Barcelona vs Eibar Teamprofiel
Barcelona vs Eibar Wedstrijdfeiten
7W-2G-1V in de laatste 10 wedstrijden, met 24 doelpunten voor en 7 tegen. Gemiddelde goals: 2.4 voor, 0.7 tegen. Winst 70%, AH winst 30%, doelpunt Over 30%, corner Over 30%.
3W-6G-1V in de laatste 10 wedstrijden, met 15 doelpunten voor en 10 tegen. Gemiddelde goals: 1.5 voor, 1.0 tegen. Winst 30%, AH winst 40%, doelpunt Over 20%, corner Over 60%.
| Barcelona | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Eibar | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Barcelona | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Eibar | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Barcelona vs Eibar Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Barcelona vs Eibar Onderling resultaat
Barcelona vs Eibar Volledige H2H bekijken →| Barcelona Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Spanje - Primera División | 2018-02-17 | 1 2 Eibar |
0 - 1
0 - 2
|
Barcelona 1 | W | +1.0, +1.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2017-09-19 | Barcelona |
2 - 0
6 - 1
|
Eibar 2 | W | -2.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2017-05-21 | 1 Barcelona |
0 - 1
4 - 2
|
Eibar 3 1 | W | -3.5, -4.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2017-01-22 | 3 Eibar |
0 - 1
0 - 4
|
Barcelona 1 | W | +1.5 | Boven | 9.0 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2016-03-06 | 3 Eibar |
0 - 2
0 - 4
|
Barcelona 2 | W | +1.5, +2.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2015-10-25 | 1 3 Barcelona |
1 - 1
3 - 1
|
Eibar 5 | W | -2.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Spanje - Primera División | 2015-03-14 | 1 Eibar |
0 - 1
0 - 2
|
Barcelona | W | +2.0, +2.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Spanje - Primera División | 2014-10-18 | 2 Barcelona |
0 - 0
3 - 0
|
Eibar 2 | W | -2.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
12-3 (15) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Barcelona Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Spanje - Copa del Rey | 2019-01-10 | 3 Levante |
2 - 0
2 - 1
|
Barcelona 4 | V | +0.5, +1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2019-01-06 | 4 Getafe |
1 - 2
1 - 2
|
Barcelona 3 | W | +1.0, +1.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2018-12-22 | Barcelona |
2 - 0
2 - 0
|
Celta de Vigo 1 | W | -2.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2018-12-16 | 1 2 Levante |
0 - 2
0 - 5
|
Barcelona 3 | W | +2.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2018-12-11 | 1 Barcelona |
1 - 0
1 - 1
|
Tottenham 1 | G | 0.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2018-12-08 | 1 Espanyol |
0 - 3
0 - 4
|
Barcelona | W | +1.0, +1.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
11-4 (15) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 5 (3-2) |
| Spanje - Copa del Rey | 2018-12-05 | 1 Barcelona |
3 - 0
4 - 1
|
Cultural Leonesa | W | -2.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2018-12-02 | 2 Barcelona |
1 - 0
2 - 0
|
Villarreal 4 | W | -2.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
11-1 (12) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2018-11-28 | 3 PSV |
0 - 0
1 - 2
|
Barcelona 2 | W | +1.0, +1.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-5 (9) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Spanje - Primera División | 2018-11-24 | Atlético Madrid |
0 - 0
1 - 1
|
Barcelona | G | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
2-8 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Spanje - Primera División | 2018-11-11 | 1 3 Barcelona |
0 - 2
3 - 4
|
Real Betis 2 | V | -2.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
10-5 (15) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| UEFA Champions League | 2018-11-06 | 2 Inter Milan |
0 - 0
1 - 1
|
Barcelona 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
3-10 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2018-11-03 | 4 Rayo Vallecano |
1 - 1
2 - 3
|
Barcelona 2 | W | +1.5, +2.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Spanje - Copa del Rey | 2018-10-31 | 1 6 Cultural Leonesa |
0 - 0
0 - 1
|
Barcelona 1 | W | +2.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Spanje - Primera División | 2018-10-28 | 2 Barcelona |
2 - 0
5 - 1
|
Real Madrid 2 | W | -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2018-10-24 | 1 Barcelona |
1 - 0
2 - 0
|
Inter Milan 3 | W | -1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2018-10-20 | Barcelona |
2 - 0
4 - 2
|
Sevilla 1 | W | -1.5, -2.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
5-7 (12) | 3-6 (9) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2018-10-07 | 2 Valencia |
1 - 1
1 - 1
|
Barcelona 2 | G | +1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2018-10-03 | 5 Tottenham |
0 - 2
2 - 4
|
Barcelona 2 | W | +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Spanje - Primera División | 2018-09-29 | 2 Barcelona |
0 - 1
1 - 1
|
Athletic Bilbao 3 | G | -2.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2018-09-26 | 4 Leganes |
0 - 1
2 - 1
|
Barcelona 2 | V | +1.5, +2.0 | Push | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Spanje - Primera División | 2018-09-23 | 1 3 Barcelona |
1 - 1
2 - 2
|
Girona 5 | G | -2.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| UEFA Champions League | 2018-09-18 | 1 1 Barcelona |
1 - 0
4 - 0
|
PSV 2 | W | -2.5, -3.0 | Push | 10.0 | Onder |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2018-09-15 | 1 Real Sociedad |
1 - 0
1 - 2
|
Barcelona 1 | W | +1.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2018-09-02 | 1 Barcelona |
3 - 2
8 - 2
|
Huesca 2 | W | -3.0, -3.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
9-4 (13) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2018-08-25 | 1 Valladolid |
0 - 0
0 - 1
|
Barcelona 1 | W | +2.0, +2.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
6-10 (16) | 2-9 (11) | 4 (0-4) | 2 (1-1) |
| Spanje - Primera División | 2018-08-18 | Barcelona |
0 - 0
3 - 0
|
Alavés 2 | W | -2.5, -3.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2018-08-15 | 2 Barcelona |
2 - 0
3 - 0
|
Boca Juniors | W | -2.0 | Onder | 9.0 | Boven |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Spanje - Supercup | 2018-08-12 | Barcelona |
1 - 1
2 - 1
|
Sevilla | W | -1.0, -1.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2018-08-05 | 3 AC Milan |
0 - 0
1 - 0
|
Barcelona 1 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
2-9 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Eibar Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Spanje - Primera División | 2019-01-06 | Eibar |
0 - 0
0 - 0
|
Villarreal 2 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2018-12-22 | 2 Real Betis |
1 - 0
1 - 1
|
Eibar 4 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2018-12-15 | Eibar |
0 - 1
1 - 1
|
Valencia 1 | G | 0.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2018-12-09 | 2 Eibar |
1 - 2
4 - 4
|
Levante 2 | G | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Spanje - Copa del Rey | 2018-12-06 | 2 Eibar |
0 - 2
2 - 2
|
Sporting Gijon 1 | G | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Spanje - Primera División | 2018-11-30 | 5 Rayo Vallecano |
0 - 0
1 - 0
|
Eibar 3 | V | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Spanje - Primera División | 2018-11-24 | 2 Eibar |
1 - 0
3 - 0
|
Real Madrid 1 | W | +1.0, +1.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-11-15 | Huesca |
0 - 0
0 - 2
|
Eibar | W | 0.0, +0.5 | Onder |
|
1-10 (11) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Spanje - Primera División | 2018-11-10 | 2 Valladolid |
0 - 0
0 - 0
|
Eibar 3 1 | G | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Spanje - Primera División | 2018-11-04 | 1 4 Eibar |
0 - 1
2 - 1
|
Alavés 1 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
12-1 (13) | 10-0 (10) | 5 (5-0) | 1 (1-0) |
| Spanje - Copa del Rey | 2018-11-01 | 2 Sporting Gijon |
0 - 0
2 - 0
|
Eibar 2 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Spanje - Primera División | 2018-10-27 | Celta de Vigo |
2 - 0
4 - 0
|
Eibar | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Spanje - Primera División | 2018-10-21 | 2 Eibar |
1 - 1
1 - 1
|
Athletic Bilbao 3 | G | 0.0 | Onder | 9.0 | Boven |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-10-11 | 1 Leganes |
0 - 1
2 - 3
|
Eibar 1 | W | 0.0 | Boven |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Spanje - Primera División | 2018-10-06 | 3 Girona |
2 - 2
2 - 3
|
Eibar 5 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
4-9 (13) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 5 (1-4) |
| Spanje - Primera División | 2018-09-29 | 2 Eibar |
0 - 0
1 - 3
|
Sevilla 3 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Spanje - Primera División | 2018-09-25 | 2 Espanyol |
0 - 0
1 - 0
|
Eibar 2 | V | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Spanje - Primera División | 2018-09-22 | 1 Eibar |
0 - 0
1 - 0
|
Leganes 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2018-09-15 | 2 Atlético Madrid |
0 - 0
1 - 1
|
Eibar 2 | G | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
14-3 (17) | 5-2 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Spanje - Primera División | 2018-08-31 | 3 Eibar |
1 - 1
2 - 1
|
Real Sociedad 2 | W | 0.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Spanje - Primera División | 2018-08-24 | 2 Getafe |
1 - 0
2 - 0
|
Eibar | V | -0.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Spanje - Primera División | 2018-08-19 | 1 Eibar |
0 - 2
1 - 2
|
Huesca 1 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2018-08-11 | 1 TSG Hoffenheim |
0 - 0
1 - 1
|
Eibar 2 | G | -0.5 | Onder |
|
5-8 (13) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2018-08-04 | Huesca |
2 - 1
2 - 1
|
Eibar 1 | V | 0.0 | Boven | 8.5 | Onder |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-08-03 | Eibar |
1 - 1
1 - 1
|
Osasuna | G | -0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2018-07-29 | VfB Stuttgart |
1 - 1
2 - 1
|
Eibar 3 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-07-24 | Eibar |
1 - 0
2 - 1
|
Swansea | W | 0.0 | Boven | 9.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-07-23 | Istanbul Basaksehir |
0 - 0
2 - 0
|
Eibar | V | 0.0, +0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
0-1 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Elite - Vriendschappelijke clubwedstrijden | 2018-07-20 | 2 Eibar |
0 - 1
2 - 3
|
Real Sociedad 1 | V | 0.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2018-07-17 | Eibar |
2 - 0
4 - 0
|
Tudelano | W | -1.5, -2.0 | Boven | 9.0 | Boven |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.14 | 8 | 17 |
| Helft | 1.5 | 3.25 | 9.5 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-2.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (-1.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | Onder@2 |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 3 - 0 , Hoekschop: 2 - 3
Hoekschop: 10.0 , Handicap: -2.0 , Doelpunten: 3.5
Score: 1 - 0 , Hoekschop: 1 - 2 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: -1.0 , Doelpunten: 1.5
-
2' - 1st Corner - Barcelona -
15' - 2nd Corner - Eibar -
19' - 1st Goal - Barcelona -
37' - 3rd Corner - Eibar -
42' - 1st Yellow Card - Eibar -
44' - 2nd Yellow Card - Barcelona -
1-0 score at the end of First Half -
53' - 2nd Goal - Barcelona -
57' - 4th Corner - Barcelona -
59' - 3rd Goal - Barcelona - 64' Substitution - De Blasis for Cucurella - Eibar
- 66' Substitution - Vidal for Busquets - Barcelona
-
70' - 3rd Yellow Card - Barcelona - 72' Substitution - Dembele for Arthur - Barcelona
- 77' Substitution - Kike for Escalante - Eibar
- 83' Substitution - Cardona for Enrich - Eibar
- 83' Substitution - Nelson Semedo for Sergi Roberto - Barcelona
-
90+1' - 5th Corner - Eibar - Race to 3 Corners - Eibar
-
3-0 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

