fre, Mar 11, 2022 · 19:30
EldsteNylig
LLDWDD
1.95
3.50
4.00
NyligEldste
LDWWLW
Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Under 2.25
Totalt antall mål
Over 10.0
Totalt antall hjørnespark
-0.5
Parma
Parma vs Cittadella Lagprofil
Parma
Vurderingene beregnes
WLDDLLDWDDNyligStabil+0.1 p/kamp, siste 5 vs forrige 23
Over 9.5 hjørnesparkOver7/10
Over 2.5 målUnder3/10
Asiatisk handikapJevntDekket 5/10
Faller sentMister ledelser · vinner ikke 3 av 5 kamper der laget ledet2 uavgjorte på radVant 2 av siste 10
Cittadella
Vurderingene beregnes
DDDDWLWWDLNyligStabil-0.2 p/kamp, siste 5 vs forrige 24
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målUnder4/10
Asiatisk handikapFeilerDekket 4/10
Parma vs Cittadella Kampfakta
Parma
2S-5U-3T i de siste 10 kampene, med 12 mål scoret og 10 sluppet inn. Snittmål: 1.2 for, 1.0 mot. Seier 20%, AH-seier 50%, mål Over 30%, hjørne Over 50%.
Fulltidsresultat
Vunnet 20%2
Uavgjort 50%5
Tap 30%3
Totalt antall mål 2.0, 2.5
Over 30%3
Annullert 0%0
Under 70%7
Totalt antall hjørnespark 10.0
Over 50%5
Annullert 20%2
Under 30%3
Asiatisk handikap
Vunnet 50%5
Annullert 0%0
Tap 50%5
Cittadella
3S-5U-2T i de siste 10 kampene, med 12 mål scoret og 9 sluppet inn. Snittmål: 1.2 for, 0.9 mot. Seier 30%, AH-seier 40%, mål Over 40%, hjørne Over 40%.
Fulltidsresultat
Vunnet 30%3
Uavgjort 50%5
Tap 20%2
Totalt antall mål 2.0, 2.5
Over 40%4
Annullert 0%0
Under 60%6
Totalt antall hjørnespark 10.0
Over 40%4
Annullert 20%2
Under 40%4
Asiatisk handikap
Vunnet 40%4
Annullert 30%3
Tap 30%3
Siste
| Parma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Cittadella | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Parma | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Cittadella | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.0, 2.5
HjørnesparkfordelingLinje 10.0
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 40,
Snitt: 2.13,
Std.avvik: 1.47, Median: 2,
Typetall: 2,
Over: 33%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Parma vs Cittadella Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Parma vs Cittadella Innbyrdes oppgjør
Parma vs Cittadella Se full H2H →| Parma Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Italy Serie B | 2021-10-28 | 5 Cittadella |
0 - 1
1 - 2
|
Parma 1 | S | 0.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Italy Serie B | 2018-04-13 | 2 Parma |
0 - 0
0 - 0
|
Cittadella 2 | U | -0.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Italy Serie B | 2017-11-12 | 1 2 Cittadella |
0 - 1
1 - 2
|
Parma 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Parma Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Italy Serie B | 2022-03-05 | 2 Parma |
1 - 0
1 - 1
|
Reggina 6 | U | -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Italy Serie B | 2022-03-02 | 1 Monza |
0 - 1
1 - 1
|
Parma 2 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Italy Serie B | 2022-02-26 | 2 Parma |
2 - 0
4 - 0
|
Spal 2 | S | -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Italy Serie B | 2022-02-22 | 2 Pisa |
0 - 0
0 - 0
|
Parma 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Italy Serie B | 2022-02-19 | Parma |
2 - 2
2 - 3
|
Ternana 1 | T | -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Italy Serie B | 2022-02-15 | 1 Cremonese |
1 - 0
3 - 1
|
Parma 4 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie B | 2022-02-05 | Benevento |
0 - 0
0 - 0
|
Parma 4 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 2 (0-2) |
| Italy Serie B | 2022-01-30 | 3 Parma |
1 - 0
1 - 1
|
Crotone 3 | U | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
4-12 (16) | 2-9 (11) | 4 (1-3) | 3 (0-3) |
| Italy Serie B | 2022-01-21 | 2 Parma |
0 - 0
0 - 1
|
Frosinone 3 | T | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Italy Serie B | 2021-12-19 | 2 Alessandria |
0 - 2
0 - 2
|
Parma | S | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Under |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Italy Serie B | 2021-12-12 | 3 Parma |
1 - 0
1 - 1
|
Perugia 4 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Italy Serie B | 2021-12-05 | 1 2 Ascoli |
0 - 0
0 - 0
|
Parma 3 | U | 0.0 | Under | 9.5 | Over |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italy Serie B | 2021-12-01 | 1 Parma |
0 - 1
0 - 1
|
Brescia 4 | T | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
5-13 (18) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Italy Serie B | 2021-11-28 | 2 Como |
0 - 0
1 - 1
|
Parma 4 | U | 0.0 | Under | 9.0 | Over |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Italy Serie B | 2021-11-21 | 4 Parma |
1 - 0
1 - 1
|
Cosenza 2 | U | -1.0, -1.5 | Under | 9.5 | Under |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Italy Serie B | 2021-11-07 | 2 Lecce |
4 - 0
4 - 0
|
Parma 1 | T | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
4-7 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Italy Serie B | 2021-11-01 | 1 1 Parma |
1 - 0
1 - 0
|
Vicenza 3 1 | S | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Italy Serie B | 2021-10-28 | 5 Cittadella |
0 - 1
1 - 2
|
Parma 1 | S | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Italy Serie B | 2021-10-24 | 5 Reggina |
1 - 0
2 - 1
|
Parma 5 | T | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
2-7 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italy Serie B | 2021-10-17 | 4 Parma |
0 - 0
0 - 0
|
Monza 4 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
5-9 (14) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Italy Serie B | 2021-10-02 | 4 Spal |
0 - 1
2 - 2
|
Parma 3 1 | U | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Italy Serie B | 2021-09-26 | 2 Parma |
0 - 1
1 - 1
|
Pisa 3 | U | -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
12-5 (17) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie B | 2021-09-22 | 2 Ternana |
0 - 0
3 - 1
|
Parma 2 | T | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Italy Serie B | 2021-09-19 | 1 2 Parma |
0 - 2
1 - 2
|
Cremonese 2 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italy Serie B | 2021-09-12 | 3 Pordenone |
0 - 2
0 - 4
|
Parma 1 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Italy Serie B | 2021-08-29 | 3 Parma |
0 - 0
1 - 0
|
Benevento 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italy Serie B | 2021-08-20 | 1 Frosinone |
1 - 1
2 - 2
|
Parma 2 | U | 0.0 | Over | 9.5 | Over |
|
10-6 (16) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 5 (2-3) |
| Coppa Italia | 2021-08-15 | 1 Parma |
1 - 2
1 - 3
|
Lecce 2 | T | -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
5-7 (12) | 3-7 (10) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Elite Club Friendlies | 2021-08-08 | 1 Parma |
0 - 0
0 - 2
|
Inter Milan 2 | T | +1.0, +1.5 | Under | 8.5 | Over |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2021-08-01 | 1 Parma |
0 - 1
0 - 3
|
Sassuolo 1 | T | +0.5, +1.0 | Over | 8.5 | Under |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Cittadella Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Italy Serie B | 2022-03-05 | 4 Cittadella |
1 - 2
1 - 2
|
Monza 6 2 | T | 0.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Italy Serie B | 2022-03-02 | 3 Spal |
0 - 0
0 - 0
|
Cittadella 3 | U | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Italy Serie B | 2022-02-27 | 2 Cittadella |
3 - 0
3 - 0
|
Frosinone 4 | S | 0.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Italy Serie B | 2022-02-23 | 2 Lecce |
0 - 1
1 - 2
|
Cittadella 5 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Italy Serie B | 2022-02-20 | 4 Cittadella |
0 - 0
0 - 1
|
Benevento 3 1 | T | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Italy Serie B | 2022-02-15 | 2 Pordenone |
0 - 1
0 - 1
|
Cittadella 5 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
6-8 (14) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Italy Serie B | 2022-02-05 | Crotone |
0 - 0
0 - 0
|
Cittadella | U | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italy Serie B | 2022-01-30 | 1 3 Cittadella |
1 - 1
1 - 1
|
Cosenza 4 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Italy Serie B | 2022-01-23 | 1 Vicenza |
3 - 2
3 - 3
|
Cittadella 4 2 | U | 0.0 | Over | 9.5 | Over |
|
8-4 (12) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Italy Serie B | 2021-12-19 | 1 Brescia |
0 - 0
1 - 1
|
Cittadella 4 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Coppa Italia | 2021-12-15 | 1 Cagliari |
2 - 0
3 - 1
|
Cittadella 2 | T | -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
3-10 (13) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Italy Serie B | 2021-12-11 | 3 Cittadella |
1 - 0
2 - 0
|
Ascoli 1 | S | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Italy Serie B | 2021-12-05 | 2 Alessandria |
0 - 1
0 - 1
|
Cittadella 3 | S | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie B | 2021-12-01 | 3 Cittadella |
1 - 0
2 - 2
|
Como 2 | U | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Italy Serie B | 2021-11-27 | 3 Perugia |
1 - 0
1 - 1
|
Cittadella 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Italy Serie B | 2021-11-20 | 3 Ternana |
0 - 1
1 - 1
|
Cittadella 2 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie B | 2021-11-07 | 3 Cittadella |
0 - 0
2 - 0
|
Pisa 2 3 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
6-5 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie B | 2021-11-01 | 3 Reggina |
0 - 1
0 - 1
|
Cittadella 4 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Italy Serie B | 2021-10-28 | 5 Cittadella |
0 - 1
1 - 2
|
Parma 1 | T | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Italy Serie B | 2021-10-23 | 3 Monza |
0 - 0
1 - 0
|
Cittadella 1 | T | 0.0, -0.5 | Under | 9.5 | Over |
|
7-13 (20) | 4-7 (11) | 5 (3-2) | 4 (1-3) |
| Italy Serie B | 2021-10-17 | 2 Cittadella |
0 - 0
0 - 0
|
Spal 2 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Italy Serie B | 2021-10-02 | 1 Frosinone |
0 - 0
0 - 1
|
Cittadella 6 | S | -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Italy Serie B | 2021-09-25 | 3 Cittadella |
1 - 1
1 - 2
|
Lecce 3 | T | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Italy Serie B | 2021-09-21 | 1 Benevento |
1 - 1
4 - 1
|
Cittadella 5 | T | -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
1-8 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Italy Serie B | 2021-09-18 | 5 Cittadella |
0 - 0
1 - 0
|
Pordenone 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Italy Serie B | 2021-09-12 | 1 2 Cremonese |
1 - 0
2 - 0
|
Cittadella 2 | T | -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italy Serie B | 2021-08-29 | 1 Cittadella |
1 - 1
4 - 2
|
Crotone 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Italy Serie B | 2021-08-21 | 6 Cittadella |
0 - 0
1 - 0
|
Vicenza 4 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Coppa Italia | 2021-08-14 | 3 Cittadella |
2 - 1
2 - 1
|
Monza 2 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Europe Friendlies | 2021-07-31 | Cittadella |
0 - 0
0 - 0
|
Trento 2 | U | -1.5 | Under |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 1.95 | 3.5 | 4 |
| Pause | 2.6 | 2.1 | 4.5 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (-0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall hjørnespark | ||
|---|---|---|
| Full (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Direktehendelser
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: 10.0 , Handikap: -0.5 , Mål: 2.0, 2.5
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

