søn, Aug 17, 2025 · 13:30
SC Cham
3 3
3 - 2
Full tid · HT 1-1
Lugano
5 4
EldsteNylig
DWLWWL
13.00
5.75
1.22
NyligEldste
WWLLDL

Notater

Gratis prognoser (basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Under 3.25
Totalt antall mål
Over 9.5
Totalt antall hjørnespark
+2.0
SC Cham
SC Cham
LLDDDWLWWLNyligOppover+0.7 p/kamp, siste 5 vs forrige 10
Over 9.5 hjørnesparkOver7/10
Over 2.5 målJevnt5/10
Asiatisk handikapJevntDekket 5/10
Mister ledelser · vinner ikke 2 av 5 kamper der laget ledetOver 2.5 kort i 9 av siste 10Vant 3 av siste 10
Lugano
LDDDLDLLWWNyligOppover+0.5 p/kamp, siste 5 vs forrige 22
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handikapJevntDekket 5/10
Mister ledelser · vinner ikke 2 av 4 kamper der laget ledetVant 2 av siste 10Mål i 1. omgang i 7 av siste 10
SC Cham

3S-3U-4T i de siste 10 kampene, med 13 mål scoret og 17 sluppet inn. Snittmål: 1.3 for, 1.7 mot. Seier 30%, AH-seier 50%, mål Over 40%, hjørne Over 70%.

Fulltidsresultat
Vunnet 30%3 Uavgjort 30%3 Tap 40%4
Totalt antall mål 3.0, 3.5
Over 40%4 Annullert 0%0 Under 60%6
Totalt antall hjørnespark 9.5
Over 70%7 Annullert 0%0 Under 30%3
Asiatisk handikap
Vunnet 50%5 Annullert 10%1 Tap 40%4
Lugano

5S-2U-3T i de siste 10 kampene, med 16 mål scoret og 17 sluppet inn. Snittmål: 1.6 for, 1.7 mot. Seier 50%, AH-seier 50%, mål Over 50%, hjørne Over 30%.

Fulltidsresultat
Vunnet 50%5 Uavgjort 20%2 Tap 30%3
Totalt antall mål 3.0, 3.5
Over 50%5 Annullert 0%0 Under 50%5
Totalt antall hjørnespark 9.5
Over 30%3 Annullert 0%0 Under 70%7
Asiatisk handikap
Vunnet 50%5 Annullert 0%0 Tap 50%5
Siste
SC Cham
Full Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Pause Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Lugano
Full Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Pause Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5
SC Cham
Hjemme– kamper Borte– kamper Totalt– kamper
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
Lugano
Hjemme– kamper Borte– kamper Totalt– kamper
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

Ingen data

SC Cham Siste
Liga Tid Hjemme Stilling Borte Resultat Handikap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hendelser Hjørnespark full Hjørnespark pause 35-45 80-90
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-05-17 1 3 SC Cham
0 - 1
0 - 2
FC Rapperswil-Jona 1 T +1.0 Under
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-04-09 1 3 SC Cham
0 - 0
1 - 0
Lugano II 1 S -0.5 Under
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-04-06 3 Young Boys II
1 - 2
1 - 2
SC Cham 4 S 0.0, +0.5 Over
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-03-22 1 4 Vevey Sports 05
2 - 1
3 - 2
SC Cham 3 T 0.0 Over
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-03-15 3 SC Cham
3 - 1
3 - 2
Delemont 2 S 0.0, -0.5 Over
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-03-08 FC Paradiso
0 - 0
0 - 0
SC Cham 3 1 U 0.0 Under 9.0 Under
5-3 (8) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-02-26 2 SC Cham
0 - 0
1 - 1
FC Grand-Saconnex 1 U 0.0, +0.5 Under 10.0 Over
14-8 (22) 5-6 (11) 1 (1-0) 5 (5-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2025-02-22 1 Bavois
0 - 0
0 - 0
SC Cham 1 U 0.0, -0.5 Under 10.5 Over
3-9 (12) 0-7 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2024-11-17 4 SC Cham
1 - 1
3 - 4
Lucerne II 2 T 0.0, -0.5 Over
4-7 (11) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Switzerland 1.Liga Promotion 2024-10-27 Biel Bienne
2 - 0
4 - 1
SC Cham 5 T -0.5, -1.0 Over
4-6 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2024-10-05 3 Lugano II
2 - 0
3 - 1
SC Cham 4 T 0.0, +0.5 Over
1-4 (5) 1-1 (2) 2 (1-1) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2024-09-21 1 FC Bulle
0 - 0
0 - 0
SC Cham 3 U 0.0, +0.5 Under
1-6 (7) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2024-09-18 5 SC Cham
2 - 0
5 - 3
Vevey Sports 05 4 S -0.5 Over
5-4 (9) 3-4 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2024-09-08 4 Delemont
0 - 1
0 - 1
SC Cham 4 S 0.0 Under
0-3 (3) 0-2 (2) 2 (0-2) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2024-08-03 1 FC Grand-Saconnex
0 - 1
1 - 1
SC Cham 3 U 0.0 Under
6-4 (10) 1-3 (4) 2 (0-2) 4 (3-1)
Europe Friendlies 2024-07-24 SC Cham
0 - 1
0 - 1
FC Baden T 0.0, -0.5 Under 9.0 Under
7-0 (7) 4-0 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europe Friendlies 2024-07-19 FC Freienbach
0 - 1
0 - 3
SC Cham S +1.0 Under
7-7 (14) 0-6 (6) 4 (0-4) 2 (2-0)
Europe Friendlies 2024-07-12 Wil 1900
0 - 0
0 - 0
SC Cham 1 U -1.5 Under
10-4 (14) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2024-05-08 SC Cham
1 - 0
1 - 2
FC Rapperswil-Jona 5 T 0.0, +0.5 Over
6-3 (9) 3-3 (6) 0 (0-0) 2 (2-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2024-05-04 3 Young Boys II
0 - 0
1 - 0
SC Cham 3 T 0.0, +0.5 Under
5-12 (17) 3-4 (7) 2 (1-1) 4 (0-4)
Switzerland 1.Liga Promotion 2024-04-17 1 SC Cham
3 - 1
3 - 2
Breitenrain 1 S -0.5 Over 10.0 Over
6-6 (12) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2024-03-30 1 Lugano II
1 - 2
3 - 2
SC Cham 1 T +0.5, +1.0 Over
4-10 (14) 3-5 (8) 2 (0-2) 2 (0-2)
Switzerland 1.Liga Promotion 2024-03-23 1 SC Cham
1 - 0
4 - 0
SC Bruhl 3 S 0.0, -0.5 Over
7-2 (9) 4-1 (5) 1 (1-0) 3 (2-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2024-03-17 2 Servette II
0 - 0
1 - 1
SC Cham 1 U 0.0, +0.5 Under
7-7 (14) 4-4 (8) 3 (2-1) 3 (1-2)
Switzerland 1.Liga Promotion 2024-03-02 1 3 Etoile Carouge
0 - 1
3 - 3
SC Cham 3 U -0.5 Over
6-4 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Europe Friendlies 2024-01-27 FC Wettswill-Bonstetten
3 - 1
3 - 3
SC Cham U +0.5, +1.0 Over
4-5 (9) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-11-25 1 FC Bulle
2 - 1
3 - 2
SC Cham 2 T 0.0, +0.5 Over
5-5 (10) 1-4 (5) 4 (0-4) 0 (0-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-11-18 FC Paradiso
0 - 0
1 - 0
SC Cham 2 1 T 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
5-4 (9) 2-4 (6) 3 (2-1) 1 (1-0)
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-10-28 1 SC Cham
3 - 2
6 - 2
Young Boys II 5 S -0.5 Over
9-4 (13) 3-0 (3) 0 (0-0) 6 (4-2)
Switzerland 1.Liga Promotion 2023-10-21 FC Zürich II
1 - 1
1 - 2
SC Cham 2 S 0.0, -0.5 Under
5-3 (8) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.:
Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.:
Lugano Siste
Liga Tid Hjemme Stilling Borte Resultat Handikap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hendelser Hjørnespark full Hjørnespark pause 35-45 80-90
UEFA Conference League Qualifying 2025-08-14 1 NK Celje
1 - 1
2 - 4
Lugano 3 S 0.0 Over 9.5
Switzerland Super League 2025-08-10 2 Lugano
2 - 0
3 - 1
Basel 3 S 0.0, +0.5 Over 10.0
UEFA Conference League Qualifying 2025-08-07 2 Lugano
0 - 2
0 - 5
NK Celje T -1.0 Over 9.0
Switzerland Super League 2025-08-03 2 FC Sion
2 - 0
4 - 0
Lugano 3 T 0.0, +0.5 Over 9.5
UEFA Europa League Qualifying 2025-07-31 1 CFR Cluj
0 - 0
0 - 0
Lugano 4 U 0.0, -0.5 Under 9.5
Switzerland Super League 2025-07-27 2 Lugano
1 - 0
1 - 2
FC Thun 1 T -0.5 Over 9.5 Under
5-2 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
UEFA Europa League Qualifying 2025-07-24 2 Lugano
0 - 0
0 - 0
CFR Cluj 2 U -0.5 Under 9.5 Over
6-4 (10) 4-4 (8) 3 (0-3) 2 (2-0)
Europe Friendlies 2025-07-19 Lugano
1 - 0
2 - 0
Pro Vercelli S -1.0 Under 8.5 Over
9-2 (11) 4-2 (6) 3 (2-1) 1 (1-0)
Europe Friendlies 2025-07-18 Lugano
2 - 2
4 - 2
FC Paradiso S -1.0, -1.5 Over
4-4 (8) 1-1 (2) 2 (1-1) 2 (1-1)
Europe Friendlies 2025-07-05 Lugano
1 - 1
2 - 1
FC Rapperswil-Jona 1 S -2.0 Under 8.5 Under
5-2 (7) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Switzerland Super League 2025-05-24 1 Lugano
0 - 0
1 - 1
Young Boys U 0.0 Under 10.0 Under
3-1 (4) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Switzerland Super League 2025-05-18 Lausanne Sports
1 - 1
1 - 1
Lugano 2 U -0.5, -1.0 Under 9.5 Over
11-2 (13) 2-2 (4) 2 (0-2) 3 (3-0)
Switzerland Super League 2025-05-15 1 Servette
2 - 1
4 - 1
Lugano 3 T -0.5 Over 10.0 Over
10-6 (16) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (0-3)
Switzerland Super League 2025-05-10 3 Lugano
1 - 1
2 - 5
Basel 1 1 T 0.0, +0.5 Over 9.5 Under
5-3 (8) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Switzerland Super League 2025-05-04 1 3 Lucerne
0 - 1
0 - 2
Lugano 7 S 0.0 Under 9.5 Over
11-3 (14) 5-2 (7) 3 (2-1) 2 (1-1)
Switzerland Super League 2025-04-21 Lausanne Sports
2 - 0
2 - 0
Lugano 2 T 0.0, -0.5 Under 9.5 Over
5-7 (12) 4-2 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Switzerland Super League 2025-04-13 Lugano
0 - 0
1 - 1
St Gallen 2 U -0.5 Under 10.0 Over
7-9 (16) 1-6 (7) 4 (0-4) 2 (1-1)
Switzerland Super League 2025-04-06 3 Basel
0 - 0
2 - 0
Lugano 2 T 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
3-1 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Switzerland Super League 2025-04-01 2 Yverdon Sport FC
0 - 1
0 - 2
Lugano 1 S +0.5, +1.0 Under 9.5 Under
3-2 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Switzerland Super League 2025-03-29 5 Lugano
0 - 1
0 - 2
Servette 3 T 0.0, -0.5 Under 10.0 Over
9-5 (14) 3-3 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Switzerland Super League 2025-03-16 Lugano
0 - 0
2 - 1
Winterthur 2 S -1.5 Push 9.5 Over
9-4 (13) 8-1 (9) 1 (0-1) 3 (0-3)
UEFA Conference League 2025-03-13 1 2 Lugano
3 - 1
4 - 3
NK Celje 1 S -0.5, -1.0 Over 9.0 Under
5-1 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Switzerland Super League 2025-03-09 4 FC Sion
1 - 0
2 - 1
Lugano 5 T 0.0, +0.5 Over 9.5 Over
4-7 (11) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
UEFA Conference League 2025-03-06 2 NK Celje
1 - 0
1 - 0
Lugano 2 1 T 0.0 Under 9.5 Over
6-5 (11) 2-2 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Switzerland Super League 2025-03-02 5 Lugano
0 - 1
0 - 3
FC Zurich 1 T -0.5 Over 9.5 Over
7-3 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Switzerland Cup 2025-02-26 1 Biel Bienne
0 - 0
2 - 0
Lugano 4 1 T +1.5 Under 9.0 Over
1-12 (13) 0-3 (3) 1 (0-1) 3 (0-3)
Switzerland Super League 2025-02-23 1 Young Boys
0 - 0
1 - 0
Lugano 2 T -0.5 Under 10.0 Under
3-3 (6) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Switzerland Super League 2025-02-15 2 Lugano
0 - 0
2 - 0
Lucerne 3 S -0.5 Under 9.5 Under
5-3 (8) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (1-1)
Switzerland Super League 2025-02-08 Lugano
0 - 1
1 - 1
Grasshoppers 1 U -0.5 Under 9.5 Over
10-1 (11) 5-0 (5) 1 (1-0) 3 (3-0)
Switzerland Super League 2025-02-05 3 St Gallen
0 - 1
2 - 1
Lugano 2 T 0.0, -0.5 Over 10.0 Under
7-0 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.:
Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.:
Publiser tips
1x2
Full 13 5.75 1.222
Pause 9.5 3 1.571
Asiatisk handikap
Full (+2.0) [email protected] [email protected]
Pause (+0.75) [email protected] [email protected]
Totalt antall hjørnespark
Full (9.5) [email protected] [email protected]
Pause (4.5) [email protected] [email protected]
Totalt antall mål
Full (3.25) [email protected] [email protected]
Pause (1.5) [email protected] [email protected]


Tid Type Valg Innsats Resultat
Direktehendelser

Status: Full tid , Stilling: 3 - 2 , Hjørnespark: 3 - 5

Hjørnespark: 9.5 , Handikap: +2.0 , Mål: 3.0, 3.5

6
Skudd på mål
7
6
Skudd utenfor mål
10
94
Angrep
117
51
Farlig angrep
75
37
Ballbesittelse %
63

Stilling: 1 - 1 , Hjørnespark: 1 - 2 Pause

Hjørnespark: 4.5 , Handikap: +0.5, +1.0 , Mål: 1.5

2
Skudd på mål
4
3
Skudd utenfor mål
3
48
Angrep
61
22
Farlig angrep
29
36
Ballbesittelse %
64
  • 6' - 1st Goal - Lugano
  • 25' - 1st Corner - Lugano
  • 26' - 2nd Corner - SC Cham
  • 28' - 1st Yellow Card - SC Cham
  • 30' - 2nd Yellow Card - Lugano
  • 40' - 3rd Yellow Card - Lugano
  • 40' - 2nd Goal - SC Cham
  • 45+3' - 3rd Corner - Lugano
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 49' - 3rd Goal - SC Cham
  • 52' - 4th Corner - Lugano
  • Race to 3 Corners - Lugano
  • 56' - 5th Corner - Lugano
  • 59' - 6th Corner - SC Cham
  • 61' - 4th Yellow Card - Lugano
  • 63' - 5th Yellow Card - SC Cham
  • Race to 5 Corners - Lugano
  • 65' - 7th Corner - Lugano
  • 78' - 8th Corner - SC Cham
  • 80' - 6th Yellow Card - Lugano
  • 89' - 7th Yellow Card - SC Cham
  • 90' - 4th Goal - Lugano
  • 90+3' - 5th Goal - SC Cham

Hold deg oppdatert med TotalCorner

Bli med i vår gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også sette opp tilpassede kampvarsler.

Gratis Telegram-tips Tilpassede varsler