Celtic vs Dundee Utd Teamprofiel
Celtic vs Dundee Utd Wedstrijdfeiten
4W-0G-6V in de laatste 10 wedstrijden, met 14 doelpunten voor en 19 tegen. Gemiddelde goals: 1.4 voor, 1.9 tegen. Winst 40%, AH winst 30%, doelpunt Over 40%, corner Over 40%.
2W-5G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 10 doelpunten voor en 13 tegen. Gemiddelde goals: 1.0 voor, 1.3 tegen. Winst 20%, AH winst 70%, doelpunt Over 20%, corner Over 40%.
| Celtic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Dundee Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Celtic | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Dundee Utd | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Celtic vs Dundee Utd Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Celtic vs Dundee Utd Onderling resultaat
Celtic vs Dundee Utd Volledige H2H bekijken →| Celtic Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Schotland - Premiership | 2025-12-17 | 2 Dundee Utd |
0 - 1
2 - 1
|
Celtic 1 | V | +1.0, +1.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Premiership | 2025-04-26 | Dundee Utd |
0 - 3
0 - 5
|
Celtic | W | +1.5 | Boven | 11.0 |
|
|||||
| Schotland - Premiership | 2025-02-15 | Celtic |
2 - 0
3 - 0
|
Dundee Utd 3 | W | -2.0 | Onder | 11.5 |
|
|||||
| Schotland - Premiership | 2025-01-08 | Celtic |
1 - 0
2 - 0
|
Dundee Utd | W | -2.0, -2.5 | Onder | 11.5 |
|
|||||
| Schotland - Premiership | 2024-12-22 | 2 Dundee Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic 1 | G | +1.5 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Schotland - Premiership | 2023-01-29 | 2 Dundee Utd |
0 - 0
0 - 2
|
Celtic | W | +2.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Schotland - Premiership | 2022-11-05 | 3 Celtic |
2 - 1
4 - 2
|
Dundee Utd 2 | W | -2.5, -3.0 | Boven | 12.0 | Boven |
|
11-2 (13) | 7-1 (8) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Schotland - Premiership | 2022-08-28 | 1 Dundee Utd |
0 - 4
0 - 9
|
Celtic | W | +2.0, +2.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
2-11 (13) | 2-6 (8) | 6 (1-5) | 4 (0-4) |
| Schotland - Premiership | 2022-05-11 | Dundee Utd |
0 - 0
1 - 1
|
Celtic 1 | G | +2.0 | Onder | 11.5 | Onder |
|
1-9 (10) | 0-8 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Schotland - Premiership | 2022-01-29 | 1 1 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Dundee Utd 1 | G | -2.0, -2.5 | Onder | 11.5 | Boven |
|
14-2 (16) | 8-2 (10) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Schotland - Premiership | 2021-12-05 | 1 Dundee Utd |
0 - 2
0 - 3
|
Celtic 1 | W | +1.5 | Push |
|
1-12 (13) | 0-7 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Schotland - Premiership | 2021-09-26 | Celtic |
1 - 1
1 - 1
|
Dundee Utd 2 | G | -2.0, -2.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Schotland - Premiership | 2021-03-07 | 5 Dundee Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic 2 | G | +1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
5-9 (14) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Schotland - Premiership | 2020-12-30 | Celtic |
2 - 0
3 - 0
|
Dundee Utd 2 | W | -2.0, -2.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Schotland - Premiership | 2020-08-22 | 1 Dundee Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic 2 | W | +1.5, +2.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
6-10 (16) | 5-6 (11) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Celtic Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Schotland - Premiership | 2026-01-03 | Celtic |
1 - 0
1 - 3
|
Rangers 3 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Premiership | 2025-12-30 | Motherwell |
1 - 0
2 - 0
|
Celtic 4 | V | +1.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Schotland - Premiership | 2025-12-27 | 1 Livingston |
2 - 4
2 - 4
|
Celtic | W | +1.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Premiership | 2025-12-21 | 1 Celtic |
1 - 0
3 - 1
|
Aberdeen 2 1 | W | -1.5 | Boven | 11.0 |
|
|||||
| Schotland - Premiership | 2025-12-17 | 2 Dundee Utd |
0 - 1
2 - 1
|
Celtic 1 | V | +1.0, +1.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - League Cup | 2025-12-14 | 3 St Mirren |
1 - 1
3 - 1
|
Celtic 1 | V | +1.0 | Boven | 11.0 | Onder |
|
3-7 (10) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| UEFA Europa League | 2025-12-11 | Celtic |
0 - 3
0 - 3
|
Roma | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Schotland - Premiership | 2025-12-07 | 1 Celtic |
0 - 1
1 - 2
|
Hearts 3 | V | -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Schotland - Premiership | 2025-12-03 | 3 Celtic |
1 - 0
1 - 0
|
Dundee | W | -2.5 | Onder | 11.5 | Onder |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - Premiership | 2025-11-30 | 3 Hibernian |
0 - 2
1 - 2
|
Celtic 3 | W | +0.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Europa League | 2025-11-27 | 1 Feyenoord |
1 - 2
1 - 3
|
Celtic 3 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - Premiership | 2025-11-22 | 2 St Mirren |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic 1 | W | +1.0, +1.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - Premiership | 2025-11-09 | 2 Celtic |
1 - 0
4 - 0
|
Kilmarnock 2 | W | -2.0, -2.5 | Boven | 11.5 | Boven |
|
8-7 (15) | 7-4 (11) | 5 (4-1) | 2 (0-2) |
| UEFA Europa League | 2025-11-06 | Midtjylland |
3 - 0
3 - 1
|
Celtic 3 | V | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Schotland - League Cup | 2025-11-02 | 5 Celtic |
1 - 0
1 - 1
|
Rangers 2 1 | G | -0.5 | Onder | 11.5 | Boven |
|
12-4 (16) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 5 (4-1) |
| Schotland - Premiership | 2025-10-29 | 1 Celtic |
2 - 0
4 - 0
|
Falkirk 2 | W | -2.0 | Boven | 11.5 | Onder |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Schotland - Premiership | 2025-10-26 | 4 Hearts |
1 - 1
3 - 1
|
Celtic 1 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
5-9 (14) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| UEFA Europa League | 2025-10-23 | Celtic |
1 - 1
2 - 1
|
SK Sturm Graz | W | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 | Boven |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Schotland - Premiership | 2025-10-19 | 2 Dundee |
2 - 0
2 - 0
|
Celtic 2 | V | +2.0 | Onder | 11.0 | Boven |
|
2-12 (14) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Schotland - Premiership | 2025-10-05 | 2 Celtic |
1 - 1
3 - 2
|
Motherwell | W | -2.0 | Boven | 11.5 | Onder |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Europa League | 2025-10-02 | 2 Celtic |
0 - 1
0 - 2
|
Braga 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-5 (12) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Schotland - Premiership | 2025-09-27 | 2 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Hibernian 1 | G | -1.5 | Onder | 11.5 | Onder |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| UEFA Europa League | 2025-09-24 | 2 Crvena Zvezda |
0 - 0
1 - 1
|
Celtic 2 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Schotland - League Cup | 2025-09-21 | 1 Partick |
0 - 2
0 - 4
|
Celtic 1 | W | +2.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 1-7 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Schotland - Premiership | 2025-09-14 | 1 Kilmarnock |
0 - 0
1 - 2
|
Celtic 3 | W | +1.5, +2.0 | Push | 11.0 | Boven |
|
6-7 (13) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 5 (4-1) |
| Schotland - Premiership | 2025-08-31 | 3 Rangers |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic | G | +0.5, +1.0 | Onder | 11.0 | Onder |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League - Kwalificatie | 2025-08-26 | Kairat Almaty |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic | G | +1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Schotland - Premiership | 2025-08-23 | Celtic |
0 - 0
3 - 0
|
Livingston 1 | W | -1.5, -2.0 | Onder | 11.5 | Boven |
|
10-4 (14) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 4 (1-3) |
| UEFA Champions League - Kwalificatie | 2025-08-20 | 2 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Kairat Almaty 3 | G | -2.0, -2.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
15-3 (18) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Schotland - League Cup | 2025-08-15 | Celtic |
1 - 0
4 - 1
|
Falkirk 2 | W | -2.0, -2.5 | Boven | 11.0 | Boven |
|
16-2 (18) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Dundee Utd Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Schotland - Premiership | 2026-01-03 | 2 Dundee Utd |
0 - 1
0 - 1
|
Dundee 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Schotland - Premiership | 2025-12-30 | 4 Livingston |
0 - 1
1 - 3
|
Dundee Utd | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Schotland - Premiership | 2025-12-27 | 2 Aberdeen |
0 - 1
1 - 1
|
Dundee Utd 3 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Premiership | 2025-12-20 | 2 Dundee Utd |
1 - 1
1 - 1
|
Hibernian 2 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Premiership | 2025-12-17 | 2 Dundee Utd |
0 - 1
2 - 1
|
Celtic 1 | W | +1.0, +1.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Schotland - Premiership | 2025-12-13 | 3 Dundee Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Motherwell 3 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Schotland - Premiership | 2025-12-06 | 2 St Mirren |
1 - 0
2 - 0
|
Dundee Utd 2 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Schotland - Premiership | 2025-12-03 | 3 Dundee Utd |
1 - 1
2 - 2
|
Rangers 3 | G | +0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
8-9 (17) | 4-6 (10) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Schotland - Premiership | 2025-11-29 | 3 Kilmarnock |
1 - 0
1 - 1
|
Dundee Utd 2 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Schotland - Premiership | 2025-11-22 | 3 Dundee Utd |
0 - 2
0 - 3
|
Falkirk 3 | V | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Schotland - Premiership | 2025-11-09 | 2 Hearts |
1 - 1
1 - 1
|
Dundee Utd 4 | G | -1.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Schotland - Premiership | 2025-10-29 | 1 Motherwell |
1 - 0
2 - 0
|
Dundee Utd 2 | V | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-2 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Schotland - Premiership | 2025-10-25 | 1 Dundee Utd |
1 - 1
3 - 1
|
St Mirren 1 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
4-12 (16) | 3-8 (11) | 4 (0-4) | 1 (1-0) |
| Schotland - Premiership | 2025-10-18 | Rangers |
1 - 0
2 - 2
|
Dundee Utd 4 | G | -1.0, -1.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Schotland - Premiership | 2025-10-04 | 1 Dundee Utd |
0 - 1
1 - 1
|
Livingston 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Schotland - Premiership | 2025-09-27 | 4 Dundee Utd |
0 - 1
0 - 2
|
Kilmarnock 2 | V | -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
9-6 (15) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Schotland - Premiership | 2025-09-23 | 2 Dundee Utd |
1 - 0
2 - 0
|
Aberdeen 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
11-3 (14) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Schotland - Premiership | 2025-09-13 | 2 Hibernian |
1 - 2
3 - 3
|
Dundee Utd 4 1 | G | -0.5, -1.0 | Boven | 11.0 | Onder |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Schotland - Premiership | 2025-08-31 | Dundee |
0 - 1
0 - 2
|
Dundee Utd 1 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Schotland - League Cup | 2025-08-17 | 2 Kilmarnock |
1 - 1
2 - 1
|
Dundee Utd 5 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Conference League - Kwalificatie | 2025-08-14 | 2 Dundee Utd |
3 - 0
2 - 2
|
Rapid Wien 3 | G | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
1-8 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Schotland - Premiership | 2025-08-10 | 3 Dundee Utd |
2 - 1
2 - 3
|
Hearts 4 | V | +0.5, +1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
2-9 (11) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| UEFA Conference League - Kwalificatie | 2025-08-07 | 1 Rapid Wien |
2 - 1
2 - 2
|
Dundee Utd | G | -1.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
10-3 (13) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Schotland - Premiership | 2025-08-03 | 1 Falkirk |
0 - 1
2 - 2
|
Dundee Utd 5 | G | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| UEFA Conference League - Kwalificatie | 2025-07-31 | 1 UNA Strassen |
0 - 0
0 - 1
|
Dundee Utd 3 | W | +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Conference League - Kwalificatie | 2025-07-24 | 2 Dundee Utd |
0 - 0
1 - 0
|
UNA Strassen 3 | W | -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-6 (13) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2025-07-19 | Dundee Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham | G | -0.5 | Onder | 8.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2025-07-15 | 1 St Johnstone |
0 - 1
1 - 1
|
Dundee Utd 3 | G | +0.5 | Onder | 8.5 | Boven |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2025-07-05 | Arbroath |
0 - 1
1 - 1
|
Dundee Utd | G | +0.5, +1.0 | Onder |
|
8-5 (13) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2025-06-28 | Brechin |
0 - 3
0 - 3
|
Dundee Utd | W | +2.5 | Onder | 9.0 | Boven |
|
3-7 (10) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.222 | 6.5 | 12 |
| Helft | 1.615 | 3 | 8.5 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-2.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (-0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (11.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (5.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 4 - 0 , Hoekschop: 11 - 3
Hoekschop: 11.0 , Handicap: -2.0 , Doelpunten: 3.5
Score: 2 - 0 , Hoekschop: 8 - 1 Helft
Hoekschop: 5.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Doelpunten: 1.5
-
9' - 1st Corner - Celtic - 9' - 1st Shot Off Target - Tierney (Celtic)]
- 9' - 2nd Shot Off Target - Trusty (Celtic)]
-
12' - 2nd Corner - Celtic - Race to 3 Corners - Celtic
- 14' - 3rd Shot Off Target - Yang (Celtic)]
-
15' - 3rd Corner - Celtic - Race to 3 Corners - Celtic
- 15' - 4th Shot Off Target - Araujo (Celtic)]
-
19' - 4th Corner - Celtic - Race to 5 Corners - Celtic
-
21' - 5th Corner - Celtic - 20' - 1st Shot On Target - Maeda (Celtic)]
- 21' - 2nd Shot On Target - Scales (Celtic)]
-
27' - 1st Goal - Celtic - 27' - 3rd Shot On Target - Yang (Celtic)]
- 27' - 1st Assist - Scales (Celtic)]
-
30' - 6th Corner - Dundee Utd - 29' - 5th Shot Off Target - Stirton (Dundee Utd)]
- 30' - 6th Shot Off Target - Keresztes (Dundee Utd)]
-
32' - 2nd Goal - Celtic - 32' - 4th Shot On Target - Engels (Celtic)]
- 32' - 2nd Assist - Tierney (Celtic)]
- 2-0%Celtic extend their lead and Early Payout is awarded
- 35' - 7th Shot Off Target - Tierney (Celtic)]
-
35' - 1st Yellow Card - Celtic - 28' - 8th Shot Off Target - Yang (Celtic)]
-
38' - 7th Corner - Celtic - 43' - 9th Shot Off Target - Stirton (Dundee Utd)]
-
45' - 8th Corner - Celtic - Race to 7 Corners - Celtic
- 43' - 9th Shot Off Target - Stirton (Dundee Utd)]
- 45' - 10th Shot Off Target - Engels (Celtic)]
-
45+1' - 9th Corner - Celtic - 45+1' - 11th Shot Off Target - Hatate (Celtic)]
-
2-0 score at the end of First Half - 30' - 6th Shot Off Target - Keresztes (Dundee Utd)]
- 43' - 9th Shot Off Target - Stirton (Dundee Utd)]
- 46' ~ Substitution ~ Ahmed ~ Camara ~(Dundee Utd)
- 48' - 12th Shot Off Target - Hatate (Celtic)]
- 54' - 13th Shot Off Target - Maeda (Celtic)]
-
56' - 10th Corner - Celtic - Race to 9 Corners - Celtic
-
59' - 11th Corner - Celtic - 60' ~ Substitution ~ Strain ~ Stirton ~(Dundee Utd)
- 60' ~ Substitution ~ Nygren ~ Hatate ~(Celtic)
- 60' ~ Substitution ~ Trapanosvki ~ Naamo ~(Dundee Utd)
- 60' ~ Substitution ~ Donovan ~ Araujo ~(Celtic)
-
64' - 3rd Goal - Celtic - 63' - 5th Shot On Target - Nygren (Celtic)]
- 63' - 14th Shot Off Target - Engels (Celtic)]
-
65' - 12th Corner - Dundee Utd - 66' - 1st Offside - Dundee Utd
-
69' - 4th Goal - Celtic - 69' - 6th Shot On Target - Maeda (Celtic)]
- 69' - 7th Shot On Target - Tounekti (Celtic)]
- 71' - 15th Shot Off Target - Tounekti (Celtic)]
- 71' ~ Substitution ~ McCowan ~ Yang ~(Celtic)
- 72' ~ Substitution ~ Forrest ~ Tounekti ~(Celtic)
- 71' ~ Substitution ~ Kenny ~ Maeda ~(Celtic)
- 72' - 2nd Offside - Celtic
- 78' ~ Substitution ~ Eskesen ~ Sevelj ~(Dundee Utd)
- 78' ~ Substitution ~ Moller ~ Sapsford ~(Dundee Utd)
-
83' - 13th Corner - Celtic - 82' - 8th Shot On Target - Kenny (Celtic)]
- 83' - 16th Shot Off Target - Forrest (Celtic)]
- 86' - 17th Shot Off Target - Forrest (Celtic)]
- 88' - 3rd Offside - Celtic
-
90+1' - 14th Corner - Dundee Utd - 90+1' - 4th Offside - Celtic
-
4-0 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

