Chinland FC Hjørnespark-statistikk og resultater
Myanmar National League
Eldste
DWLWDWWLLD Siste
Rekker & form Alle rekker
Trender Siste 20
3.9 mål per kamp
10.3 cornere per kamp
3.2 kort per kamp
Basert på siste 10 fullførte kamper · Over% = treffprosent
Lagprofil Myanmar - 2. liga · Styrke i forhold til 7 lag i ligaen, siste 365 dager
87Samlet
StyrkeAngrep
SvakhetHjørnespark vunnet
Mønstre
1. omgang vs 2. omgang
Hver omgang telles som en egen kamp. 1. omgang etter pausestillingen, 2. kun etter målene etter pause.
S U T teller disse omgangsresultatene over kampene i utvalget. Målforskjell / kamp er lagets mål minus motstandernes i den omgangen, per kamp.
Dommen sammenligner poeng per omgang (seier 3, uavgjort 1). Et tydelig gap gir Rask starter eller Andre omgang-lag. Faller sent: ledelse i første omganger, tap i andre.
| S U T | Målforskjell / kamp | |
|---|---|---|
| 1. omgang | 3S 3U 4T | +0.4 |
| 2. omgang | 4S 4U 2T | +0.3 |
Jevne omganger · likt i begge omganger
Første mål & comebacks
Scorer først / Slipper inn først: i hvor mange kamper i utvalget laget scoret, eller slapp inn, kampens første mål, og resultatet i de kampene (S U T).
Comebacks: kamper der laget slapp inn først, men likevel tok poeng eller seier. Tapte ledelser: kamper der laget ledet på et tidspunkt, men ikke vant.
Dommen velger den sterkeste trenden: Comeback-lag (halvparten av kampene med tidlig underlegenhet reddet), Mister ledelser (35 % eller flere ledelser ikke omsatt), Tar ledelsen (scorer først i de fleste og vinner de fleste av dem), Treg start (slipper inn først i de fleste). Kamper med ufullstendig tidslinje utelates.
- Scoret først i 5 av 10 · deretter 3S 1U 1T
- Slapp inn først i 5 av 10 · deretter 1S 2U 2T
- Poeng eller seier etter å ha sluppet inn først: 3 av 5
- Ledet, men vant ikke: 2 av 6
Comeback-lag · tar poeng i 3 av 5 kamper etter å ha sluppet inn først
Måltidslinjer for 10 av de siste 10 kampene
Hjemme / Borte Lås opp med VIP Siste 20
Logg inn
Logg inn for å følge lag, lagre notater og sette varsler. Du kommer rett tilbake hit.
Verktøy:
1X2 til asiatisk handicap · Scan-backtest
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Handikap | Hjørnespark | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Totalt antall mål | Mål O/U | Farlig angrep | Direktehendelser | Analyse | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10/09 10:00 | Slutt | Sagaing United FC | 1 - 1 | Chinland FC 2 | -1.0 |
5 - 6
(1-3)
|
10.0
|
Over |
3.75
|
Under |
79 - 73
-
|
|
|||
| 09/04 10:00 | Slutt | 1 Chinland FC | 1 - 5 | Yangon United FC 1 | +2.75 |
4 - 13
(1-5)
|
|
4.25
|
Over |
26 - 61
-
|
|
||||
| 08/28 10:36 | Slutt | 3 Chinland FC | 1 - 2 | Yadanarbon FC 3 | +1.0 |
6 - 8
(1-3)
|
9.5
|
Over |
3.0
|
Push |
73 - 96
-
|
|
|||
| 01/29 09:30 | Slutt | 1 University FC | 1 - 2 | Chinland FC | +0.5 |
6 - 6
(1-3)
|
|
3.25
|
Under |
34 - 31
-
|
|
||||
| 01/23 09:00 | Slutt | 2 Chinland FC | 5 - 2 | Glory Goal FC 1 | -2.0 |
5 - 3
(4-0)
|
|
3.0
|
Over |
59 - 32
-
|
|
||||
| 01/19 09:00 | Slutt | 1 2 Chinland FC | 2 - 2 | Yangon City 4 | +0.25 |
3 - 3
(3-0)
|
9.0
|
Under |
3.25
|
Over |
44 - 70
-
|
|
|||
| 01/14 09:00 | Slutt | 1 Kachin United FC | 0 - 3 | Chinland FC | +1.5 |
5 - 8
(4-5)
|
8.5
|
Over |
2.75
|
Over |
65 - 50
-
|
|
|||
| 01/05 09:00 | Slutt | 3 Myawady FC | 2 - 1 | Chinland FC 2 | +1.25 |
6 - 1
(6-0)
|
|
3.0
|
Push |
58 - 38
-
|
|
||||
| 12/28 09:00 | Slutt | Silver Stars | 0 - 6 | Chinland FC 1 | +3.5 |
1 - 9
(1-5)
|
|
4.5
|
Over |
35 - 49
-
|
|
||||
| 10/05 10:09 | Slutt | 2 Glory Goal FC | 1 - 1 | Chinland FC 1 |
1 - 4
(0-3)
|
|
|
Push |
57 - 99
-
|
|
|||||
| 09/23 10:00 | Slutt | 2 Chinland FC | 5 - 2 | Kachin United FC 1 | -1.25 |
6 - 4
(2-1)
|
9.0
|
Over |
3.75
|
Over |
58 - 57
-
|
|
|||
| 09/06 09:59 | Slutt | 1 Chinland FC | 2 - 0 | Silver Stars 1 | -2.25 |
7 - 2
(6-1)
|
9.5
|
Under |
4.5
|
Under |
55 - 42
-
|
|
|||
| 08/28 10:00 | Slutt | 3 Chinland FC | 2 - 3 | Myawady FC 2 1 | -0.75 |
1 - 8
(1-3)
|
9.5
|
Under |
3.0
|
Over |
60 - 82
-
|
|
|||
| 05/21 10:00 | Slutt | 4 Glory Goal FC | 1 - 2 | Chinland FC 3 | +2.0 |
4 - 5
(1-3)
|
10.0
|
Under |
3.5
|
Under |
38 - 35
-
|
|
|||
| 05/17 10:00 | Slutt | 1 Chinland FC | 1 - 4 | Rakhine United 3 | +0.75 |
4 - 7
(2-3)
|
|
3.25
|
Over |
54 - 60
-
|
|
||||
| 05/05 10:30 | Slutt | 1 Hantharwady United | 0 - 0 | Chinland FC | -2.0 |
8 - 3
(6-1)
|
|
3.75
|
Under |
70 - 37
-
|
|
||||
| 04/30 10:10 | Slutt | 3 Chinland FC | 2 - 2 | Ispe FC 2 | +1.0 |
0 - 10
(0-3)
|
|
3.0
|
Over |
20 - 77
-
|
|
||||
| 11/22 08:30 | Slutt | 1 Silver Stars | 0 - 3 | Chinland FC | +2.0 |
0 - 7
(0-5)
|
|
4.0
|
Under |
23 - 72
-
|
|
||||
| 11/17 08:30 | Slutt | Chinland FC | 1 - 0 | Glory Goal FC 1 | -2.0 |
7 - 3
(4-0)
|
|
3.5
|
Under |
72 - 30
-
|
|
||||
| 11/10 08:30 | Slutt | 1 6 Chinland FC | 1 - 1 | Yarmanya United FC 1 | -0.25 |
7 - 3
(5-1)
|
10.5
|
Under |
3.5
|
Under |
51 - 47
-
|
|
|||
| 11/01 09:00 | Slutt | 2 Chinland FC | 1 - 0 | Kachin United FC 3 | +0.5 |
2 - 3
(0-2)
|
|
3.0
|
Under |
26 - 65
-
|
|
||||
| 10/25 10:00 | Slutt | 1 University FC | 1 - 1 | Chinland FC 1 | +0.25 |
3 - 7
(2-4)
|
|
3.5
|
Under |
35 - 57
-
|
|
||||
| 10/19 10:00 | Slutt | Ayeyawady Rangers FC | 0 - 5 | Chinland FC 1 | +2.75 |
2 - 5
(2-3)
|
|
4.75
|
Over |
20 - 77
-
|
|
||||
| 10/13 10:00 | Slutt | 2 Glory Goal FC | 1 - 2 | Chinland FC 2 | +0.5 |
2 - 9
(0-4)
|
|
3.5
|
Under |
25 - 81
-
|
|
||||
| 09/10 10:00 | Glory Goal FC | 0 - 0 | Chinland FC | +1.0 |
0 - 0
|
10.5
|
4.25
|
-
|
|||||||
| 09/03 10:00 | Slutt | 1 Chinland FC | 2 - 1 | University FC 2 | +1.25 |
4 - 5
(4-2)
|
10.5
|
Under |
4.0
|
Under |
39 - 47
-
|
|
|||
| 08/26 10:00 | Slutt | 2 Chinland FC | 4 - 0 | Silver Stars 1 1 | -0.75 |
8 - 6
(5-2)
|
10.5
|
Over |
3.5
|
Over |
72 - 62
-
|
|
|||
| 08/17 10:00 | Slutt | 2 Yarmanya United FC | 4 - 0 | Chinland FC 2 | -0.75 |
3 - 5
(1-0)
|
|
3.25
|
Over |
48 - 46
-
|
|
||||
| 08/05 10:00 | Slutt | 1 Kachin United FC | 0 - 1 | Chinland FC 3 | -0.75 |
6 - 1
(1-0)
|
|
3.75
|
Under |
64 - 23
-
|
|
||||
| 07/30 10:00 | Slutt | 2 Shwe Pyi Thar FC | 6 - 4 | Chinland FC 1 | +2.75 |
2 - 7
(1-6)
|
|
4.25
|
Over |
39 - 60
-
|
|
||||

