tir, Jan 14, 2020 · 18:00
EldsteNylig
DWWLLL
2.05
3.10
4.00
NyligEldste
WDWWLD
Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Under 2.0
Totalt antall mål
Under 9.5
Totalt antall hjørnespark
+0.25
Elche
Sporting Gijon vs Elche Lagprofil
Sporting Gijon
LLDLDWWLLLNyligStabil+0.1 p/kamp, siste 5 vs forrige 18
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målUnder3/10
Asiatisk handikapFeiler4/10
Elche
WDDWDLWWDWNyligOppover+0.5 p/kamp, siste 5 vs forrige 19
Over 9.5 hjørnesparkJevnt5/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handikapDekker7/10
Siste
| Sporting Gijon | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Elche | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Sporting Gijon | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Elche | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.0
HjørnesparkfordelingLinje 9.5
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 40,
Snitt: 2.70,
Std.avvik: 2.01, Median: 2,
Typetall: 2,
Over: 64%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Sporting Gijon vs Elche Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Sporting Gijon vs Elche Innbyrdes oppgjør
Sporting Gijon vs Elche Se full H2H →| Sporting Gijon Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Spain Segunda | 2019-10-19 | 2 Elche |
0 - 1
0 - 1
|
Sporting Gijon 5 | S | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Spain Segunda | 2019-04-28 | 1 Sporting Gijon |
1 - 0
1 - 1
|
Elche 4 | U | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Spain Segunda | 2018-12-09 | 5 Elche |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting Gijon 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Sporting Gijon Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Spain Segunda | 2020-01-07 | 2 Real Zaragoza |
1 - 0
2 - 0
|
Sporting Gijon 2 1 | T | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Spain Segunda | 2019-12-21 | 2 Sporting Gijon |
0 - 0
0 - 1
|
Extremadura 1 | T | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Spain Copa del Rey | 2019-12-17 | 3 Zamora CF |
1 - 0
2 - 1
|
Sporting Gijon 3 | T | +0.5 | Over |
|
||||||
| Spain Segunda | 2019-12-15 | 1 2 Lugo |
0 - 1
1 - 2
|
Sporting Gijon 3 | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Spain Segunda | 2019-12-07 | 2 Sporting Gijon |
0 - 0
1 - 0
|
Ponferradina 3 1 | S | -0.5 | Under | 8.5 |
|
|||||
| Spain Segunda | 2019-11-30 | 2 Mirandes |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting Gijon 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Spain Segunda | 2019-11-22 | 1 8 Sporting Gijon |
0 - 0
0 - 2
|
Tenerife 3 | T | -0.5 | Push | 9.5 | Under |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Spain Segunda | 2019-11-17 | 3 Oviedo |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting Gijon 4 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Spain Segunda | 2019-11-09 | 2 Sporting Gijon |
0 - 1
0 - 1
|
Numancia 3 | T | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Spain Segunda | 2019-11-01 | 3 Cadiz |
1 - 0
3 - 1
|
Sporting Gijon 4 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
6-6 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Spain Segunda | 2019-10-27 | Sporting Gijon |
2 - 0
4 - 0
|
Real Zaragoza 1 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Spain Segunda | 2019-10-19 | 2 Elche |
0 - 1
0 - 1
|
Sporting Gijon 5 | S | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Spain Segunda | 2019-10-12 | 5 Sporting Gijon |
0 - 3
1 - 3
|
Alcorcon 2 | T | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Spain Segunda | 2019-10-06 | 3 Fuenlabrada |
0 - 0
2 - 0
|
Sporting Gijon 6 | T | 0.0, -0.5 | Push |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Spain Segunda | 2019-10-03 | 1 Sporting Gijon |
4 - 1
4 - 2
|
Almeria 4 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Spain Segunda | 2019-09-29 | 2 Malaga |
0 - 0
0 - 0
|
Sporting Gijon 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
13-3 (16) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 6 (5-1) |
| Spain Segunda | 2019-09-22 | 5 Sporting Gijon |
1 - 0
1 - 1
|
Racing Santander 2 | U | -0.5 | Push | 9.5 | Over |
|
4-8 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Spain Segunda | 2019-09-19 | 4 Las Palmas |
0 - 0
1 - 0
|
Sporting Gijon 5 | T | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
7-4 (11) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Spain Segunda | 2019-09-15 | 4 Sporting Gijon |
1 - 0
1 - 1
|
Deportivo La Coruna 4 | U | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Under |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Spain Segunda | 2019-09-08 | 3 Huesca |
0 - 0
1 - 0
|
Sporting Gijon 2 1 | T | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Spain Segunda | 2019-09-01 | 2 Sporting Gijon |
0 - 0
2 - 0
|
Albacete 3 | S | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Under |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Spain Segunda | 2019-08-25 | 1 4 Sporting Gijon |
1 - 0
1 - 1
|
Rayo Vallecano 5 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Spain Segunda | 2019-08-18 | 2 Girona |
0 - 0
1 - 1
|
Sporting Gijon 1 1 | U | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Under |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Europe Friendlies | 2019-08-10 | 1 Sporting Gijon |
0 - 0
0 - 0
|
CD Alaves 3 | U |
|
6-11 (17) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Europe Friendlies | 2019-08-08 | Valladolid |
0 - 0
2 - 0
|
Sporting Gijon 1 | T | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2019-08-03 | CD Marino |
1 - 0
1 - 1
|
Sporting Gijon 1 | U | +2.0 | Under |
|
4-14 (18) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 6 (0-6) | ||
| Europe Friendlies | 2019-07-30 | Nantes |
1 - 0
2 - 0
|
Sporting Gijon 1 | T | -0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Europe Friendlies | 2019-07-27 | 4 Getafe |
0 - 0
1 - 1
|
Sporting Gijon 5 | U | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Under |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2019-07-24 | Sporting Gijon |
1 - 1
1 - 1
|
UP Langreo | U | -1.5, -2.0 | Under |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Europe Friendlies | 2019-07-20 | 1 Lealtad |
0 - 2
0 - 4
|
Sporting Gijon | S | +1.5 | Over |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Elche Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Spain Copa del Rey | 2020-01-11 | 2 Yeclano |
0 - 1
1 - 2
|
Elche 2 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
||||||
| Spain Segunda | 2020-01-04 | 3 Elche |
0 - 0
1 - 1
|
Huesca 3 | U | 0.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Spain Segunda | 2019-12-21 | 3 Albacete |
0 - 0
0 - 1
|
Elche 3 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Spain Copa del Rey | 2019-12-17 | 1 Gimnastica Segoviana |
0 - 1
0 - 2
|
Elche 1 | S | +0.5, +1.0 | Under |
|
||||||
| Spain Segunda | 2019-12-15 | 3 Elche |
2 - 0
2 - 3
|
Las Palmas 1 | T | 0.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Spain Segunda | 2019-12-08 | 2 Cadiz |
0 - 0
0 - 0
|
Elche 2 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Spain Segunda | 2019-12-01 | 2 Elche |
1 - 0
2 - 0
|
Racing Santander 4 | S | -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Spain Segunda | 2019-11-24 | 4 Malaga |
1 - 2
3 - 3
|
Elche 6 | U | -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
7-5 (12) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Spain Segunda | 2019-11-16 | 2 Elche |
0 - 0
1 - 1
|
Almeria 2 | U | 0.0 | Push | 9.0 | Over |
|
4-8 (12) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Spain Segunda | 2019-11-10 | 4 Deportivo La Coruna |
1 - 1
1 - 3
|
Elche 4 | S | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2019-11-06 | 1 Elche |
0 - 0
0 - 1
|
Seleccion Valenciana 2 | T | -1.0 | Under |
|
6-6 (12) | 4-5 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Spain Segunda | 2019-11-03 | 2 Elche |
2 - 1
4 - 2
|
Mirandes 4 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Spain Segunda | 2019-10-27 | 3 Huesca |
1 - 0
2 - 0
|
Elche 4 | T | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Spain Segunda | 2019-10-19 | 2 Elche |
0 - 1
0 - 1
|
Sporting Gijon 5 | T | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Spain Segunda | 2019-10-12 | 4 Girona |
0 - 1
0 - 2
|
Elche 2 | S | -1.0 | Under | 9.0 | Over |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Spain Segunda | 2019-10-05 | 2 Elche |
0 - 0
1 - 1
|
Rayo Vallecano 2 | U | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Spain Segunda | 2019-10-01 | 2 Extremadura |
0 - 0
2 - 0
|
Elche 3 1 | T | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Spain Segunda | 2019-09-28 | 5 Elche |
1 - 0
1 - 0
|
Ponferradina 3 | S | -0.5 | Under | 9.0 | Push |
|
9-0 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Spain Segunda | 2019-09-22 | 1 1 Numancia |
1 - 1
1 - 1
|
Elche 2 | U | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Spain Segunda | 2019-09-19 | 2 Elche |
1 - 0
1 - 1
|
Tenerife | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Spain Segunda | 2019-09-15 | 2 1 Oviedo |
0 - 1
0 - 2
|
Elche 2 | S | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Spain Segunda | 2019-09-08 | 3 Elche |
1 - 0
1 - 1
|
Lugo 3 | U | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Spain Segunda | 2019-08-30 | 4 Real Zaragoza |
0 - 0
1 - 0
|
Elche 1 | T | -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Spain Segunda | 2019-08-24 | 1 4 Alcorcon |
1 - 0
1 - 2
|
Elche 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
10-4 (14) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Spain Segunda | 2019-08-17 | 2 Elche |
0 - 2
0 - 2
|
Fuenlabrada 3 | T | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Europe Friendlies | 2019-08-07 | 1 Elche |
0 - 1
0 - 2
|
Levante | T | +0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
7-6 (13) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Europe Friendlies | 2019-08-03 | 1 Elche |
0 - 0
0 - 1
|
Albacete 2 | T | 0.0 | Under | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Europe Friendlies | 2019-08-02 | 3 Elche |
1 - 0
2 - 0
|
UD Ibiza 2 | S | -0.5, -1.0 | Under |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Europe Friendlies | 2019-07-27 | UCAM Murcia CF |
0 - 1
0 - 2
|
Elche | S | 0.0 | Under |
|
10-4 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Europe Friendlies | 2019-07-26 | Orihuela |
0 - 2
0 - 3
|
Elche 1 | S | +0.5, +1.0 | Over |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 2.05 | 3.1 | 4 |
| Pause | 2.875 | 1.952 | 4.5 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall hjørnespark | ||
|---|---|---|
| Full (9.5) | Over@2 | [email protected] |
| Pause (4.5) | Over@2 | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (2.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Direktehendelser
Status: Full tid , Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 5 - 7
Hjørnespark: 9.5 , Handikap: 0.0, -0.5 , Mål: 2.0
Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 2 - 5 Pause
Hjørnespark: 4.5 , Handikap: 0.0, -0.5 , Mål: 0.5, 1.0
-
4' - 1st Corner - Sporting Gijon -
7' - 2nd Corner - Sporting Gijon -
8' - 3rd Corner - Elche -
11' - 4th Corner - Elche - Race to 3 Corners - Elche
-
29' - 5th Corner - Elche -
31' - 6th Corner - Elche -
36' - 7th Corner - Elche - Race to 5 Corners - Elche
-
0-0 score at the end of First Half -
46' - 8th Corner - Sporting Gijon -
49' - 9th Corner - Sporting Gijon -
52' - 1st Yellow Card - Elche -
59' - 10th Corner - Sporting Gijon -
80' - 11th Corner - Elche -
80' - 2nd Yellow Card - Sporting Gijon -
82' - 3rd Yellow Card - Elche -
84' - 4th Yellow Card - Sporting Gijon -
86' - 1st Goal - Sporting Gijon -
90' - 12th Corner - Elche - Race to 7 Corners - Elche
-
1-0 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

