Logan Lightning vs Eastern Suburbs Lagprofil
Logan Lightning vs Eastern Suburbs Kampfakta
2S-3U-5T i de siste 10 kampene, med 14 mål scoret og 21 sluppet inn. Snittmål: 1.4 for, 2.1 mot. Seier 20%, AH-seier 50%, mål Over 50%, hjørne Over 30%.
3S-1U-6T i de siste 10 kampene, med 15 mål scoret og 33 sluppet inn. Snittmål: 1.5 for, 3.3 mot. Seier 30%, AH-seier 10%, mål Over 70%, hjørne Over 60%.
| Logan Lightning | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Eastern Suburbs | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Logan Lightning | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Eastern Suburbs | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
Logan Lightning vs Eastern Suburbs Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Logan Lightning vs Eastern Suburbs Innbyrdes oppgjør
Logan Lightning vs Eastern Suburbs Se full H2H →| Logan Lightning Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Australia NPL Queensland | 2021-07-08 | 2 Eastern Suburbs |
1 - 1
1 - 2
|
Logan Lightning 3 | S | -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Australia NPL Queensland | 2021-03-13 | 2 Logan Lightning |
2 - 0
2 - 0
|
Eastern Suburbs 2 | S |
|
||||||||
| Australia Queensland Premier League | 2018-09-01 | 1 Eastern Suburbs |
1 - 0
3 - 0
|
Logan Lightning 2 | T | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Australia Queensland Premier League | 2018-05-19 | 1 Eastern Suburbs |
1 - 1
2 - 4
|
Logan Lightning 2 | S | -0.5 | Over |
|
||||||
| Australia Queensland Premier League | 2018-02-03 | 2 Logan Lightning |
1 - 2
3 - 3
|
Eastern Suburbs 1 | U | +0.5 | Over |
|
||||||
| Australia - Brisbane Premier League | 2017-05-20 | Eastern Suburbs |
6 - 0
6 - 0
|
Logan Lightning 3 | T | -0.5 | Over | 11.0 | Over |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Australia - Brisbane Premier League | 2017-02-18 | 2 Logan Lightning |
1 - 1
1 - 1
|
Eastern Suburbs 1 | U | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
4-7 (11) | 3-5 (8) | 5 (2-3) | 2 (1-1) |
| Australia - Brisbane Premier League | 2016-05-21 | 4 Logan Lightning |
1 - 1
1 - 1
|
Eastern Suburbs 1 1 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
7-3 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Australia - Brisbane Premier League | 2016-02-20 | 3 Eastern Suburbs |
0 - 2
2 - 3
|
Logan Lightning 3 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Over |
|
10-3 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Australia - Brisbane Premier League | 2015-07-11 | Eastern Suburbs |
0 - 0
0 - 0
|
Logan Lightning 1 | U | -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Logan Lightning Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Australia NPL Queensland | 2022-04-09 | 1 Brisbane Olympic FC |
1 - 1
3 - 2
|
Logan Lightning 3 | T | -2.0 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Australia NPL Queensland | 2022-04-01 | 1 2 Logan Lightning |
0 - 0
1 - 0
|
Gold Coast United 1 | S | +0.5, +1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Australia NPL Queensland | 2022-03-27 | 4 Sunshine Coast Wanderers |
2 - 0
3 - 0
|
Logan Lightning 8 | T | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Australia NPL Queensland | 2022-03-20 | 2 Brisbane Roar NPL |
1 - 0
2 - 2
|
Logan Lightning 4 | U | -1.0,-1.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Australia NPL Queensland | 2021-10-24 | 1 Brisbane Roar NPL |
0 - 1
2 - 2
|
Logan Lightning 2 | U | -1.5, -2.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Australia NPL Queensland | 2021-09-25 | 1 Moreton Bay United |
1 - 2
3 - 4
|
Logan Lightning 3 | S | -1.5 | Over | 9.5 | Over |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-09-19 | 2 2 Logan Lightning |
0 - 1
0 - 3
|
Brisbane Olympic FC 1 | T | +1.5 | Under | 9.0 | Under |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Australia NPL Queensland | 2021-09-10 | 4 Gold Coast United |
0 - 0
1 - 0
|
Logan Lightning 2 | T | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Over |
|
6-8 (14) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-09-05 | 1 Logan Lightning |
0 - 1
2 - 3
|
Redlands United 2 | T | -1.5 | Over | 9.5 | Under |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Australia NPL Queensland | 2021-08-28 | Logan Lightning |
0 - 1
1 - 1
|
Magpies Crusaders 1 | U | -2.0,-2.5 | Under | 9.5 | Under |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-07-30 | Gold Coast Knights |
1 - 0
2 - 1
|
Logan Lightning 4 | T | -1.5 | Under | 9.5 | Under |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Australia NPL Queensland | 2021-07-24 | Logan Lightning |
2 - 2
2 - 4
|
Brisbane Strikers 2 | T | -1.5 | Over | 10.0 | Over |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Australia NPL Queensland | 2021-07-17 | 2 Lions FC |
1 - 0
2 - 1
|
Logan Lightning 3 | T | -1.0, -1.5 | Under | 9.5 | Over |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Australia NPL Queensland | 2021-07-11 | 2 Logan Lightning |
1 - 1
1 - 2
|
Sunshine Coast Wanderers 3 | T | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Australia NPL Queensland | 2021-07-08 | 2 Eastern Suburbs |
1 - 1
1 - 2
|
Logan Lightning 3 | S | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
3-10 (13) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-06-25 | 1 1 Logan Lightning |
0 - 0
0 - 1
|
Peninsula Power 2 | T | +1.5 | Under | 11.0 | Push |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Australia NPL Queensland | 2021-06-13 | 1 1 Logan Lightning |
2 - 1
2 - 2
|
Moreton Bay United 2 | U | +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-06-09 | 2 Sunshine Coast Wanderers |
1 - 0
3 - 1
|
Logan Lightning 3 | T | -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-06-06 | 1 Brisbane Olympic FC |
1 - 0
3 - 0
|
Logan Lightning 1 | T | -1.5, -2.0 | Under |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Australia NPL Queensland | 2021-05-29 | 3 Logan Lightning |
2 - 1
3 - 2
|
Gold Coast United 4 | S | +0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Australia Cup Qualifying | 2021-05-25 | 1 4 Logan Lightning |
0 - 2
0 - 5
|
Lions FC 2 | T | +1.0 | Over | 9.5 | Under |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Australia NPL Queensland | 2021-05-22 | 1 3 Redlands United |
0 - 2
0 - 4
|
Logan Lightning 4 | S | +0.5, +1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Australia NPL Queensland | 2021-05-15 | 3 Magpies Crusaders |
0 - 1
0 - 3
|
Logan Lightning 2 | S | +1.0, +1.5 | Under | 10.0 | Over |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 4 (2-2) |
| Australia NPL Queensland | 2021-05-08 | 3 Logan Lightning |
0 - 0
1 - 6
|
Brisbane Roar NPL | T | +1.0, +1.5 | Over |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Australia NPL Queensland | 2021-05-01 | 1 Capalaba Bulldogs |
2 - 1
3 - 3
|
Logan Lightning 2 | U | +1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-5 (9) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Australia Cup Qualifying | 2021-04-25 | Sunshine Coast |
0 - 0
1 - 4
|
Logan Lightning | S | +1.5 | Over | 10.0 | Over |
|
0-12 (12) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Australia NPL Queensland | 2021-04-17 | 1 Logan Lightning |
0 - 0
1 - 2
|
Gold Coast Knights 2 | T | +1.5, +2.0 | Under | 10.0 | Over |
|
6-9 (15) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Australia NPL Queensland | 2021-04-11 | Brisbane Strikers |
0 - 2
0 - 3
|
Logan Lightning | S | +0.5, +1.0 | Under | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-03-27 | 1 Logan Lightning |
0 - 0
1 - 1
|
Lions FC | U | +1.5, +2.0 | Under | 10.0 | Under |
|
2-6 (8) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-03-13 | 2 Logan Lightning |
2 - 0
2 - 0
|
Eastern Suburbs 2 | S |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Eastern Suburbs Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Australia NPL Queensland | 2022-04-10 | 3 Eastern Suburbs |
0 - 3
1 - 4
|
Lions FC 2 | T | +1.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Australia NPL Queensland | 2022-04-02 | 3 Peninsula Power |
0 - 0
5 - 0
|
Eastern Suburbs 2 1 | T | -0.5, -1.0 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Australia NPL Queensland | 2022-03-19 | 3 Eastern Suburbs |
1 - 0
3 - 2
|
Capalaba Bulldogs 3 | S | -1.0, -1.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Australia NPL Queensland | 2021-10-23 | 1 Magpies Crusaders |
1 - 4
2 - 5
|
Eastern Suburbs 3 | S | +1.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Australia NPL Queensland | 2021-10-08 | 1 Peninsula Power |
2 - 0
3 - 0
|
Eastern Suburbs 1 | T | -2.0, -2.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Australia NPL Queensland | 2021-10-02 | Moreton Bay United |
2 - 1
5 - 2
|
Eastern Suburbs 1 | T | -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Australia NPL Queensland | 2021-09-25 | 2 Eastern Suburbs |
1 - 1
1 - 1
|
Capalaba Bulldogs 3 | U | -0.5, -1.0 | Under | 9.5 | Over |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-09-19 | 1 Gold Coast Knights |
2 - 1
5 - 2
|
Eastern Suburbs 3 | T | -1.5,-2.0 | Over | 10.0 | Under |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Australia NPL Queensland | 2021-09-11 | 1 Eastern Suburbs |
0 - 0
1 - 0
|
Brisbane Strikers 1 | S | -1.5 | Under | 10.0 | Under |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Australia NPL Queensland | 2021-09-04 | 1 Lions FC |
3 - 0
6 - 0
|
Eastern Suburbs 1 1 | T | -1.5 | Over | 9.5 | Over |
|
9-2 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Australia NPL Queensland | 2021-08-29 | 3 Eastern Suburbs |
0 - 2
0 - 4
|
Sunshine Coast Wanderers 2 | T | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-07-25 | Brisbane Olympic FC |
0 - 0
0 - 0
|
Eastern Suburbs 2 | U | -1.5 | Under | 9.5 | Under |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-07-17 | 1 Eastern Suburbs |
1 - 0
2 - 1
|
Gold Coast United 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Australia NPL Queensland | 2021-07-11 | 1 4 Redlands United |
0 - 0
0 - 2
|
Eastern Suburbs 2 | S | +1.0, +1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Australia NPL Queensland | 2021-07-08 | 2 Eastern Suburbs |
1 - 1
1 - 2
|
Logan Lightning 3 | T | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
3-10 (13) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-06-27 | 1 Eastern Suburbs |
0 - 3
0 - 5
|
Brisbane Roar NPL 2 | T | +1.0, +1.5 | Over | 10.5 | Under |
|
4-1 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Australia NPL Queensland | 2021-06-18 | 1 Gold Coast United |
0 - 1
1 - 1
|
Eastern Suburbs | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-06-12 | 5 Capalaba Bulldogs |
1 - 1
1 - 1
|
Eastern Suburbs 3 | U | +1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Australia NPL Queensland | 2021-06-05 | 1 Eastern Suburbs |
0 - 0
1 - 0
|
Gold Coast Knights 2 | S | +0.5, +1.0 | Under | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-05-30 | Brisbane Strikers |
0 - 1
0 - 1
|
Eastern Suburbs | S | +2.0 | Under | 10.5 | Over |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 5 (1-4) | 1 (0-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-05-22 | 2 Eastern Suburbs |
0 - 2
3 - 3
|
Lions FC 2 | U | +1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-05-16 | 1 Sunshine Coast Wanderers |
1 - 0
3 - 1
|
Eastern Suburbs 2 | T | 0.0 | Push | 10.5 | Under |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Australia NPL Queensland | 2021-05-11 | 1 2 Eastern Suburbs |
0 - 0
2 - 0
|
Redlands United 5 | S | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-05-08 | 1 Eastern Suburbs |
2 - 0
3 - 1
|
Magpies Crusaders 1 | S | -1.5, -2.0 | Under | 10.0 | Over |
|
12-2 (14) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Australia NPL Queensland | 2021-05-01 | 1 Eastern Suburbs |
0 - 1
1 - 2
|
Peninsula Power 2 | T | +1.5, +2.0 | Under | 10.5 | Over |
|
9-2 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Australia Cup Qualifying | 2021-04-24 | 2 Gold Coast Knights |
3 - 0
5 - 0
|
Eastern Suburbs 1 | T | -1.5, -2.0 | Over | 10.5 | Under |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Australia NPL Queensland | 2021-04-20 | 1 Eastern Suburbs |
0 - 3
3 - 6
|
Moreton Bay United 3 | T | 0.0, +0.5 | Over |
|
4-8 (12) | 2-7 (9) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Australia Cup Qualifying | 2021-04-14 | Eastern Suburbs |
4 - 1
7 - 2
|
Bayside United | S | -2.5, -3.0 | Over | 10.5 | Under |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Australia NPL Queensland | 2021-04-09 | 1 Eastern Suburbs |
0 - 0
3 - 2
|
Brisbane Olympic FC | S | +1.5 | Over | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Australia NPL Queensland | 2021-03-13 | 2 Logan Lightning |
2 - 0
2 - 0
|
Eastern Suburbs 2 | T |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 2.15 | 3.8 | 2.5 |
| Pause | 2.625 | 2.6 | 3 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (0.0) | [email protected] | Borte@2 |
| Totalt antall hjørnespark | ||
|---|---|---|
| Full (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (1.5) | [email protected] | [email protected] |
Status: Full tid , Stilling: 1 - 1 , Hjørnespark: 2 - 2
Hjørnespark: 9.0 , Handikap: 0.0 , Mål: 3.5
Stilling: 1 - 1 , Hjørnespark: 2 - 2 Pause
Hjørnespark: 4.5 , Handikap: 0.0 , Mål: 1.5
-
4' - 1st Corner - Eastern Suburbs -
8' - 2nd Corner - Eastern Suburbs -
9' - 1st Yellow Card - Logan Lightning -
10' - 1st Goal - Eastern Suburbs -
15' - 2nd Yellow Card - Eastern Suburbs -
25' - 2nd Goal - Logan Lightning -
44' - 3rd Corner - Logan Lightning -
45' - 4th Corner - Logan Lightning -
1-1 score at the end of First Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

