lør, Mar 17, 2018 · 13:00
EldsteNylig
WWWDLW
2.15
3.40
3.00
NyligEldste
WLLWDL
Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Under 3.0
Totalt antall mål
Under 9.0
Totalt antall hjørnespark
-0.25
VfB Eichstätt
VfB Eichstätt vs Memmingen Lagprofil
VfB Eichstätt
Vurderingene beregnes
DLWDWWWWLWNyligGlødende+0.8 p/kamp, siste 5 vs forrige 18
Over 9.5 hjørnesparkUnder2/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handikapDekker8/10
Memmingen
Vurderingene beregnes
DDLDDWLDWLNyligOppover+0.6 p/kamp, siste 5 vs forrige 19
Over 9.5 hjørnesparkJevnt5/10
Over 2.5 målJevnt5/10
Asiatisk handikapJevnt4/9
VfB Eichstätt vs Memmingen Kampfakta
VfB Eichstätt
6S-2U-2T i de siste 10 kampene, med 16 mål scoret og 14 sluppet inn. Snittmål: 1.6 for, 1.4 mot. Seier 60%, AH-seier 80%, mål Over 40%, hjørne Over 30%.
Fulltidsresultat
Vunnet 60%6
Uavgjort 20%2
Tap 20%2
Totalt antall mål 3.0
Over 40%4
Annullert 20%2
Under 40%4
Totalt antall hjørnespark 9.0
Over 30%3
Annullert 30%3
Under 40%4
Asiatisk handikap
Vunnet 80%8
Annullert 0%0
Tap 20%2
Memmingen
3S-3U-4T i de siste 10 kampene, med 18 mål scoret og 17 sluppet inn. Snittmål: 1.8 for, 1.7 mot. Seier 30%, AH-seier 44%, mål Over 30%, hjørne Over 40%.
Fulltidsresultat
Vunnet 30%3
Uavgjort 30%3
Tap 40%4
Totalt antall mål 3.0
Over 30%3
Annullert 20%2
Under 50%5
Totalt antall hjørnespark 9.0
Over 40%4
Annullert 10%1
Under 50%5
Asiatisk handikap
Vunnet 44%4
Annullert 22%2
Tap 33%3
Siste
| VfB Eichstätt | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Memmingen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| VfB Eichstätt | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Memmingen | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0
HjørnesparkfordelingLinje 9.0
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 40,
Snitt: 3.40,
Std.avvik: 1.98, Median: 3,
Typetall: 3,
Over: 57%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
VfB Eichstätt vs Memmingen Tidsfordeling for mål/hjørnespark
VfB Eichstätt vs Memmingen Innbyrdes oppgjør
VfB Eichstätt vs Memmingen Se full H2H →| VfB Eichstätt Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-09-01 | 1 4 Memmingen |
0 - 1
0 - 2
|
VfB Eichstätt 3 | S | -0.5, -1.0 | Under |
|
||||||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| VfB Eichstätt Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Germany Regionalliga Bayern | 2018-03-10 | 1 SpVgg Bayreuth |
0 - 1
1 - 3
|
VfB Eichstätt 3 | S | -0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2018-02-25 | 1 2 Bayern Munich II |
1 - 0
2 - 0
|
VfB Eichstätt 6 | T | -1.0, -1.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2018-01-26 | 2 FC Ingolstadt II |
0 - 1
1 - 1
|
VfB Eichstätt | U | -0.5, -1.0 | Under |
|
||||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-12-02 | 1 2 Augsburg II |
0 - 1
0 - 1
|
VfB Eichstätt 2 | S | -0.5, -1.0 | Under |
|
||||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-11-25 | 4 FC Pipinsried |
1 - 0
1 - 3
|
VfB Eichstätt 4 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-11-11 | 1 3 VfB Eichstätt |
1 - 0
3 - 0
|
Schweinfurt 05 4 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-11-04 | 2 FC Unterföhring |
0 - 0
0 - 1
|
VfB Eichstätt 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-10-31 | 4 Greuther Furth II |
1 - 1
2 - 2
|
VfB Eichstätt 3 | U | -0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-10-28 | 6 VfB Eichstätt |
2 - 0
2 - 1
|
VfR Garching 3 | S | 0.0 | Push | 9.5 | Over |
|
2-9 (11) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-10-21 | 3 FC Ingolstadt II |
4 - 0
6 - 0
|
VfB Eichstätt 2 1 | T | -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-10-14 | 3 VfB Eichstätt |
0 - 0
0 - 0
|
SV Seligenporten 1 1 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-10-07 | 1 FV Illertissen |
1 - 0
2 - 1
|
VfB Eichstätt 1 | T | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-09-30 | 3 SV Schalding-Heining |
1 - 1
1 - 1
|
VfB Eichstätt 3 | U | -0.5 | Under |
|
7-7 (14) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 4 (2-2) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-09-15 | 1 Buchbach |
2 - 0
2 - 1
|
VfB Eichstätt 1 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
12-4 (16) | 8-1 (9) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-09-08 | Wacker Burghausen |
0 - 1
0 - 1
|
VfB Eichstätt 2 | S | -0.5 | Under |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-09-01 | 1 4 Memmingen |
0 - 1
0 - 2
|
VfB Eichstätt 3 | S | -0.5, -1.0 | Under |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-08-04 | 4 VfB Eichstätt |
0 - 1
3 - 2
|
Augsburg II 4 | S |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-07-25 | 3 Nurnberg II |
1 - 0
2 - 1
|
VfB Eichstätt 1 | T | -1.0 | Under | 9.0 | Under |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-07-21 | 1 Schweinfurt 05 |
2 - 1
4 - 1
|
VfB Eichstätt 1 | T | -1.0, -1.5 | Over | 9.0 | Over |
|
11-1 (12) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-07-15 | 2 VfB Eichstätt |
0 - 1
2 - 2
|
FC Unterföhring 3 1 | U | 0.0, -0.5 | Over | 8.5 | Over |
|
7-3 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2017-07-08 | VfR Garching |
0 - 1
1 - 1
|
VfB Eichstätt | U | 0.0 | Under |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europe Friendlies | 2017-06-27 | 2 VfB Eichstätt |
1 - 0
1 - 2
|
Nürnberg | T | +2.5 | Under | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germany Oberliga Bayern North | 2017-05-03 | 4 DJK Ammerthal |
0 - 1
1 - 2
|
VfB Eichstätt 1 | S | +0.5, +1.0 | Over |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Germany Oberliga Bayern North | 2017-04-17 | 2 VfB Eichstätt |
1 - 0
2 - 0
|
Viktoria Aschaffenburg 1 | S | 0.0 | Under |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Germany Oberliga Bayern North | 2017-03-25 | 2 VfB Eichstätt |
0 - 1
3 - 1
|
Frohnlach 3 1 | S | -2.5 | Under |
|
4-10 (14) | 3-7 (10) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Germany Oberliga Bayern North | 2017-03-11 | 1 VfB Eichstätt |
0 - 0
0 - 0
|
TSV Aubstadt 2 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Europe Friendlies | 2016-08-10 | VfB Eichstätt |
0 - 3
0 - 7
|
FC Ingolstadt | T | +2.0 | Over |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Germany Oberliga Bayern North | 2016-08-02 | 2 4 SC Eltersdorf |
1 - 0
1 - 0
|
VfB Eichstätt 4 | T | 0.0 | Under |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Germany Oberliga Bayern North | 2016-07-30 | VfB Eichstätt |
1 - 1
3 - 1
|
Ansbach 2 | S | -1.5 | Over |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Germany Oberliga Bayern North | 2016-07-22 | 2 Viktoria Aschaffenburg |
1 - 0
1 - 4
|
VfB Eichstätt 3 | S | 0.0, -0.5 |
|
0-6 (6) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | |||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Memmingen Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Europe Friendlies | 2018-02-06 | Memmingen |
2 - 3
8 - 3
|
FC Hard 2 | S | -3.0 | Over |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2018-01-20 | 4 1860 Munich |
1 - 0
1 - 0
|
Memmingen 1 | T |
|
||||||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-12-02 | 2 VfR Garching |
1 - 0
3 - 0
|
Memmingen 3 | T | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-11-25 | 3 Memmingen |
1 - 3
4 - 3
|
FC Ingolstadt II 3 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-11-18 | 4 SV Seligenporten |
0 - 0
0 - 0
|
Memmingen 2 | U | 0.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-11-03 | 1 1860 Munich |
2 - 0
2 - 0
|
Memmingen 2 | T | -1.5 | Under | 9.5 | Over |
|
4-8 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-10-31 | 3 SV Schalding-Heining |
0 - 1
0 - 3
|
Memmingen 4 | S | 0.0 | Push |
|
5-8 (13) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-10-20 | 3 Buchbach |
1 - 0
1 - 1
|
Memmingen 4 | U | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
2-9 (11) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-10-13 | 5 Memmingen |
1 - 1
2 - 2
|
Wacker Burghausen 3 | U | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-10-07 | Nurnberg II |
1 - 0
2 - 0
|
Memmingen 1 | T | 0.0, -0.5 | Under |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-09-27 | 1 3 Memmingen |
1 - 1
2 - 2
|
FC Unterföhring 5 | U | -0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-09-23 | 4 Bayern Munchen II |
1 - 0
1 - 1
|
Memmingen 3 | U | -1.0, -1.5 | Under |
|
7-3 (10) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-09-15 | 4 Memmingen |
0 - 4
0 - 5
|
Augsburg II 3 | T | 0.0 | Over |
|
11-1 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-09-09 | 3 FC Pipinsried |
0 - 2
0 - 3
|
Memmingen 2 1 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-09-01 | 1 4 Memmingen |
0 - 1
0 - 2
|
VfB Eichstätt 3 | T | -0.5, -1.0 | Under |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-08-25 | 5 Schweinfurt |
1 - 1
3 - 1
|
Memmingen 1 | T | -1.0 | Over | 9.0 | Over |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-08-04 | 4 Memmingen |
1 - 0
1 - 2
|
VfR Garching 2 | T | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Over |
|
9-5 (14) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-07-28 | 3 FC Ingolstadt II |
1 - 1
2 - 1
|
Memmingen 3 | T | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-07-21 | 1 4 FV Illertissen |
1 - 0
1 - 0
|
Memmingen 5 | T | 0.0, -0.5 | Under |
|
3-10 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-07-13 | 4 Memmingen |
0 - 1
1 - 4
|
1860 Munich 3 | T | +0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2017-07-08 | 2 FC Hard |
0 - 2
0 - 3
|
Memmingen 2 | S | +1.0 | Under |
|
1-9 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Europe Friendlies | 2017-07-04 | 1 TSV Dachau 1865 |
0 - 2
1 - 4
|
Memmingen 1 | S | +0.5, +1.0 | Over |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2017-07-01 | 3 Memmingen |
2 - 0
4 - 1
|
Ansbach | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-05-20 | 1 Memmingen |
0 - 1
1 - 3
|
SV Seligenporten 1 | T | -1.5 | Over |
|
7-9 (16) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-04-28 | 5 Schweinfurt 05 |
1 - 2
3 - 4
|
Memmingen 3 | S | 0.0 | Over | 9.0 | Over |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-04-22 | Unterhaching |
0 - 1
2 - 1
|
Memmingen 2 | T | -1.0, -1.5 | Push |
|
10-6 (16) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 4 (2-2) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-04-13 | 1 Augsburg II |
3 - 1
3 - 1
|
Memmingen 1 | T | 0.0, -0.5 | Over |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-04-01 | 1 3 Greuther Furth II |
0 - 1
0 - 1
|
Memmingen 2 | S | 0.0 | Under | 8.5 | Over |
|
4-6 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Germany Regionalliga Bayern | 2017-03-11 | 3 TSV 1860 Rosenheim |
0 - 1
0 - 3
|
Memmingen 3 | S | 0.0 | Over |
|
6-3 (9) | 5-0 (5) | 4 (4-0) | 2 (0-2) | ||
| Germany Regionalliga Bayern | 2016-11-19 | 2 Memmingen |
1 - 0
3 - 0
|
FC Ingolstadt II 2 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 2.15 | 3.4 | 3 |
| Pause | 2.62 | 2.37 | 3.25 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall hjørnespark | ||
|---|---|---|
| Full (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (4.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (1.25) | Over@2 | [email protected] |
Direktehendelser
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: 9.0 , Handikap: 0.0, -0.5 , Mål: 3.0
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

