søn, Nov 8, 2020 · 14:00
EldsteNylig
LLLLLL
3.75
2.88
2.00
NyligEldste
WDWLLL
Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Over 2.25
Totalt antall mål
–
Totalt antall hjørnespark
-0.25
Albinoleffe
Lucchese vs Albinoleffe Lagprofil
Lucchese
Vurderingene beregnes
WDWDLLLLLLNyligNedover-2.2 p/kamp, siste 5 vs forrige 11
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målJevnt5/10
Asiatisk handikapFeiler1/10
Albinoleffe
Vurderingene beregnes
DWDLLLLWDWNyligStabil-0.1 p/kamp, siste 5 vs forrige 23
Over 9.5 hjørnesparkUnder2/10
Over 2.5 målUnder3/10
Asiatisk handikapJevnt5/10
Lucchese vs Albinoleffe Kampfakta
Lucchese
0S-2U-8T i de siste 10 kampene, med 7 mål scoret og 27 sluppet inn. Snittmål: 0.7 for, 2.7 mot. Seier 0%, AH-seier 10%, mål Over 70%, hjørne Over 0%.
Fulltidsresultat
Vunnet 0%0
Uavgjort 20%2
Tap 80%8
Totalt antall mål 2.0, 2.5
Over 70%7
Annullert 0%0
Under 30%3
Asiatisk handikap
Vunnet 10%1
Annullert 0%0
Tap 90%9
Albinoleffe
3S-3U-4T i de siste 10 kampene, med 7 mål scoret og 8 sluppet inn. Snittmål: 0.7 for, 0.8 mot. Seier 30%, AH-seier 50%, mål Over 30%, hjørne Over 0%.
Fulltidsresultat
Vunnet 30%3
Uavgjort 30%3
Tap 40%4
Totalt antall mål 2.0, 2.5
Over 30%3
Annullert 0%0
Under 70%7
Asiatisk handikap
Vunnet 50%5
Annullert 0%0
Tap 50%5
Siste
| Lucchese | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Albinoleffe | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Lucchese | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Albinoleffe | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.0, 2.5
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 40,
Snitt: 1.95,
Std.avvik: 1.34, Median: 2,
Typetall: 1,
Over: 33%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Lucchese vs Albinoleffe Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Lucchese vs Albinoleffe Innbyrdes oppgjør
Lucchese vs Albinoleffe Se full H2H →| Lucchese Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Italia - Serie C - Playoff | 2017-05-24 | 1 Albinoleffe |
0 - 0
0 - 0
|
Lucchese 1 | U | -0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Italia - Serie C - Playoff | 2017-05-21 | 4 Lucchese |
0 - 0
1 - 0
|
Albinoleffe 3 | S | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 |
|
|||||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Lucchese Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-10-25 | 2 Lucchese |
0 - 1
0 - 1
|
Juventus U23 2 1 | T | 0.0, +0.5 | Under | 8.5 |
|
|||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-10-22 | 3 Pro Patria |
2 - 0
3 - 0
|
Lucchese 3 | T | -0.5 | Over |
|
||||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-10-19 | 2 Lucchese |
1 - 2
2 - 3
|
Como 5 | T | +0.5 | Over | 8.5 |
|
|||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-10-11 | 1 Pro Vercelli |
1 - 0
2 - 1
|
Lucchese 4 | T | -0.5, -1.0 | Over |
|
||||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-10-07 | 4 Lucchese |
0 - 1
0 - 2
|
Grosseto 5 | T | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 |
|
|||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-10-04 | Novara |
1 - 0
3 - 0
|
Lucchese 3 | T | -0.5, -1.0 | Over |
|
12-4 (16) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 2 (1-1) | ||
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-09-27 | 1 3 Lucchese |
0 - 3
3 - 3
|
US Pergolettese 3 | U | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
1-7 (8) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Europe Friendlies | 2020-09-16 | Virtus Entella |
1 - 0
1 - 1
|
Lucchese | U | -1.5 | Under | 8.5 | Over |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Europe Friendlies | 2020-09-12 | Empoli |
3 - 0
4 - 0
|
Lucchese | T | -1.5 | Over |
|
4-6 (10) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Europe Friendlies | 2020-09-06 | Fiorentina |
1 - 0
5 - 0
|
Lucchese | T | -3.0, -3.5 | Over | 10.0 | Over |
|
18-1 (19) | 11-1 (12) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Italy Serie D | 2020-01-26 | 7 Lucchese |
0 - 0
2 - 0
|
Ghivizzano 1 | S | -1.0,-1.5 | Under |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Italy Serie D | 2020-01-19 | 5 Real Forte Querceta |
1 - 1
1 - 1
|
Lucchese 2 | U | 0.0, +0.5 | Push |
|
4-4 (8) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Italy Serie D | 2020-01-05 | 1 4 Chieri |
0 - 1
0 - 1
|
Lucchese 5 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italy Serie D | 2019-12-22 | 2 Lucchese |
0 - 0
1 - 0
|
FC Vado 2 | S | -1.0 | Under | 8.5 | Over |
|
4-6 (10) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Italy Serie D | 2019-12-15 | 1 1 AC Bra |
0 - 1
0 - 1
|
Lucchese 1 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Italy Serie D | 2019-12-08 | 1 Lucchese |
0 - 0
2 - 1
|
Lavagnese 1 | S | -1.0, -1.5 | Over |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Italy Serie D | 2019-11-17 | 2 ASD Seravezza Calcio |
0 - 1
2 - 2
|
Lucchese 3 | U | 0.0 | Over |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Italy Serie D | 2019-10-27 | 3 Lucchese |
1 - 0
2 - 0
|
Fossano Calcio 2 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
10-1 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Italy Serie D | 2019-10-13 | 1 2 Lucchese |
0 - 0
1 - 0
|
Savona 5 1 | S | 0.0 | Under |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Italia - Serie C - Playoff | 2019-06-08 | 1 Bisceglie 1913 |
0 - 0
1 - 0
|
Lucchese | T | 0.0 | Under | 8.5 | Over |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Italia - Serie C - Playoff | 2019-06-01 | Lucchese |
0 - 0
1 - 0
|
Bisceglie 1913 2 | S | -0.5, -1.0 | Under | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie C - Playoff | 2019-05-25 | 2 Cuneo |
0 - 0
0 - 1
|
Lucchese 4 | S | -0.5 | Under |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Italia - Serie C - Playoff | 2019-05-18 | 1 3 Lucchese |
2 - 0
2 - 0
|
Cuneo 3 | S | 0.0 | Push | 8.5 | Under |
|
0-6 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2019-04-27 | 2 ASD Albissola |
0 - 1
1 - 1
|
Lucchese 1 | U | 0.0 | Under |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2019-04-18 | 2 Lucchese |
0 - 0
1 - 2
|
Piacenza 2 | T | +0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
4-10 (14) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2019-04-13 | 1 Pro Vercelli |
0 - 0
0 - 0
|
Lucchese 4 | U | -0.5, -1.0 | Under |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2019-04-06 | 2 Lucchese |
0 - 1
0 - 1
|
Novara 3 1 | T | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
5-2 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2019-03-30 | Olbia |
0 - 1
0 - 1
|
Lucchese 2 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2019-03-26 | 3 Virtus Entella |
1 - 1
1 - 1
|
Lucchese 3 | U | -1.0, -1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-3 (12) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2019-03-23 | 1 Lucchese |
1 - 0
3 - 1
|
Pro Patria 2 | S | 0.0 | Over |
|
5-6 (11) | 3-6 (9) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Albinoleffe Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-11-01 | 2 Albinoleffe |
0 - 0
1 - 0
|
Pistoiese 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 |
|
|||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-10-25 | Grosseto |
0 - 0
1 - 1
|
Albinoleffe 3 | U | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 |
|
|||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-10-21 | Albinoleffe |
0 - 0
1 - 0
|
Renate 1 | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
||||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-10-12 | 2 Albinoleffe |
0 - 0
0 - 1
|
Giana Erminio 5 1 | T | 0.0 | Under | 8.5 |
|
|||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-10-07 | 2 Albinoleffe |
0 - 1
0 - 1
|
Pro Sesto | T | 0.0 | Under | 8.5 |
|
|||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-10-04 | 3 US Pergolettese |
1 - 1
2 - 1
|
Albinoleffe 3 | T | 0.0 | Over | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Coppa Italia | 2020-09-30 | 1 3 Virtus Entella |
2 - 0
2 - 1
|
Albinoleffe 1 | T | -0.5, -1.0 | Over | 9.0 | Under |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-09-27 | 1 Albinoleffe |
0 - 0
0 - 0
|
Livorno 1 | U | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
2-5 (7) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Coppa Italia | 2020-09-22 | 2 Ternana |
0 - 2
1 - 2
|
Albinoleffe 2 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Europe Friendlies | 2020-09-12 | Alessandria |
0 - 0
0 - 0
|
Albinoleffe | U | -0.5 | Under | 8.0 | Under |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Europe Friendlies | 2020-09-05 | US Pergolettese |
1 - 0
3 - 2
|
Albinoleffe | T | 0.0 | Over | 8.5 | Over |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Serie C - Playoff | 2020-06-30 | 3 Novara |
0 - 0
0 - 0
|
Albinoleffe 3 | U | -0.5 | Under |
|
10-4 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-02-22 | 2 Siena |
0 - 1
1 - 1
|
Albinoleffe 4 | U | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Under |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-02-16 | Albinoleffe |
0 - 0
1 - 0
|
Novara 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-02-09 | 3 Juventus U23 |
0 - 1
1 - 1
|
Albinoleffe 4 | U | 0.0 | Under | 8.5 | Over |
|
8-7 (15) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-02-02 | 1 Albinoleffe |
0 - 1
1 - 1
|
Arezzo 4 | U | 0.0, -0.5 | Push | 8.5 | Over |
|
3-9 (12) | 2-7 (9) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-01-26 | 4 US Pianese |
0 - 0
2 - 2
|
Albinoleffe 1 | U | 0.0 | Over | 8.5 | Under |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-01-22 | 1 4 Albinoleffe |
0 - 0
0 - 1
|
Pistoiese 1 | T | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-01-18 | 1 Albinoleffe |
1 - 0
2 - 0
|
Pro Vercelli 2 | S | -0.5 | Push | 8.5 | Under |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2020-01-11 | Pro Patria |
1 - 1
2 - 3
|
Albinoleffe 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 8.5 | Under |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2019-12-15 | 3 Como |
0 - 0
0 - 0
|
Albinoleffe 2 | U | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Under |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2019-12-08 | 1 Albinoleffe |
1 - 1
1 - 2
|
Renate 3 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
5-5 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2019-12-01 | 1 Giana Erminio |
1 - 1
1 - 2
|
Albinoleffe 2 | S | 0.0, +0.5 | Over | 8.5 | Under |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2019-11-25 | 1 Albinoleffe |
1 - 0
1 - 0
|
Carrarese 2 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2019-11-16 | 1 US Pergolettese |
0 - 0
2 - 1
|
Albinoleffe 2 | T | 0.0, +0.5 | Over | 8.5 | Over |
|
8-6 (14) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 6 (5-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2019-11-10 | 1 Albinoleffe |
0 - 0
1 - 0
|
Pontedera 1 | S | 0.0 | Under | 8.5 | Under |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2019-11-03 | 5 ASDC Gozzano |
1 - 0
2 - 0
|
Albinoleffe 1 | T | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2019-10-27 | 2 Albinoleffe |
0 - 1
4 - 1
|
Alessandria 1 | S | +0.5 | Over | 8.5 | Under |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2019-10-23 | 1 3 Olbia |
1 - 0
1 - 1
|
Albinoleffe 1 | U | 0.0 | Push |
|
0-7 (7) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Lega Pro - Gruppe A | 2019-10-20 | 2 Albinoleffe |
1 - 0
2 - 0
|
Lecco 5 | S | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 3.75 | 2.875 | 2 |
| Pause | 4 | 2 | 2.75 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (+0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Direktehendelser
Status: , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: , Handikap: 0.0, +0.5 , Mål: 2.0, 2.5
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5
