MOI Kompong Dewa FC Hjørnespark-statistikk og resultater
Cambodia Premier League
Eldste
WLLDWWLDLW Siste
Stabil+0.1 p/kamp, siste 5 vs forrige 24
Rekker & form Alle rekker
Trender Siste 20
2.9 mål per kamp
12 cornere per kamp
5.5 kort per kamp
Basert på siste 10 fullførte kamper · Over% = treffprosent
Lagprofil Cambodia Premier League · Styrke i forhold til 11 lag i ligaen, siste 365 dager
69Samlet
StyrkeBorteform
SvakhetHjørnespark vunnet
Mønstre
1. omgang vs 2. omgang
Hver omgang telles som en egen kamp. 1. omgang etter pausestillingen, 2. kun etter målene etter pause.
S U T teller disse omgangsresultatene over kampene i utvalget. Målforskjell / kamp er lagets mål minus motstandernes i den omgangen, per kamp.
Dommen sammenligner poeng per omgang (seier 3, uavgjort 1). Et tydelig gap gir Rask starter eller Andre omgang-lag. Faller sent: ledelse i første omganger, tap i andre.
| S U T | Målforskjell / kamp | |
|---|---|---|
| 1. omgang | 4S 2U 4T | -0.2 |
| 2. omgang | 3S 4U 3T | +0.1 |
Jevne omganger · likt i begge omganger
Første mål & comebacks
Scorer først / Slipper inn først: i hvor mange kamper i utvalget laget scoret, eller slapp inn, kampens første mål, og resultatet i de kampene (S U T).
Comebacks: kamper der laget slapp inn først, men likevel tok poeng eller seier. Tapte ledelser: kamper der laget ledet på et tidspunkt, men ikke vant.
Dommen velger den sterkeste trenden: Comeback-lag (halvparten av kampene med tidlig underlegenhet reddet), Mister ledelser (35 % eller flere ledelser ikke omsatt), Tar ledelsen (scorer først i de fleste og vinner de fleste av dem), Treg start (slipper inn først i de fleste). Kamper med ufullstendig tidslinje utelates.
- Scoret først i 4 av 10 · deretter 4S 0U 0T
- Slapp inn først i 5 av 10 · deretter 0S 1U 4T
- Poeng eller seier etter å ha sluppet inn først: 1 av 5
- Ledet, men vant ikke: 0 av 4
Ingen tydelig trend · ingenting skiller seg ut i de siste 10
Måltidslinjer for 10 av de siste 10 kampene
Hjemme / Borte Lås opp med VIP Siste 20
Logg inn
Logg inn for å følge lag, lagre notater og sette varsler. Du kommer rett tilbake hit.
Verktøy:
1X2 til asiatisk handicap · Scan-backtest
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Handikap | Hjørnespark | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Totalt antall mål | Mål O/U | Farlig angrep | Direktehendelser | Analyse | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/20 12:00 | Slutt | 1 MOI Kompong Dewa FC | 2 - 0 | Life FC Sihanoukville 1 | -1.5 |
5 - 3
(4-0)
|
9.5
|
Under |
3.0
|
Under |
51 - 43
-
|
|
|||
| 09/13 12:00 | Slutt | 1 1 MOI Kompong Dewa FC | 0 - 2 | Visakha FC 3 | +1.0 |
4 - 7
(2-5)
|
|
3.25
|
Under |
46 - 72
-
|
|
||||
| 09/05 12:00 | Slutt | 2 Angkor Tiger FC | 0 - 0 | MOI Kompong Dewa FC 2 | -0.75 |
6 - 7
(2-5)
|
|
3.25
|
Under |
59 - 70
-
|
|
||||
| 05/17 12:00 | Slutt | 3 Boeung Ket FC | 4 - 3 | MOI Kompong Dewa FC 4 | -1.0 |
11 - 5
(7-1)
|
10.5
|
Over |
3.0
|
Over |
48 - 37
-
|
|
|||
| 05/03 12:00 | Slutt | 1 Naga World FC | 1 - 3 | MOI Kompong Dewa FC 3 | -0.75 |
9 - 10
(7-6)
|
|
2.75
|
Over |
80 - 61
-
|
|
||||
| 04/25 12:00 | Slutt | 4 MOI Kompong Dewa FC | 1 - 0 | Phnom Penh Crown 2 1 | +1.0 |
2 - 9
(0-3)
|
9.5
|
Over |
3.25
|
Under |
41 - 70
-
|
|
|||
| 04/04 12:00 | Slutt | 1 3 MOI Kompong Dewa FC | 2 - 2 | Boeung Ket FC 4 1 | +0.75 |
6 - 5
(1-1)
|
10.0
|
Over |
2.5
|
Over |
34 - 37
-
|
|
|||
| 03/22 11:00 | Slutt | 1 Angkor Tiger FC | 3 - 1 | MOI Kompong Dewa FC 3 | -0.5 |
6 - 1
(3-1)
|
|
3.0
|
Over |
94 - 35
-
|
|
||||
| 03/15 11:00 | Slutt | 2 MOI Kompong Dewa FC | 0 - 2 | Naga World FC 4 | +0.5 |
7 - 4
(3-2)
|
10.0
|
Over |
2.5
|
Under |
33 - 44
-
|
|
|||
| 03/08 11:00 | Slutt | Phnom Penh Crown | 1 - 2 | MOI Kompong Dewa FC 2 | -1.0 |
8 - 5
(4-3)
|
|
2.75
|
Over |
88 - 52
-
|
|
||||
| 02/28 11:00 | Slutt | 2 Svay Rieng FC | 2 - 0 | MOI Kompong Dewa FC 1 | -2.0 |
1 - 1
(1-1)
|
10.0
|
Under |
3.5
|
Under |
30 - 40
-
|
|
|||
| 02/21 11:00 | Slutt | 2 ISI Dangkor Senchey FC | 0 - 2 | MOI Kompong Dewa FC 3 | +0.75 |
3 - 7
(1-5)
|
|
3.5
|
Under |
46 - 72
-
|
|
||||
| 02/15 11:00 | Slutt | 1 MOI Kompong Dewa FC | 1 - 2 | Svay Rieng FC 3 | +1.75 |
2 - 5
(1-4)
|
10.0
|
Under |
3.75
|
Under |
38 - 83
-
|
|
|||
| 02/11 11:00 | Slutt | 3 ISI Dangkor Senchey FC | 0 - 0 | MOI Kompong Dewa FC 1 | +0.25 |
3 - 7
(1-3)
|
|
2.75
|
Under |
36 - 81
-
|
|
||||
| 02/01 11:00 | Life FC Sihanoukville | 0 - 0 | MOI Kompong Dewa FC | +1.25 |
0 - 0
|
|
2.75
|
-
|
|||||||
| 01/28 11:00 | Slutt | 1 MOI Kompong Dewa FC | 2 - 3 | ISI Dangkor Senchey FC 1 1 | -1.5 |
5 - 2
(1-1)
|
|
3.25
|
Over |
85 - 43
-
|
|
||||
| 01/24 11:00 | Slutt | Tiffy Army FC | 0 - 3 | MOI Kompong Dewa FC 2 1 | +0.5 |
5 - 3
(2-0)
|
9.5
|
Under |
2.75
|
Over |
35 - 30
-
|
|
|||
| 01/18 11:00 | Slutt | 3 MOI Kompong Dewa FC | 1 - 0 | Boeung Ket FC 2 1 | +1.25 |
4 - 8
(3-3)
|
10.0
|
Over |
2.75
|
Under |
35 - 44
-
|
|
|||
| 01/10 11:00 | Slutt | 4 Phnom Penh Crown | 1 - 1 | MOI Kompong Dewa FC 4 | -1.5 |
9 - 2
(6-2)
|
9.0
|
Over |
3.25
|
Under |
52 - 48
-
|
|
|||
| 01/03 11:00 | Slutt | 1 MOI Kompong Dewa FC | 0 - 3 | Naga World FC 2 | +0.25 |
5 - 2
(0-2)
|
|
3.0
|
Push |
55 - 29
-
|
|
||||
| 12/28 11:00 | Slutt | 2 1 Visakha FC | 0 - 1 | MOI Kompong Dewa FC 3 | -0.5 |
1 - 3
(0-1)
|
10.5
|
Under |
3.0
|
Under |
59 - 39
-
|
|
|||
| 12/22 11:00 | Slutt | 2 MOI Kompong Dewa FC | 5 - 3 | Kirivong Sok Sen Chey 2 1 | -0.5 |
5 - 2
(2-2)
|
10.0
|
Under |
3.0
|
Over |
92 - 52
-
|
|
|||
| 12/14 11:00 | Slutt | 1 Svay Rieng FC | 2 - 2 | MOI Kompong Dewa FC 2 | -3.0 |
5 - 4
(0-3)
|
|
4.0
|
Push |
64 - 23
-
|
|
||||
| 11/23 11:00 | Slutt | 1 1 Angkor Tiger FC | 1 - 1 | MOI Kompong Dewa FC 3 | -1.5 |
10 - 3
(5-1)
|
|
3.25
|
Under |
97 - 40
-
|
|
||||
| 11/09 11:00 | Slutt | 1 1 MOI Kompong Dewa FC | 0 - 0 | ISI Dangkor Senchey FC 2 | 0.0 |
4 - 6
(4-2)
|
10.0
|
Push |
3.25
|
Under |
39 - 74
-
|
|
|||
| 10/19 12:00 | Slutt | 1 MOI Kompong Dewa FC | 0 - 0 | Life FC Sihanoukville | -0.5 |
6 - 7
(5-1)
|
|
3.0
|
Under |
48 - 46
-
|
|
||||
| 10/04 12:00 | Slutt | 1 MOI Kompong Dewa FC | 0 - 0 | Tiffy Army FC | +0.25 |
5 - 8
(1-3)
|
9.5
|
Over |
2.75
|
Under |
61 - 52
-
|
|
|||
| 09/28 12:00 | Slutt | 3 Boeung Ket FC | 2 - 0 | MOI Kompong Dewa FC 2 | -1.5 |
5 - 6
(1-2)
|
9.5
|
Over |
3.5
|
Under |
72 - 41
-
|
|
|||
| 09/19 12:00 | Slutt | 2 MOI Kompong Dewa FC | 0 - 1 | Phnom Penh Crown 1 | +1.75 |
2 - 10
(2-5)
|
|
3.5
|
Under |
26 - 45
-
|
|
||||
| 09/13 12:00 | Slutt | Naga World FC | 1 - 2 | MOI Kompong Dewa FC 1 | -1.0 |
8 - 5
(4-2)
|
10.0
|
Over |
3.5
|
Under |
70 - 73
-
|
|
|||

