søn, Sep 3, 2017 · 17:30
EldsteNylig
DLLWLL
1.75
3.30
4.60
NyligEldste
LLLLWW
Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Under 2.25
Totalt antall mål
–
Totalt antall hjørnespark
+0.75
Santarcangelo
Gubbio vs Santarcangelo Lagprofil
Gubbio
LWWDDLLWLLNyligNedover-0.8 p/kamp, siste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkJevnt5/10
Over 2.5 målJevnt5/10
Asiatisk handikapFeiler4/10
Santarcangelo
WWLLWWLLLLNyligNedover-0.8 p/kamp, siste 5 vs forrige 25
Over 9.5 hjørnesparkUnder4/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handikapFeiler4/10
Gubbio vs Santarcangelo Kampfakta
Gubbio
3S-2U-5T i de siste 10 kampene, med 9 mål scoret og 15 sluppet inn. Snittmål: 0.9 for, 1.5 mot. Seier 30%, AH-seier 40%, mål Over 50%, hjørne Over 0%.
Fulltidsresultat
Vunnet 30%3
Uavgjort 20%2
Tap 50%5
Totalt antall mål 2.0, 2.5
Over 50%5
Annullert 0%0
Under 50%5
Asiatisk handikap
Vunnet 40%4
Annullert 10%1
Tap 50%5
Santarcangelo
4S-0U-6T i de siste 10 kampene, med 13 mål scoret og 16 sluppet inn. Snittmål: 1.3 for, 1.6 mot. Seier 40%, AH-seier 40%, mål Over 60%, hjørne Over 0%.
Fulltidsresultat
Vunnet 40%4
Uavgjort 0%0
Tap 60%6
Totalt antall mål 2.0, 2.5
Over 60%6
Annullert 0%0
Under 40%4
Asiatisk handikap
Vunnet 40%4
Annullert 0%0
Tap 60%6
Siste
| Gubbio | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Santarcangelo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Gubbio | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Santarcangelo | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.0, 2.5
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 40,
Snitt: 2.13,
Std.avvik: 1.52, Median: 2,
Typetall: 2,
Over: 30%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Gubbio vs Santarcangelo Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Gubbio vs Santarcangelo Innbyrdes oppgjør
Gubbio vs Santarcangelo Se full H2H →| Gubbio Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-04-02 | 1 Santarcangelo |
0 - 0
1 - 0
|
Gubbio 2 | T | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 |
|
|||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-11-12 | 4 Gubbio |
1 - 0
1 - 0
|
Santarcangelo 5 | S | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 |
|
|||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2015-04-19 | 3 Gubbio |
0 - 1
1 - 1
|
Santarcangelo 2 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2014-12-07 | 3 Santarcangelo |
0 - 1
0 - 2
|
Gubbio 2 | S | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Gubbio Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-08-27 | 2 Vicenza |
2 - 0
3 - 0
|
Gubbio 1 1 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Coppa Italia | 2017-08-06 | 1 Perugia |
0 - 0
2 - 1
|
Gubbio 4 | T | -1.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Coppa Italia | 2017-07-30 | 2 Gubbio |
0 - 0
1 - 0
|
Nuova Monterosi 3 | S | -1.5, -2.0 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Italia - Serie C - Playoff | 2017-05-13 | 3 Gubbio |
0 - 2
2 - 3
|
Sambenedettese 2 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-04-30 | 1 Bassano |
1 - 0
3 - 0
|
Gubbio 1 1 | T | -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-04-23 | 1 3 Gubbio |
0 - 0
0 - 0
|
Venezia 2 | U | 0.0 | Under | 9.0 | Over |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-04-17 | 1 Reggiana |
1 - 1
1 - 1
|
Gubbio 1 | U | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Over |
|
9-6 (15) | 3-5 (8) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-04-09 | 1 Gubbio |
0 - 1
3 - 2
|
Mantova 2 | S | -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-04-05 | 3 Gubbio |
0 - 0
1 - 0
|
Fano 3 | S | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-04-02 | 1 Santarcangelo |
0 - 0
1 - 0
|
Gubbio 2 | T | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-03-26 | 2 Gubbio |
0 - 3
1 - 4
|
Parma 2 | T | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-03-19 | 2 Teramo |
3 - 0
6 - 0
|
Gubbio 1 1 | T | 0.0 | Over | 9.0 | Under |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-03-12 | 2 Gubbio |
2 - 2
3 - 2
|
Ancona 3 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.0 | Over |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-03-05 | 3 Maceratese |
0 - 0
0 - 0
|
Gubbio 3 | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-02-25 | 4 Forli |
1 - 0
1 - 0
|
Gubbio 2 | T | 0.0 | Under | 9.0 | Over |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-02-19 | 2 Gubbio |
0 - 0
0 - 0
|
Albinoleffe 2 | U | -0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-02-12 | 2 Padova |
1 - 0
1 - 1
|
Gubbio 2 | U | -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-02-08 | 1 Gubbio |
1 - 0
1 - 0
|
Lumezzane 2 | S | -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-02-05 | 1 Gubbio |
2 - 0
3 - 1
|
AC Feralpisalo 3 | S | 0.0 | Over | 9.0 | Under |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-01-29 | 4 Sambenedettese |
1 - 0
2 - 0
|
Gubbio 2 | T | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 5 (2-3) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-12-30 | 2 Sudtirol |
2 - 0
2 - 2
|
Gubbio 1 | U | 0.0 | Over |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-12-23 | 3 Gubbio |
0 - 0
1 - 0
|
Pordenone | S | 0.0 | Under | 9.0 | Over |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-12-17 | 1 4 Modena |
1 - 0
2 - 0
|
Gubbio 2 1 | T | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
4-7 (11) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-12-11 | 2 Gubbio |
3 - 0
4 - 0
|
Bassano 1 | S | 0.0 | Over | 9.0 | Over |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-12-07 | 4 Venezia |
0 - 0
1 - 0
|
Gubbio 2 | T | -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-12-04 | 3 Gubbio |
4 - 4
2 - 3
|
Reggiana 5 | T | 0.0 | Over |
|
7-4 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 4 (2-2) | ||
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-11-26 | 1 1 Mantova |
0 - 2
0 - 3
|
Gubbio 1 | S | 0.0 | Over | 9.0 | Under |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-11-19 | 1 Fano |
0 - 1
0 - 2
|
Gubbio 3 | S | 0.0 | Push |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-11-12 | 4 Gubbio |
1 - 0
1 - 0
|
Santarcangelo 5 | S | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-11-05 | Parma |
1 - 1
3 - 1
|
Gubbio | T | -0.5 | Over | 8.5 | Under |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Santarcangelo Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-08-27 | 1 3 Santarcangelo |
0 - 0
0 - 1
|
Pordenone 1 | T | +0.5 | Under | 9.0 |
|
|||||
| Italia - Lega Pro Cup | 2017-08-13 | 4 Santarcangelo |
0 - 0
0 - 2
|
Fano 2 1 | T | 0.0 | Under | 8.5 |
|
|||||
| Italia - Lega Pro Cup | 2017-08-06 | 2 Ravenna |
2 - 0
3 - 0
|
Santarcangelo 3 | T | 0.0 | Over |
|
||||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-05-07 | 4 Albinoleffe |
0 - 1
3 - 1
|
Santarcangelo 3 1 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-04-30 | 2 Santarcangelo |
1 - 1
5 - 1
|
Maceratese 2 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 9.0 |
|
|||||
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-04-23 | 2 3 Sambenedettese |
1 - 3
2 - 3
|
Santarcangelo 2 | S | -0.5 | Over | 9.0 | Over |
|
10-3 (13) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-04-15 | 4 Santarcangelo |
0 - 1
1 - 2
|
Mantova 3 | T | 0.0, -0.5 | Over | 8.5 | Over |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-04-09 | 1 Modena |
0 - 0
1 - 0
|
Santarcangelo 1 | T | 0.0 | Under | 8.5 | Over |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-04-05 | 3 Santarcangelo |
2 - 1
2 - 1
|
Sudtirol 1 | S | -0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-04-02 | 1 Santarcangelo |
0 - 0
1 - 0
|
Gubbio 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-03-26 | 3 Venezia |
0 - 1
1 - 1
|
Santarcangelo 3 | U | -1.0 | Under | 8.5 | Over |
|
8-3 (11) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-03-19 | 2 Santarcangelo |
1 - 0
2 - 0
|
Forli 2 1 | S | -0.5 | Push | 8.5 | Over |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-03-12 | 3 Padova |
1 - 0
2 - 0
|
Santarcangelo | T | -1.0 | Under | 9.0 | Under |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-03-05 | 2 Santarcangelo |
0 - 1
3 - 1
|
Pordenone 3 | S | 0.0 | Over | 9.0 | Over |
|
4-12 (16) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-02-26 | 2 Lumezzane |
0 - 0
0 - 0
|
Santarcangelo 3 | U | 0.0 | Under |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-02-19 | 1 Ancona |
0 - 0
0 - 0
|
Santarcangelo 1 | U | 0.0 | Under | 8.5 | Over |
|
1-8 (9) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-02-12 | 1 Santarcangelo |
1 - 0
3 - 0
|
Bassano 3 1 | S | 0.0, +0.5 | Over | 9.0 | Under |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-02-05 | 2 Teramo |
0 - 1
1 - 1
|
Santarcangelo 1 | U | 0.0 | Under | 9.0 | Under |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-01-29 | 1 2 Santarcangelo |
0 - 1
0 - 2
|
Reggiana | T | 0.0 | Push | 8.5 | Under |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2017-01-22 | Parma |
0 - 0
1 - 0
|
Santarcangelo 3 | T | -0.5, -1.0 | Under | 8.5 | Over |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-12-30 | 1 Santarcangelo |
0 - 0
1 - 0
|
Fano 3 | S | -0.5, -1.0 | Under | 8.5 | Under |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-12-23 | 1 AC Feralpisalo |
2 - 0
2 - 0
|
Santarcangelo 2 | T | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-12-18 | 1 Santarcangelo |
0 - 0
2 - 0
|
Albinoleffe 4 1 | S | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Under |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-12-11 | 2 Maceratese |
1 - 1
1 - 1
|
Santarcangelo 4 | U | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-12-07 | 1 Santarcangelo |
0 - 0
0 - 0
|
Sambenedettese 4 | U | 0.0, -0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-12-04 | 4 Mantova |
1 - 0
3 - 1
|
Santarcangelo 3 1 | T | 0.0 | Over |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-11-26 | 1 Santarcangelo |
0 - 0
2 - 0
|
Modena 2 1 | S | 0.0, -0.5 | Push |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-11-19 | 4 Sudtirol |
0 - 0
1 - 0
|
Santarcangelo 2 | T | 0.0, -0.5 | Under |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-11-12 | 4 Gubbio |
1 - 0
1 - 0
|
Santarcangelo 5 | T | 0.0, -0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Italia - Lega Pro - Gruppe B | 2016-11-05 | 3 Santarcangelo |
0 - 0
1 - 1
|
Venezia 2 | U | 0.0, +0.5 | Under | 8.5 | Over |
|
2-13 (15) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 1.75 | 3.3 | 4.6 |
| Pause | 2.4 | 2 | 5 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (-0.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (2.25) | Over@2 | [email protected] |
| Pause (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Direktehendelser
Status: 10 ' , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 0 - 0
Hjørnespark: , Handikap: -0.5, -1.0 , Mål: 2.0, 2.5
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

