Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Under 2.25
Totalt antall mål
Under 9.5
Totalt antall hjørnespark
0.0
Grimsby
Grimsby vs Port Vale Lagprofil
Grimsby
LWLWLWDWLDNyligOppover+0.4 p/kamp, siste 5 vs forrige 19
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målUnder2/10
Asiatisk handikapJevnt5/10
Treg startVant 4 av siste 10
Port Vale
LLDLDDDLDWNyligStabil+0.2 p/kamp, siste 5 vs forrige 20
Over 9.5 hjørnesparkJevnt5/10
Over 2.5 målUnder3/10
Asiatisk handikapFeiler4/10
Siste
| Grimsby | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Port Vale | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Grimsby | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Port Vale | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 2.0, 2.5
HjørnesparkfordelingLinje 9.5
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 40,
Snitt: 2.15,
Std.avvik: 1.30, Median: 2,
Typetall: 3,
Over: 43%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Grimsby vs Port Vale Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Grimsby vs Port Vale Innbyrdes oppgjør
Grimsby vs Port Vale Se full H2H →| Grimsby Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2018-12-26 | 1 Port Vale |
0 - 0
0 - 1
|
Grimsby | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-10-06 | 1 Grimsby |
1 - 0
2 - 0
|
Port Vale 1 | S | 0.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-03-10 | 2 Grimsby |
0 - 1
1 - 1
|
Port Vale 3 | U | 0.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2017-10-07 | Port Vale |
1 - 0
1 - 2
|
Grimsby | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Grimsby Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2019-08-20 | 2 Grimsby |
0 - 2
2 - 2
|
Colchester 1 | U | 0.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-08-17 | 1 Forest Green |
0 - 0
1 - 0
|
Grimsby | T | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England EFL Cup | 2019-08-13 | Grimsby |
1 - 0
1 - 0
|
Doncaster 1 | S | +0.5 | Under | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-08-10 | 1 Grimsby |
0 - 0
1 - 1
|
Bradford 1 | U | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-08-03 | 3 Morecambe |
0 - 0
0 - 2
|
Grimsby 2 | S | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-27 | Grimsby |
0 - 1
0 - 2
|
Peterborough | T | +0.5 | Under | 9.0 | Over |
|
14-4 (18) | 5-4 (9) | 3 (3-0) | 4 (4-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-23 | Scarborough |
0 - 2
1 - 2
|
Grimsby | S | +0.5, +1.0 | Under | 8.5 | Under |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| UK Friendlies | 2019-07-20 | 2 Grimsby |
0 - 0
1 - 0
|
Doncaster 1 | S | +0.5 | Under |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| England - County Cup | 2019-07-18 | 1 Gainsborough |
1 - 0
2 - 0
|
Grimsby 1 | T | -0.5, -1.0 | Under |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2019-07-11 | Boston Utd |
0 - 0
2 - 1
|
Grimsby | T | +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
4-4 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-09 | Grantham |
1 - 1
1 - 3
|
Grimsby | S | +1.5, +2.0 | Over | 8.5 | Over |
|
4-6 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| UK Friendlies | 2019-07-06 | Cleethorpes Town |
0 - 4
0 - 8
|
Grimsby | S | +1.5, +2.0 | Over |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| England League 2 | 2019-05-04 | 1 Grimsby |
2 - 0
2 - 0
|
Crewe 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-8 (17) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2019-04-27 | 2 Notts County |
0 - 0
2 - 1
|
Grimsby 1 | T | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Over |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2019-04-22 | 1 Grimsby |
0 - 0
1 - 0
|
Carlisle 2 | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.5 | Under |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2019-04-19 | 2 Colchester |
1 - 0
1 - 0
|
Grimsby 4 1 | T | -0.5, -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-04-13 | Morecambe |
0 - 0
1 - 1
|
Grimsby | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-04-06 | 1 Grimsby |
0 - 1
0 - 2
|
Stevenage 1 | T | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2019-03-30 | 1 Oldham |
1 - 0
2 - 0
|
Grimsby 2 | T | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-03-23 | 2 Grimsby |
0 - 0
0 - 0
|
Bury 1 | U | +0.5, +1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-03-16 | 1 Grimsby |
0 - 0
0 - 0
|
Northampton 2 | U | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-03-12 | 1 Tranmere |
4 - 1
4 - 1
|
Grimsby | T | -0.5 | Over | 10.0 | Under |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-03-09 | Crawley Town |
2 - 1
2 - 1
|
Grimsby 4 | T | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 5 (0-5) |
| England League 2 | 2019-03-02 | Grimsby |
0 - 1
0 - 2
|
Cambridge Utd 2 | T | 0.0 | Under | 10.0 | Under |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-02-23 | Swindon |
0 - 0
1 - 1
|
Grimsby 3 1 | U | -0.5 | Under | 11.0 | Under |
|
7-3 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2019-02-16 | Grimsby |
1 - 0
1 - 0
|
Cheltenham 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-02-09 | 1 1 Yeovil |
0 - 2
1 - 3
|
Grimsby 3 | S | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-02-02 | Grimsby |
1 - 0
3 - 0
|
Newport County 1 | S | 0.0 | Over | 10.0 | Over |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-01-26 | 1 2 Grimsby |
1 - 0
1 - 0
|
Milton Keynes Dons 2 | S | +0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
3-11 (14) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 8 (2-6) |
| England League 2 | 2019-01-22 | Forest Green |
2 - 0
3 - 0
|
Grimsby 2 | T | -1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Port Vale Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2019-08-20 | 2 Port Vale |
2 - 1
2 - 1
|
Forest Green 1 | S | -0.5 | Over | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-08-17 | 3 Salford City |
0 - 0
1 - 1
|
Port Vale | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| England EFL Cup | 2019-08-13 | 2 Port Vale |
0 - 1
1 - 2
|
Burton Albion 2 | T | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-08-10 | 1 Port Vale |
1 - 1
1 - 1
|
Northampton 5 | U | 0.0 | Under | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-08-03 | Colchester |
1 - 1
1 - 1
|
Port Vale 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-27 | Port Vale |
0 - 2
1 - 2
|
Bury | T | -0.5, -1.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| UK Friendlies | 2019-07-20 | Port Vale |
1 - 0
1 - 3
|
Burnley XI | T | +1.0 | Over | 8.5 | Under |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-17 | Port Vale |
0 - 0
1 - 0
|
Fleetwood Town | S | 0.0, +0.5 | Under | 9.0 | Under |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-13 | Leek Town |
0 - 1
1 - 2
|
Port Vale | S | +1.5 | Under |
|
1-14 (15) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 4 (0-4) | ||
| UK Friendlies | 2019-07-06 | Kidsgrove Ath |
0 - 1
1 - 2
|
Port Vale | S | +1.5, +2.0 | Under | 8.5 | Over |
|
3-7 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-05-04 | Bury |
1 - 1
1 - 1
|
Port Vale | U | -1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-04-27 | Port Vale |
0 - 0
0 - 1
|
Macclesfield | T | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2019-04-22 | Milton Keynes Dons |
0 - 0
1 - 1
|
Port Vale 3 | U | -1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2019-04-19 | Port Vale |
0 - 1
1 - 4
|
Stevenage 4 | T | 0.0, -0.5 | Over | 9.5 | Over |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2019-04-13 | 3 Exeter |
1 - 0
2 - 0
|
Port Vale 2 | T | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2019-04-06 | 2 Port Vale |
0 - 0
1 - 0
|
Crewe 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-5 (14) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2019-03-30 | 2 Northampton |
1 - 1
1 - 2
|
Port Vale 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-03-23 | 1 Port Vale |
0 - 0
0 - 2
|
Forest Green | T | 0.0 | Push | 9.5 | Under |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-03-16 | Swindon |
0 - 0
0 - 0
|
Port Vale 3 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
12-3 (15) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2019-03-12 | 1 Port Vale |
1 - 0
3 - 0
|
Yeovil 3 | S | -0.5 | Over | 9.5 | Under |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-03-09 | 3 Port Vale |
0 - 0
2 - 1
|
Mansfield | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
4-10 (14) | 1-7 (8) | 5 (0-5) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-03-02 | Notts County |
0 - 0
0 - 0
|
Port Vale 2 | U | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
5-12 (17) | 3-6 (9) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2019-02-23 | 1 Cheltenham |
1 - 0
1 - 0
|
Port Vale 2 | T | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2019-02-19 | 3 Port Vale |
0 - 1
1 - 2
|
Tranmere 6 | T | 0.0 | Over | 9.5 | Under |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2019-02-16 | 2 Port Vale |
0 - 0
0 - 1
|
Morecambe 3 | T | -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
9-3 (12) | 8-2 (10) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2019-02-09 | 2 Cambridge Utd |
1 - 0
1 - 0
|
Port Vale 2 | T | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Over |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2019-01-29 | Newport County |
0 - 0
0 - 0
|
Port Vale | U | 0.0, -0.5 | Under |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| England League 2 | 2019-01-26 | 1 Port Vale |
0 - 0
0 - 1
|
Carlisle 2 | T | 0.0 | Under | 9.5 | Under |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England EFL Trophy | 2019-01-22 | 2 Bristol Rovers |
1 - 0
3 - 0
|
Port Vale 2 1 | T | -0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2019-01-19 | 1 Crawley Town |
0 - 1
0 - 1
|
Port Vale 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Under |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 2.75 | 3.3 | 2.8 |
| Pause | 3.5 | 1.952 | 3.4 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall hjørnespark | ||
|---|---|---|
| Full (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Pause (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Direktehendelser
Status: Full tid , Stilling: 5 - 2 , Hjørnespark: 3 - 2
Hjørnespark: 9.5 , Handikap: 0.0 , Mål: 2.0, 2.5
Stilling: 1 - 1 , Hjørnespark: 1 - 1 Pause
Hjørnespark: 4.5 , Handikap: 0.0 , Mål: 0.5, 1.0
-
13' - 1st Goal - Port Vale -
18' - 1st Corner - Grimsby -
20' - 2nd Goal - Grimsby -
35' - 2nd Corner - Port Vale -
1-1 score at the end of First Half -
50' - 3rd Corner - Grimsby -
51' - 3rd Goal - Grimsby - 46' Substitution - Pollock for Davis - Grimsby
-
54' - 1st Yellow Card - Port Vale -
57' - 4th Goal - Grimsby -
62' - 5th Goal - Port Vale - 57' Substitution - Cullen for Lloyd - Port Vale
- 60' Substitution - Clifton for Green - Grimsby
- 66' Substitution - Pope for Bennett - Port Vale
-
72' - 2nd Yellow Card - Grimsby -
73' - 3rd Yellow Card - Port Vale - Race to 3 Corners - Grimsby
-
79' - 4th Corner - Grimsby -
80' - 6th Goal - Grimsby - 77' Substitution - Campbell-Gordon for Worrall - Port Vale
- 81' Substitution - Wright for Whitehouse - Grimsby
-
86' - 7th Goal - Grimsby -
90' - 4th Yellow Card - Grimsby -
90+4' - 5th Corner - Port Vale -
5-2 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

