zo, Apr 28, 2024 · 14:00
0 - 1
Eindstand · RUST 0-0
Lorient U19
4 2 1
OudsteRecent
GWGWVV
2.45
3.30
2.45
RecentOudste
WVWVWW

Notities

Gratis voorspellingen (gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Onder 2.75
Totaal doelpunten
–
Totaal hoekschoppen
0.0
Lorient U19
Angers U19
WGWVGWGWVVRecentDalend-0.6 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 13
Boven 9.5 hoekschoppenOnder4/10
Boven 2.5 doelpuntenOnder3/10
Aziatisch handicapFaalt4/10
Lorient U19
WVWVWWVWVWRecent
Boven 9.5 hoekschoppenGelijk5/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven7/10
Aziatisch handicapDekt6/10
Laatste
Angers U19
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Lorient U19
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5
Angers U19
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5
Lorient U19
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5

Angers U19 Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Frankrijk - Competitie U19 2022-11-20 2 Lorient U19
0 - 1
0 - 2
Angers U19 2 W +0.5, +1.0 Onder
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Angers U19 Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Frankrijk - Competitie U19 2024-04-13 Concarneau U19
0 - 0
1 - 0
Angers U19 V +1.0 Onder
Frankrijk - Competitie U19 2024-04-07 1 Nantes U19
2 - 0
2 - 0
Angers U19 2 V -0.5, -1.0 Onder 9.0
Frankrijk - Competitie U19 2024-03-23 1 Angers U19
1 - 0
1 - 0
Brest U19 2 W -0.5 Onder
Frankrijk - Competitie U19 2024-03-10 2 Angers U19
1 - 0
2 - 2
Guingamp U19 1 G -0.5, -1.0 Boven 9.0
Frankrijk - Competitie U19 2024-02-11 2 Angers U19
0 - 0
2 - 0
SA Merignac U19 2 W -0.5 Onder
Frankrijk - Competitie U19 2024-01-27 1 Laval U19
0 - 0
0 - 0
Angers U19 1 G 0.0 Onder
7-1 (8) 3-1 (4) 2 (2-0) 2 (2-0)
Frankrijk - Competitie U19 2023-12-03 1 Angers U19
2 - 2
3 - 4
Chateauroux U19 2 V -1.5, -2.0 Boven 9.0 Boven
11-2 (13) 3-2 (5) 3 (2-1) 1 (1-0)
Frankrijk - Competitie U19 2023-11-19 1 Angers U19
4 - 0
5 - 3
Concarneau U19 2 W -0.5 Boven
5-9 (14) 3-4 (7) 2 (1-1) 3 (1-2)
Frankrijk - Competitie U19 2023-10-22 1 2 Angers U19
0 - 0
0 - 0
Rennes U19 3 G -0.5, -1.0 Onder
4-5 (9) 1-3 (4) 2 (0-2) 2 (1-1)
Frankrijk - Competitie U19 2023-10-14 Guingamp U19
0 - 1
0 - 2
Angers U19 1 W +0.5, +1.0 Onder 9.5 Onder
7-1 (8) 2-1 (3) 2 (1-1) 3 (3-0)
Frankrijk - Competitie U19 2023-10-08 1 Angers U19
2 - 0
4 - 0
Trelissac FC U19 1 W -1.5, -2.0 Boven
6-5 (11) 5-2 (7) 1 (1-0) 2 (0-2)
Frankrijk - Competitie U19 2023-10-01 1 SA Merignac U19
0 - 2
1 - 2
Angers U19 2 W +1.0 Push 9.0 Boven
7-3 (10) 5-2 (7) 2 (1-1) 2 (1-1)
Frankrijk - Competitie U19 2023-09-24 4 Angers U19
1 - 0
2 - 1
Laval U19 W -0.5 Boven
4-7 (11) 1-5 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Frankrijk - Competitie U19 2023-09-10 3 Angers U19
1 - 0
2 - 0
Avranches U19 1 W -1.0 Onder 9.0 Onder
5-1 (6) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Frankrijk - Competitie U19 2023-09-03 3 Chateauroux U19
2 - 0
2 - 1
Angers U19 3 V +2.0 Onder
6-0 (6) 5-0 (5) 3 (3-0) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2023-08-27 1 Angers U19
2 - 1
4 - 2
Bordeaux U19 W -0.5, -1.0 Boven
8-3 (11) 4-1 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2023-04-16 3 Niort U19
1 - 0
2 - 1
Angers U19 1 V +0.5, +1.0 Boven
2-9 (11) 2-6 (8) 1 (0-1) 1 (0-1)
Frankrijk - Competitie U19 2023-03-26 2 Rennes U19
0 - 0
0 - 1
Angers U19 W 0.0, -0.5 Onder 9.0 Boven
8-3 (11) 8-1 (9) 1 (0-1) 1 (0-1)
Frankrijk - Competitie U19 2023-03-05 2 Angers U19
1 - 0
1 - 0
Bordeaux U19 1 W 0.0, -0.5 Onder
2-6 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 4 (1-3)
Frankrijk - Competitie U19 2023-02-19 2 SA Merignac U19
0 - 0
1 - 0
Angers U19 1 V +0.5, +1.0 Onder 9.0 Onder
1-6 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2023-02-12 Brest U19
0 - 0
0 - 1
Angers U19 2 W -0.5 Onder
6-6 (12) 4-2 (6) 2 (2-0) 2 (1-1)
Frankrijk - Competitie U19 2023-02-05 2 Angers U19
2 - 0
2 - 0
Guingamp U19 1 W -1.0, -1.5 Onder 9.0 Boven
3-10 (13) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Frankrijk - Competitie U19 2022-12-04 1 Vertou U19
0 - 0
0 - 0
Angers U19 1 G +1.5, +2.0 Onder 8.5 Boven
7-3 (10) 3-1 (4) 1 (1-0) 3 (2-1)
Frankrijk - Competitie U19 2022-11-20 2 Lorient U19
0 - 1
0 - 2
Angers U19 2 W +0.5, +1.0 Onder
3-2 (5) 1-1 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2022-11-13 Nantes U19
1 - 1
3 - 1
Angers U19 1 V -0.5, -1.0 Boven
1-3 (4) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2022-10-09 1 Bordeaux U19
1 - 0
1 - 1
Angers U19 1 G -0.5 Onder
6-3 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Frankrijk - Competitie U19 2022-10-02 2 Angers U19
1 - 0
2 - 1
Brest U19 2 W 0.0 Boven 9.0 Boven
7-4 (11) 6-0 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Frankrijk - Competitie U19 2022-09-11 2 Laval U19
0 - 3
0 - 5
Angers U19 2 W 0.0 Boven
7-7 (14) 2-2 (4) 1 (1-0) 5 (4-1)
Frankrijk - Competitie U19 2022-05-01 2 Chateauroux U19
0 - 0
1 - 1
Angers U19 2 G 0.0, -0.5 Onder
6-3 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 3 (3-0)
Frankrijk - Competitie U19 2022-04-03 1 Bordeaux U19
1 - 0
1 - 0
Angers U19 2 V -1.0 Onder 9.5 Onder
6-3 (9) 5-2 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Lorient U19 Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Frankrijk - Competitie U19 2024-04-06 3 Brest U19
0 - 1
0 - 2
Lorient U19 1 W 0.0 Onder
Frankrijk - Competitie U19 2024-03-23 Lorient U19
0 - 1
1 - 5
Rennes U19 V 0.0 Boven
Frankrijk - Competitie U19 2024-03-10 1 Lorient U19
2 - 0
4 - 0
Trelissac FC U19 W -2.0, -2.5 Boven
Frankrijk - Competitie U19 2024-02-21 4 Guingamp U19
3 - 0
3 - 1
Lorient U19 1 V 0.0 Boven
Frankrijk - Competitie U19 2024-02-18 SA Merignac U19
1 - 1
1 - 2
Lorient U19 W 0.0 Boven
Frankrijk - Competitie U19 2023-12-17 Chateauroux U19
1 - 3
2 - 4
Lorient U19 1 W +0.5 Boven
4-8 (12) 3-4 (7) 0 (0-0) 2 (1-1)
Frankrijk - Competitie U19 2023-11-18 1 Nantes U19
4 - 0
7 - 0
Lorient U19 2 V -0.5, -1.0 Boven
4-5 (9) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2023-11-04 1 Rennes U19
0 - 0
0 - 1
Lorient U19 W -0.5 Onder 9.0 Boven
5-7 (12) 3-4 (7) 1 (0-1) 2 (1-1)
Frankrijk - Competitie U19 2023-09-30 1 Laval U19
1 - 1
2 - 1
Lorient U19 1 V 0.0, +0.5 Onder
8-3 (11) 6-2 (8) 4 (2-2) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2023-09-17 2 Avranches U19
0 - 1
0 - 1
Lorient U19 2 W 0.0, -0.5 Onder 9.0 Boven
5-7 (12) 3-4 (7) 3 (3-0) 5 (2-3)
Frankrijk - Competitie U19 2023-09-10 2 Lorient U19
2 - 0
2 - 0
Chateauroux U19 W -1.0 Onder
8-7 (15) 2-3 (5) 3 (1-2) 3 (3-0)
Frankrijk - Competitie U19 2023-09-03 2 Bordeaux U19
0 - 1
1 - 2
Lorient U19 2 W -0.5, -1.0 Onder 8.5 Boven
8-3 (11) 5-2 (7) 2 (0-2) 2 (1-1)
Frankrijk - Competitie U19 2023-05-14 2 Lorient U19
0 - 1
4 - 3
Brest U19 2 W +0.5, +1.0 Boven
2-3 (5) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Frankrijk - Competitie U19 2023-04-02 3 SA Merignac U19
1 - 0
1 - 0
Lorient U19 2 V -0.5 Onder 9.0 Onder
3-2 (5) 1-2 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2023-03-04 1 Stade Lavallois Mayenne FC U19
0 - 1
1 - 3
Lorient U19 1 W -1.0 Boven 10.0 Onder
4-3 (7) 1-1 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Frankrijk - Competitie U19 2023-02-12 1 Lorient U19
0 - 1
2 - 1
La Roche VF U19 W -1.5 Onder
6-1 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Frankrijk - Competitie U19 2023-02-05 1 1 Vertou U19
0 - 2
0 - 6
Lorient U19 1 W 0.0, +0.5 Boven
3-4 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Frankrijk - Competitie U19 2023-01-21 2 Lorient U19
0 - 2
0 - 3
Rennes U19 1 V 0.0, +0.5 Push
2-6 (8) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Frankrijk - Competitie U19 2023-01-15 3 Le Mans U19
1 - 2
2 - 4
Lorient U19 W 0.0, -0.5 Boven
5-4 (9) 4-0 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Frankrijk - Competitie U19 2022-12-04 1 1 Lorient U19
1 - 1
1 - 1
Bordeaux U19 2 G +0.5, +1.0 Onder
7-4 (11) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Frankrijk - Competitie U19 2022-11-20 2 Lorient U19
0 - 1
0 - 2
Angers U19 2 V +0.5, +1.0 Onder
3-2 (5) 1-1 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2022-10-23 2 Lorient U19
0 - 0
2 - 1
SA Merignac U19 2 W
6-2 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2022-10-08 3 Lorient U19
0 - 0
0 - 1
Laval U19 V 0.0 Onder
8-3 (11) 4-3 (7) 2 (1-1) 2 (2-0)
Frankrijk - Competitie U19 2022-09-25 1 Lorient U19
0 - 0
1 - 0
Vertou U19 W -0.5 Onder
9-2 (11) 3-2 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Frankrijk - Competitie U19 2022-09-17 1 Rennes U19
2 - 2
2 - 3
Lorient U19 1 W -1.0, -1.5 Boven
8-8 (16) 3-6 (9) 1 (0-1) 1 (1-0)
Frankrijk - Competitie U19 2022-09-04 1 1 Bordeaux U19
2 - 0
4 - 0
Lorient U19 2 V -1.0, -1.5 Boven 9.0 Boven
5-6 (11) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Frankrijk - Beker U19 2017-04-09 1 Lorient U19
0 - 0
0 - 1
Auxerre U19 1 V -1.0 Onder
7-3 (10) 3-2 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Frankrijk - Beker U19 2017-03-12 2 Lorient U19
0 - 0
2 - 0
SC Bastia U19 3 W 0.0, -0.5 Onder
2-7 (9) 0-3 (3) 0 (0-0) 4 (0-4)
Frankrijk - Beker U19 2016-01-31 2 Lorient U19
1 - 2
2 - 3
Bordeaux U19 1 V 0.0 Boven
4-5 (9) 2-3 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Tips publiceren
1x2
Volledig 2.45 3.3 2.45
Helft 3 2.3 3
Aziatische handicap
Volledig (0.0) [email protected] [email protected]
Helft (0.0) [email protected] [email protected]
Totaal doelpunten
Volledig (2.75) [email protected] [email protected]
Helft (1.25) [email protected] [email protected]


Tijd Type Selectie Inzet Resultaat
Live gebeurtenissen

Status: Eindstand , Score: 0 - 1 , Hoekschop: 10 - 4

Hoekschop: , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 2.5, 3.0

3
Schot op doel
8
7
Schot naast
4
71
Aanval
107
40
Gevaarlijke aanval
44
43
Balbezit %
57

Score: 0 - 0 , Hoekschop: 3 - 2 Helft

Hoekschop: , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 1.0, 1.5

1
Schot op doel
3
3
Schot naast
3
29
Aanval
66
16
Gevaarlijke aanval
24
39
Balbezit %
61
  • 28' - 1st Corner - Lorient U19
  • 28' - 2nd Corner - Lorient U19
  • 30' - 3rd Corner - Angers U19
  • 41' - 4th Corner - Angers U19
  • 45' - 5th Corner - Angers U19
  • Race to 3 Corners - Angers U19
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 48' - 6th Corner - Angers U19
  • 54' - 1st Goal - Lorient U19
  • 63' - 1st Yellow Card - Lorient U19
  • 66' - 2nd Yellow Card - Lorient U19
  • 66' - Red Card - Lorient U19
  • 76' - 7th Corner - Angers U19
  • Race to 5 Corners - Angers U19
  • 77' - 8th Corner - Angers U19
  • 79' - 9th Corner - Angers U19
  • Race to 7 Corners - Angers U19
  • 82' - 10th Corner - Lorient U19
  • 88' - 2nd Yellow Card - Lorient U19
  • 90+1' - 11th Corner - Lorient U19
  • 90+3' - 12th Corner - Angers U19
  • Race to 9 Corners - Angers U19
  • 90+4' - 13th Corner - Angers U19
  • 90+5' - 14th Corner - Angers U19
  • 0-1 score at the end of Second Half

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts