wo, Jul 29, 2015 · 18:00
OudsteRecent
GWWGWV
1.75
3.80
3.80
RecentOudste
VGWWVW
Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Onder 2.25
Totaal doelpunten
Onder 9.5
Totaal hoekschoppen
-0.5
Angers
Angers vs Chateauroux Teamprofiel
Angers
WVGGWVWGGWRecentStabiel-0.2 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 21
Boven 9.5 hoekschoppenOnder2/10
Boven 2.5 doelpuntenOnder3/10
Aziatisch handicapDekt7/10
Chateauroux
VVVVWVWWGVRecentStijgend+0.7 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 25
Boven 9.5 hoekschoppenOnder3/10
Boven 2.5 doelpuntenGelijk5/10
Aziatisch handicapFaalt4/10
Snelle starter3 van de laatste 10 gewonnen
Laatste
| Angers | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Chateauroux | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Angers | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Chateauroux | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 2.0, 2.5
HoekschoppenverdelingLijn 9.5
Kaartenverdeling
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 38,
Gem.: 2.37,
Std.afw.: 1.69, Mediaan: 2,
Modus: 1,
Boven: 39%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Angers vs Chateauroux Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Angers vs Chateauroux Onderling resultaat
Angers vs Chateauroux Volledige H2H bekijken →| Angers Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-01-30 | 1 Chateauroux |
0 - 0
0 - 1
|
Angers 1 | W | 0.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 2 | 2014-08-22 | Angers |
1 - 1
1 - 1
|
Chateauroux | G | Onder | 10.0 |
|
||||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Angers Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-07-25 | Luçon Vendée |
1 - 0
2 - 0
|
Angers | V | +1.0 | Onder |
|
||||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-07-19 | Angers |
2 - 1
3 - 2
|
Niort 1 | W | 0.0,-0.5 | Boven |
|
||||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-07-16 | 1 Bordeaux |
0 - 0
0 - 0
|
Angers | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-07-11 | Laval |
0 - 1
1 - 2
|
Angers | W | 0.0,+0.5 | Boven |
|
||||||
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-05-22 | Angers |
1 - 0
3 - 0
|
Nimes | W | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-05-15 | Nancy |
0 - 0
0 - 0
|
Angers | G | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-05-11 | 3 Angers |
0 - 0
0 - 0
|
Sochaux 4 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-05-01 | 2 Angers |
1 - 1
2 - 1
|
US Orleans 45 4 | W | -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-04-28 | 1 1 Troyes |
0 - 1
2 - 1
|
Angers 4 | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-04-24 | Angers |
1 - 0
1 - 0
|
AC Ajaccio 2 | W | -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
1-4 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-04-18 | 1 Dijon |
1 - 0
1 - 1
|
Angers 1 | G | -0.5 | Push | 10.0 | Boven |
|
5-10 (15) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-04-13 | 1 Angers |
0 - 0
0 - 0
|
Valenciennes 3 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
6-5 (11) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-04-03 | 3 Clermont Foot |
0 - 0
2 - 0
|
Angers 1 | V | 0.0 | Push | 10.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-03-20 | 2 Angers |
1 - 0
1 - 0
|
Le Havre 2 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-03-13 | 1 Creteil |
0 - 1
0 - 1
|
Angers 3 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-03-06 | 2 Angers |
0 - 0
0 - 0
|
Niort 3 | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-03-02 | 1 Auxerre |
0 - 0
0 - 1
|
Angers 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
8-7 (15) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-02-20 | 3 Angers |
1 - 0
2 - 0
|
Laval 2 1 | W | -0.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-02-13 | 2 Ajaccio GFCA |
0 - 0
1 - 0
|
Angers 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 5 (3-2) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-02-06 | 2 Angers |
0 - 0
2 - 0
|
Tours 2 | W | -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-01-30 | 1 Chateauroux |
0 - 0
0 - 1
|
Angers 1 | W | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-01-26 | 2 Angers |
0 - 1
1 - 2
|
Brest 4 | V | 0.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
10-5 (15) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-01-16 | 1 2 Arles |
0 - 0
1 - 3
|
Angers 1 | W | 0.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-4 (11) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-01-09 | 2 Angers |
2 - 1
3 - 1
|
Nancy 4 | W | 0.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2014-12-18 | 1 Sochaux |
0 - 0
1 - 1
|
Angers 3 1 | G | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
10-4 (14) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2014-12-12 | 2 US Orleans 45 |
2 - 3
2 - 3
|
Angers 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2014-11-29 | 1 2 Angers |
0 - 1
0 - 3
|
Troyes 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2014-11-21 | 1 AC Ajaccio |
0 - 0
1 - 1
|
Angers 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2014-11-07 | 2 Angers |
0 - 0
1 - 0
|
Dijon 2 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-6 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2014-11-03 | 2 Valenciennes |
0 - 0
1 - 0
|
Angers 2 | V | 0.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Chateauroux Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-05-22 | Troyes |
1 - 1
4 - 1
|
Chateauroux 2 | V | -1.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-05-15 | 3 Chateauroux |
0 - 0
0 - 0
|
Le Havre | G | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-05-08 | 3 Dijon |
0 - 1
0 - 1
|
Chateauroux 2 | W | -1.5, -2.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-05-01 | Chateauroux |
1 - 0
3 - 0
|
Valenciennes 1 | W | 0.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-04-28 | Niort |
0 - 0
3 - 0
|
Chateauroux | V | -1.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-04-24 | 4 Chateauroux |
1 - 0
2 - 1
|
Auxerre 2 | W | +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-04-17 | Laval |
1 - 0
1 - 0
|
Chateauroux | V | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
9-7 (16) | 6-4 (10) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-04-10 | Chateauroux |
0 - 0
0 - 2
|
Ajaccio GFCA 1 | V | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Onder |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-04-03 | 3 Tours |
0 - 0
1 - 0
|
Chateauroux 5 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-03-20 | 1 Sochaux |
1 - 0
3 - 0
|
Chateauroux 2 | V | -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-03-13 | 4 Chateauroux |
1 - 0
1 - 2
|
Arles 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-03-09 | Brest |
2 - 0
3 - 0
|
Chateauroux 2 | V | -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-4 (11) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-02-27 | 2 Chateauroux |
2 - 0
2 - 1
|
Nimes 2 | W | 0.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-02-20 | Nancy |
4 - 0
6 - 0
|
Chateauroux 2 | V | -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-02-13 | 2 Chateauroux |
0 - 0
0 - 0
|
AC Ajaccio 3 | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-02-06 | 1 US Orleans 45 |
0 - 0
1 - 0
|
Chateauroux 2 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
5-5 (10) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-01-30 | 1 Chateauroux |
0 - 0
0 - 1
|
Angers 1 | V | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-01-24 | 3 Clermont Foot |
1 - 1
3 - 3
|
Chateauroux | G | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Frankrijk - Beker | 2015-01-21 | 1 Guingamp |
0 - 0
2 - 0
|
Chateauroux 3 | V | -1.0, -1.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-01-16 | Chateauroux |
1 - 1
2 - 2
|
Creteil 1 | G | 0.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2015-01-09 | 2 Le Havre |
0 - 0
1 - 1
|
Chateauroux 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-6 (14) | 3-6 (9) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Frankrijk - Beker | 2015-01-03 | 2 Luçon Vendée |
0 - 0
0 - 1
|
Chateauroux 3 | W | 0.0, -0.5 | Onder |
|
4-7 (11) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Frankrijk - Ligue 2 | 2014-12-19 | 1 Chateauroux |
0 - 1
1 - 1
|
Dijon 3 | G | +0.5 | Push | 9.5 | Onder |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2014-12-12 | 1 Valenciennes |
1 - 0
1 - 0
|
Chateauroux | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2014-11-28 | 2 Chateauroux |
0 - 1
0 - 1
|
Niort | V | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2014-11-21 | 1 Auxerre |
2 - 0
3 - 1
|
Chateauroux 2 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2014-11-07 | Chateauroux |
0 - 1
1 - 1
|
Laval | G | 0.0 | Push | 9.5 | Boven |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2014-10-31 | 1 Ajaccio GFCA |
1 - 0
1 - 0
|
Chateauroux 3 2 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
6-7 (13) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2014-10-24 | 1 Chateauroux |
0 - 1
2 - 1
|
Tours | W | 0.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
9-4 (13) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Frankrijk - Ligue 2 | 2014-10-17 | 1 Chateauroux |
0 - 1
1 - 4
|
Sochaux 2 | V | 0.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.75 | 3.8 | 3.8 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.25) | [email protected] | Onder@2 |
Live gebeurtenissen
Status: Eindstand , Score: 0 - 0 , Hoekschop: 5 - 3
Hoekschop: 9.5 , Handicap: -0.5 , Doelpunten: 2.0, 2.5
-
11' - 1st Corner - Chateauroux -
29' - 2nd Corner - Chateauroux -
45+1' - 3rd Corner - Angers - 45+2' - Race to 3 Corners - Chateauroux
-
45+2' - 4th Corner - Chateauroux - 0-0: First Half score
-
47' - 5th Corner - Angers -
47' - 6th Corner - Angers -
48' - 7th Corner - Angers - 67' - Race to 5 Corners - Angers
-
67' - 8th Corner - Angers - 0-0: Second Half score
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

