tor, Jan 19, 2023 · 17:30
Gent
9 2
0 - 0
Full tid · HT 0-0
Charleroi
5 4
EldsteNylig
WDDLLW
1.62
4.00
5.00
NyligEldste
WWLDLW

Notater

Gratis prognoser (basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Over 2.5
Totalt antall mål
Over 10.0
Totalt antall hjørnespark
-0.75
Gent
Gent
DWWWWDDLLWNyligNedover-0.6 p/kamp, siste 5 vs forrige 24
Over 9.5 hjørnesparkOver6/10
Over 2.5 målJevnt5/10
Asiatisk handikapJevntDekket 5/10
Tar ledelsen · vinner 5 av 6 kamper der laget scorer førstOver 2.5 kort i 9 av siste 10Mål i 1. omgang i 7 av siste 10
Charleroi
LLDLWLDLWWNyligStabil+0.1 p/kamp, siste 5 vs forrige 21
Over 9.5 hjørnesparkJevnt5/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handikapFeilerDekket 3/10
Mister ledelser · vinner ikke 2 av 5 kamper der laget ledetMål i 1. omgang i 9 av siste 10Over 2.5 kort i 8 av siste 10
Gent

6S-2U-2T i de siste 10 kampene, med 22 mål scoret og 7 sluppet inn. Snittmål: 2.2 for, 0.7 mot. Seier 60%, AH-seier 50%, mål Over 60%, hjørne Over 60%.

Fulltidsresultat
Vunnet 60%6 Uavgjort 20%2 Tap 20%2
Totalt antall mål 2.5
Over 60%6 Annullert 0%0 Under 40%4
Totalt antall hjørnespark 10.0
Over 60%6 Annullert 10%1 Under 30%3
Asiatisk handikap
Vunnet 50%5 Annullert 0%0 Tap 50%5
Charleroi

3S-2U-5T i de siste 10 kampene, med 11 mål scoret og 17 sluppet inn. Snittmål: 1.1 for, 1.7 mot. Seier 30%, AH-seier 30%, mål Over 60%, hjørne Over 50%.

Fulltidsresultat
Vunnet 30%3 Uavgjort 20%2 Tap 50%5
Totalt antall mål 2.5
Over 60%6 Annullert 0%0 Under 40%4
Totalt antall hjørnespark 10.0
Over 50%5 Annullert 0%0 Under 50%5
Asiatisk handikap
Vunnet 30%3 Annullert 0%0 Tap 70%7
Siste
Gent
Full Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Pause Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Charleroi
Full Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Pause Kamp Gj.sn. totalt Snitt for Snitt mot Vunnet Uavgjort Tap Vinnersanns.
Totalt
Hjemme
Borte
Siste 6
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5
Gent
Hjemme– kamper Borte– kamper Totalt– kamper
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5
Charleroi
Hjemme– kamper Borte– kamper Totalt– kamper
Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

Gent Siste
Liga Tid Hjemme Stilling Borte Resultat Handikap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hendelser Hjørnespark full Hjørnespark pause 35-45 80-90
Belgium First Division A 2022-09-04 2 Charleroi
1 - 1
2 - 1
Gent 1 T 0.0, +0.5 Over 10.0
Belgia - UEFA Europa League - Playoff 2022-05-21 1 Gent
1 - 1
1 - 2
Charleroi 2 T -1.0 Under 10.0
Belgia - UEFA Europa League - Playoff 2022-04-30 2 Charleroi
1 - 0
1 - 3
Gent 1 S 0.0, +0.5 Over 10.0
Belgium First Division A 2022-01-22 1 Charleroi
0 - 0
0 - 0
Gent 1 U +0.5 Under 10.5
Belgium First Division A 2021-09-12 2 Gent
1 - 2
2 - 3
Charleroi 5 1 T -1.0 Over 10.0
Belgium First Division A 2021-04-10 3 Gent
2 - 0
4 - 0
Charleroi 2 S -0.5, -1.0 Over 9.5 Over
9-3 (12) 5-1 (6) 2 (1-1) 3 (2-1)
Belgia - Cup 2021-02-11 1 Gent
0 - 1
3 - 1
Charleroi 1 S -0.5, -1.0 Over 10.0 Under
5-4 (9) 3-3 (6) 2 (1-1) 3 (2-1)
Belgium First Division A 2020-11-22 Charleroi
0 - 1
0 - 1
Gent S 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
3-4 (7) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Belgium First Division A 2020-03-07 1 2 Gent
0 - 2
1 - 4
Charleroi 1 T -0.5 Over 9.5 Under
3-4 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Belgia - Cup 2019-12-04 1 Charleroi
0 - 0
1 - 0
Gent 1 T 0.0, +0.5 Under 9.5 Under
6-2 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgium First Division A 2019-07-28 Charleroi
0 - 0
1 - 1
Gent 2 U 0.0, +0.5 Under 9.5 Over
5-6 (11) 3-2 (5) 2 (1-1) 3 (2-1)
Belgium First Division A 2018-12-14 2 Charleroi
0 - 0
2 - 0
Gent 4 T 0.0 Under 10.0 Under
1-4 (5) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Belgium First Division A 2018-10-26 2 Gent
1 - 1
2 - 1
Charleroi 4 S -0.5 Over 10.0 Under
7-2 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 3 (1-2)
Belgium First Division A Play-Offs 2018-05-04 1 Gent
0 - 1
0 - 1
Charleroi 5 T -0.5, -1.0 Under 10.0 Over
10-5 (15) 4-1 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Belgium First Division A Play-Offs 2018-04-22 4 Charleroi
1 - 0
2 - 1
Gent 4 T 0.0, +0.5 Over 10.0 Under
2-4 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.:
Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.:
Gent Siste
Liga Tid Hjemme Stilling Borte Resultat Handikap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hendelser Hjørnespark full Hjørnespark pause 35-45 80-90
Belgium First Division A 2023-01-15 3 Gent
1 - 0
2 - 1
KV Kortrijk 1 S -1.0, -1.5 Push 10.5
Belgia - Cup 2023-01-12 Union Saint Gilloise
3 - 0
4 - 0
Gent 1 1 T 0.0, -0.5 Over 10.0
Belgium First Division A 2023-01-07 2 Antwerpen
1 - 0
2 - 0
Gent 1 T 0.0 Under 10.0
Belgium First Division A 2022-12-23 Gent
0 - 0
0 - 0
Standard Liege 5 U -1.0, -1.5 Under 10.0
Belgia - Cup 2022-12-20 4 Gent
0 - 0
0 - 0
Cercle Brugge 2 U -0.5, -1.0 Under 10.0
Europe Friendlies 2022-12-07 KRC Gent
0 - 4
0 - 5
Gent S +3.5 Over
2-8 (10) 2-6 (8) 3 (0-3) 1 (0-1)
Belgium First Division A 2022-11-13 1 2 KV Kortrijk
0 - 2
0 - 4
Gent 1 S +0.5, +1.0 Over 10.0 Over
8-6 (14) 4-5 (9) 1 (1-0) 1 (1-0)
Belgia - Cup 2022-11-09 Dessel Sport
0 - 4
0 - 5
Gent S +2.5 Over
3-11 (14) 3-6 (9) 5 (1-4) 1 (0-1)
Belgium First Division A 2022-11-06 1 Gent
2 - 0
2 - 0
Club Brügge 5 S 0.0 Under 10.0 Under
4-3 (7) 1-2 (3) 2 (0-2) 2 (1-1)
UEFA Europa Conference League 2022-11-03 1 Gent
0 - 0
4 - 0
Molde 3 S 0.0, -0.5 Over 10.0 Over
5-6 (11) 3-2 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Belgium First Division A 2022-10-30 5 OH Leuven
0 - 1
1 - 1
Gent 4 U 0.0, +0.5 Under 10.0 Under
1-6 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (0-3)
UEFA Europa Conference League 2022-10-27 1 6 Shamrock Rovers
1 - 0
1 - 1
Gent 1 U +1.0 Under 10.0 Over
7-10 (17) 3-4 (7) 3 (1-2) 1 (0-1)
Belgium First Division A 2022-10-23 1 Gent
1 - 1
2 - 1
RFC Seraing 1 S -1.5 Over 10.0 Over
9-3 (12) 5-2 (7) 3 (3-0) 0 (0-0)
Belgium First Division A 2022-10-19 1 Union Saint Gilloise
1 - 0
2 - 0
Gent 2 1 T 0.0, -0.5 Under 10.0 Under
3-4 (7) 1-2 (3) 2 (0-2) 2 (0-2)
Belgium First Division A 2022-10-16 1 Gent
1 - 0
3 - 0
KV Mechelen 3 1 S -0.5, -1.0 Over 10.5 Under
5-2 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
UEFA Europa Conference League 2022-10-13 1 Djurgården
3 - 0
4 - 2
Gent 2 T +0.5 Over 9.5 Over
1-11 (12) 1-2 (3) 0 (0-0) 4 (0-4)
Belgium First Division A 2022-10-09 2 Eupen
0 - 2
0 - 4
Gent 2 S +0.5 Over 10.0 Over
6-9 (15) 3-5 (8) 0 (0-0) 0 (0-0)
UEFA Europa Conference League 2022-10-06 Gent
0 - 1
0 - 1
Djurgården 3 T -1.0 Under 9.5 Over
10-2 (12) 5-1 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgium First Division A 2022-10-02 3 Gent
0 - 1
3 - 4
Cercle Brugge 4 T -0.5, -1.0 Over 10.0 Push
6-4 (10) 4-3 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
Belgium First Division A 2022-09-18 2 Genk
0 - 0
1 - 0
Gent 2 T 0.0, -0.5 Under 10.0 Push
5-5 (10) 2-4 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
UEFA Europa Conference League 2022-09-15 1 Gent
2 - 0
3 - 0
Shamrock Rovers 2 S -1.5 Over 10.0 Under
3-5 (8) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgium First Division A 2022-09-11 Gent
0 - 0
2 - 0
Zulte-Waregem 2 S -1.5 Under 10.5 Under
4-4 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
UEFA Europa Conference League 2022-09-08 2 Molde
0 - 0
0 - 0
Gent 3 U 0.0, -0.5 Under 10.0 Over
8-3 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Belgium First Division A 2022-09-04 2 Charleroi
1 - 1
2 - 1
Gent 1 T 0.0, +0.5 Over 10.0 Under
4-4 (8) 3-3 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Belgium First Division A 2022-09-01 2 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
Gent 2 S 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgium First Division A 2022-08-28 3 Gent
1 - 2
1 - 2
Antwerpen 3 T -0.5, -1.0 Over 10.5 Under
6-2 (8) 3-1 (4) 3 (2-1) 1 (1-0)
UEFA Europa League Qualifying 2022-08-25 2 Omonia Nicosia
2 - 0
2 - 0
Gent 2 T +1.0 Under 9.5 Under
0-2 (2) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
UEFA Europa League Qualifying 2022-08-18 1 Gent
0 - 1
0 - 2
Omonia Nicosia 4 T -1.5, -2.0 Under 9.5 Under
6-3 (9) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Belgium First Division A 2022-08-12 3 KV Oostende
1 - 2
1 - 3
Gent 1 S +0.5, +1.0 Over 10.0 Under
2-6 (8) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Belgium First Division A 2022-08-07 2 Gent
2 - 1
2 - 1
Westerlo S -0.5, -1.0 Over 10.0 Over
10-7 (17) 4-3 (7) 1 (1-0) 2 (0-2)
Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.:
Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.:
Charleroi Siste
Liga Tid Hjemme Stilling Borte Resultat Handikap Mål O/U Hjørnelinje Hjørnespark O/U Hendelser Hjørnespark full Hjørnespark pause 35-45 80-90
Belgium First Division A 2023-01-15 1 Charleroi
1 - 1
2 - 1
Cercle Brugge 1 S 0.0 Over 9.5
Belgium First Division A 2023-01-07 1 Eupen
1 - 0
1 - 2
Charleroi 2 S 0.0 Over 10.0
Belgium First Division A 2022-12-26 2 Charleroi
0 - 0
0 - 1
Anderlecht 1 T +0.5 Under 9.5
Belgia - Cup 2022-11-08 2 RFC Seraing
0 - 1
1 - 1
Charleroi 5 U +0.5 Under 9.5
Belgium First Division A 2022-11-04 1 Genk
2 - 0
4 - 1
Charleroi 1 T -1.0, -1.5 Over 10.0
Belgium First Division A 2022-10-30 3 Charleroi
1 - 0
1 - 0
Antwerpen 3 S 0.0, +0.5 Under 9.5 Over
4-8 (12) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Belgium First Division A 2022-10-21 3 Cercle Brugge
1 - 0
4 - 1
Charleroi 1 T -0.5 Over 9.5 Over
6-6 (12) 4-4 (8) 4 (2-2) 1 (0-1)
Belgium First Division A 2022-10-18 3 Charleroi
2 - 0
2 - 2
KV Kortrijk 1 U -0.5, -1.0 Over 10.0 Over
4-9 (13) 2-5 (7) 2 (1-1) 3 (1-2)
Belgium First Division A 2022-10-15 1 Sint-Truidense
1 - 0
2 - 1
Charleroi 2 T 0.0, -0.5 Over 9.5 Under
4-4 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Belgium First Division A 2022-10-09 1 3 Charleroi
0 - 1
0 - 1
Standard Liege 3 2 T 0.0, -0.5 Under 9.5 Under
3-1 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Belgium First Division A 2022-10-02 2 Anderlecht
0 - 0
0 - 1
Charleroi 2 S -0.5, -1.0 Under 9.5 Over
14-5 (19) 6-2 (8) 3 (3-0) 4 (4-0)
Belgium First Division A 2022-09-17 Charleroi
1 - 2
2 - 3
Westerlo T 0.0, -0.5 Over 10.0 Under
1-0 (1) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgium First Division A 2022-09-10 1 OH Leuven
1 - 1
3 - 2
Charleroi 4 T 0.0, +0.5 Over 10.0 Under
2-1 (3) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Belgium First Division A 2022-09-04 2 Charleroi
1 - 1
2 - 1
Gent 1 S 0.0, +0.5 Over 10.0 Under
4-4 (8) 3-3 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Belgium First Division A 2022-08-26 1 Charleroi
1 - 2
1 - 3
Club Brügge T +0.5 Over 10.0 Under
2-5 (7) 0-4 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgium First Division A 2022-08-21 2 Zulte-Waregem
1 - 1
1 - 3
Charleroi S 0.0, +0.5 Over 10.0 Under
2-5 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Belgium First Division A 2022-08-13 2 RFC Seraing
0 - 0
0 - 1
Charleroi 3 S +0.5 Under 10.0 Under
3-6 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgium First Division A 2022-08-06 2 Charleroi
0 - 1
1 - 3
KV Oostende 1 T -0.5, -1.0 Over 10.0 Over
9-5 (14) 5-3 (8) 1 (1-0) 1 (0-1)
Belgium First Division A 2022-07-29 2 Union Saint Gilloise
0 - 0
1 - 0
Charleroi 1 T -0.5, -1.0 Under 10.0 Over
8-4 (12) 7-1 (8) 2 (2-0) 1 (0-1)
Belgium First Division A 2022-07-23 1 Charleroi
1 - 0
2 - 1
Eupen 1 S -0.5, -1.0 Push 10.0 Under
2-0 (2) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europe Friendlies 2022-07-16 Charleroi
0 - 0
1 - 2
Strasbourg T 0.0, +0.5 Push
2-2 (4) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Europe Friendlies 2022-07-02 OH Leuven
1 - 0
3 - 1
Charleroi 2 T 0.0 Over
10-10 (20) 5-4 (9) 0 (0-0) 2 (2-0)
Europe Friendlies 2022-06-29 2 Zulte-Waregem
0 - 1
1 - 1
Charleroi U 0.0, +0.5 Under
11-3 (14) 4-1 (5) 2 (2-0) 4 (3-1)
Europe Friendlies 2022-06-25 2 Racing FC Union
0 - 1
1 - 3
Charleroi 1 S +1 Over
6-5 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 3 (3-0)
Belgia - UEFA Europa League - Playoff 2022-05-21 1 Gent
1 - 1
1 - 2
Charleroi 2 S -1.0 Under 10.0 Over
5-7 (12) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgia - UEFA Europa League - Playoff 2022-05-14 1 Charleroi
1 - 1
3 - 2
KV Mechelen S -0.5 Over 10.5 Under
4-3 (7) 2-3 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Belgia - UEFA Europa League - Playoff 2022-05-10 Genk
0 - 1
3 - 2
Charleroi 1 T -1.0, -1.5 Over 10.0 Over
8-3 (11) 5-0 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Belgia - UEFA Europa League - Playoff 2022-04-30 2 Charleroi
1 - 0
1 - 3
Gent 1 T 0.0, +0.5 Over 10.0 Push
6-4 (10) 3-2 (5) 4 (3-1) 1 (0-1)
Belgia - UEFA Europa League - Playoff 2022-04-23 2 KV Mechelen
0 - 0
1 - 0
Charleroi 3 T 0.0, -0.5 Under
3-3 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Belgium First Division A 2022-04-10 Charleroi
3 - 0
3 - 0
Zulte-Waregem 2 S -1.0, -1.5 Push 10.0 Push
7-3 (10) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.:
Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.:
Publiser tips
1x2
Full 1.615 4 5
Pause 2.2 2.3 5.5
Asiatisk handikap
Full (-0.75) [email protected] [email protected]
Pause (-0.25) [email protected] [email protected]
Totalt antall hjørnespark
Full (10.0) [email protected] [email protected]
Pause (4.5) [email protected] [email protected]
Totalt antall mål
Full (2.5) [email protected] Under@2
Pause (1.0) [email protected] Under@2


Tid Type Valg Innsats Resultat
Direktehendelser

Status: Full tid , Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 9 - 5

Hjørnespark: 10.0 , Handikap: -0.5, -1.0 , Mål: 2.5

6
Skudd på mål
4
5
Skudd utenfor mål
6
156
Angrep
112
61
Farlig angrep
44
50
Ballbesittelse %
50

Stilling: 0 - 0 , Hjørnespark: 3 - 1 Pause

Hjørnespark: 4.5 , Handikap: 0.0, -0.5 , Mål: 1.0

3
Skudd på mål
4
1
Skudd utenfor mål
4
81
Angrep
51
25
Farlig angrep
19
52
Ballbesittelse %
48
  • 1' - 1st Offside - Charleroi
  • 6' - 1st Corner - Gent
  • 11' - 2nd Corner - Gent
  • 12' - 3rd Corner - Gent
  • Race to 3 Corners - Gent
  • 18' - 2nd Offside - Charleroi
  • 19' - 4th Corner - Charleroi
  • 31' - 1st Yellow Card - Gent
  • 35' - 3rd Offside - Gent
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 52' - 2nd Yellow Card - Charleroi
  • 55' - 5th Corner - Charleroi
  • 58' Substitution - Badji for Hosseinzadeh - Charleroi
  • 63' - 6th Corner - Charleroi
  • 63' Substitution - Hjulsager for Salah - Gent
  • 64' Substitution - Hauge for Fofana - Gent
  • 66' - 7th Corner - Gent
  • Race to 5 Corners - Gent
  • 68' - 8th Corner - Gent
  • 70' - 3rd Yellow Card - Gent
  • 74' - 9th Corner - Gent
  • 77' - 10th Corner - Charleroi
  • 75' Substitution - Gholizadeh for Heymans - Charleroi
  • 75' Substitution - Tchatchoua for Tshiend - Charleroi
  • 74' Substitution - Lemajic for Kums - Gent
  • 75' Substitution - Torunarigha for Piatkowski - Gent
  • 79' - 11th Corner - Charleroi
  • 80' - 4th Yellow Card - Charleroi
  • 81' - 12th Corner - Gent
  • Race to 7 Corners - Gent
  • 86' - 13th Corner - Gent
  • 86' Substitution - Depoitre for Cuypers - Gent
  • 88' - 5th Yellow Card - Charleroi
  • 90' - 14th Corner - Gent
  • Race to 9 Corners - Gent
  • 90' - 6th Yellow Card - Charleroi
  • 90' Substitution - Morioka for Mbenza - Charleroi
  • 0-0 score at the end of Second Half

Hold deg oppdatert med TotalCorner

Bli med i vår gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også sette opp tilpassede kampvarsler.

Gratis Telegram-tips Tilpassede varsler