tir, Nov 3, 2026 · 19:00
EldsteNylig
DDWLLL
2.40
3.60
2.40
NyligEldste
LDWWWL
Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Over 3.0
Totalt antall mål
–
Totalt antall hjørnespark
0.0
Valencia U21
Middlesbrough U21 vs Valencia U21 Lagprofil
67Samlet
Middlesbrough U21England Premier League 2 · Styrke i forhold til 31 lag i ligaen, siste 365 dager
StyrkeHjørnespark vunnetSvakhetNylig form
WLLDDDWLLLNyligNedover-0.5 p/kamp, siste 5 vs forrige 24
Over 9.5 hjørnesparkJevnt5/10
Over 2.5 målOver7/10
Asiatisk handikapFeilerDekket 3/10
Comeback-lag · tar poeng i 3 av 6 kamper etter å ha sluppet inn førstTapt 3 på radOver 2.5 i 3 på radLedet i pause, men vant ikke 2 av siste 101H Over 3.5 hjørnespark: 9 av siste 10BTTS: 8 av siste 10Over 8.5 hjørnespark: 8 av siste 10
Valencia U21
WWDLNylig
Over 9.5 hjørnesparkJevnt2/4
Over 2.5 målJevnt2/4
Asiatisk handikapFeilerDekket 4/10
Middlesbrough U21 vs Valencia U21 Kampfakta
Middlesbrough U21
2S-3U-5T i de siste 10 kampene, med 15 mål scoret og 23 sluppet inn. Snittmål: 1.5 for, 2.3 mot. Seier 20%, AH-seier 30%, mål Over 50%, hjørne Over 0%.
Fulltidsresultat
Vunnet 20%2
Uavgjort 30%3
Tap 50%5
Totalt antall mål 3.0
Over 50%5
Annullert 20%2
Under 30%3
Asiatisk handikap
Vunnet 30%3
Annullert 0%0
Tap 70%7
Valencia U21
5S-2U-3T i de siste 10 kampene, med 14 mål scoret og 14 sluppet inn. Snittmål: 1.4 for, 1.4 mot. Seier 50%, AH-seier 40%, mål Over 30%, hjørne Over 0%.
Fulltidsresultat
Vunnet 50%5
Uavgjort 20%2
Tap 30%3
Totalt antall mål 3.0
Over 30%3
Annullert 20%2
Under 50%5
Asiatisk handikap
Vunnet 40%4
Annullert 10%1
Tap 50%5
Siste
| Middlesbrough U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Valencia U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Middlesbrough U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Valencia U21 | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 9,
Snitt: 3.00,
Std.avvik: 1.63, Median: 3,
Typetall: ,
Over: 43%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Middlesbrough U21 vs Valencia U21 Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Middlesbrough U21 vs Valencia U21 Innbyrdes oppgjør
Middlesbrough U21 vs Valencia U21 Se full H2H →Ingen data
| Middlesbrough U21 Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| England Premier League 2 | 2026-10-25 | Middlesbrough U21 |
1 - 0
1 - 2
|
Tottenham U21 3 | T | 0.0, +0.5 | Under |
|
||||||
| England National League Cup | 2026-10-20 | Boreham Wood |
3 - 0
7 - 1
|
Middlesbrough U21 1 | T | -1.5 | Over |
|
||||||
| England Premier League 2 | 2026-10-16 | 2 Everton U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Middlesbrough U21 3 | T | 0.0, +0.5 | Under |
|
||||||
| Premier League International Cup | 2026-09-30 | Middlesbrough U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Juventus U21 5 | S | 0.0 | Under |
|
||||||
| Premier League International Cup | 2026-09-23 | 4 Middlesbrough U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Genk U21 1 | U | 0.0, +0.5 | Under |
|
||||||
| England Premier League 2 | 2026-09-18 | 3 Aston Villa U21 |
1 - 2
2 - 2
|
Middlesbrough U21 2 1 | U | 0.0, +0.5 | Over |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-09-13 | Middlesbrough U21 |
1 - 3
4 - 4
|
Leeds U21 | U | -0.5 | Over |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-08-31 | 1 1 Bournemouth U21 |
2 - 0
3 - 1
|
Middlesbrough U21 2 | T | 0.0, -0.5 | Over |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| England Premier League 2 | 2026-08-23 | 2 Middlesbrough U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Norwich U21 3 | T | -0.5, -1.0 | Under |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| England National League Cup | 2026-08-18 | 5 Solihull Moors |
1 - 2
1 - 3
|
Middlesbrough U21 1 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
7-6 (13) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||
| England National League Cup | 2026-08-11 | Hartlepool |
0 - 3
0 - 10
|
Middlesbrough U21 1 | S | +1.0 | Over |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-04-25 | 1 3 Chelsea U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Middlesbrough U21 2 | T | -1.0 | Under |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 4 (1-3) | ||
| England Premier League 2 | 2026-04-10 | 1 Aston Villa U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Middlesbrough U21 1 | S | 0.0 | Under |
|
7-7 (14) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-03-20 | 4 Derby U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Middlesbrough U21 2 | T | +0.5, +1.0 | Under |
|
2-9 (11) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 3 (1-2) | ||
| England Premier League 2 | 2026-03-13 | 1 Middlesbrough U21 |
3 - 0
6 - 1
|
Stoke U21 4 | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-03-06 | 2 Tottenham U21 |
0 - 1
1 - 3
|
Middlesbrough U21 3 | S | -0.5 | Over |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-03-02 | 3 Middlesbrough U21 |
1 - 1
1 - 4
|
Birmingham U21 4 | T | -1.5 | Over |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-02-20 | 2 Southampton U21 |
2 - 1
2 - 1
|
Middlesbrough U21 4 | T | -0.5 | Push |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| England Premier League 2 | 2026-02-16 | 2 Middlesbrough U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Nottm Forest U21 4 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-02-09 | 1 Crystal Palace U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Middlesbrough U21 3 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-02-02 | 1 Middlesbrough U21 |
2 - 3
3 - 3
|
West Ham U21 3 | U | 0.0, +0.5 | Over |
|
10-5 (15) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| England Premier League 2 | 2026-01-23 | 5 Fulham U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Middlesbrough U21 5 | U | -1.0 | Under |
|
6-3 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| England Premier League 2 | 2026-01-18 | 2 Middlesbrough U21 |
4 - 0
6 - 1
|
Ipswich U21 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| England Premier League 2 | 2026-01-09 | 1 Newcastle U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Middlesbrough U21 3 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| England Premier League 2 | 2025-11-07 | 2 Middlesbrough U21 |
2 - 1
2 - 2
|
Norwich U21 3 | U | -0.5 | Over |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| England Premier League 2 | 2025-11-01 | 3 Liverpool U21 |
1 - 1
4 - 2
|
Middlesbrough U21 4 | T | -0.5, -1.0 | Over |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| England National League Cup | 2025-10-28 | Scunthorpe |
1 - 0
3 - 2
|
Middlesbrough U21 2 | T | 0.0, -0.5 | Over |
|
10-5 (15) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| England Premier League 2 | 2025-10-24 | 3 Middlesbrough U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Wolverhampton U21 1 | T | 0.0, -0.5 | Under |
|
0-8 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| England Premier League 2 | 2025-10-04 | 3 Brighton U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Middlesbrough U21 4 1 | U | -0.5, -1.0 | Under |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| England Premier League 2 | 2025-09-26 | 3 Middlesbrough U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Everton U21 2 | T | -0.5 | Under |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 3 (1-2) | ||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Valencia U21 Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Premier League International Cup | 2026-09-23 | 1 West Ham U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Valencia U21 3 | T | 0.0 | Under |
|
||||||
| Premier League International Cup | 2026-04-15 | 2 Dinamo Zagreb U21 |
1 - 1
3 - 3
|
Valencia U21 2 | U | 0.0,+0.5 | Over |
|
||||||
| Premier League International Cup | 2025-12-03 | 4 West Brom U21 |
0 - 0
1 - 2
|
Valencia U21 3 | S | +1.0 | Push |
|
||||||
| Premier League International Cup | 2025-11-04 | 3 Crystal Palace U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Valencia U21 1 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
||||||
| Premier League International Cup | 2025-09-23 | 2 Leicester U21 |
0 - 2
1 - 3
|
Valencia U21 1 | S | 0.0 | Over |
|
||||||
| Premier League International Cup | 2025-08-27 | 1 2 Fulham U21 |
1 - 1
3 - 2
|
Valencia U21 5 1 | T | 0.0 | Over |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Premier League International Cup | 2025-03-11 | 1 Lyon U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Valencia U21 4 | T | +0.5, +1.0 | Push |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Premier League International Cup | 2025-01-21 | 2 Reading U21 |
1 - 1
1 - 1
|
Valencia U21 4 | U | +0.5, +1.0 | Under |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Premier League International Cup | 2024-12-10 | 2 Wolverhampton U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Valencia U21 2 | S | +0.5, +1.0 | Under |
|
3-10 (13) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Premier League International Cup | 2024-10-15 | 3 Nottm Forest U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Valencia U21 5 | S | 0.0 | Under |
|
1-4 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Premier League International Cup | 2024-09-17 | Tottenham U21 |
1 - 1
1 - 3
|
Valencia U21 3 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Premier League International Cup | 2024-01-09 | Chelsea U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Valencia U21 3 | U | +0.5, +1.0 | Under |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Premier League International Cup | 2023-11-28 | 1 4 Southampton U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Valencia U21 2 | S | +0.5, +1.0 | Under |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Premier League International Cup | 2023-10-04 | 4 Brighton U21 |
1 - 1
3 - 2
|
Valencia U21 3 | T | 0.0 | Over |
|
2-6 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 6 (0-6) | ||
| Premier League International Cup | 2023-08-22 | 1 West Ham U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Valencia U21 1 | T | 0.0, -0.5 | Under |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Premier League International Cup | 2023-05-03 | 3 Crystal Palace U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Valencia U21 4 | U | +0.5, +1.0 | Under |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Premier League International Cup | 2023-03-08 | 2 Brighton U21 |
1 - 0
2 - 3
|
Valencia U21 2 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Ungdomsturnering | 2023-01-11 | 1 Blackburn U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Valencia U21 4 | S | +0.5, +1.0 | Under |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Ungdomsturnering | 2022-12-07 | Wolverhampton U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Valencia U21 2 | S | +0.5, +1.0 | Under |
|
4-10 (14) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Ungdomsturnering | 2022-11-09 | 4 Leicester U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Valencia U21 3 1 | S | +1.0 | Under |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Ungdomsturnering | 2022-10-05 | 2 Fulham U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Valencia U21 1 | U | 0.0, +0.5 | Under |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 2.4 | 3.6 | 2.4 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Direktehendelser
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: , Handikap: 0.0 , Mål: 3.0
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

