Setaregan Sorkh vs Arka Alborz Onderling resultaat
Laatste ontmoeting
Setaregan Sorkh 0 - 0
Arka Alborz
Setaregan Sorkh vs Arka Alborz: onderlinge balans
1
Ontmoetingen
0 - 1 - 0
W - G - V
3
Gem. hoekschoppen
0%
Meer dan 9,5 hoekschoppen
0
Gem. doelpunten
H2H-winstpercentage
Setaregan Sorkh Winst 0%0
Gelijkspel 100%1
Arka Alborz Winst 0%0
In de laatste 1 duels tussen Setaregan Sorkh en Arka Alborz won Setaregan Sorkh 0 keer, eindigden 1 duels gelijk en won Arka Alborz 0 keer. De duels hadden gemiddeld 3 hoekschoppen; in 0% waren het er meer dan 9,5. Met Setaregan Sorkh als thuisploeg was het gemiddelde 3 hoekschoppen. Gemiddeld totaal aantal doelpunten per duel: 0.
Setaregan Sorkh vs Arka Alborz H2H-statistieken bijgewerkt op 26-09-2026 22:22.
Setaregan Sorkh vs Arka Alborz: onderlinge historie
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen | Resultaat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Iran - 2e divisie | 20-11-2025 | Setaregan Sorkh | 0 - 0 | Arka Alborz | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 | G |
Recente vorm
Setaregan Sorkh
G
V
W
G
V
Doelpunten voor / wedstrijd0.2
Doelpunten tegen / wedstrijd0.8
Hoekschoppen voor / wedstrijd4.8
Hoekschoppen tegen / wedstrijd1.8
Meer dan 2,5 doelpunten20%
Arka Alborz
W
G
G
G
W
Doelpunten voor / wedstrijd0.8
Doelpunten tegen / wedstrijd0.2
Hoekschoppen voor / wedstrijd3.8
Hoekschoppen tegen / wedstrijd1.4
Meer dan 2,5 doelpunten0%
Laatste 5 wedstrijden van Setaregan Sorkh
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen | Resultaat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Iran - 2e divisie | 26-02-2026 | Setaregan Sorkh | 0 - 0 | FC Dena Yasuj | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 | G |
| Iran - 2e divisie | 21-12-2025 | Setaregan Sorkh | 0 - 1 | Pas Hamedan | 0 - 1 | 4 - 1 | 5 | V |
| Iran - 2e divisie | 09-12-2025 | Setaregan Sorkh | 1 - 0 | Aseman Golestan | 1 - 0 | 5 - 5 | 10 | W |
| Iran - 2e divisie | 20-11-2025 | Setaregan Sorkh | 0 - 0 | Arka Alborz | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 | G |
| Iran - 2e divisie | 24-10-2025 | Setaregan Sorkh | 0 - 3 | Ferdosi Samen | 0 - 1 | 12 - 1 | 13 | V |
Laatste 5 wedstrijden van Arka Alborz
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen | Resultaat |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Iran - 2e divisie | 19-02-2026 | Arka Alborz | 1 - 0 | Ferdosi Samen | 1 - 0 | 8 - 1 | 9 | W |
| Iran - 2e divisie | 21-12-2025 | Arka Alborz | 1 - 1 | Shayan Diesel | 0 - 1 | 4 - 0 | 4 | G |
| Iran - 2e divisie | 09-12-2025 | Arka Alborz | 0 - 0 | Shahin Bandar Ameri | 0 - 0 | 1 - 4 | 5 | G |
| Iran - 2e divisie | 20-11-2025 | Setaregan Sorkh | 0 - 0 | Arka Alborz | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 | G |
| Iran - 2e divisie | 14-11-2025 | Arka Alborz | 2 - 0 | Shahrdari Bandar Abbas | 1 - 0 | 4 - 1 | 5 | W |
Wedstrijden van Setaregan Sorkh
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geen gegevens | |||||||
Wedstrijden van Arka Alborz
| Competitie | Datum | Thuis | Score | Uit | Rust | Hoekschoppen | Totaal hoekschoppen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geen gegevens | |||||||
Meer duels met Setaregan Sorkh en Arka Alborz
- Setaregan Sorkh vs FC Dena Yasuj Onderling resultaat
- Setaregan Sorkh vs Pas Hamedan Onderling resultaat
- Setaregan Sorkh vs Aseman Golestan Onderling resultaat
- Setaregan Sorkh vs Ferdosi Samen Onderling resultaat
- Arka Alborz vs Ferdosi Samen Onderling resultaat
- Arka Alborz vs Shayan Diesel Onderling resultaat
- Arka Alborz vs Shahin Bandar Ameri Onderling resultaat
- Arka Alborz vs Shahrdari Bandar Abbas Onderling resultaat