Wolverhampton vs Slovan Bratislava Onderling resultaat
Laatste ontmoeting
Wolverhampton 1 - 0
Slovan Bratislava
Wolverhampton vs Slovan Bratislava: onderlinge balans
2
Ontmoetingen
2 - 0 - 0
W - G - V
12.5
Gem. hoekschoppen
100%
Meer dan 9,5 hoekschoppen
2
Gem. doelpunten
H2H-winstpercentage
Wolverhampton Winst 100%2
Gelijkspel 0%0
Slovan Bratislava Winst 0%0
In de laatste 2 duels tussen Wolverhampton en Slovan Bratislava won Wolverhampton 2 keer, eindigden 0 duels gelijk en won Slovan Bratislava 0 keer. De duels hadden gemiddeld 12.5 hoekschoppen; in 100% waren het er meer dan 9,5. Met Wolverhampton als thuisploeg was het gemiddelde 15 hoekschoppen. Gemiddeld totaal aantal doelpunten per duel: 2.
Wolverhampton vs Slovan Bratislava H2H-statistieken bijgewerkt op 21-10-2026 09:48.
Wolverhampton vs Slovan Bratislava: onderlinge historie
Recente vorm
Wolverhampton
G
W
V
V
W
Doelpunten voor / wedstrijd1
Doelpunten tegen / wedstrijd1.2
Hoekschoppen voor / wedstrijd7
Hoekschoppen tegen / wedstrijd3.8
Meer dan 2,5 doelpunten40%
Slovan Bratislava
V
W
V
G
W
Doelpunten voor / wedstrijd1.2
Doelpunten tegen / wedstrijd1.8
Hoekschoppen voor / wedstrijd2.8
Hoekschoppen tegen / wedstrijd5.6
Meer dan 2,5 doelpunten80%
Laatste 5 wedstrijden van Wolverhampton
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen | Resultaat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Engeland - Championship | 20-10-2026 | Wolverhampton | 1 - 1 | Portsmouth | 0 - 0 | 6 - 2 | 8 | G |
| Engeland - Championship | 16-10-2026 | Burnley | 1 - 2 | Wolverhampton | 1 - 1 | 3 - 6 | 9 | W |
| Engeland - Championship | 13-10-2026 | Wolverhampton | 1 - 3 | Bolton | 0 - 1 | 9 - 3 | 12 | V |
| Engeland - Championship | 10-10-2026 | Middlesbrough | 1 - 0 | Wolverhampton | 0 - 0 | 4 - 6 | 10 | V |
| Engeland - Championship | 20-09-2026 | Wolverhampton | 1 - 0 | West Brom | 0 - 0 | 8 - 7 | 15 | W |
Laatste 5 wedstrijden van Slovan Bratislava
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen | Resultaat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | 20-10-2026 | AS Roma | 4 - 0 | Slovan Bratislava | 2 - 0 | 8 - 1 | 9 | V |
| Slowakije - Fortuna Liga | 17-10-2026 | Spartak Trnava | 0 - 3 | Slovan Bratislava | 0 - 2 | 3 - 2 | 5 | W |
| UEFA Champions League | 14-10-2026 | Slovan Bratislava | 0 - 3 | VfB Stuttgart | 0 - 1 | 1 - 8 | 9 | V |
| Slowakije - Fortuna Liga | 10-10-2026 | MFK Skalica | 1 - 1 | Slovan Bratislava | 0 - 0 | 4 - 5 | 9 | G |
| Slowakije - Fortuna Liga | 19-09-2026 | KFC Komarno | 1 - 2 | Slovan Bratislava | 1 - 0 | 5 - 5 | 10 | W |
Wedstrijden van Wolverhampton
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Engeland - Championship | 24-10-2026 | Wolverhampton | vs | Watford | - | - | - |
Wedstrijden van Slovan Bratislava
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slowakije - Fortuna Liga | 24-10-2026 | Slovan Bratislava | vs | Dukla Banska Bystrica | - | - | - |
Meer duels met Wolverhampton en Slovan Bratislava
- Wolverhampton vs Portsmouth Onderling resultaat
- Burnley vs Wolverhampton Onderling resultaat
- Wolverhampton vs Bolton Onderling resultaat
- Middlesbrough vs Wolverhampton Onderling resultaat
- Wolverhampton vs West Brom Onderling resultaat
- AS Roma vs Slovan Bratislava Onderling resultaat
- Spartak Trnava vs Slovan Bratislava Onderling resultaat
- Slovan Bratislava vs VfB Stuttgart Onderling resultaat
- MFK Skalica vs Slovan Bratislava Onderling resultaat
- KFC Komarno vs Slovan Bratislava Onderling resultaat
