za, May 14, 2022 · 15:00
Bavois
1 5
1 - 0
Eindstand · RUST 0-0
SC Cham
3 3 1
OudsteRecent
VWVWGW
2.25
3.50
2.63
RecentOudste
VGWGVW

Notities

Gratis voorspellingen (gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Onder 2.75
Totaal doelpunten
–
Totaal hoekschoppen
-0.25
Bavois
Bavois
GWWGVWVWGWRecentStabiel+0.2 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 12
Boven 9.5 hoekschoppenGelijk5/10
Boven 2.5 doelpuntenOnder4/10
Aziatisch handicapDektGedekt 6/10
SC Cham
VVVGWVGWGVRecentStabiel0.0 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 10
Boven 9.5 hoekschoppenBoven6/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven7/10
Aziatisch handicapFaaltGedekt 4/10
Snelle starterGeeft voorsprong weg · wint 4 van de 6 wedstrijden waarin het voorstond nietGoal in 1e helft in 9 van de laatste 10Boven 2.5 kaarten in 9 van de laatste 10
Bavois

5W-3G-2V in de laatste 10 wedstrijden, met 14 doelpunten voor en 11 tegen. Gemiddelde goals: 1.4 voor, 1.1 tegen. Winst 50%, AH winst 60%, doelpunt Over 40%, corner Over 0%.

Eindstand
Gewonnen 50%5 Gelijkspel 30%3 Verloren 20%2
Totaal doelpunten 2.5, 3.0
Boven 40%4 Geannuleerd 0%0 Onder 60%6
Aziatische handicap
Gewonnen 60%6 Geannuleerd 20%2 Verloren 20%2
SC Cham

2W-3G-5V in de laatste 10 wedstrijden, met 14 doelpunten voor en 20 tegen. Gemiddelde goals: 1.4 voor, 2.0 tegen. Winst 20%, AH winst 40%, doelpunt Over 70%, corner Over 0%.

Eindstand
Gewonnen 20%2 Gelijkspel 30%3 Verloren 50%5
Totaal doelpunten 2.5, 3.0
Boven 70%7 Geannuleerd 0%0 Onder 30%3
Aziatische handicap
Gewonnen 40%4 Geannuleerd 10%1 Verloren 50%5
Laatste
Bavois
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
SC Cham
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5
Bavois
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5
SC Cham
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5

Bavois Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-06-05 3 SC Cham
2 - 2
4 - 2
Bavois 3 1 V -0.5 Boven 10.0
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2019-04-18 2 Bavois
2 - 2
3 - 3
SC Cham 4 G 0.0, -0.5 Boven 9.5
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Bavois Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2022-04-13 1 Bavois
1 - 0
1 - 0
YF Juventus 1 W -1.0 Onder
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2022-03-23 2 FC Sion II
0 - 0
0 - 0
Bavois G 0.0 Onder
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2022-03-09 1 2 FC Zurich II
1 - 2
2 - 3
Bavois 3 W 0.0, -0.5 Boven 9.5
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2022-02-19 4 Bavois
0 - 0
0 - 1
Etoile Carouge 3 V -0.5 Onder 9.5
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-11-27 2 Bavois
1 - 0
2 - 0
Bazel II 2 W 0.0, -0.5 Onder
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-11-21 Biel Bienne
1 - 1
4 - 2
Bavois 3 V 0.0, -0.5 Boven
6-1 (7) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-11-14 6 FC Chiasso
0 - 1
1 - 1
Bavois 3 G -0.5 Onder
5-1 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-11-06 2 Bavois
1 - 1
2 - 1
Young Boys II 1 W -0.5, -1.0 Push
5-11 (16) 1-5 (6) 3 (0-3) 4 (1-3)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-10-23 1 3 Stade Nyonnais
0 - 0
2 - 3
Bavois 1 W -1.0, -1.5 Boven
7-7 (14) 5-0 (5) 1 (1-0) 3 (2-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-08-28 2 Etoile Carouge
0 - 0
0 - 0
Bavois 1 G -0.5,-1.0 Onder
7-3 (10) 4-0 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-08-21 2 Bavois
0 - 0
3 - 1
FC Sion II 1 W 0.0, -0.5 Boven
5-0 (5) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-08-18 4 Bazel II
1 - 3
2 - 3
Bavois 3 W 0.0, -0.5 Boven
6-1 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-06-12 1 Bavois
3 - 0
3 - 0
Etoile Carouge 3 W 0.0, -0.5 Push
7-6 (13) 2-4 (6) 2 (0-2) 3 (2-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-06-05 3 SC Cham
2 - 2
4 - 2
Bavois 3 1 V -0.5 Boven 10.0 Onder
4-4 (8) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-05-29 3 Stade Nyonnais
0 - 1
1 - 2
Bavois 2 W 0.0, -0.5 Boven
2-2 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-05-22 2 Bavois
1 - 2
3 - 3
Yverdon Sport FC 1 G +1.0 Boven
4-6 (10) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-04-28 2 Bavois
0 - 0
0 - 0
AC Bellinzona 4 G 0.0, -0.5 Onder
3-9 (12) 0-4 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2020-10-21 3 FC Koniz
0 - 1
0 - 1
Bavois 1 W 0.0 Onder
5-6 (11) 1-4 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2020-10-17 1 2 Bavois
1 - 0
1 - 0
SC Bruhl 2 1 W 0.0 Onder
7-5 (12) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2020-10-03 1 Bavois
0 - 1
2 - 1
FC Münsingen 2 W -0.5, -1.0 Push
7-2 (9) 2-2 (4) 2 (1-1) 3 (3-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2020-09-26 3 FC Zurich II
0 - 0
0 - 1
Bavois 1 W 0.0, -0.5 Onder 10.0 Onder
4-2 (6) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2020-09-19 Bavois
0 - 1
0 - 3
Stade Nyonnais 3 V 0.0 Boven
1-6 (7) 0-4 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2020-09-12 3 Etoile Carouge
0 - 0
0 - 1
Bavois 5 W -0.5, -1.0 Onder 9.5 Onder
6-2 (8) 2-0 (2) 2 (2-0) 2 (1-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2020-08-19 2 FC Sion II
0 - 1
1 - 2
Bavois W 0.0, -0.5 Push
2-5 (7) 0-4 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Zwitserland - Beker 2020-08-09 1 3 Stade Nyonnais
1 - 0
1 - 0
Bavois 2 V -1.5 Onder
6-5 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Zwitserland - Beker 2020-08-05 1 Winterthur
2 - 0
4 - 0
Bavois 3 V -2.0, -2.5 Boven 10.0 Boven
6-5 (11) 3-3 (6) 2 (1-1) 1 (1-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2019-11-16 3 Breitenrain
2 - 0
4 - 0
Bavois 4 V 0.0, -0.5 Boven
5-3 (8) 4-0 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Zwitserland - Beker 2019-10-29 3 FC Beroche-Gorgier
0 - 4
1 - 7
Bavois W +1.5 Boven
7-2 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2019-10-22 3 Bavois
1 - 1
1 - 3
FC Koniz 1 V 0.0 Boven
5-11 (16) 3-8 (11) 6 (0-6) 1 (0-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2019-10-12 2 Yverdon Sport FC
0 - 1
2 - 2
Bavois 4 G -1.5 Boven
10-1 (11) 5-1 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
SC Cham Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2022-04-30 1 SC Cham
1 - 1
2 - 3
Bazel II V -0.5, -1.0 Boven
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2022-03-12 2 FC Rapperswil-Jona
0 - 1
1 - 1
SC Cham 1 G 0.0,-0.5 Onder 10.0
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2022-03-05 2 SC Cham
1 - 0
1 - 0
YF Juventus 2 W -0.5 Onder
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2022-02-26 3 SC Bruhl
1 - 2
2 - 2
SC Cham 4 G 0.0,-0.5 Boven
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-12-04 1 FC Zurich II
2 - 1
3 - 1
SC Cham 3 1 V 0.0 Boven
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-11-13 1 Bazel II
1 - 2
3 - 4
SC Cham 5 W -1.0 Boven
5-7 (12) 4-1 (5) 1 (1-0) 4 (0-4)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-11-06 2 SC Cham
0 - 2
2 - 2
Biel Bienne 2 G 0.0 Boven
4-3 (7) 4-1 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-10-31 2 FC Chiasso
1 - 0
3 - 0
SC Cham 4 1 V -1.0 Push
1-2 (3) 0-1 (1) 1 (0-1) 2 (1-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-09-19 1 SC Cham
1 - 0
1 - 2
FC Rapperswil-Jona 4 V 0.0 Push
5-6 (11) 3-4 (7) 3 (0-3) 2 (1-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-09-04 1 2 SC Cham
0 - 0
0 - 1
SC Bruhl 2 V -0.5 Onder
5-3 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-08-21 2 SC Cham
2 - 0
3 - 0
FC Zurich II 1 W -0.5, -1.0 Push
6-7 (13) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Zwitserland - Beker 2021-08-15 2 SC Cham
0 - 1
0 - 1
Lucerne 2 V +2 Onder
9-9 (18) 5-5 (10) 4 (1-3) 2 (1-1)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2021-07-24 1 SC Cham
3 - 0
10 - 0
FC Thalwil 1 W
8-2 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2021-07-17 SC Cham
1 - 1
2 - 5
Aarau V +1.0 Boven
5-6 (11) 5-3 (8) 1 (1-0) 1 (0-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-06-05 3 SC Cham
2 - 2
4 - 2
Bavois 3 1 W -0.5 Boven 10.0 Onder
4-4 (8) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-05-15 2 Yverdon Sport FC
1 - 2
3 - 2
SC Cham 2 V -1.0 Boven
9-3 (12) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2021-04-24 1 SC Cham
0 - 2
1 - 3
Yverdon Sport FC 1 V 0.0 Boven
3-5 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2020-10-24 2 Stade Nyonnais
2 - 0
2 - 0
SC Cham 2 V 0.0, -0.5 Onder
4-5 (9) 2-4 (6) 4 (0-4) 1 (0-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2020-10-17 1 SC Cham
0 - 0
0 - 1
Etoile Carouge 3 V 0.0 Onder
7-5 (12) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2020-10-10 4 YF Juventus
0 - 0
1 - 2
SC Cham 1 W 0.0, +0.5 Push 10.0 Boven
7-4 (11) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2020-09-26 1 FC Black Stars
2 - 0
2 - 3
SC Cham W 0.0, -0.5 Boven 10.0 Onder
2-7 (9) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2020-09-19 1 3 SC Cham
0 - 1
1 - 1
FC Sion II 1 G 0.0, -0.5 Onder
10-6 (16) 5-4 (9) 1 (1-0) 4 (3-1)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2020-09-02 4 SC Cham
1 - 1
2 - 1
AC Bellinzona 2 W 0.0, +0.5 Push 10.5 Onder
3-6 (9) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2020-08-25 1 Breitenrain
0 - 0
2 - 2
SC Cham G 0.0, -0.5 Boven
5-5 (10) 3-1 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2019-10-12 1 1 FC Sion II
1 - 0
2 - 0
SC Cham 2 V -0.5 Onder
4-7 (11) 3-1 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2019-09-14 3 SC Cham
1 - 0
2 - 2
FC Münsingen 2 G -0.5, -1.0 Boven
10-3 (13) 3-2 (5) 2 (1-1) 3 (3-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2019-08-28 1 SC Cham
1 - 1
3 - 2
YF Juventus 2 W 0.0, -0.5 Boven 9.5 Boven
5-6 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Zwitserland - Beker 2019-08-18 1 SC Cham
1 - 1
2 - 2
Aarau 1 G +1.0, +1.5 Boven
5-9 (14) 4-2 (6) 1 (1-0) 3 (0-3)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2019-08-10 3 FC Zurich II
1 - 1
1 - 1
SC Cham G 0.0, +0.5 Onder
5-5 (10) 3-5 (8) 3 (1-2) 0 (0-0)
Zwitserland - 1.Liga Promotion 2019-08-07 2 SC Cham
0 - 0
0 - 3
FC Black Stars 2 V -1.0 Push
5-6 (11) 4-5 (9) 2 (0-2) 1 (0-1)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Tips publiceren
1x2
Volledig 2.25 3.5 2.625
Helft 2.875 2.25 3.2
Aziatische handicap
Volledig (-0.25) [email protected] [email protected]
Helft (0.0) [email protected] Uit@2
Totaal doelpunten
Volledig (2.75) [email protected] [email protected]
Helft (1.0) [email protected] [email protected]


Tijd Type Selectie Inzet Resultaat
Live gebeurtenissen

Status: Eindstand , Score: 1 - 0 , Hoekschop: 1 - 3

Hoekschop: , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 2.5, 3.0

5
Schot op doel
5
5
Schot naast
3
110
Aanval
109
52
Gevaarlijke aanval
64
51
Balbezit %
49

Score: 0 - 0 , Hoekschop: 1 - 2 Helft

Hoekschop: , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 1.0

2
Schot op doel
3
1
Schot naast
0
51
Aanval
58
16
Gevaarlijke aanval
35
52
Balbezit %
48
  • 22' - 1st Yellow Card - SC Cham
  • 33' - 1st Corner - SC Cham
  • 36' - 2nd Corner - Bavois
  • 41' - 3rd Corner - SC Cham
  • 45+2' - Missed Penalty - Bavois
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 54' - 2nd Yellow Card - Bavois
  • 56' - 3rd Yellow Card - SC Cham
  • 57' - 4th Yellow Card - Bavois
  • 69' - 4th Corner - SC Cham
  • Race to 3 Corners - SC Cham
  • 71' - 1st Goal - Bavois
  • 79' - 5th Yellow Card - Bavois
  • 80' - 6th Yellow Card - Bavois
  • 80' - Red Card - SC Cham
  • 88' - 7th Yellow Card - Bavois
  • 89' - 8th Yellow Card - SC Cham
  • 1-0 score at the end of Second Half

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts