 |
0 - 0
1 - 1
|
Central Coast Mariners 3 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Australië - A-League | 2026-04-25 | 1 Newcastle Jets |
3 - 0
4 - 0
|
Central Coast Mariners 1 | V | -1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Australië - A-League | 2026-04-19 | 2 Auckland FC |
0 - 1
0 - 1
|
Central Coast Mariners 4 | W | -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
12-1 (13) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Australië - A-League | 2026-04-10 | 3 Central Coast Mariners |
0 - 1
2 - 2
|
Brisbane Roar 2 | G | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
1-10 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Australië - A-League | 2026-04-07 | 1 Melbourne City |
1 - 0
2 - 1
|
Central Coast Mariners 1 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Australië - A-League | 2026-04-04 | 1 Central Coast Mariners |
1 - 2
2 - 2
|
Perth Glory 1 | G | 0.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Australië - A-League | 2026-03-21 | Melbourne Victory |
0 - 1
4 - 1
|
Central Coast Mariners 1 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Australië - A-League | 2026-03-14 | 1 Central Coast Mariners |
0 - 0
1 - 1
|
Adelaide United 2 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Australië - A-League | 2026-03-04 | 2 2 Macarthur FC |
0 - 1
1 - 3
|
Central Coast Mariners 2 | W | -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australië - A-League | 2026-02-28 | 1 Central Coast Mariners |
0 - 0
0 - 0
|
Newcastle Jets 1 | G | +0.5, +1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Australië - A-League | 2026-02-22 | 3 Central Coast Mariners |
0 - 1
3 - 2
|
Western Sydney Wanderers 2 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Australië - A-League | 2026-02-07 | 2 Brisbane Roar |
1 - 1
1 - 2
|
Central Coast Mariners 1 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australië - A-League | 2026-02-01 | 1 2 Central Coast Mariners |
1 - 0
1 - 0
|
Melbourne Victory 1 | W | +1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
3-15 (18) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 6 (1-5) |
| Australië - A-League | 2026-01-24 | 1 Auckland FC |
1 - 1
2 - 2
|
Central Coast Mariners 2 | G | -1.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Australië - A-League | 2026-01-18 | 1 Central Coast Mariners |
0 - 0
1 - 1
|
Macarthur FC | G | +0.5, +1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Australië - A-League | 2026-01-10 | 1 Perth Glory |
2 - 0
3 - 0
|
Central Coast Mariners 3 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
9-5 (14) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Australië - A-League | 2026-01-04 | 1 Adelaide United |
0 - 3
0 - 4
|
Central Coast Mariners 3 | W | -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
12-3 (15) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 4 (3-1) |
| Australië - A-League | 2025-12-31 | 2 Central Coast Mariners |
1 - 1
1 - 2
|
Brisbane Roar 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Australië - A-League | 2025-12-21 | Wellington Phoenix |
1 - 1
3 - 1
|
Central Coast Mariners 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Australië - A-League | 2025-12-12 | 1 Central Coast Mariners |
1 - 1
1 - 2
|
Auckland FC | V | +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australië - A-League | 2025-12-06 | 2 Central Coast Mariners |
1 - 1
1 - 2
|
Sydney FC 1 | V | +0.5, +1.0 | Push | 10.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Australië - A-League | 2025-11-29 | Central Coast Mariners |
0 - 0
0 - 0
|
Melbourne City 2 | G | +0.5, +1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
3-8 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 5 (3-2) |
| Australië - A-League | 2025-11-22 | 3 Western Sydney Wanderers |
3 - 2
3 - 2
|
Central Coast Mariners 1 | V | -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Australië - A-League | 2025-11-07 | 2 Perth Glory |
0 - 0
0 - 1
|
Central Coast Mariners 3 | W | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Australië - A-League | 2025-11-02 | 1 Central Coast Mariners |
0 - 1
1 - 1
|
Wellington Phoenix | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-8 (15) | 1-5 (6) | 4 (1-3) | 3 (2-1) |
| Australië - A-League | 2025-10-25 | Sydney FC |
0 - 0
2 - 0
|
Central Coast Mariners 2 | V | -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Australië - A-League | 2025-10-19 | 2 Central Coast Mariners |
2 - 1
3 - 2
|
Newcastle Jets 2 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Perth Glory Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Australië - A-League | 2026-11-01 | Perth Glory |
3 - 0
4 - 0
|
Adelaide United 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Australië - A-League | 2026-10-23 | 4 Brisbane Roar |
2 - 0
2 - 1
|
Perth Glory 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Australië - A-League | 2026-10-17 | 3 Macarthur FC |
0 - 0
2 - 1
|
Perth Glory 1 | V | -0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Wereld - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2026-10-03 | 1 Perth Glory |
0 - 1
1 - 3
|
Adelaide United 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
||||||
| Australië - Beker | 2026-07-21 | 2 Lions FC |
0 - 0
0 - 0
|
Perth Glory 2 | G | +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Australië - A-League | 2026-04-25 | 4 Perth Glory |
1 - 0
2 - 1
|
Brisbane Roar 3 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Australië - A-League | 2026-04-18 | 1 Sydney FC |
0 - 0
0 - 0
|
Perth Glory 2 | G | -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Australië - A-League | 2026-04-12 | 3 Perth Glory |
0 - 0
3 - 1
|
Macarthur FC 3 | W | +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Australië - A-League | 2026-04-04 | 1 Central Coast Mariners |
1 - 2
2 - 2
|
Perth Glory 1 | G | 0.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Australië - A-League | 2026-03-22 | 2 Perth Glory |
0 - 1
1 - 1
|
Melbourne City 1 | G | +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Australië - A-League | 2026-03-14 | Wellington Phoenix |
0 - 0
2 - 0
|
Perth Glory 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Australië - A-League | 2026-03-08 | Auckland FC |
1 - 1
2 - 2
|
Perth Glory 2 | G | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Australië - A-League | 2026-02-28 | 3 Brisbane Roar |
1 - 1
1 - 1
|
Perth Glory 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 5 (4-1) |
| Australië - A-League | 2026-02-20 | 1 Adelaide United |
2 - 0
4 - 0
|
Perth Glory 2 | V | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Australië - A-League | 2026-02-13 | 1 2 Perth Glory |
0 - 1
1 - 3
|
Newcastle Jets 1 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Australië - A-League | 2026-02-06 | 1 Macarthur FC |
0 - 1
2 - 2
|
Perth Glory | G | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australië - A-League | 2026-01-31 | 2 Perth Glory |
0 - 1
2 - 1
|
Auckland FC 1 | W | +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australië - A-League | 2026-01-25 | Western Sydney Wanderers |
0 - 0
1 - 0
|
Perth Glory 1 | V | -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
10-3 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Australië - A-League | 2026-01-16 | 4 Perth Glory |
1 - 1
1 - 2
|
Brisbane Roar 3 | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
6-8 (14) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 6 (3-3) |
| Australië - A-League | 2026-01-10 | 1 Perth Glory |
2 - 0
3 - 0
|
Central Coast Mariners 3 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
9-5 (14) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Australië - A-League | 2026-01-02 | Melbourne Victory |
1 - 1
3 - 2
|
Perth Glory 3 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
8-3 (11) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Australië - A-League | 2025-12-28 | 2 Melbourne City |
0 - 2
1 - 3
|
Perth Glory 1 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
9-2 (11) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 6 (4-2) |
| Australië - A-League | 2025-12-20 | 4 Perth Glory |
0 - 1
0 - 1
|
Adelaide United 1 1 | V | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Australië - A-League | 2025-12-13 | 1 Perth Glory |
0 - 1
0 - 1
|
Sydney FC 2 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Australië - A-League | 2025-12-05 | 1 3 Perth Glory |
1 - 0
1 - 0
|
Western Sydney Wanderers 2 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
5-8 (13) | 2-6 (8) | 5 (0-5) | 4 (2-2) |
| Australië - A-League | 2025-11-30 | 2 Macarthur FC |
0 - 0
0 - 2
|
Perth Glory 2 | W | -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Australië - A-League | 2025-11-23 | 1 Newcastle Jets |
1 - 1
1 - 2
|
Perth Glory 5 | W | -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Australië - A-League | 2025-11-07 | 2 Perth Glory |
0 - 0
0 - 1
|
Central Coast Mariners 3 | V | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Australië - A-League | 2025-10-31 | 2 Perth Glory |
0 - 1
0 - 2
|
Melbourne Victory 3 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Australië - A-League | 2025-10-25 | 2 Melbourne City |
2 - 0
4 - 0
|
Perth Glory 2 | V | -1.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 2.7 | 3.7 | 2.35 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.0) | Thuis@2 | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Status: , Score: 0 - 0 , Hoekschop: 0 - 0
Hoekschop: , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 3.0
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

