Vasas SC vs Pecsi MFC Onderling resultaat
Laatste ontmoeting
Vasas SC 4 - 1
Pecsi MFC
Vasas SC vs Pecsi MFC: onderlinge balans
6
Ontmoetingen
3 - 2 - 1
W - G - V
9.7
Gem. hoekschoppen
50%
Meer dan 9,5 hoekschoppen
2.2
Gem. doelpunten
H2H-winstpercentage
Vasas SC Winst 50%3
Gelijkspel 33%2
Pecsi MFC Winst 17%1
In de laatste 6 duels tussen Vasas SC en Pecsi MFC won Vasas SC 3 keer, eindigden 2 duels gelijk en won Pecsi MFC 1 keer. De duels hadden gemiddeld 9.7 hoekschoppen; in 50% waren het er meer dan 9,5. Met Vasas SC als thuisploeg was het gemiddelde 8.3 hoekschoppen. Gemiddeld totaal aantal doelpunten per duel: 2.2.
Vasas SC vs Pecsi MFC H2H-statistieken bijgewerkt op 25-09-2026 09:18.
Vasas SC vs Pecsi MFC: onderlinge historie
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen | Resultaat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hongarije - NB II | 19-02-2024 | Vasas SC | 4 - 1 | Pecsi MFC | 1 - 0 | 4 - 1 | 5 | W |
| Hongarije - NB II | 16-08-2023 | Pecsi MFC | 0 - 0 | Vasas SC | 0 - 0 | 12 - 3 | 15 | G |
| Hongarije - NB II | 09-03-2022 | Pecsi MFC | 0 - 1 | Vasas SC | 0 - 0 | 5 - 5 | 10 | W |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 25-07-2021 | Vasas SC | 1 - 3 | Pecsi MFC | 1 - 1 | 5 - 2 | 7 | V |
| Hongarije - NB II | 23-04-2021 | Vasas SC | 3 - 0 | Pecsi MFC | 1 - 0 | 8 - 5 | 13 | W |
| Hongarije - NB II | 04-11-2020 | Pecsi MFC | 0 - 0 | Vasas SC | 0 - 0 | 7 - 1 | 8 | G |
Recente vorm
Vasas SC
W
W
V
V
W
Doelpunten voor / wedstrijd2
Doelpunten tegen / wedstrijd1.8
Hoekschoppen voor / wedstrijd3.6
Hoekschoppen tegen / wedstrijd5.2
Meer dan 2,5 doelpunten80%
Pecsi MFC
W
W
W
W
W
Doelpunten voor / wedstrijd3.6
Doelpunten tegen / wedstrijd0.6
Hoekschoppen voor / wedstrijd5.2
Hoekschoppen tegen / wedstrijd2.6
Meer dan 2,5 doelpunten100%
Laatste 5 wedstrijden van Vasas SC
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen | Resultaat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hongarije - NB I | 19-09-2026 | Debreceni VSC | 2 - 4 | Vasas SC | 2 - 1 | 4 - 3 | 7 | W |
| Hongarije - NB I | 04-09-2026 | Vasas SC | 3 - 2 | Nyíregyháza Spartacus | 2 - 1 | 7 - 7 | 14 | W |
| Hongarije - NB I | 29-08-2026 | Újpest FC | 3 - 1 | Vasas SC | 0 - 0 | 3 - 1 | 4 | V |
| Hongarije - NB I | 22-08-2026 | Vasas SC | 0 - 1 | Puskas Academy | 0 - 0 | 3 - 11 | 14 | V |
| Hongarije - NB I | 14-08-2026 | Kispest Honved | 1 - 2 | Vasas SC | 1 - 0 | 1 - 4 | 5 | W |
Laatste 5 wedstrijden van Pecsi MFC
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen | Resultaat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hongarije - NB III | 19-09-2026 | Pecsi MFC | 3 - 0 | MTK Budapest II | 0 - 0 | 6 - 1 | 7 | W |
| Hongarije - Beker | 12-09-2026 | Pecsi MFC | 3 - 2 | Tiszakecske FC | 1 - 1 | 3 - 1 | 4 | W |
| Hongarije - NB III | 30-08-2026 | Pecsi MFC | 7 - 0 | Ivancsa | 4 - 0 | 4 - 6 | 10 | W |
| Hongarije - NB III | 26-08-2026 | Erdi VSE | 1 - 2 | Pecsi MFC | 1 - 1 | 2 - 7 | 9 | W |
| Hongarije - NB III | 15-08-2026 | Pecsi MFC | 3 - 0 | Ferencvarosi TC II | 2 - 0 | 6 - 3 | 9 | W |
Wedstrijden van Vasas SC
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geen gegevens | |||||||
Wedstrijden van Pecsi MFC
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geen gegevens | |||||||
Meer duels met Vasas SC en Pecsi MFC
- Debreceni VSC vs Vasas SC Onderling resultaat
- Vasas SC vs Nyíregyháza Spartacus Onderling resultaat
- Újpest FC vs Vasas SC Onderling resultaat
- Vasas SC vs Puskas Academy Onderling resultaat
- Kispest Honved vs Vasas SC Onderling resultaat
- Pecsi MFC vs MTK Budapest II Onderling resultaat
- Pecsi MFC vs Tiszakecske FC Onderling resultaat
- Pecsi MFC vs Ivancsa Onderling resultaat
- Erdi VSE vs Pecsi MFC Onderling resultaat
- Pecsi MFC vs Ferencvarosi TC II Onderling resultaat