Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Over 2.0
Totalt antall mål
Under 10.5
Totalt antall hjørnespark
0.0
Feirense
Trofense vs Feirense Lagprofil
Trofense
DLWLWLLLWLNylig
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handikapFeiler1/5
Feirense
LDLLLLDDDNylig
Over 9.5 hjørnesparkOver6/9
Over 2.5 målOver6/9
Asiatisk handikapFeiler1/6
Trofense vs Feirense Kampfakta
Trofense
3S-1U-6T i de siste 10 kampene, med 15 mål scoret og 13 sluppet inn. Snittmål: 1.5 for, 1.3 mot. Seier 30%, AH-seier 20%, mål Over 60%, hjørne Over 20%.
Fulltidsresultat
Vunnet 30%3
Uavgjort 10%1
Tap 60%6
Totalt antall mål 2.0
Over 60%6
Annullert 20%2
Under 20%2
Totalt antall hjørnespark 10.5
Over 20%2
Annullert 0%0
Under 80%8
Asiatisk handikap
Vunnet 20%1
Annullert 20%1
Tap 60%3
Feirense
0S-5U-5T i de siste 10 kampene, med 9 mål scoret og 16 sluppet inn. Snittmål: 0.9 for, 1.6 mot. Seier 0%, AH-seier 16%, mål Over 60%, hjørne Over 70%.
Fulltidsresultat
Vunnet 0%0
Uavgjort 50%5
Tap 50%5
Totalt antall mål 2.0
Over 60%6
Annullert 10%1
Under 30%3
Totalt antall hjørnespark 10.5
Over 70%7
Annullert 0%0
Under 30%3
Asiatisk handikap
Vunnet 16%1
Annullert 33%2
Tap 50%3
Siste
| Trofense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Feirense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Trofense | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Feirense | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.0
HjørnesparkfordelingLinje 10.5
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 14,
Snitt: 2.14,
Std.avvik: 1.55, Median: 2,
Typetall: ,
Over: 55%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Trofense vs Feirense Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Trofense vs Feirense Innbyrdes oppgjør
Trofense vs Feirense Se full H2H →| Trofense Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Europe Friendlies | 2014-07-16 | Feirense |
1 - 0
1 - 1
|
Trofense | U | Under |
|
|||||||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Trofense Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Portugal Segunda Liga | 2014-10-05 | 1 3 Sporting B |
2 - 0
2 - 1
|
Trofense 3 | T | Over | 10.5 |
|
||||||
| Portugal Cup | 2014-09-28 | 1 Trofense |
2 - 0
6 - 0
|
Febres SC 5 | S | Over |
|
|||||||
| Portugal - Ligacup | 2014-09-24 | 2 Trofense |
0 - 1
1 - 2
|
Moreirense 2 | T | +0.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Portugal Segunda Liga | 2014-09-21 | Leixoes |
1 - 1
2 - 1
|
Trofense | T | Over | 10.5 |
|
||||||
| Portugal Segunda Liga | 2014-09-17 | 1 Trofense |
0 - 1
0 - 1
|
Maritimo Funchal B 4 | T | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Portugal Segunda Liga | 2014-09-13 | 3 Braga B |
0 - 0
1 - 2
|
Trofense 4 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Portugal Segunda Liga | 2014-09-07 | 5 Academico Viseu |
1 - 0
2 - 0
|
Trofense 5 | T | -0.5 | Push | 10.5 | Under |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Portugal Segunda Liga | 2014-08-31 | Trofense |
0 - 0
2 - 0
|
Atletico Clube de Portugal | S | Under |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Portugal Segunda Liga | 2014-08-24 | Trofense |
0 - 1
0 - 1
|
UD Oliveirense | T | Under |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | |||
| Portugal Segunda Liga | 2014-08-17 | Trofense |
2 - 2
2 - 2
|
CD Tondela | U | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
7-5 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugal Segunda Liga | 2014-08-09 | Benfica B |
3 - 2
3 - 2
|
Trofense | T |
|
9-8 (17) | 6-2 (8) | (-) | (-) | ||||
| Europe Friendlies | 2014-07-19 | Guimaraes B |
2 - 1
3 - 1
|
Trofense | T | Over |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | |||
| Europe Friendlies | 2014-07-16 | Feirense |
1 - 0
1 - 1
|
Trofense | U | Under |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Feirense Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Portugal Segunda Liga | 2014-10-05 | 1 Feirense |
1 - 0
2 - 2
|
Benfica B 2 | U | +0.5 | Over | 11.5 |
|
|||||
| Portugal Cup | 2014-09-28 | 1 4 CD Mafra |
0 - 1
1 - 1
|
Feirense 4 1 | U | Under |
|
|||||||
| Portugal Segunda Liga | 2014-09-13 | 1 3 Feirense |
0 - 0
0 - 0
|
Freamunde 3 1 | U | 0.0 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Portugal Segunda Liga | 2014-09-07 | 1 5 CD Tondela |
1 - 0
1 - 0
|
Feirense 4 1 | T | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Portugal Segunda Liga | 2014-08-31 | Portimonense |
0 - 1
3 - 2
|
Feirense | T | Over |
|
|||||||
| Portugal Segunda Liga | 2014-08-27 | Feirense |
0 - 1
1 - 2
|
FC Porto B | T | 0.0 | Over |
|
11-8 (19) | 2-7 (9) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Portugal Segunda Liga | 2014-08-24 | Kristiansund BK U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Feirense | T | Over | 11.0 | Under |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | |
| Portugal Segunda Liga | 2014-08-17 | Feirense |
1 - 1
2 - 2
|
Olhanense | U | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
7-4 (11) | 4-4 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Portugal Segunda Liga | 2014-08-09 | Guimaraes B |
2 - 0
3 - 0
|
Feirense | T | 0.0 | Over | 11.0 | Over |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2014-07-19 | Academica |
0 - 0
0 - 0
|
Feirense | U | Under | 10.5 | Over |
|
12-4 (16) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 2 (0-2) | |
| Europe Friendlies | 2014-07-16 | Feirense |
0 - 0
0 - 0
|
Guimaraes | U | Under |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | |||
| Europe Friendlies | 2014-07-16 | Feirense |
1 - 0
1 - 1
|
Trofense | U | Under |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Europe Friendlies | 2014-07-12 | Feirense |
2 - 0
2 - 0
|
Boavista | S | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 4 (0-4) | 4 (0-4) |
| Europe Friendlies | 2014-07-05 | Feirense |
0 - 0
0 - 1
|
Rio Ave | T | Under |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 2.75 | 3.2 | 2.6 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall hjørnespark | ||
|---|---|---|
| Full (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (2.0) | [email protected] | [email protected] |
Direktehendelser
Status: Full tid , Stilling: 0 - 3 , Hjørnespark: 3 - 3
Hjørnespark: 10.5 , Handikap: 0.0 , Mål: 2.0
-
6' - 1st Corner - Trofense -
9' - 2nd Corner - Feirense -
11' - 3rd Corner - Feirense -
15' - Red Card - Trofense -
16' - 1st Yellow Card - Trofense -
36' - 2nd Yellow Card - Feirense -
38' - 3rd Yellow Card - Trofense -
39' - 1st Goal - Feirense -
0-1 score at the end of First Half -
57' - 4th Yellow Card - Trofense -
61' - 5th Yellow Card - Feirense -
69' - 6th Yellow Card - Trofense -
70' - 2nd Goal - Feirense -
73' - 7th Yellow Card - Trofense -
75' - 8th Yellow Card - Trofense -
76' - 9th Yellow Card - Feirense -
78' - 10th Yellow Card - Feirense -
86' - 4th Corner - Trofense - Race to 3 Corners - Trofense
-
87' - 5th Corner - Trofense -
89' - 6th Corner - Feirense -
90+2' - 3rd Goal - Feirense -
0-3 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

