Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Under 3.25
Totalt antall mål
Under 10.5
Totalt antall hjørnespark
-0.75
NEC
NEC vs RKC Lagprofil
NEC
WWWLWNylig
Over 9.5 hjørnesparkOver3/5
Over 2.5 målOver3/5
Asiatisk handikapJevnt1/2
RKC
LDDDLLLWDLNylig
Over 9.5 hjørnesparkOver8/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handikapFeiler0/1
NEC vs RKC Kampfakta
NEC
4S-2U-2T i de siste 8 kampene, med 15 mål scoret og 6 sluppet inn. Snittmål: 1.9 for, 0.8 mot. Seier 50%, AH-seier 50%, mål Over 37%, hjørne Over 25%.
Fulltidsresultat
Vunnet 50%4
Uavgjort 25%2
Tap 25%2
Totalt antall mål 3.0, 3.5
Over 37%3
Annullert 0%0
Under 62%5
Totalt antall hjørnespark 10.5
Over 25%2
Annullert 0%0
Under 75%6
Asiatisk handikap
Vunnet 50%1
Annullert 0%0
Tap 50%1
RKC
2S-4U-4T i de siste 10 kampene, med 14 mål scoret og 19 sluppet inn. Snittmål: 1.4 for, 1.9 mot. Seier 20%, AH-seier 0%, mål Over 40%, hjørne Over 30%.
Fulltidsresultat
Vunnet 20%2
Uavgjort 40%4
Tap 40%4
Totalt antall mål 3.0, 3.5
Over 40%4
Annullert 0%0
Under 60%6
Totalt antall hjørnespark 10.5
Over 30%3
Annullert 0%0
Under 70%7
Asiatisk handikap
Vunnet 0%0
Annullert 0%0
Tap 100%1
Siste
| NEC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| RKC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| NEC | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| RKC | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0, 3.5
HjørnesparkfordelingLinje 10.5
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 15,
Snitt: 3.13,
Std.avvik: 1.26, Median: 3,
Typetall: 2,
Over: 40%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
NEC vs RKC Tidsfordeling for mål/hjørnespark
NEC vs RKC Innbyrdes oppgjør
NEC vs RKC Se full H2H →Ingen data
| NEC Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Nederland - Eerste Divisie | 2014-08-29 | Helmond Sport |
1 - 2
1 - 4
|
NEC | S | +0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Nederland - Eerste Divisie | 2014-08-26 | PSV Reserves |
0 - 0
1 - 0
|
NEC | T | +0.5, +1.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Nederland - Eerste Divisie | 2014-08-22 | NEC |
2 - 1
5 - 1
|
Fortuna Sittard | S | Over | 10.5 |
|
||||||
| Nederland - Eerste Divisie | 2014-08-15 | FC Volendam |
0 - 1
0 - 2
|
NEC | S |
|
||||||||
| Nederland - Eerste Divisie | 2014-08-10 | NEC |
2 - 0
3 - 1
|
FC Eindhoven | S | Over | 10.0 |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2014-07-26 | NEC |
0 - 1
0 - 1
|
Real Sociedad | T |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | (-) | (-) | ||||
| Europe Friendlies | 2014-07-22 | NEC |
0 - 1
1 - 1
|
OFI Crete | U | Under |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Europe Friendlies | 2014-07-19 | NEC |
0 - 0
0 - 0
|
AZ | U | Under |
|
1-8 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | |||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| RKC Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Nederland - Eerste Divisie | 2014-08-29 | RKC |
0 - 2
1 - 2
|
FC Twente reserver | T | -1.0 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Nederland - Eerste Divisie | 2014-08-25 | De Graafschap |
0 - 0
1 - 1
|
RKC | U | Under |
|
|||||||
| Nederland - Eerste Divisie | 2014-08-22 | FC Den Bosch |
0 - 1
2 - 3
|
RKC | S | Over | 10.5 |
|
||||||
| Nederland - Eerste Divisie | 2014-08-15 | RKC |
0 - 3
0 - 4
|
FC Oss | T |
|
||||||||
| Nederland - Eerste Divisie | 2014-08-08 | Roda JC |
2 - 1
3 - 2
|
RKC | T | Over | 10.5 |
|
||||||
| Europe Friendlies | 2014-07-26 | Helmond Sport |
0 - 1
1 - 1
|
RKC | U |
|
9-3 (12) | 8-0 (8) | (-) | (-) | ||||
| Europe Friendlies | 2014-07-19 | FC Den Bosch |
0 - 3
1 - 4
|
RKC | S | Over |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Nederland - Eredivisie | 2014-05-03 | RKC |
0 - 1
0 - 3
|
Heerenveen | T |
|
7-7 (14) | 4-1 (5) | (-) | (-) | ||||
| Nederland - Eredivisie | 2014-04-27 | NAC |
1 - 0
1 - 1
|
RKC | U |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | (-) | (-) | ||||
| Nederland - Eredivisie | 2014-04-13 | RKC |
0 - 0
1 - 1
|
PEC Zwolle | U |
|
8-4 (12) | 8-2 (10) | (-) | (-) | ||||
| Nederland - Eredivisie | 2014-03-09 | RKC |
1 - 1
1 - 1
|
ADO Den Haag | U |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | (-) | (-) | ||||
| Nederland - Eredivisie | 2014-03-02 | AZ |
2 - 0
4 - 0
|
RKC | T |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Nederland - Eredivisie | 2014-02-23 | Vitesse |
0 - 1
3 - 1
|
RKC | T |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | (-) | (-) | ||||
| Nederland - Eredivisie | 2014-02-02 | RKC |
0 - 0
1 - 0
|
PSV | S |
|
0-12 (12) | 0-5 (5) | (-) | (-) | ||||
| Nederland - Eredivisie | 2014-01-24 | Heracles |
1 - 0
2 - 1
|
RKC | T |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | (-) | (-) | ||||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 1.53 | 4.2 | 4.5 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (-0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (3.25) | [email protected] | [email protected] |
Direktehendelser
Status: Full tid , Stilling: 1 - 0 , Hjørnespark: 4 - 3
Hjørnespark: 10.5 , Handikap: -0.5, -1.0 , Mål: 3.0, 3.5
-
6' - 1st Yellow Card - RKC -
7' - 2nd Yellow Card - RKC -
16' - 1st Corner - NEC -
19' - 1st Goal - NEC -
35' - 2nd Corner - RKC -
40' - 3rd Corner - NEC -
1-0 score at the end of First Half -
57' - 3rd Yellow Card - RKC - Race to 3 Corners - NEC
-
66' - 4th Corner - NEC -
73' - 5th Corner - NEC -
78' - 4th Yellow Card - NEC -
89' - 6th Corner - RKC -
90+1' - 7th Corner - RKC -
90+4' - 5th Yellow Card - RKC -
90+6' - 6th Yellow Card - NEC -
1-0 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

