Paraguay - Division Intermedia Hoekschopstatistieken & uitslagen
TotalCorner biedt Paraguay - Division Intermedia hoekschopstatistieken, speelschema's, uitslagen, ranglijst, kaartstatistieken en oddsvergelijking. Volg recente Paraguay - Division Intermedia wedstrijden met hoekschoppen bij einde wedstrijd, hoekschoppen bij rust, doelpunten, kaarten en wedstrijdgegevens.
| starttijd | Thuis | Score | Uit | Handicap | Hoekschop | Rust hoek. | Aziat. hoek. | Hoek. B/O | Doelpunten | Doelpunten B/O | Aanval | Schoten | Analyse | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| August 2025 | ||||||||||||||
| 08/28 22:30 | Volledig | River Plate Asuncion | 0 - 3 | Fernando de la Mora | 0.0, -0.5 | 6 - 2 | 5 - 1 | 8.5 | Under | 2.5 | Over | 126 - 105 | 4 - 6 | |
| 08/28 19:30 | Volledig | Deportivo Santaní | 4 - 1 | Sportivo Carapegua | 0.0, -0.5 | 0 - 2 | 0 - 1 | 2.0, 2.5 | Over | 98 - 99 | 13 - 7 | |||
| August 2025 | ||||||||||||||
| 08/25 22:30 | Volledig | Deportivo Capiata | 0 - 0 | Sportivo San Lorenzo | 0.0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 9.5 | Under | 2.0 | Under | 130 - 123 | 8 - 8 | |
| 08/25 20:00 | Volledig | Sportivo Carapegua | 2 - 2 | Tacuary | 0.0 | 6 - 5 | 5 - 5 | 8.5 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 124 - 100 | 9 - 4 | |
| 08/24 14:00 | Volledig | Guairena FC | 1 - 2 | Resistencia FC | 0.0, -0.5 | 1 - 4 | 1 - 2 | 9.0 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 102 - 105 | 7 - 16 | |
| 08/24 14:00 | Volledig | Independiente FBC | 1 - 1 | Deportivo Santaní | 0.0, +0.5 | 3 - 4 | 1 - 2 | 8.5 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 96 - 115 | 8 - 9 | |
| 08/23 14:00 | Volledig | Fernando de la Mora | 0 - 1 | Rubio NU | +0.5 | 5 - 5 | 1 - 3 | 8.5 | Over | 2.0, 2.5 | Under | 130 - 105 | 4 - 5 | |
| 08/23 14:00 | Volledig | 12 de Junio de Villa Hayes | 1 - 2 | Guarani de Fram | -0.5, -1.0 | 9 - 2 | 2 - 2 | 8.5 | Over | 2.5 | Over | 90 - 75 | 13 - 7 | |
| 08/22 22:30 | Volledig | Sol de America | 1 - 1 | Pastoreo FC | 0.0, -0.5 | 5 - 2 | 3 - 2 | 8.0 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 88 - 102 | 9 - 10 | |
| 08/22 20:00 | Volledig | Encarnacion FC | 1 - 1 | River Plate Asuncion | 0.0, -0.5 | 2 - 4 | 0 - 2 | 8.0 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 80 - 86 | 7 - 9 | |
| 08/21 14:00 | Volledig | Resistencia FC | 1 - 1 | Sportivo Carapegua | 0.0, +0.5 | 9 - 5 | 5 - 4 | 9.5 | Over | 2.5 | Under | 128 - 115 | 12 - 5 | |
| 08/21 14:00 | Volledig | Sportivo San Lorenzo | 2 - 1 | Guairena FC | 0.0, -0.5 | 3 - 1 | 2 - 0 | 9.5 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 136 - 87 | 10 - 7 | |
| 08/20 14:00 | Volledig | Guarani de Fram | 0 - 2 | Deportivo Capiata | 0.0 | 5 - 7 | 1 - 6 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 76 - 74 | 11 - 13 | |
| 08/20 14:00 | Volledig | Tacuary | 1 - 0 | Independiente FBC | 0.0, -0.5 | 3 - 2 | 3 - 1 | 8.0 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 79 - 114 | 7 - 8 | |
| 08/19 14:00 | Volledig | River Plate Asuncion | 2 - 1 | 12 de Junio de Villa Hayes | 0.0, +0.5 | 3 - 2 | 2 - 1 | 8.5 | Under | 2.0 | Over | 122 - 150 | 6 - 4 | |
| 08/19 14:00 | Volledig | Deportivo Santaní | 2 - 1 | Sol de America | 0.0, -0.5 | 2 - 4 | 1 - 2 | 8.5 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 93 - 112 | 12 - 7 | |
| 08/18 21:30 | Volledig | Rubio NU | 4 - 0 | Encarnacion FC | -0.5 | 2 - 2 | 1 - 2 | 8.5 | Under | 2.5 | Over | 81 - 94 | 8 - 9 | |
| 08/18 19:00 | Volledig | Pastoreo FC | 2 - 0 | Fernando de la Mora | 0.0, -0.5 | 6 - 6 | 5 - 2 | 8.0 | Over | 2.0, 2.5 | Under | 92 - 97 | 12 - 13 | |
| 08/17 14:00 | Volledig | Independiente FBC | 1 - 2 | Resistencia FC | 0.0, +0.5 | 8 - 5 | 4 - 3 | 8.5 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 82 - 67 | 7 - 8 | |
| 08/17 14:00 | Volledig | Sportivo Carapegua | 3 - 3 | Guairena FC | 0.0, -0.5 | 5 - 4 | 0 - 3 | 9.0 | Push | 2.0, 2.5 | Over | 135 - 94 | 13 - 4 | |
| 08/16 14:00 | Volledig | Deportivo Capiata | 0 - 1 | River Plate Asuncion | -0.5 | 6 - 5 | 2 - 2 | 9.0 | Over | 2.0 | Under | 78 - 81 | 12 - 12 | |
| 08/16 14:00 | Volledig | Guarani de Fram | 1 - 2 | Sportivo San Lorenzo | 0.0 | 5 - 4 | 4 - 1 | 9.0 | Push | 2.0, 2.5 | Over | 98 - 107 | 15 - 8 | |
| 08/15 22:30 | Volledig | 12 de Junio de Villa Hayes | 2 - 0 | Rubio NU | 0.0 | 2 - 4 | 1 - 1 | 8.5 | Under | 2.0 | Push | 86 - 123 | 9 - 13 | |
| 08/15 20:00 | Volledig | Fernando de la Mora | 0 - 3 | Deportivo Santaní | 0.0, -0.5 | 7 - 3 | 2 - 1 | 9.0 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 92 - 84 | 12 - 12 | |
| 08/14 22:30 | Volledig | Sol de America | 2 - 1 | Tacuary | 0.0 | 5 - 3 | 3 - 1 | 8.5 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 77 - 105 | 9 - 8 | |
| 08/14 20:00 | Volledig | Encarnacion FC | 1 - 0 | Pastoreo FC | 0.0 | 3 - 2 | 0 - 1 | 8.0 | Under | 2.5 | Under | 93 - 93 | 8 - 10 | |
| August 2025 | ||||||||||||||
| 08/11 22:30 | Volledig | Sportivo San Lorenzo | 4 - 0 | Sportivo Carapegua | -0.5, -1.0 | 7 - 2 | 3 - 0 | 9.5 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 104 - 133 | 10 - 6 | |
| 08/11 20:00 | Volledig | Resistencia FC | 3 - 2 | Sol de America | 0.0, -0.5 | 6 - 0 | 1 - 0 | 9.5 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 124 - 101 | 10 - 2 | |
| 08/10 14:00 | Volledig | Tacuary | 0 - 1 | Fernando de la Mora | 0.0, -0.5 | 8 - 4 | 5 - 1 | 8.5 | Over | 2.0, 2.5 | Under | 131 - 135 | 10 - 17 | |
| 08/10 14:00 | Volledig | Pastoreo FC | 1 - 1 | 12 de Junio de Villa Hayes | 0.0, +0.5 | 8 - 3 | 2 - 0 | 8.0 | Over | 2.0 | Push | 113 - 94 | 23 - 13 | |
| 08/09 14:00 | Volledig | Guairena FC | 4 - 2 | Independiente FBC | 0.0, -0.5 | 2 - 4 | 1 - 2 | 2.0, 2.5 | Over | 113 - 153 | 16 - 18 | |||
| 08/09 14:00 | Volledig | River Plate Asuncion | 0 - 0 | Guarani de Fram | 0.0, -0.5 | 3 - 4 | 1 - 2 | 8.5 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 108 - 110 | 6 - 6 | |
| 08/08 22:30 | Volledig | Rubio NU | 1 - 0 | Deportivo Capiata | 0.0, -0.5 | 5 - 4 | 2 - 3 | 9.0 | Push | 2.0 | Under | 105 - 97 | 6 - 2 | |
| 08/08 20:00 | Volledig | Deportivo Santaní | 1 - 1 | Encarnacion FC | 0.0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 2.0, 2.5 | Under | 81 - 59 | 10 - 9 | |||
| August 2025 | ||||||||||||||
| 08/04 22:30 | Volledig | Fernando de la Mora | 1 - 1 | Resistencia FC | 0.0 | 4 - 1 | 3 - 0 | 9.0 | Under | 2.0 | Push | 99 - 122 | 9 - 9 | |
| 08/04 20:00 | Volledig | River Plate Asuncion | 1 - 1 | Sportivo San Lorenzo | 0.0 | 5 - 6 | 0 - 2 | 8.5 | Over | 2.0, 2.5 | Under | 92 - 95 | 8 - 5 | |
| 08/03 14:00 | Volledig | Encarnacion FC | 3 - 1 | Tacuary | 0.0 | 4 - 6 | 1 - 2 | 8.5 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 100 - 70 | 12 - 8 | |
| 08/03 14:00 | Volledig | Independiente FBC | 3 - 3 | Sportivo Carapegua | 0.0, -0.5 | 3 - 5 | 2 - 3 | 9.0 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 96 - 93 | 6 - 7 | |
| 08/02 14:00 | Volledig | Deportivo Capiata | 3 - 0 | Pastoreo FC | 0.0, +0.5 | 3 - 3 | 1 - 3 | 8.5 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 96 - 109 | 15 - 6 | |
| 08/02 14:00 | Volledig | Sol de America | 1 - 3 | Guairena FC | 0.0, -0.5 | 4 - 5 | 0 - 3 | 9.0 | Push | 2.5 | Over | 94 - 78 | 11 - 13 | |
