SR vs UMF Tindastoll Onderling resultaat
Laatste ontmoeting
SR 3 - 5
UMF Tindastoll
SR vs UMF Tindastoll: onderlinge balans
1
Ontmoetingen
0 - 0 - 1
W - G - V
12
Gem. hoekschoppen
100%
Meer dan 9,5 hoekschoppen
8
Gem. doelpunten
H2H-winstpercentage
SR Winst 0%0
Gelijkspel 0%0
UMF Tindastoll Winst 100%1
In de laatste 1 duels tussen SR en UMF Tindastoll won SR 0 keer, eindigden 0 duels gelijk en won UMF Tindastoll 1 keer. De duels hadden gemiddeld 12 hoekschoppen; in 100% waren het er meer dan 9,5. Met SR als thuisploeg was het gemiddelde 12 hoekschoppen. Gemiddeld totaal aantal doelpunten per duel: 8.
SR vs UMF Tindastoll H2H-statistieken bijgewerkt op 21-09-2026 10:26.
SR vs UMF Tindastoll: onderlinge historie
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen | Resultaat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IJsland - 4 Deild | 18-06-2022 | SR | 3 - 5 | UMF Tindastoll | 2 - 3 | 4 - 8 | 12 | V |
Recente vorm
SR
W
W
V
V
G
Doelpunten voor / wedstrijd2.8
Doelpunten tegen / wedstrijd2.8
Hoekschoppen voor / wedstrijd5.4
Hoekschoppen tegen / wedstrijd7.8
Meer dan 2,5 doelpunten100%
UMF Tindastoll
W
G
V
W
W
Doelpunten voor / wedstrijd2.4
Doelpunten tegen / wedstrijd2
Hoekschoppen voor / wedstrijd6.6
Hoekschoppen tegen / wedstrijd5.8
Meer dan 2,5 doelpunten60%
Laatste 5 wedstrijden van SR
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen | Resultaat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IJsland - League Cup C | 24-03-2023 | SR | 5 - 1 | Hamar Hveragerdi | 3 - 0 | 10 - 6 | 16 | W |
| IJsland - 4 Deild | 25-07-2022 | SR | 3 - 1 | RB Keflavik | 1 - 0 | 4 - 6 | 10 | W |
| IJsland - 4 Deild | 28-06-2022 | KFK Kopavogur | 5 - 1 | SR | 4 - 0 | 14 - 2 | 16 | V |
| IJsland - 4 Deild | 18-06-2022 | SR | 3 - 5 | UMF Tindastoll | 2 - 3 | 4 - 8 | 12 | V |
| IJsland - 4 Deild | 12-06-2022 | SR | 2 - 2 | Stokkseyri | 0 - 1 | 7 - 5 | 12 | G |
Laatste 5 wedstrijden van UMF Tindastoll
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen | Resultaat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IJsland - 3 Deild | 23-08-2026 | Augnablik Kopavogur | 0 - 2 | UMF Tindastoll | 0 - 0 | 7 - 4 | 11 | W |
| IJsland - 3 Deild | 19-08-2026 | KF Fjallabyggd | 1 - 1 | UMF Tindastoll | 0 - 0 | 4 - 9 | 13 | G |
| IJsland - 3 Deild | 07-08-2026 | Reynir Sandgerdi | 5 - 0 | UMF Tindastoll | 1 - 0 | 12 - 7 | 19 | V |
| IJsland - 3 Deild | 17-07-2026 | UMF Tindastoll | 7 - 3 | KA Asvellir | 3 - 0 | 6 - 6 | 12 | W |
| IJsland - 3 Deild | 12-07-2026 | Ymir Kopavogur | 1 - 2 | UMF Tindastoll | 0 - 0 | 0 - 7 | 7 | W |
Wedstrijden van SR
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geen gegevens | |||||||
Wedstrijden van UMF Tindastoll
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geen gegevens | |||||||
Meer duels met SR en UMF Tindastoll
- SR vs Hamar Hveragerdi Onderling resultaat
- SR vs RB Keflavik Onderling resultaat
- KFK Kopavogur vs SR Onderling resultaat
- SR vs Stokkseyri Onderling resultaat
- Augnablik Kopavogur vs UMF Tindastoll Onderling resultaat
- KF Fjallabyggd vs UMF Tindastoll Onderling resultaat
- Reynir Sandgerdi vs UMF Tindastoll Onderling resultaat
- UMF Tindastoll vs KA Asvellir Onderling resultaat
- Ymir Kopavogur vs UMF Tindastoll Onderling resultaat