Portugal - Campeonato Nacional - Dames Hoekschopstatistieken & uitslagen
TotalCorner biedt Portugal - Campeonato Nacional - Dames hoekschopstatistieken, speelschema's, uitslagen, ranglijst, kaartstatistieken en oddsvergelijking. Volg recente Portugal - Campeonato Nacional - Dames wedstrijden met hoekschoppen bij einde wedstrijd, hoekschoppen bij rust, doelpunten, kaarten en wedstrijdgegevens.
| starttijd | Thuis | Score | Uit | Handicap | Hoekschop | Rust hoek. | Aziat. hoek. | Hoek. B/O | Doelpunten | Doelpunten B/O | Aanval | Schoten | Analyse | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| January 2025 | ||||||||||||||
| 01/10 19:00 | Volledig | SCU Torreense - Dames | 1 - 1 | Benfica (D) | +1.5 | 3 - 2 | 3 - 0 | 8.5 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 75 - 120 | 9 - 12 | |
| January 2025 | ||||||||||||||
| 01/06 15:00 | Volledig | SCU Torreense - Dames | 2 - 0 | Clube de Albergaria (D) | -2.0 | 9 - 2 | 8 - 1 | 8.5 | Over | 3.0 | Under | 102 - 64 | 10 - 3 | |
| 01/05 17:30 | Volledig | Benfica (D) | 3 - 1 | Braga (D) | -1.0, -1.5 | 6 - 3 | 4 - 0 | 9.0 | Push | 2.5, 3.0 | Over | 170 - 77 | 20 - 7 | |
| 01/05 15:00 | Volledig | Vilaverdense - Dames | 0 - 4 | SF Damaiense (D) | +3.5 | 2 - 9 | 2 - 5 | 4.0, 4.5 | Under | 41 - 103 | 2 - 23 | |||
| 01/05 15:00 | Volledig | Estoril - Dames | 0 - 1 | Valadares Gaia FC (D) | +0.5 | 6 - 5 | 4 - 2 | 2.5 | Under | 118 - 140 | 7 - 9 | |||
| 01/05 15:00 | Estoril - Dames | 0 - 0 | Valadares EC (W) | +0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 8.5 | 3.0 | - | - | ||||
| 01/05 11:00 | Volledig | Sporting (D) | 3 - 0 | Maritimo (D) | -2.5, -3.0 | 4 - 1 | 4 - 0 | 8.5 | Under | 3.5 | Under | 159 - 89 | 16 - 2 | |
| 01/04 15:00 | Volledig | Famalicao (D) | 1 - 4 | Racing Power (D) | +1.5, +2.0 | 7 - 4 | 4 - 2 | 8.0 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 93 - 104 | 8 - 13 | |
| December 2024 | ||||||||||||||
| 12/22 15:00 | Volledig | Braga (D) | 1 - 1 | Sporting (D) | +1.0 | 2 - 6 | 2 - 4 | 8.5 | Under | 2.5 | Under | 79 - 101 | 5 - 6 | |
| 12/22 11:00 | Volledig | Clube de Albergaria (D) | 1 - 3 | Benfica (D) | +3.5, +4.0 | 4 - 7 | 3 - 3 | 9.0 | Over | 4.0, 4.5 | Under | 61 - 130 | 4 - 18 | |
| 12/21 15:00 | Volledig | SF Damaiense (D) | 3 - 0 | Famalicao (D) | -1.5 | 7 - 4 | 4 - 1 | 8.5 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 77 - 50 | 12 - 5 | |
| 12/21 15:00 | Volledig | Valadares Gaia FC (D) | 1 - 0 | SCU Torreense - Dames | 0.0 | 1 - 5 | 1 - 2 | 8.5 | Under | 2.0 | Under | 106 - 150 | 10 - 11 | |
| 12/21 11:00 | Volledig | Maritimo (D) | 6 - 0 | Vilaverdense - Dames | -3.0 | 10 - 3 | 8 - 0 | 8.5 | Over | 3.5 | Over | 122 - 76 | 11 - 4 | |
| 12/20 11:00 | Volledig | Racing Power (D) | 3 - 2 | Estoril - Dames | -1.5 | 6 - 2 | 2 - 1 | 8.0 | Push | 2.5 | Over | 145 - 125 | 15 - 11 | |
| December 2024 | ||||||||||||||
| 12/12 15:00 | Volledig | Clube de Albergaria (D) | 2 - 1 | Vilaverdense - Dames | -1.5 | 7 - 3 | 3 - 1 | 8.0 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 150 - 114 | 20 - 5 | |
| 12/11 15:00 | Volledig | Valadares Gaia FC (D) | 1 - 0 | Famalicao (D) | -1.5 | 2 - 1 | 0 - 1 | 8.5 | Under | 3.0 | Under | 148 - 75 | 12 - 3 | |
| November 2024 | ||||||||||||||
| 11/22 15:00 | Volledig | Sporting (D) | 1 - 0 | Vilaverdense - Dames | -6.0, -6.5 | 4 - 1 | 4 - 1 | 9.5 | Under | 6.5, 7.0 | Under | 23 - 9 | 3 - | |
| 11/21 15:00 | Volledig | Clube de Albergaria (D) | 1 - 2 | Racing Power (D) | +1.5, +2.0 | 2 - 6 | 2 - 5 | 8.5 | Under | 3.0 | Push | 86 - 171 | 6 - 16 | |
| November 2024 | ||||||||||||||
| 11/17 15:00 | Volledig | SCU Torreense - Dames | 1 - 0 | Racing Power (D) | 0.0 | 1 - 6 | 0 - 5 | 8.0 | Under | 2.5 | Under | 86 - 121 | 10 - 11 | |
| 11/17 15:00 | Volledig | Estoril - Dames | 0 - 2 | SF Damaiense (D) | 0.0, +0.5 | 1 - 7 | 0 - 4 | 8.0 | Push | 2.0, 2.5 | Under | 90 - 108 | 5 - 13 | |
| 11/17 11:00 | Volledig | Maritimo (D) | 0 - 1 | Braga (D) | +1.5, +2.0 | 1 - 7 | 0 - 3 | 9.0 | Under | 3.0, 3.5 | Under | 123 - 163 | 11 - 12 | |
| 11/16 17:30 | Volledig | Sporting (D) | 8 - 0 | Clube de Albergaria (D) | -4.0 | 4 - 0 | 2 - 0 | 9.5 | Under | 4.5, 5.0 | Over | 157 - 61 | 14 - 2 | |
| 11/16 15:00 | Volledig | Famalicao (D) | 7 - 1 | Vilaverdense - Dames | -1.5, -2.0 | 1 - 4 | 1 - 1 | 8.0 | Under | 3.0, 3.5 | Over | 101 - 104 | 16 - 9 | |
| 11/16 15:00 | Volledig | Benfica (D) | 3 - 0 | Valadares Gaia FC (D) | -2.5, -3.0 | 10 - 2 | 5 - 0 | 11.0 | Over | 3.0, 3.5 | Under | 138 - 64 | 24 - 7 | |
| November 2024 | ||||||||||||||
| 11/10 15:00 | Volledig | Vilaverdense - Dames | 0 - 4 | Estoril - Dames | +1.5, +2.0 | 1 - 5 | 1 - 3 | 8.5 | Under | 2.5, 3.0 | Over | 72 - 119 | 8 - 16 | |
| 11/10 11:00 | Volledig | Famalicao (D) | 0 - 3 | Maritimo (D) | 0.0, +0.5 | 3 - 11 | 2 - 6 | 8.0 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 63 - 90 | 6 - 20 | |
| 11/10 11:00 | Volledig | Clube de Albergaria (D) | 0 - 3 | Braga (D) | +3.0 | 1 - 6 | 0 - 2 | 9.0 | Under | 3.5 | Under | 82 - 161 | 5 - 15 | |
| 11/09 17:00 | Volledig | Racing Power (D) | 0 - 2 | Benfica (D) | +1.0, +1.5 | 6 - 3 | 2 - 2 | 2.5 | Under | 78 - 131 | 9 - 22 | |||
| 11/09 15:00 | Volledig | SF Damaiense (D) | 1 - 2 | SCU Torreense - Dames | 0.0, -0.5 | 5 - 1 | 3 - 1 | 8.5 | Under | 2.5, 3.0 | Over | 85 - 71 | 11 - 4 | |
| 11/09 11:00 | Volledig | Valadares Gaia FC (D) | 0 - 1 | Sporting (D) | +1.5, +2.0 | 4 - 4 | 3 - 2 | 9.0 | Under | 2.5 | Under | 67 - 123 | 5 - 11 | |
| November 2024 | ||||||||||||||
| 11/03 15:00 | Volledig | Benfica (D) | 2 - 0 | SF Damaiense (D) | -2.5, -3.0 | 7 - 2 | 4 - 1 | 9.0 | Push | 3.5 | Under | 127 - 60 | 14 - 2 | |
| 11/03 15:00 | Volledig | Sporting (D) | 3 - 0 | Racing Power (D) | -1.0 | 4 - 1 | 3 - 1 | 8.5 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 116 - 76 | 22 - 2 | |
| 11/03 11:00 | Volledig | Braga (D) | 3 - 0 | Valadares Gaia FC (D) | -0.5, -1.0 | 9 - 1 | 3 - 1 | 9.0 | Over | 2.5 | Over | 104 - 79 | 18 - 7 | |
| 11/02 15:00 | Volledig | Estoril - Dames | 3 - 1 | Famalicao (D) | 0.0, -0.5 | 6 - 3 | 4 - 0 | 8.5 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 91 - 73 | 12 - 6 | |
| 11/02 15:00 | Volledig | Maritimo (D) | 2 - 0 | Clube de Albergaria (D) | -1.0, -1.5 | 8 - 4 | 2 - 2 | 8.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 91 - 104 | 15 - 6 | |
| October 2024 | ||||||||||||||
| 10/20 15:00 | Volledig | Maritimo (D) | 1 - 0 | Valadares Gaia FC (D) | +0.5, +1.0 | 1 - 9 | 1 - 0 | 9.0 | Over | 2.0, 2.5 | Under | 99 - 116 | 7 - 11 | |
| October 2024 | ||||||||||||||
| 10/13 15:00 | Volledig | Racing Power (D) | 0 - 0 | Braga (D) | 0.0, +0.5 | 7 - 1 | 5 - 0 | 2.5, 3.0 | Under | 105 - 104 | 9 - 7 | |||
| 10/13 15:00 | Volledig | Valadares Gaia FC (D) | 5 - 0 | Clube de Albergaria (D) | -2.0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 9.0 | Under | 3.0 | Over | 101 - 95 | 15 - 6 | |
| 10/13 15:00 | Volledig | SF Damaiense (D) | 0 - 1 | Sporting (D) | +2.0 | 1 - 10 | 0 - 6 | 8.5 | Over | 3.0 | Under | 84 - 113 | 3 - 9 | |
| 10/13 11:00 | Volledig | Estoril - Dames | 0 - 0 | Maritimo (D) | 0.0, -0.5 | 2 - 2 | 0 - 1 | 8.0 | Under | 2.5 | Under | 81 - 128 | 4 - 10 | |
