vr, May 13, 2016 · 18:01
OudsteRecent
WVWVVW
1.50
4.75
4.50
RecentOudste
GVWWGW
Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Boven 4.25
Totaal doelpunten
–
Totaal hoekschoppen
+1.25
GAIS U19
BK Hacken U19 vs GAIS U19 Teamprofiel
BK Hacken U19
WWVVWVWVVWRecentDalend-0.8 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 11
Boven 9.5 hoekschoppenBoven8/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven9/10
Aziatisch handicapFaalt4/10
GAIS U19
GGGWWGWWVGRecentStabiel+0.2 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 10
Boven 9.5 hoekschoppenGelijk5/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven6/10
Aziatisch handicapGelijk5/9
Laatste
| BK Hacken U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| GAIS U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| BK Hacken U19 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| GAIS U19 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 4.0, 4.5
Hoekschoppenverdeling
Kaartenverdeling
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 15,
Gem.: 3.07,
Std.afw.: 1.88, Mediaan: 4,
Modus: 4,
Boven: 20%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
BK Hacken U19 vs GAIS U19 Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
BK Hacken U19 vs GAIS U19 Onderling resultaat
BK Hacken U19 vs GAIS U19 Volledige H2H bekijken →| BK Hacken U19 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-05-13 | 3 GAIS U19 |
0 - 1
2 - 2
|
BK Hacken U19 4 | G | +1.5 | Onder |
|
||||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| BK Hacken U19 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Sweden Juniorallsvenskan | 2016-04-15 | 1 Halmstads BK U19 |
0 - 5
0 - 7
|
BK Hacken U19 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2016-04-10 | 3 Lunds BK U19 |
3 - 0
4 - 1
|
BK Hacken U19 1 | V | +1.5 | Boven |
|
||||||
| Sweden U19 Cup | 2015-11-26 | 1 Utsiktens BK U19 |
0 - 0
2 - 0
|
BK Hacken U19 3 | V | +2.5, +3.0 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Sweden U19 Cup | 2015-11-14 | 2 IK Oddevold U19 |
1 - 2
2 - 7
|
BK Hacken U19 3 | W | +2.5 | Boven |
|
||||||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-10-02 | 1 1 BK Hacken U19 |
0 - 2
2 - 3
|
Elfsborg U19 3 | V | -1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-09-26 | 2 FC Trollhättan U19 |
0 - 1
1 - 3
|
BK Hacken U19 2 | W | +2.0, +2.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-09-11 | 3 IFK Göteborg U19 |
2 - 0
6 - 2
|
BK Hacken U19 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-08-29 | 3 Kristianstads FF U19 |
0 - 0
2 - 1
|
BK Hacken U19 1 | V | +2.0 | Onder |
|
3-12 (15) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-08-08 | 1 BK Hacken U19 |
0 - 0
4 - 0
|
Lunds BK U19 | W | -2.5,-3.0 | Onder | 11.5 | Boven |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-07-25 | 3 BK Hacken U19 |
2 - 1
4 - 2
|
Landskrona BoIS U19 2 | W | -1.0,-1.5 | Boven |
|
6-8 (14) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-06-17 | Landskrona BoIS U19 |
0 - 0
3 - 1
|
BK Hacken U19 1 | V | +1 | Onder | 10.0 | Boven |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-06-13 | 4 BK Hacken U19 |
3 - 0
5 - 0
|
Malmö FF U19 2 | W | -1.0, -1.5 | Boven |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-06-06 | 1 Lunds BK U19 |
0 - 1
2 - 4
|
BK Hacken U19 4 | W | +1.5 | Boven |
|
2-12 (14) | 1-8 (9) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-05-13 | 3 GAIS U19 |
0 - 1
2 - 2
|
BK Hacken U19 4 | G | +1.5 | Onder |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-05-08 | 2 BK Hacken U19 |
2 - 1
4 - 2
|
IFK Göteborg U19 5 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
7-10 (17) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-04-25 | 5 BK Hacken U19 |
2 - 0
3 - 0
|
FC Trollhättan U19 2 | W | -2.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2014-10-03 | 3 IFK Göteborg U19 |
0 - 2
0 - 2
|
BK Hacken U19 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (1-3) | ||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2014-09-12 | 1 BK Hacken U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Kalmar FF U19 3 1 | G | -2.0, -2.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Sweden Juniorallsvenskan | 2014-08-21 | Halmstads BK U19 |
3 - 0
3 - 2
|
BK Hacken U19 | V | Boven |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | |||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2014-08-16 | BK Hacken U19 |
4 - 0
6 - 0
|
Jonkopings Sodra IF U19 | W |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | (-) | (-) | ||||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2014-06-18 | Mjallby AIF U19 |
0 - 0
0 - 2
|
BK Hacken U19 | W | Onder |
|
9-5 (14) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | |||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2014-06-14 | BK Hacken U19 |
2 - 1
6 - 2
|
FC Trollhättan U19 | W | Boven |
|
9-0 (9) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | |||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2014-05-30 | BK Hacken U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Halmstads BK U19 | W |
|
9-5 (14) | 7-1 (8) | (-) | (-) | ||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| GAIS U19 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Sweden Juniorallsvenskan | 2016-05-07 | 1 GAIS U19 |
1 - 1
2 - 2
|
Landskrona BoIS U19 5 | G | -0.5 | Boven |
|
||||||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2016-04-29 | GAIS U19 |
0 - 2
0 - 2
|
Kalmar FF U19 3 1 | V | 10.5 |
|
|||||||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2016-04-08 | 1 3 IFK Göteborg U19 |
0 - 0
0 - 1
|
GAIS U19 4 | W | -1.0, -1.5 | Onder |
|
||||||
| Sweden U19 Cup | 2015-11-16 | 1 GAIS U19 |
1 - 1
3 - 2
|
Norrby IF U19 6 | W | -1.5, -2.0 | Boven |
|
||||||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-10-02 | 1 Lunds BK U19 |
0 - 0
1 - 1
|
GAIS U19 2 | G | 0.0, -0.5 | Onder |
|
||||||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-08-28 | 1 2 GAIS U19 |
2 - 0
4 - 1
|
Elfsborg U19 | W | +0.5, +1.0 | Boven |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-08-22 | 2 6 FC Trollhättan U19 |
1 - 2
1 - 3
|
GAIS U19 | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
4-7 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-08-15 | 1 GAIS U19 |
1 - 0
2 - 2
|
Halmstads BK U19 2 | G | 0.0 | Boven |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-08-11 | 2 GAIS U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Falkenbergs FF U19 3 | G | 0.0, -0.5 | Onder |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-08-07 | 4 IFK Göteborg U19 |
0 - 0
2 - 2
|
GAIS U19 3 | G | -2.5 | Onder | 11.0 | Boven |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-06-18 | 1 5 Kristianstads FF U19 |
0 - 0
0 - 1
|
GAIS U19 1 2 | W | +0.5 | Onder |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-06-14 | 4 Falkenbergs FF U19 |
1 - 1
4 - 3
|
GAIS U19 3 | V | -0.5 | Boven |
|
6-9 (15) | 4-6 (10) | 3 (3-0) | 2 (0-2) | ||
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-06-02 | 1 GAIS U19 |
1 - 0
1 - 1
|
IFK Göteborg U19 2 | G | +0.5, +1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-05-23 | 1 5 GAIS U19 |
0 - 1
0 - 1
|
FC Trollhättan U19 3 | V | 0.0, -0.5 | 10.5 | Onder |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |
| Sweden Juniorallsvenskan | 2015-05-13 | 3 GAIS U19 |
0 - 1
2 - 2
|
BK Hacken U19 4 | G | +1.5 | Onder |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.5 | 4.75 | 4.5 |
| Helft | 1.9 | 2.87 | 4 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-1.25) | Thuis@2 | [email protected] |
| Helft (-0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (4.25) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (1.75) | [email protected] | [email protected] |
Live gebeurtenissen
Status: Eindstand , Score: 1 - 1 , Hoekschop: 12 - 3
Hoekschop: , Handicap: -1.0, -1.5 , Doelpunten: 4.0, 4.5
Score: 0 - 0 , Hoekschop: 5 - 3 Helft
Hoekschop: , Handicap: , Doelpunten:
-
6' - 1st Corner - BK Hacken U19 -
8' - 1st Yellow Card - BK Hacken U19 -
22' - 2nd Corner - GAIS U19 -
26' - 3rd Corner - BK Hacken U19 - Race to 3 Corners - BK Hacken U19
-
31' - 4th Corner - BK Hacken U19 -
32' - 5th Corner - GAIS U19 -
35' - 2nd Yellow Card - BK Hacken U19 -
39' - 6th Corner - BK Hacken U19 - Race to 5 Corners - BK Hacken U19
-
39' - 7th Corner - BK Hacken U19 -
42' - 8th Corner - GAIS U19 -
44' - 3rd Yellow Card - BK Hacken U19 -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 1st Goal - GAIS U19 -
49' - 4th Yellow Card - GAIS U19 -
51' - 9th Corner - BK Hacken U19 -
53' - 2nd Goal - BK Hacken U19 -
56' - 5th Yellow Card - GAIS U19 - Race to 7 Corners - BK Hacken U19
-
62' - 10th Corner - BK Hacken U19 -
66' - 11th Corner - BK Hacken U19 - Race to 9 Corners - BK Hacken U19
-
66' - 12th Corner - BK Hacken U19 -
69' - 6th Yellow Card - GAIS U19 -
72' - 7th Yellow Card - GAIS U19 -
81' - 13th Corner - BK Hacken U19 -
81' - 14th Corner - BK Hacken U19 -
83' - 15th Corner - BK Hacken U19
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

