Slough vs Hemel Hempstead Onderling resultaat
Volgende wedstrijd
Slough vs
Hemel Hempstead
1X23.5 / 3.6 / 1.8
Aziatische handicap+0.5
Doelpuntenlijn2.75
Slough vs Hemel Hempstead: onderlinge balans
15
Ontmoetingen
7 - 4 - 4
W - G - V
9.2
Gem. hoekschoppen
40%
Meer dan 9,5 hoekschoppen
2.3
Gem. doelpunten
H2H-winstpercentage
Slough Winst 47%7
Gelijkspel 27%4
Hemel Hempstead Winst 27%4
In de laatste 15 duels tussen Slough en Hemel Hempstead won Slough 7 keer, eindigden 4 duels gelijk en won Hemel Hempstead 4 keer. De duels hadden gemiddeld 9.2 hoekschoppen; in 40% waren het er meer dan 9,5. Met Slough als thuisploeg was het gemiddelde 10.4 hoekschoppen. Gemiddeld totaal aantal doelpunten per duel: 2.3.
Slough vs Hemel Hempstead H2H-statistieken bijgewerkt op 24-09-2026 19:07.
Slough vs Hemel Hempstead: onderlinge historie
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen | Resultaat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Engeland - National League South | 17-01-2026 | Hemel Hempstead | 0 - 3 | Slough | 0 - 3 | 5 - 3 | 8 | W |
| Engeland - National League South | 16-08-2025 | Slough | 0 - 1 | Hemel Hempstead | 0 - 1 | 5 - 3 | 8 | V |
| Engeland - National League South | 11-01-2025 | Hemel Hempstead | 4 - 1 | Slough | 1 - 0 | 0 - 3 | 3 | V |
| Engeland - National League South | 07-09-2024 | Slough | 0 - 1 | Hemel Hempstead | 0 - 0 | 9 - 8 | 17 | V |
| Engeland - National League South | 13-04-2024 | Hemel Hempstead | 2 - 3 | Slough | 1 - 1 | 5 - 7 | 12 | W |
| Engeland - National League South | 19-12-2023 | Slough | 2 - 0 | Hemel Hempstead | 1 - 0 | 7 - 4 | 11 | W |
| Engeland - National League South | 01-04-2023 | Hemel Hempstead | 1 - 1 | Slough | 0 - 1 | 3 - 3 | 6 | G |
| Engeland - National League South | 08-10-2022 | Slough | 0 - 2 | Hemel Hempstead | 0 - 1 | 8 - 3 | 11 | V |
| Engeland - National League South | 18-04-2022 | Slough | 2 - 0 | Hemel Hempstead | 1 - 0 | 2 - 5 | 7 | W |
| Engeland - National League South | 11-12-2021 | Hemel Hempstead | 2 - 2 | Slough | 1 - 1 | 6 - 3 | 9 | G |
| Engeland - National League South | 06-10-2020 | Slough | 1 - 0 | Hemel Hempstead | 1 - 0 | 5 - 2 | 7 | W |
| Engeland - National League South | 28-12-2019 | Hemel Hempstead | 1 - 1 | Slough | 1 - 1 | 4 - 4 | 8 | G |
| Engeland - National League South | 03-09-2019 | Slough | 2 - 0 | Hemel Hempstead | 2 - 0 | 6 - 4 | 10 | W |
| Engeland - National League South | 02-03-2019 | Slough | 1 - 0 | Hemel Hempstead | 0 - 0 | 9 - 3 | 12 | W |
| Engeland - National League South | 30-10-2018 | Hemel Hempstead | 1 - 1 | Slough | 0 - 0 | 4 - 5 | 9 | G |
Recente vorm
Slough
W
V
V
V
V
Doelpunten voor / wedstrijd0.6
Doelpunten tegen / wedstrijd2
Hoekschoppen voor / wedstrijd3.6
Hoekschoppen tegen / wedstrijd6.6
Meer dan 2,5 doelpunten40%
Hemel Hempstead
V
G
G
G
G
Doelpunten voor / wedstrijd0.8
Doelpunten tegen / wedstrijd1
Hoekschoppen voor / wedstrijd6.8
Hoekschoppen tegen / wedstrijd5.2
Meer dan 2,5 doelpunten20%
Laatste 5 wedstrijden van Slough
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen | Resultaat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Engeland - National League South | 12-09-2026 | AFC Totton | 0 - 1 | Slough | 0 - 0 | 6 - 9 | 15 | W |
| Engeland - National League South | 08-09-2026 | Salisbury | 5 - 1 | Slough | 2 - 1 | 3 - 4 | 7 | V |
| Engeland - National League South | 05-09-2026 | Slough | 1 - 2 | Braintree Town | 1 - 1 | 4 - 11 | 15 | V |
| Engeland - National League South | 31-08-2026 | Dag & Red | 1 - 0 | Slough | 1 - 0 | 7 - 0 | 7 | V |
| Engeland - National League South | 29-08-2026 | Slough | 0 - 2 | Folkestone Invicta | 0 - 2 | 1 - 6 | 7 | V |
Laatste 5 wedstrijden van Hemel Hempstead
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen | Resultaat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Engeland - FA Cup - Kwal. | 22-09-2026 | Wingate & Finchley | 2 - 1 | Hemel Hempstead | 1 - 0 | 7 - 9 | 16 | V |
| Engeland - FA Cup - Kwal. | 19-09-2026 | Hemel Hempstead | 1 - 1 | Wingate & Finchley | 0 - 0 | 11 - 1 | 12 | G |
| Engeland - National League South | 12-09-2026 | Hemel Hempstead | 1 - 1 | Tonbridge Angels | 0 - 1 | 2 - 5 | 7 | G |
| Engeland - National League South | 08-09-2026 | Ebbsfleet United | 0 - 0 | Hemel Hempstead | 0 - 0 | 7 - 1 | 8 | G |
| Engeland - National League South | 05-09-2026 | Hemel Hempstead | 1 - 1 | Farnham Town | 1 - 1 | 11 - 6 | 17 | G |
Wedstrijden van Slough
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Engeland - National League South | 26-09-2026 | Slough | vs | Hemel Hempstead | - | - | - |
Wedstrijden van Hemel Hempstead
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Engeland - National League South | 26-09-2026 | Slough | vs | Hemel Hempstead | - | - | - |
Meer duels met Slough en Hemel Hempstead
- AFC Totton vs Slough Onderling resultaat
- Salisbury vs Slough Onderling resultaat
- Slough vs Braintree Town Onderling resultaat
- Dag & Red vs Slough Onderling resultaat
- Slough vs Folkestone Invicta Onderling resultaat
- Wingate & Finchley vs Hemel Hempstead Onderling resultaat
- Hemel Hempstead vs Tonbridge Angels Onderling resultaat
- Ebbsfleet United vs Hemel Hempstead Onderling resultaat
- Hemel Hempstead vs Farnham Town Onderling resultaat