lør, Jan 23, 2016 · 15:00
EldsteNylig
WLLDLD
2.25
3.60
2.90
NyligEldste
LWLLLD
Gratis prognoser
(basert på historisk statistikk, kun som referanse)
Under 3.0
Totalt antall mål
–
Totalt antall hjørnespark
+0.25
Stenhousemuir
Forfar vs Stenhousemuir Lagprofil
Forfar
LDDDWLLDLDNyligNedover-0.9 p/kamp, siste 5 vs forrige 22
Over 9.5 hjørnesparkOver8/10
Over 2.5 målJevnt5/10
Asiatisk handikapFeiler3/10
Stenhousemuir
WDWDDLLLWLNyligNedover-0.9 p/kamp, siste 5 vs forrige 23
Over 9.5 hjørnesparkJevnt5/10
Over 2.5 målOver6/10
Asiatisk handikapFeiler4/10
Forfar vs Stenhousemuir Kampfakta
Forfar
1S-5U-4T i de siste 10 kampene, med 13 mål scoret og 18 sluppet inn. Snittmål: 1.3 for, 1.8 mot. Seier 10%, AH-seier 30%, mål Over 40%, hjørne Over 0%.
Fulltidsresultat
Vunnet 10%1
Uavgjort 50%5
Tap 40%4
Totalt antall mål 3.0
Over 40%4
Annullert 10%1
Under 50%5
Asiatisk handikap
Vunnet 30%3
Annullert 20%2
Tap 50%5
Stenhousemuir
3S-3U-4T i de siste 10 kampene, med 12 mål scoret og 18 sluppet inn. Snittmål: 1.2 for, 1.8 mot. Seier 30%, AH-seier 40%, mål Over 40%, hjørne Over 0%.
Fulltidsresultat
Vunnet 30%3
Uavgjort 30%3
Tap 40%4
Totalt antall mål 3.0
Over 40%4
Annullert 20%2
Under 40%4
Asiatisk handikap
Vunnet 40%4
Annullert 0%0
Tap 60%6
Siste
| Forfar | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Stenhousemuir | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Full | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
| Pause | Kamp | Gj.sn. totalt | Snitt for | Snitt mot | Vunnet | Uavgjort | Tap | Vinnersanns. |
| Totalt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Borte | ||||||||
| Siste 6 | ||||||||
Totale hjørnespark over 7.5 - 13.5| Forfar | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| Stenhousemuir | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kamper | Borte– kamper | Totalt– kamper | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0
Hjørnesparkfordeling
Kortfordeling
Hjemmelagets kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper
Totalt: 40,
Snitt: 3.45,
Std.avvik: 1.70, Median: 3,
Typetall: ,
Over: 61%
Hjemmelagets kamper på hjemmebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets kamper på bortebane
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Hjemmelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Bortelagets siste kamper
Totalt: 38, Snitt: 9.21, Std.avvik: 3.05, Median: 9, Typetall: 8, Over: 55%
Forfar vs Stenhousemuir Tidsfordeling for mål/hjørnespark
Forfar vs Stenhousemuir Innbyrdes oppgjør
Forfar vs Stenhousemuir Se full H2H →| Forfar Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Scotland League One | 2015-11-14 | 1 2 Stenhousemuir |
0 - 1
2 - 2
|
Forfar 1 | U | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| Scotland League One | 2015-08-22 | 1 Forfar |
4 - 1
4 - 1
|
Stenhousemuir 2 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
||||||
| Scotland League One | 2015-04-04 | 1 3 Stenhousemuir |
0 - 0
1 - 3
|
Forfar 1 | S | +0.5 | Over |
|
||||||
| Scotland League One | 2015-01-17 | 1 Forfar |
0 - 0
1 - 0
|
Stenhousemuir 1 | S | -0.5, -1.0 | Under |
|
||||||
| Scotland League One | 2014-12-06 | 1 Stenhousemuir |
0 - 1
0 - 2
|
Forfar | S | 0.0, +0.5 | Under |
|
||||||
| Scotland League One | 2014-10-11 | 1 Forfar |
1 - 0
3 - 0
|
Stenhousemuir 3 1 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Forfar Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Skottland - FA Cup | 2016-01-09 | 1 2 Linlithgow Rose |
1 - 1
3 - 3
|
Forfar 5 | U | +0.5, +1.0 | Over | 10.5 |
|
|||||
| Scotland League One | 2015-12-26 | 2 Forfar |
1 - 1
2 - 4
|
Dunfermline 2 | T | +1.0, +1.5 | Over |
|
||||||
| Scotland League One | 2015-12-19 | 3 Albion |
1 - 0
1 - 1
|
Forfar 3 | U | -0.5 | Under |
|
||||||
| Scotland League One | 2015-12-12 | 2 Forfar |
0 - 1
0 - 1
|
Cowdenbeath 2 | T | -0.5 | Under |
|
||||||
| Scotland League One | 2015-12-08 | 1 Forfar |
0 - 1
0 - 2
|
Peterhead 1 | T | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Skottland - FA Cup | 2015-12-05 | Forfar |
1 - 0
2 - 1
|
Queen's Park | S | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Over |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 5 (2-3) |
| Skottland - FA Cup | 2015-11-28 | Queen's Park |
1 - 0
1 - 1
|
Forfar | U | 0.0 | Under |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotland League One | 2015-11-21 | 3 Stranraer |
0 - 0
0 - 0
|
Forfar 1 | U | 0.0 | Under |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Scotland League One | 2015-11-14 | 1 2 Stenhousemuir |
0 - 1
2 - 2
|
Forfar 1 | U | 0.0, -0.5 | Over |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Scotland League One | 2015-11-07 | 1 Forfar |
1 - 3
2 - 3
|
Airdrieonians | T | 0.0, -0.5 | Over | 11.0 | Over |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Scotland League One | 2015-10-31 | 2 2 Forfar |
0 - 0
0 - 1
|
Brechin 4 | T | -0.5, -1.0 | Under | 11.0 | Under |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotland League One | 2015-10-24 | Dunfermline |
1 - 0
4 - 0
|
Forfar 3 | T | -1.0, -1.5 | Over |
|
12-1 (13) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Scotland League One | 2015-10-17 | 2 Forfar |
2 - 0
2 - 2
|
Ayr 2 1 | U | 0.0 | Over |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotland League One | 2015-10-03 | 3 Peterhead |
1 - 0
2 - 2
|
Forfar 1 | U | 0.0, -0.5 | Over |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Scotland League One | 2015-09-26 | 1 Forfar |
0 - 1
1 - 2
|
Stranraer 4 | T | -0.5 | Push |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotland League One | 2015-09-19 | 2 Cowdenbeath |
1 - 0
2 - 1
|
Forfar 2 | T | 0.0, +0.5 | Push |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotland League One | 2015-09-12 | 1 Brechin |
0 - 1
0 - 2
|
Forfar 3 | S | +0.5 | Under |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotland League One | 2015-09-05 | 4 Forfar |
0 - 2
0 - 4
|
Dunfermline 3 | T | +0.5 | Over |
|
0-10 (10) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Scotland League One | 2015-08-29 | 2 Ayr |
1 - 1
2 - 2
|
Forfar | U | 0.0 | Over |
|
10-7 (17) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Skottland - League Cup | 2015-08-25 | 1 2 Forfar |
0 - 0
1 - 1
|
Hearts | U | +1.5 | Under |
|
2-9 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Scotland League One | 2015-08-22 | 1 Forfar |
4 - 1
4 - 1
|
Stenhousemuir 2 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
5-6 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 4 (1-3) | ||
| Scotland League Challenge Cup | 2015-08-18 | 1 4 Forfar |
0 - 2
0 - 3
|
Dunfermline 1 | T | 0.0, +0.5 | Over | 11.0 | Over |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Scotland League One | 2015-08-15 | Forfar |
0 - 0
4 - 0
|
Albion 2 | S | -0.5, -1.0 | Over |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotland League One | 2015-08-08 | 2 Airdrieonians |
0 - 1
0 - 1
|
Forfar 3 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
8-3 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Skottland - League Cup | 2015-08-01 | 1 Queen's Park |
0 - 2
0 - 2
|
Forfar 3 | S | +0.5 | Under |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Scotland League Challenge Cup | 2015-07-25 | 2 Forfar |
0 - 0
1 - 0
|
Montrose | S | -1.5 | Under | 11.0 | Under |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| UK Friendlies | 2015-07-18 | Forfar |
2 - 0
2 - 0
|
Berwick | S | -1.0 | Under |
|
10-2 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| UK Friendlies | 2015-07-14 | Forfar |
0 - 0
2 - 2
|
Cove Rangers 1 | U | -1.0, -1.5 | Over |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2015-07-04 | 1 Forfar |
2 - 0
2 - 0
|
Buckie Thistle | S | -1.0, -1.5 | Under |
|
10-6 (16) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Skottland - Championship - Playoff | 2015-05-17 | 1 1 Alloa |
0 - 0
3 - 0
|
Forfar 1 | T | -0.5 | Over |
|
8-8 (16) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Stenhousemuir Siste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Borte | Resultat | Handikap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hendelser | Hjørnespark full | Hjørnespark pause | 35-45 | 80-90 |
| Scotland League One | 2016-01-02 | 2 Peterhead |
1 - 1
4 - 1
|
Stenhousemuir 2 | T | -1.0 | Over |
|
||||||
| Scotland League One | 2015-12-29 | 1 Airdrieonians |
0 - 0
0 - 1
|
Stenhousemuir 2 | S | 0.0, -0.5 | Under | 11.0 |
|
|||||
| Scotland League One | 2015-12-26 | 1 Stenhousemuir |
1 - 3
1 - 5
|
Stranraer | T | 0.0, -0.5 | Over |
|
||||||
| Scotland League One | 2015-12-19 | 1 Dunfermline |
0 - 0
1 - 0
|
Stenhousemuir 3 | T | -1.5, -2.0 | Under |
|
||||||
| Scotland League One | 2015-12-12 | 1 Stenhousemuir |
0 - 0
0 - 1
|
Albion 1 | T | 0.0, -0.5 | Under |
|
||||||
| Skottland - FA Cup | 2015-12-05 | 1 East Kilbride |
1 - 1
1 - 1
|
Stenhousemuir 3 1 | U | +0.5, +1.0 | Under |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Skottland - FA Cup | 2015-11-28 | 3 Stenhousemuir |
0 - 1
2 - 2
|
East Kilbride 2 | U | -1.0 | Over |
|
7-4 (11) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Scotland League One | 2015-11-21 | 1 4 Brechin |
0 - 1
1 - 2
|
Stenhousemuir 2 | S | 0.0 | Push |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotland League One | 2015-11-14 | 1 2 Stenhousemuir |
0 - 1
2 - 2
|
Forfar 1 | U | 0.0, -0.5 | Over |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Scotland League One | 2015-11-07 | 2 Stranraer |
0 - 1
1 - 2
|
Stenhousemuir 2 | S | 0.0, -0.5 | Push | 11.0 | Under |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Scotland League One | 2015-10-31 | 3 Stenhousemuir |
1 - 3
4 - 3
|
Peterhead 1 | S | 0.0, +0.5 | Over | 11.0 | Under |
|
2-8 (10) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Scotland League One | 2015-10-24 | 1 1 Stenhousemuir |
0 - 1
0 - 1
|
Ayr | T | 0.0, +0.5 | Under |
|
7-12 (19) | 3-5 (8) | 3 (2-1) | 5 (2-3) | ||
| Scotland League One | 2015-10-17 | 4 Cowdenbeath |
1 - 0
2 - 2
|
Stenhousemuir 2 | U | 0.0 | Over |
|
12-5 (17) | 10-1 (11) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Scotland League Challenge Cup | 2015-10-10 | Peterhead |
3 - 0
3 - 0
|
Stenhousemuir | T | -0.5 | Push | 10.5 | Over |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 3 (1-2) |
| Scotland League One | 2015-10-03 | 1 Stenhousemuir |
1 - 0
2 - 2
|
Brechin 1 | U | 0.0, -0.5 | Over |
|
5-7 (12) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Scotland League One | 2015-09-26 | 1 Albion |
1 - 0
2 - 0
|
Stenhousemuir 3 1 | T | 0.0, -0.5 | Under |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Scotland League One | 2015-09-19 | 3 Stenhousemuir |
0 - 3
0 - 5
|
Dunfermline | T | +0.5, +1.0 | Over |
|
5-10 (15) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotland League One | 2015-09-12 | 1 Stenhousemuir |
0 - 0
1 - 0
|
Stranraer 1 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
7-9 (16) | 5-4 (9) | 4 (2-2) | 3 (1-2) | ||
| Scotland League One | 2015-09-01 | 2 Ayr |
3 - 1
5 - 2
|
Stenhousemuir 1 | T | -0.5 | Over | 11.0 | Under |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Scotland League One | 2015-08-29 | 1 Stenhousemuir |
2 - 0
4 - 2
|
Cowdenbeath 3 1 | S | 0.0, -0.5 | Over |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Scotland League One | 2015-08-22 | 1 Forfar |
4 - 1
4 - 1
|
Stenhousemuir 2 | T | -0.5, -1.0 | Over |
|
5-6 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 4 (1-3) | ||
| Scotland League Challenge Cup | 2015-08-18 | 1 Stenhousemuir |
0 - 0
2 - 0
|
Raith 1 1 | S | +0.5, +1.0 | Under | 11.0 | Under |
|
2-8 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Scotland League One | 2015-08-15 | Stenhousemuir |
1 - 0
2 - 1
|
Airdrieonians 3 | S | 0.0, +0.5 | Over |
|
2-8 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotland League One | 2015-08-08 | 2 Peterhead |
0 - 2
2 - 2
|
Stenhousemuir 5 1 | U | -0.5, -1.0 | Over |
|
12-7 (19) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 3 (3-0) | ||
| Skottland - League Cup | 2015-08-01 | Stranraer |
1 - 0
2 - 0
|
Stenhousemuir | T | -0.5,-1.0 | Under |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotland League Challenge Cup | 2015-07-25 | 1 East Stirling |
1 - 2
2 - 3
|
Stenhousemuir 2 | S | +0.5 | Over |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2015-07-21 | Stenhousemuir |
1 - 0
5 - 0
|
Dumbarton | S | +0.5 | Over |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2015-07-04 | Stenhousemuir |
0 - 3
0 - 3
|
Livingston | T | 0.0, +0.5 | Over |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotland League One Play-Offs | 2015-05-16 | 2 Stenhousemuir |
1 - 0
1 - 1
|
Queen's Park 2 | U | -0.5 | Under |
|
7-10 (17) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Scotland League One Play-Offs | 2015-05-13 | 3 Queen's Park |
0 - 0
0 - 1
|
Stenhousemuir 3 | S | 0.0, -0.5 | Under |
|
12-3 (15) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Siste , Stilling Vunnet , Uavgjort , Tap , Stilling Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| Siste , Hjørnespark Vunnet , Uavgjort , Tap , Hjørnespark Vinnersanns.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Full | 2.25 | 3.6 | 2.9 |
| Asiatisk handikap | ||
|---|---|---|
| Full (-0.25) | Hjemme@2 | [email protected] |
| Totalt antall mål | ||
|---|---|---|
| Full (3.0) | [email protected] | [email protected] |
Direktehendelser
Status: Full tid , Stilling: 0 - 1 , Hjørnespark: 10 - 3
Hjørnespark: , Handikap: 0.0, -0.5 , Mål: 3.0
-
3' - 1st Corner - Forfar -
5' - 2nd Corner - Forfar -
6' - 3rd Corner - Forfar -
31' - 1st Yellow Card - Stenhousemuir -
44' - 2nd Yellow Card - Stenhousemuir -
45+1' - 4th Corner - Forfar -
45+2' - 1st Goal - Stenhousemuir -
0-1: score at the end of First Half -
50' - 5th Corner - Forfar -
52' - 6th Corner - Forfar -
55' - 7th Corner - Stenhousemuir -
56' - 3rd Yellow Card - Stenhousemuir -
57' - 4th Yellow Card - Forfar -
61' - 8th Corner - Forfar -
69' - 9th Corner - Forfar -
71' - 10th Corner - Forfar -
73' - 11th Corner - Forfar -
74' - 5th Yellow Card - Stenhousemuir -
75' - 6th Yellow Card - Forfar -
79' - 12th Corner - Stenhousemuir -
79' - 13th Corner - Stenhousemuir -
0-1: score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

