lør, Mar 23, 2024 · 11:00
EldsteNylig
LWLLDD
1.55
4.50
4.33
NyligEldste
WLWDLL
Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Under 3.25
Totalt antall mål
–
Totalt antall hjørnespark
+1.0
Slovan Liberec U19
Pardubice U19 vs Slovan Liberec U19 Lagprofil
Pardubice U19
LWWLLWLLDDNyligNedover-0.9 p/kamp, siste 5 vs forrige 21
Over 9.5 hjørnesparkOver7/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handikapFeiler3/10
Slovan Liberec U19
LDLWLLDWLWNyligOppover+0.4 p/kamp, siste 5 vs forrige 14
Over 9.5 hjørnesparkOver10/10
Over 2.5 målOver8/10
Asiatisk handikapDekker6/10
Siste
| Pardubice U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Slovan Liberec U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Pardubice U19 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Slovan Liberec U19 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0, 3.5
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 20,
Snitt: 3.75,
Std.avvik: 1.67, Median: 3,
Typetall: ,
Over: 50%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Pardubice U19 vs Slovan Liberec U19 Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Pardubice U19 vs Slovan Liberec U19 Innbyrdes oppgjør
Pardubice U19 vs Slovan Liberec U19 Se full H2H →| Pardubice U19 Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Czechia Youth League | 2023-08-26 | 1 Slovan Liberec U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Pardubice U19 1 | U | +1.0 | Under |
|
||||||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Pardubice U19 Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Czechia Youth League | 2024-03-09 | 2 Pardubice U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Dukla Praha U19 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Czechia Youth League | 2024-03-02 | 1 2 Vysocina Jihlava U19 |
1 - 1
2 - 2
|
Pardubice U19 2 1 | U | 0.0, +0.5 | Over |
|
||||||
| Czechia Youth League | 2023-11-22 | Pardubice U19 |
0 - 3
1 - 3
|
Sparta Praha U19 | T | 0.0, +0.5 | Over |
|
||||||
| Czechia Youth League | 2023-11-04 | 3 Pardubice U19 |
0 - 1
0 - 1
|
FC Trinity Zlin U19 1 | T | -1.5 | Under |
|
||||||
| Czechia Youth League | 2023-10-25 | Pardubice U19 |
1 - 0
4 - 0
|
Slovacko U19 1 | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
||||||
| Czechia Youth League | 2023-10-21 | 1 Sigma Olomouc U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Pardubice U19 3 | T | -0.5, -1.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Czechia Youth League | 2023-10-07 | 2 Viktoria Plzen U19 |
2 - 0
3 - 0
|
Pardubice U19 1 | T | 0.0, -0.5 | Under |
|
3-10 (13) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Czechia Youth League | 2023-09-30 | 1 2 Pardubice U19 |
3 - 0
3 - 0
|
MFK Karvina U19 4 | S | -0.5 | Under |
|
10-2 (12) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Czechia Youth League | 2023-09-23 | 2 Baník Ostrava U19 |
0 - 3
1 - 3
|
Pardubice U19 1 | S | -0.5 | Over |
|
9-1 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Czechia Youth League | 2023-09-20 | 1 Slavia Praha U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Pardubice U19 1 | T | -1.0, -1.5 | Under |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Czechia Youth League | 2023-09-02 | 3 Pardubice U19 |
1 - 0
1 - 1
|
FC Brno U19 1 | U | -0.5, -1.0 | Under |
|
6-10 (16) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Czechia Youth League | 2023-08-26 | 1 Slovan Liberec U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Pardubice U19 1 | U | +1.0 | Under |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Czechia Youth League | 2023-08-19 | Pardubice U19 |
0 - 0
3 - 3
|
Mlada Boleslav U19 4 | U | -1.0 | Over |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Czechia Youth League | 2023-08-12 | 3 Dukla Praha U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Pardubice U19 | T | +1.0, +1.5 | Under |
|
6-10 (16) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Czechia Youth League | 2023-08-04 | 2 Pardubice U19 |
4 - 0
4 - 0
|
Vysocina Jihlava U19 | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
9-7 (16) | 6-5 (11) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Czechia Youth League | 2023-06-03 | 1 Baník Ostrava U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Pardubice U19 | U | -0.5 | Under |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Czechia Youth League | 2023-05-29 | 3 Sparta Praha U19 |
0 - 0
1 - 2
|
Pardubice U19 2 | S | -1.5 | Under |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Czechia Youth League | 2023-05-20 | 1 Pardubice U19 |
0 - 2
1 - 3
|
Vysocina Jihlava U19 | T | -1.0, -1.5 | Over |
|
6-4 (10) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Czechia Youth League | 2023-05-12 | Hradec Kralove U19 |
0 - 2
0 - 4
|
Pardubice U19 | S | +0.5, +1.0 | Over |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Czechia Youth League | 2023-05-06 | 1 Pardubice U19 |
0 - 0
3 - 0
|
FC Zlin U19 2 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Czechia Youth League | 2023-04-22 | 1 Pardubice U19 |
1 - 0
2 - 0
|
MFK Karvina U19 1 1 | S | -0.5 | Under |
|
5-7 (12) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Czechia Youth League | 2023-04-18 | Pardubice U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Viktoria Plzen U19 1 | S | -0.5 | Over |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (1-3) | ||
| Czechia Youth League | 2023-04-15 | 1 Dukla Praha U19 |
0 - 2
1 - 2
|
Pardubice U19 1 | S | 0.0, +0.5 | Push |
|
9-6 (15) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 4 (4-0) | ||
| Czechia Youth League | 2023-04-06 | 2 Pardubice U19 |
2 - 1
2 - 1
|
Slavia Praha U19 | S | +0.5 | Over |
|
11-4 (15) | 10-1 (11) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Czechia Youth League | 2023-04-01 | 1 FC Brno U19 |
2 - 2
3 - 4
|
Pardubice U19 2 | S | -0.5 | Over |
|
9-5 (14) | 7-3 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Czechia Youth League | 2023-03-04 | 2 Sigma Olomouc U19 |
1 - 2
1 - 3
|
Pardubice U19 3 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Czechia Youth League | 2022-11-12 | 2 Ceske Budejovice U19 |
1 - 3
1 - 3
|
Pardubice U19 3 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Czechia Youth League | 2022-11-05 | 1 Pardubice U19 |
2 - 1
2 - 1
|
Baník Ostrava U19 1 | S | 0.0 | Under |
|
3-12 (15) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Czechia Youth League | 2022-10-29 | 1 2 Pardubice U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Sparta Praha U19 | T | +1.0 | Under |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Czechia Youth League | 2022-10-22 | 2 Vysocina Jihlava U19 |
0 - 3
0 - 4
|
Pardubice U19 2 | S | 0.0 | Over |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Slovan Liberec U19 Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Czechia Youth League | 2024-03-15 | 3 Slovan Liberec U19 |
1 - 0
3 - 2
|
Sigma Olomouc U19 2 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
||||||
| Czechia Youth League | 2024-03-09 | 3 Slovacko U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Slovan Liberec U19 2 | T | -0.5 | Push |
|
||||||
| Czechia Youth League | 2024-03-02 | 4 Slovan Liberec U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Viktoria Plzen U19 3 | S | +0.5, +1.0 | Under |
|
||||||
| Czechia Youth League | 2023-11-11 | 1 Slovan Liberec U19 |
0 - 1
1 - 1
|
MFK Karvina U19 4 1 | U | +1.0, +1.5 | Under |
|
||||||
| Czechia Youth League | 2023-11-04 | 1 Baník Ostrava U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Slovan Liberec U19 1 | T | -2.0 | Under |
|
||||||
| Czechia Youth League | 2023-10-26 | 2 Slovan Liberec U19 |
1 - 1
1 - 2
|
Frydek Mistek U19 2 | T | 0.0 | Under |
|
13-5 (18) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 4 (4-0) | ||
| Czechia Youth League | 2023-10-21 | 2 Slavia Praha U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Slovan Liberec U19 | S | -2.5, -3.0 | Under |
|
14-3 (17) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Czechia Youth League | 2023-10-14 | Slovan Liberec U19 |
0 - 2
2 - 7
|
FC Brno U19 | T | +0.5, +1.0 | Over |
|
3-12 (15) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Czechia Youth League | 2023-10-07 | Sparta Praha U19 |
3 - 1
3 - 3
|
Slovan Liberec U19 3 | U | -2.0, -2.5 | Over |
|
8-3 (11) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Czechia Youth League | 2023-09-30 | 1 Mlada Boleslav U19 |
1 - 0
4 - 0
|
Slovan Liberec U19 | T | -1.0 | Over |
|
5-7 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Czechia Youth League | 2023-09-23 | 5 Slovan Liberec U19 |
0 - 1
2 - 3
|
Dukla Praha U19 1 | T | 0.0 | Over |
|
4-4 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Czechia Youth League | 2023-09-16 | 2 Vysocina Jihlava U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Slovan Liberec U19 | T | -0.5, -1.0 | Under |
|
6-8 (14) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Czechia Youth League | 2023-09-09 | 2 Slovan Liberec U19 |
1 - 2
1 - 3
|
Ceske Budejovice U19 1 | T | +0.5 | Over |
|
7-8 (15) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Czechia Youth League | 2023-09-02 | 1 FC Trinity Zlin U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Slovan Liberec U19 3 | S |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||||
| Czechia Youth League | 2023-08-26 | 1 Slovan Liberec U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Pardubice U19 1 | U | +1.0 | Under |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Czechia Youth League | 2023-08-19 | 1 Sigma Olomouc U19 |
2 - 0
5 - 0
|
Slovan Liberec U19 1 | T | -1.5 | Over |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Czechia Youth League | 2023-08-12 | 2 Slovan Liberec U19 |
2 - 1
3 - 1
|
Slovacko U19 1 | S | +1.0 | Over |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Czechia Youth League | 2023-08-04 | 2 Viktoria Plzen U19 |
1 - 0
2 - 0
|
Slovan Liberec U19 2 | T | -1.0 | Under |
|
13-1 (14) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Czechia Youth League | 2023-04-19 | 1 Viktoria Zizkov U19 |
0 - 1
1 - 3
|
Slovan Liberec U19 | S | +0.5 | Over |
|
6-8 (14) | 3-6 (9) | 5 (1-4) | 1 (0-1) | ||
| Czechia Youth League | 2022-10-27 | Slavia Prague B U19 |
3 - 1
3 - 1
|
Slovan Liberec U19 | T | 0.0 | Over |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Czechia Youth League | 2019-10-31 | FK Usti nad Labem U19 |
0 - 2
0 - 3
|
Slovan Liberec U19 | S | +3.0 | Under |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Czechia Youth League | 2017-06-17 | 1 Teplice U19 |
4 - 0
5 - 2
|
Slovan Liberec U19 | T | -0.5 | Over |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Czechia Youth League | 2017-06-14 | 1 Slovan Liberec U19 |
0 - 2
0 - 2
|
Teplice U19 1 1 | T | -0.5 | Under |
|
6-9 (15) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Czechia Youth League | 2016-06-12 | 1 Slovan Liberec U19 |
1 - 1
3 - 1
|
Hlucin U19 2 | S | -1.5 |
|
8-6 (14) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | |||
| Czechia Youth League | 2016-06-04 | 1 Slovan Liberec U19 |
0 - 1
3 - 1
|
Sparta Praha U19 4 | S | +1.0 | Over |
|
15-6 (21) | 8-3 (11) | 4 (4-0) | 2 (2-0) | ||
| Czechia Youth League | 2016-05-28 | 4 Mlada Boleslav U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Slovan Liberec U19 2 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
6-11 (17) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 4 (0-4) | ||
| Czechia Youth League | 2016-05-25 | 3 Slovan Liberec U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Teplice U19 3 | S | -0.5 | Under |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Czechia Youth League | 2016-05-21 | 2 Slovacko U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Slovan Liberec U19 1 | T | -1.0 | Under |
|
1-4 (5) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Czechia Youth League | 2016-05-13 | Slovan Liberec U19 |
1 - 1
1 - 1
|
FC Brno U19 3 | U | +0.5 |
|
14-8 (22) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | |||
| Czechia Youth League | 2016-05-06 | 1 Hradec Kralove U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Slovan Liberec U19 2 | T |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 1.55 | 4.5 | 4.333 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (-1.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (3.25) | [email protected] | [email protected] |
Direktehendelser
Status: Full tid , Stilling: 2 - 3 , Hjørnespark: 9 - 2
Hjørnespark: , Handikap: -1.0 , Mål: 3.0, 3.5
Stilling: 2 - 1 , Hjørnespark: 4 - 0 Pause
Hjørnespark: , Handikap: , Mål:
-
10' - 1st Corner - Pardubice U19 -
11' - 1st Goal - Pardubice U19 -
14' - 2nd Corner - Pardubice U19 -
20' - 3rd Corner - Pardubice U19 - Race to 3 Corners - Pardubice U19
-
24' - 4th Corner - Pardubice U19 -
27' - 2nd Goal - Pardubice U19 -
29' - 1st Yellow Card - Slovan Liberec U19 -
44' - 3rd Goal - Slovan Liberec U19 -
2-1 score at the end of First Half -
47' - 4th Goal - Slovan Liberec U19 -
51' - 2nd Yellow Card - Pardubice U19 -
54' - 5th Goal - Slovan Liberec U19 -
58' - 5th Corner - Slovan Liberec U19 - Race to 5 Corners - Pardubice U19
-
64' - 6th Corner - Pardubice U19 -
84' - 7th Corner - Slovan Liberec U19 -
86' - 8th Corner - Pardubice U19 - Race to 7 Corners - Pardubice U19
-
87' - 9th Corner - Pardubice U19 -
87' - 10th Corner - Pardubice U19 -
88' - 11th Corner - Pardubice U19 - Race to 9 Corners - Pardubice U19
-
90+3' - 3rd Yellow Card - Pardubice U19 -
2-3 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

