Pardubice vs Varnsdorf Lagprofil
Pardubice vs Varnsdorf Kampfakta
10S-0U-0T i de siste 10 kampene, med 20 mål scoret og 4 sluppet inn. Snittmål: 2.0 for, 0.4 mot. Seier 100%, AH-seier 70%, mål Over 10%, hjørne Over 20%.
5S-0U-5T i de siste 10 kampene, med 17 mål scoret og 23 sluppet inn. Snittmål: 1.7 for, 2.3 mot. Seier 50%, AH-seier 40%, mål Over 60%, hjørne Over 60%.
| Pardubice | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Varnsdorf | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Pardubice | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Varnsdorf | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
Pardubice vs Varnsdorf Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Pardubice vs Varnsdorf Innbyrdes oppgjør
Pardubice vs Varnsdorf Se full H2H →| Pardubice Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-09-21 | 4 Varnsdorf |
1 - 1
1 - 2
|
Pardubice 1 | S | +0.5, +1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-03-03 | 1 Varnsdorf |
0 - 0
0 - 0
|
Pardubice | U | 0.0 | Under |
|
||||||
| Tsjekkia - Tipsport Liga | 2019-01-13 | Pardubice |
0 - 0
1 - 4
|
Varnsdorf | T | -0.5 | Over |
|
||||||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2018-08-04 | 2 Pardubice |
0 - 0
0 - 0
|
Varnsdorf 2 | U | -1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2018-05-13 | Varnsdorf |
2 - 1
4 - 2
|
Pardubice | T | 0.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2017-10-28 | 1 3 Pardubice |
0 - 1
3 - 2
|
Varnsdorf | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2017-05-28 | 2 Pardubice |
1 - 1
2 - 1
|
Varnsdorf 4 | S | -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2016-08-07 | 1 Varnsdorf |
1 - 0
3 - 0
|
Pardubice 2 1 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2016-04-10 | 4 Varnsdorf |
0 - 0
1 - 0
|
Pardubice 1 | T | 0.0, -0.5 | Under |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Tsjekkia - Tipsport Liga | 2016-01-20 | Varnsdorf |
0 - 0
0 - 1
|
Pardubice | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2015-09-26 | 3 Pardubice |
0 - 1
2 - 1
|
Varnsdorf 4 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2015-03-07 | 1 Pardubice |
0 - 1
0 - 1
|
Varnsdorf 4 | T | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Tsjekkia - Tipsport Liga | 2015-01-09 | Varnsdorf |
0 - 0
1 - 0
|
Pardubice | T | -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
12-1 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2014-08-17 | Varnsdorf |
0 - 0
0 - 0
|
Pardubice | U | Under | 10.5 | Under |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Pardubice Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2020-06-10 | 2 Dukla Praha |
0 - 0
0 - 1
|
Pardubice 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2020-06-07 | Pardubice |
1 - 0
2 - 1
|
MFK Vitkovice 3 1 | S | -2.0, -2.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2020-06-03 | 1 Banik Sokolov |
0 - 1
1 - 2
|
Pardubice 1 | S | +1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2020-05-31 | Pardubice |
4 - 0
5 - 0
|
FK Usti nad Labem | S | -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2020-05-26 | Pardubice |
1 - 0
1 - 0
|
SK Prostejov 2 | S | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Europe Friendlies | 2020-05-19 | Pardubice |
0 - 0
3 - 0
|
Sokol Zivanice | S | -1.5, -2.0 | Under |
|
12-2 (14) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2020-03-08 | 1 FC Sellier & Bellot Vlasim |
0 - 1
0 - 1
|
Pardubice 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2020-02-29 | FC Brno |
0 - 0
1 - 2
|
Pardubice 2 | S | -0.5 | Under | 8.5 | Under |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europe Friendlies | 2020-02-23 | Pardubice |
1 - 0
1 - 0
|
Viktoria Plzen II | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Europe Friendlies | 2020-02-22 | Pardubice |
0 - 0
2 - 1
|
Viktoria Zizkov | S | -0.5 | Push | 8.5 | Under |
|
6-1 (7) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2020-02-15 | Pardubice |
0 - 0
4 - 0
|
Usti N Orlici | S | -2 | Over |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2020-02-01 | Vysocina Jihlava |
0 - 0
0 - 2
|
Pardubice | S | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2020-01-25 | Slovan Liberec |
0 - 0
1 - 1
|
Pardubice | U | -1.0 | Under |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2020-01-22 | Pardubice |
1 - 0
1 - 0
|
Slovan Liberec B 1 | S | -2.0 | Under |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europe Friendlies | 2020-01-11 | Pardubice |
3 - 0
4 - 0
|
Sokol Zivanice | S | -1.5, -2.0 | Over |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-11-23 | 6 Pardubice |
1 - 2
1 - 2
|
FC Brno 4 | T | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-11-09 | Slavoj Vysehrad |
0 - 1
0 - 2
|
Pardubice | S | +0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-11-02 | Pardubice |
3 - 0
4 - 0
|
MFK Chrudim 2 | S | -1.0, -1.5 | Over | 10.0 | Under |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-10-25 | 2 Vysocina Jihlava |
3 - 0
3 - 2
|
Pardubice 1 | T | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-10-19 | 2 Pardubice |
1 - 0
1 - 0
|
Trinec 2 | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-10-05 | 3 Hradec Kralove |
1 - 0
1 - 0
|
Pardubice 1 | T | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-09-28 | 4 Pardubice |
1 - 0
2 - 0
|
SK Lisen 4 1 | S | -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-09-21 | 4 Varnsdorf |
1 - 1
1 - 2
|
Pardubice 1 | S | +0.5, +1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
0-5 (5) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-09-14 | 2 Pardubice |
2 - 1
3 - 1
|
Dukla Praha 5 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Under |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Czech Cup | 2019-09-03 | 2 SK Benesov |
2 - 0
2 - 1
|
Pardubice | T | +1.5, +2.0 | Under | 10.0 | Over |
|
1-13 (14) | 0-11 (11) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-08-30 | 4 MFK Vitkovice |
1 - 3
1 - 3
|
Pardubice 2 | S | +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
6-5 (11) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-08-24 | 2 Pardubice |
2 - 0
4 - 0
|
Banik Sokolov 4 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Czech Cup | 2019-08-20 | 4 SK Vysoke Myto |
0 - 1
0 - 2
|
Pardubice 1 | S | +3.0, +3.5 | Under |
|
2-13 (15) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-08-16 | 1 FK Usti nad Labem |
0 - 0
0 - 1
|
Pardubice 3 | S | -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-08-10 | 2 SK Prostejov |
0 - 0
0 - 0
|
Pardubice 4 | U | 0.0 | Under | 11.0 | Under |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Varnsdorf Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2020-06-09 | 1 Varnsdorf |
1 - 2
1 - 3
|
SK Prostejov 4 | T | 0.0, -0.5 | Over | 11.5 |
|
|||||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2020-06-06 | 2 FK Usti nad Labem |
1 - 1
2 - 3
|
Varnsdorf 4 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2020-06-02 | 1 Varnsdorf |
0 - 1
0 - 4
|
Viktoria Zizkov 1 | T | +0.5 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2020-05-29 | 1 2 Vysocina Jihlava |
0 - 0
1 - 2
|
Varnsdorf 3 | S | -1.5 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2020-05-26 | 2 Varnsdorf |
0 - 1
1 - 2
|
Hradec Kralove 2 1 | T | +0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2020-03-07 | 4 MFK Chrudim |
2 - 1
5 - 2
|
Varnsdorf 2 | T | -0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Europe Friendlies | 2020-02-29 | SK Sokol Zapy |
1 - 0
3 - 0
|
Varnsdorf | T | +0.5 | Under |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Europe Friendlies | 2020-02-22 | Varnsdorf |
0 - 0
3 - 1
|
FK Prepere 1 | S | -1.5, -2.0 | Over |
|
11-2 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Europe Friendlies | 2020-02-19 | Varnsdorf |
0 - 0
1 - 0
|
Slovan Velvary 2 | S | -1.5, -2.0 | Under |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2020-02-15 | Varnsdorf |
2 - 2
4 - 2
|
Slovan Liberec B | S | -1.5 | Over |
|
8-7 (15) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europe Friendlies | 2020-02-12 | Dukla Praha |
0 - 2
1 - 5
|
Varnsdorf | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
0-8 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europe Friendlies | 2020-02-08 | FK Jablonec B |
1 - 1
2 - 3
|
Varnsdorf | S | +1.0 | Over |
|
8-6 (14) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Europe Friendlies | 2020-02-01 | Viktoria Zizkov |
1 - 1
2 - 1
|
Varnsdorf | T | -0.5 | Under |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Europe Friendlies | 2020-01-29 | 1 Mlada Boleslav II |
1 - 1
2 - 2
|
Varnsdorf | U | 0.0, -0.5 | Over |
|
4-9 (13) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Europe Friendlies | 2020-01-22 | Varnsdorf |
1 - 0
1 - 2
|
FK MAS Taborsko | T | -0.5 | Under |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 4 (3-1) | ||
| Tsjekkia - Tipsport Liga | 2020-01-18 | Mlada Boleslav |
2 - 0
3 - 1
|
Varnsdorf | T | -1.5 | Over | 11.0 | Under |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Tsjekkia - Tipsport Liga | 2020-01-11 | Varnsdorf |
0 - 0
1 - 1
|
Hradec Kralove | U | 0.0 | Under | 10.0 | Over |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Tsjekkia - Tipsport Liga | 2020-01-08 | Sparta Praha B |
1 - 0
1 - 1
|
Varnsdorf 1 | U | 0.0 | Under |
|
1-8 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-11-23 | 2 Trinec |
0 - 1
1 - 1
|
Varnsdorf 4 | U | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
11-4 (15) | 7-4 (11) | 7 (5-2) | 1 (1-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-11-10 | 1 Varnsdorf |
1 - 0
1 - 1
|
Dukla Praha 2 | U | +0.5, +1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
10-2 (12) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-11-01 | 5 MFK Vitkovice |
0 - 0
0 - 0
|
Varnsdorf 4 | U | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-10-27 | 2 Varnsdorf |
0 - 0
3 - 0
|
Banik Sokolov 1 | S | -0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-10-18 | FC Brno |
3 - 0
4 - 1
|
Varnsdorf 1 | T | -1.5 | Over | 10.0 | Over |
|
11-1 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Europe Friendlies | 2019-10-11 | Varnsdorf |
0 - 0
0 - 0
|
Slovan Liberec | U | +0.5, +1.0 | Under | 9.0 | Over |
|
2-10 (12) | 1-8 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-10-06 | 1 Varnsdorf |
0 - 1
2 - 1
|
FC Sellier & Bellot Vlasim 3 | S | 0.0 | Over | 10.5 | Over |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-09-28 | 5 Slavoj Vysehrad |
2 - 1
3 - 1
|
Varnsdorf 2 | T | -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Czech Cup | 2019-09-24 | 1 Varnsdorf |
1 - 1
1 - 2
|
FC Fastav Zlín 6 | T | +1.5, +2.0 | Under | 9.5 | Under |
|
6-3 (9) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-09-21 | 4 Varnsdorf |
1 - 1
1 - 2
|
Pardubice 1 | T | +0.5, +1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
0-5 (5) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-09-14 | 1 SK Prostejov |
2 - 0
3 - 2
|
Varnsdorf 3 2 | T | -0.5 | Over | 11.0 | Over |
|
13-2 (15) | 9-2 (11) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Tsjekkia - 2. Liga | 2019-09-01 | 5 Varnsdorf |
0 - 2
0 - 3
|
FK Usti nad Labem 2 | T | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 1.286 | 5.25 | 8 |
| Pause | 1.727 | 2.75 | 7.5 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (-1.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (-0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall hjørnespark | ||
|---|---|---|
| Full (10.0) | Over@2 | [email protected] |
| Pause (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Status: Full tid , Stilling: 2 - 0 , Hjørnespark: 7 - 4
Hjørnespark: 10.0 , Handikap: -1.5 , Mål: 3.0
Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 3 - 1 Pause
Hjørnespark: 4.5 , Handikap: -0.5, -1.0 , Mål: 1.0, 1.5
-
8' - 1st Corner - Varnsdorf -
11' - 1st Yellow Card - Pardubice -
18' - 2nd Corner - Pardubice -
18' - 3rd Corner - Pardubice - Race to 3 Corners - Pardubice
-
33' - 4th Corner - Pardubice -
44' - 2nd Yellow Card - Varnsdorf -
0-0 score at the end of First Half -
52' - 5th Corner - Pardubice -
54' - 6th Corner - Pardubice - Race to 5 Corners - Pardubice
-
54' - 7th Corner - Pardubice - Race to 7 Corners - Pardubice
-
61' - 8th Corner - Pardubice -
61' - 1st Goal - Pardubice -
65' - 3rd Yellow Card - Varnsdorf -
68' - 4th Yellow Card - Varnsdorf -
71' - 2nd Goal - Pardubice -
73' - 9th Corner - Varnsdorf -
78' - 5th Yellow Card - Varnsdorf -
80' - 10th Corner - Varnsdorf -
84' - 11th Corner - Varnsdorf -
90+2' - 6th Yellow Card - Varnsdorf -
2-0 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

