Lommel vs Jong PSV Onderling resultaat
Laatste ontmoeting
Lommel 6 - 1
Jong PSV
Lommel vs Jong PSV: onderlinge balans
1
Ontmoetingen
1 - 0 - 0
W - G - V
10
Gem. hoekschoppen
100%
Meer dan 9,5 hoekschoppen
7
Gem. doelpunten
H2H-winstpercentage
Lommel Winst 100%1
Gelijkspel 0%0
Jong PSV Winst 0%0
In de laatste 1 duels tussen Lommel en Jong PSV won Lommel 1 keer, eindigden 0 duels gelijk en won Jong PSV 0 keer. De duels hadden gemiddeld 10 hoekschoppen; in 100% waren het er meer dan 9,5. Met Lommel als thuisploeg was het gemiddelde 10 hoekschoppen. Gemiddeld totaal aantal doelpunten per duel: 7.
Lommel vs Jong PSV H2H-statistieken bijgewerkt op 21-09-2026 09:02.
Lommel vs Jong PSV: onderlinge historie
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen | Resultaat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 29-07-2023 | Lommel | 6 - 1 | Jong PSV | 3 - 1 | 7 - 3 | 10 | W |
Recente vorm
Lommel
G
V
V
W
W
Doelpunten voor / wedstrijd1
Doelpunten tegen / wedstrijd1.2
Hoekschoppen voor / wedstrijd4
Hoekschoppen tegen / wedstrijd6.8
Meer dan 2,5 doelpunten40%
Jong PSV
V
G
V
W
G
Doelpunten voor / wedstrijd1.4
Doelpunten tegen / wedstrijd1.8
Hoekschoppen voor / wedstrijd4.6
Hoekschoppen tegen / wedstrijd6
Meer dan 2,5 doelpunten60%
Laatste 5 wedstrijden van Lommel
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen | Resultaat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| België - Eerste klasse A | 19-09-2026 | Lommel | 0 - 0 | KV Mechelen | 0 - 0 | 5 - 6 | 11 | G |
| België - Eerste klasse A | 12-09-2026 | Union Sint-Gillis | 5 - 0 | Lommel | 2 - 0 | 6 - 4 | 10 | V |
| België - Eerste klasse A | 04-09-2026 | Lommel | 0 - 1 | Club Brugge | 0 - 1 | 2 - 9 | 11 | V |
| België - Eerste klasse A | 29-08-2026 | Cercle Brugge | 0 - 1 | Lommel | 0 - 0 | 9 - 4 | 13 | W |
| België - Eerste klasse A | 23-08-2026 | Lommel | 4 - 0 | Westerlo | 2 - 0 | 5 - 4 | 9 | W |
Laatste 5 wedstrijden van Jong PSV
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen | Resultaat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nederland - Eerste divisie | 19-09-2026 | Vitesse | 3 - 1 | Jong PSV | 1 - 1 | 6 - 3 | 9 | V |
| Nederland - Eerste divisie | 14-09-2026 | Jong PSV | 1 - 1 | Jong AZ | 1 - 0 | 7 - 4 | 11 | G |
| Nederland - Eerste divisie | 11-09-2026 | Helmond Sport | 3 - 1 | Jong PSV | 1 - 1 | 5 - 4 | 9 | V |
| Nederland - Eerste divisie | 07-09-2026 | Jong PSV | 3 - 1 | FC Den Bosch | 0 - 0 | 5 - 10 | 15 | W |
| Nederland - Eerste divisie | 31-08-2026 | Jong PSV | 1 - 1 | Jong Ajax | 0 - 1 | 4 - 5 | 9 | G |
Wedstrijden van Lommel
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geen gegevens | |||||||
Wedstrijden van Jong PSV
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geen gegevens | |||||||
Meer duels met Lommel en Jong PSV
- Lommel vs KV Mechelen Onderling resultaat
- Union Sint-Gillis vs Lommel Onderling resultaat
- Lommel vs Club Brugge Onderling resultaat
- Cercle Brugge vs Lommel Onderling resultaat
- Lommel vs Westerlo Onderling resultaat
- Vitesse vs Jong PSV Onderling resultaat
- Jong PSV vs Jong AZ Onderling resultaat
- Helmond Sport vs Jong PSV Onderling resultaat
- Jong PSV vs FC Den Bosch Onderling resultaat
- Jong PSV vs Jong Ajax Onderling resultaat